Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
andrisg,nu mazai zivtiņai smagu galvu nevajag,bet princips āptuveni līdzīgs .
12.maijs 2011, 21:49 | links
 
Jā, nosaukums taču "mikroDŽIGS" :)
12.maijs 2011, 21:45 | links
 
Tājau domāju ka nederēs, bet tas pamat princips ir tas ka kkādu mazu zivtiņu dauza pa grunti ar smagu svina galviņu?
12.maijs 2011, 21:43 | links
 
AndriG - nu palasi taču drusku šo tēmu ;))
Visi piemin UL (ultralaitus), morenes, vai mikrodžigus 1...5g svarā... Bet tu: "vai 10-30g kāts derēs?" Kā tu pats domā, vai derēs? :)))
12.maijs 2011, 21:24 | links
 
Tad mikrodžigam var izmantot parastu smagu mormišku, kurai uz āķa uzsprauz māzu gumijas zivtiņu vai ļerpatu? un tā spēle notiek parauj un pagaida kamēr nokrīt līdz gruntij untad atkal parauj? vnk šito visu lasot es diezko nesapratu, bet izskatās tas mikrodzigs ir baigi efektīva lieta:) Un vai Mdz derētu Salmo Agresor 10-30g Im7 kāts? Jo vietēja upīte uz rotiņa nekas neķerās, tāpēc jāizmēģina citas metodes.
12.maijs 2011, 20:59 | links
 
Vēlreiz paldies urmass,pirmajā neskatoties uz vēju izmēģināju Lielupē.Bija pat mazi dūcīši,kur nu asari,tik žēl palika kad izvelc zivi bet no tās pil,laidu visas vaļā.Komplekts satāv no šimano nexave 1000,catana 2,4 UL un 0,16 mono,džigi svarā no 0,8-2,2 gr.Izjūtas super,tagad vadāju līdz spiņiem,tik vakar nebij laiks mēģināt,jo kā jau te minēja līdakas Lielupē ķērās tā ka kaut cirvim sien āķi klāt,bet ne uz dzīvo.
5.maijs 2011, 20:25 | links
 
vakar veiksmiigi atklaaju sezonu lielupee, vakarpusee labi keeraas skaisti asari tadi 200 - 400 gr. pamazaam saaku saprast kaa ar to mikro kautko nokert :) skaidrs ka vajag upee smagaaku pa 4 gr. jo veelaak vakaraa kad asaris vairs nebija virspusee straumee nevareeju dabuut lejaa un man cope beidzaas :( gumiju klaast ar vajag dazhaadaaku, man liidz bija tikai pashi mazaakie tvisteriishi. patreiz liekaas ka esmu uz pareizo celu attieciiba par auklu man virsuu bija 0.14 mono. japameegina buus pasham pa vakariem uzmeistarot kautkaadu mazo maanekliiti.
5.maijs 2011, 19:39 | links
 
Mazkalns
viss darās kā ar džigu pienākas.Par to cik tuvu šamās pielaiž,grūti spriest.Šorīt copēju upītē kurai pārmest 2gr mānekli nesagādā problēmas.
:))
25.aprīlis 2011, 13:07 | links
 
Paldies kungi,tātad esmu pareiza ceļa sakumā,vēl esmu garkātainiem āķiem uzlocijis cilpiņu un pielodējis sviniņus,dažāda svara,no 0,8 līdz 3 gramiem.Sakiet cik tuvu vimba pielaiž sev tuvumā,kā straumē pareizi vadīt mānekli?
25.aprīlis 2011, 13:01 | links
 
mazkalns
skatīt PM.
:)
25.aprīlis 2011, 12:21 | links
 
Mazkalns, ziemas murmiška ar garāku āķi, uz āķa sīkais tvisterītis. Ne saskas:)
25.aprīlis 2011, 11:41 | links
 
Karostas kanālā esmu pamanījies noķert vimbu uz palielāku gumiju, izmēros patālu no mikrodžiga. Āķi knapi bija mutē iestūķējisi, pašu zivtiņu mutē nedabūtu. Varbūt dzen prom no teritorijas? :)))
25.aprīlis 2011, 11:22 | links
 
Vēl jau tākā ZG gribētos uzprasīt par mājās taisītiem knibuļiem,bet kas zin vai šis joprojām netur ļaunu prātu.Šogad vēlme pievērsties mikrodžigam un bombardei.
25.aprīlis 2011, 11:15 | links
 
piedodiet ka iejaucos lielu vīru sarunās,bet urmass baigi interesē ko liec uz mikrodžigu ,lai vimbu izvilktu.Apsolos makšķerēt tikai Abavā,kas man sirdij tuvāka un vimbas nāk steriem.
25.aprīlis 2011, 11:08 | links
 
tere, tak eto še niplahoj resultat :))) g upe?
25.aprīlis 2011, 10:22 | links
 
Šodien no rīta superslepenajā vietiņā pablēņojos ar mikrodžigu.pa stundiņu savaldzināju 2 okkunenus un 4ras vimbas.Tākā ar mikrodžigu ir copierējami ne tikai plēsēji,bet ari baltās!
:)))
25.aprīlis 2011, 10:16 | links
 
ZG
mazajos grāvjos,piekrītu.MM ir tas ko doktor propisal.bet~5-10m dziļumā ar MM diezko naīskrīsīs!!!
:DDD
31.marts 2011, 08:10 | links
 
paa. Meklē attiecīgu kātu UL (2-10g) vai SUL (0-7g) 2,10-2,40m ar īsu ručku (Latvijā tā ir problēma, pat vieglajiem spiņiem ir ručkas par garām). Mazas kapacitātes spoli, 500to vai ra atzīmi "micro" smalkas auklas mono 0,12-0,16 un uz priekšu! Mikromānekļu klāsts ir plašs, pie tan daudzus knibuļus var sataisīt mājās! Lomos parādīsies ruduļi, raudas, vīķes, baltie sapali, nemaz nerunājot par "klasiski" spiningojamajām zivīm! Es, trīs gadi nošeptēju ar UL. Kāpēc tagad nē? Tāpēc ka to visu var skaisti copēt ar MM!
31.marts 2011, 07:45 | links
 
nu nu.gribētos redzēt,kā var labāk redzēt copi pēc auklas,ja vieglo kātiņu izmanto.viennozīmīgi pītā aukla būs labāka.kaut par gaumi nestrīdās!
:))
31.marts 2011, 07:34 | links
 
es ar shogad esmu noleemis pameginat apguut mikrodziga pamatus. Runajot par auklaam vismaz vienaa no lielaa krievu speca video teikts vislabaak ir mono un kraasaino, jo mikro dzigaa copi redz uz auklas kustiibu nevis skatoties uz spici kaa klasiskajaa dzigoshanaa! Vismaz shis kungs apgalvo ja copejot ar mono auklu asaris tik loti nejuut pretestiibu un nem daudz droshaak nekaa uz piito. es meeginaashu uz mono 0.14, kad saaksies sezona vareeshu pateikt ko vairaak no savas personiskaas pieredzes.
30.marts 2011, 22:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager