Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Sveiki, ko jūs sakat pa šo pīto auklu - Intech Furious WX4 PE 4x ?? Vai ir vērts pirkt? Gribētu dzirdēt jūsu viedokli. ;)
2.aprīlis 2017, 17:34 | links
 
Elite 18 izmantoju Daugavā uz 10m ar mazu straumi. Ideāls.
30.marts 2017, 16:10 | links
 
Bišķiņ neprecīzi sanāca. Katrā komandā divi copmaņi, kuri katrs drīkst izmantot vairākus kātus. Šis konkrētais puisis (ļoti labs copmanis) kā vienu no pamatkātiem izmantoja 18 gr salmo jig. Pavaicā viņam pats, viņš ir bijis galvenais varonis reiz šī žurnāla intervijā un viņa nikneims ir mastrojani. Par asariem un džigu - dievs ar mazo burtu.

andreiko, 30.marts 2017, 00:25

Paldies par komentāru! Tas ka elite jig 18 ir ļoti labs kāts jau zinu. Ņemtu nedomājot, bet līdz 18g, pēc manām domām, būs par švaku kanāliem un moliem, bet par pārējiem testiem jau tik labi komentāri nav. Tad tik vajadzēs izvēlēties kādu no Salmo kātiem un miers mūros, ja šajā cenu diapazonā nav nekā labāka. Varbūt kāds, kurš spiningo Liepājas kanālos, var ieteikt kādu testu labāk izvēlēties? Paldies!

olegs69, 30.marts 2017, 15:20


Varu tik padalīties ar savu pieredzi - nekādus krutos kātus neizmantoju, veco labo Diamond Jig līdz 17 gramiem, laikam, un Elite Microtech līdz 10 g. Microtech tiek nopietni pārslogots, ķerot pat ar 15 gramu sviniem, kas ir "otvodnoj" sistēmā. Pieļaiju , ka Elite jig 18 arī pieļauj kādu pārslodzi pēc norādītā svara.
30.marts 2017, 16:03 | links
 
Bišķiņ neprecīzi sanāca. Katrā komandā divi copmaņi, kuri katrs drīkst izmantot vairākus kātus. Šis konkrētais puisis (ļoti labs copmanis) kā vienu no pamatkātiem izmantoja 18 gr salmo jig. Pavaicā viņam pats, viņš ir bijis galvenais varonis reiz šī žurnāla intervijā un viņa nikneims ir mastrojani. Par asariem un džigu - dievs ar mazo burtu.

andreiko, 30.marts 2017, 00:25


Paldies par komentāru! Tas ka elite jig 18 ir ļoti labs kāts jau zinu. Ņemtu nedomājot, bet līdz 18g, pēc manām domām, būs par švaku kanāliem un moliem, bet par pārējiem testiem jau tik labi komentāri nav. Tad tik vajadzēs izvēlēties kādu no Salmo kātiem un miers mūros, ja šajā cenu diapazonā nav nekā labāka. Varbūt kāds, kurš spiningo Liepājas kanālos, var ieteikt kādu testu labāk izvēlēties? Paldies!
30.marts 2017, 15:20 | links
 
Bišķiņ neprecīzi sanāca. Katrā komandā divi copmaņi, kuri katrs drīkst izmantot vairākus kātus. Šis konkrētais puisis (ļoti labs copmanis) kā vienu no pamatkātiem izmantoja 18 gr salmo jig. Pavaicā viņam pats, viņš ir bijis galvenais varonis reiz šī žurnāla intervijā un viņa nikneims ir mastrojani. Par asariem un džigu - dievs ar mazo burtu.
30.marts 2017, 00:25 | links
 
Gluži ne mikrodžigs, bet iesakiet kātu džigam līdz 50 eiro. Copēts tiek Liepājā (kanāli, moli, ezers, reti Bārta). Tests līdz gamiem 25-30, laikam, vajadzīgs, jo straume mēdz būt paliela, garums ~2.4m. Skatījos pats uz diamond jig vai elite jig, bet īsti nesaprotu, kurš no viņiem būtu labāk piemērots. Kāts tiks izmantots džigam un pavadiņas sistēmai un reti pamuļķoties ar dropshot. Paldies!

olegs69, 30.marts 2017, 00:06

Esmu bijis pieaicināts par tiesnesi Latvijas kausa mačos. Visiem kāti līmenī, tomēr vienam manējam bija (viens no diviem) Salmo elite jig 18. Otrajā dienā - pirmā vieta...
30.marts 2017, 00:18 | links
 
Gluži ne mikrodžigs, bet iesakiet kātu džigam līdz 50 eiro. Copēts tiek Liepājā (kanāli, moli, ezers, reti Bārta). Tests līdz gamiem 25-30, laikam, vajadzīgs, jo straume mēdz būt paliela, garums ~2.4m. Skatījos pats uz diamond jig vai elite jig, bet īsti nesaprotu, kurš no viņiem būtu labāk piemērots. Kāts tiks izmantots džigam un pavadiņas sistēmai un reti pamuļķoties ar dropshot. Paldies!
30.marts 2017, 00:06 | links
 
Plānoju iepirkt mānekļu mikrodžigam, speidiens vērsts uz ēdamgumiju sortimentu. Ko ieteiksiet, ko būtu vērts pamēģināt, vai varbūt otrādies no kā turēties pa gabalu? Izņemot L Baits l.grub, l. Fat minnow, lucky john tioga, lucky john jib tail, par tiem tā kā viss skaidrs jau. Esmu iesācējs un pieredze ir apaļa nulle!

Crazycat, 29.marts 2017, 12:21


Pilnīgi nezinot tavu copes vietu (upe, ezers, saprāts), pamēģini tārpveidīgos beitbrīzi. Nu pat negribīgs asaris tomēr pačamstina...
29.marts 2017, 23:25 | links
 
pēc apraksta jau var pateikt, ka kāts diezvai labi izpildīs viena vai otra konkrēta makšķerēšanas veida (mj, ds vai ko vēl)prasības , bet ja vajag universālu variantu varbūt nav sliktākais variants.
29.marts 2017, 23:23 | links
 
Labvakar! Zinu, skopais maksā divreiz, bet nu tomēr. Kāds būtu Jūsu viedoklis:

Korum Snapper KDS 2000 Reel. Korum Snapper Twin Tip Dropshot Rod 7ft

Izlasīju visu aprakstu, viss lieks pieņemami, bet nezināma man firma, vai ir vērts iegādāties?
Sākumam, protams. Paldies.
29.marts 2017, 23:16 | links
 
Sveiki, gribēju šo to uzināt par Mistrall shiro pīto auklu,varbūt kāds lieto šo auklu un varētu padalīties ar savu viedokli ?
29.marts 2017, 23:04 | links
 
Sveiki Kungi,

Asariem visu laiku dragāju ar 0.6PE, ir iegādāts jauna spolīte, jauns kāts tieši asariem un ir doma mēģināt pāriet uz tievāku 0.4 vai 0.3PE - lai uzlabotu metienu utt.
Bet māc bažas ka nav ka jebkurš mazākais zaceps , zāle pārtaps par norautu gumiju un siešanas darbiem.
Kāda Jūsu pieredze un komentāri šajā jomā.

Davis-Di, 29.marts 2017, 11:31
Man lielāko problēmu sagādā mezgla vieta fluorkarbona pavadas savienojumā ar pamatauklu!... :-(
Tāda sajūta, ka tās tievās auklas tomēr pārspiež to fluorkarbonu, lai cik uzmanīgi sietu un siekalas virsū nelietu...
Izmēģināti visi iespējamie un man zināmie, pagaidām it kā optimālākais šķiet tā saucamā "morkovka" vai Alberto Knot un Improved albright knot...
Iesaku pievērst lielāku uzmanību tieši šī mezgla siešanai... viss pārējais pie saprātīgas lietošanas problēmas nesagādā. Nu, vismaz man tā ir!... ;-)

L_John, 29.marts 2017, 14:23


Vienu brīdi uz kopējās modes fona sēju tos "burkānus" un citus "gudros" mezglus. Bet esmu slinks un redze arī pašvaka, piegriezās un sienu prasto uni-to-uni, pilnīgi pietiek ar 3-4 vijumiem. Ja prātīgi savelk un uzmanīgi nokniebj astes, tad nekādu problēmu nav un tur kā zvērs... Profiem-sportistiem varbūt tas neder, bet man kā amatierim pilnīgi apmierina.

29.marts 2017, 20:27 | links
 
Pats arī sienu Alberto knot - ātri, viegli un nekas nenāk vaļā, tur kā akmens :)

Sveiki Kungi,

Asariem visu laiku dragāju ar 0.6PE, ir iegādāts jauna spolīte, jauns kāts tieši asariem un ir doma mēģināt pāriet uz tievāku 0.4 vai 0.3PE - lai uzlabotu metienu utt.
Bet māc bažas ka nav ka jebkurš mazākais zaceps , zāle pārtaps par norautu gumiju un siešanas darbiem.
Kāda Jūsu pieredze un komentāri šajā jomā.

Davis-Di, 29.marts 2017, 11:31
Man lielāko problēmu sagādā mezgla vieta fluorkarbona pavadas savienojumā ar pamatauklu!... :-(
Tāda sajūta, ka tās tievās auklas tomēr pārspiež to fluorkarbonu, lai cik uzmanīgi sietu un siekalas virsū nelietu...
Izmēģināti visi iespējamie un man zināmie, pagaidām it kā optimālākais šķiet tā saucamā "morkovka" vai Alberto Knot un Improved albright knot...
Iesaku pievērst lielāku uzmanību tieši šī mezgla siešanai... viss pārējais pie saprātīgas lietošanas problēmas nesagādā. Nu, vismaz man tā ir!... ;-)

L_John, 29.marts 2017, 14:23
29.marts 2017, 16:05 | links
 
Ar pareizi sasietu "burkānu", nekad nav bijis problēmas, bet citreiz viņš vienkārši nesasienas pareizi :)
29.marts 2017, 14:46 | links
 
Sveiki Kungi,

Asariem visu laiku dragāju ar 0.6PE, ir iegādāts jauna spolīte, jauns kāts tieši asariem un ir doma mēģināt pāriet uz tievāku 0.4 vai 0.3PE - lai uzlabotu metienu utt.
Bet māc bažas ka nav ka jebkurš mazākais zaceps , zāle pārtaps par norautu gumiju un siešanas darbiem.
Kāda Jūsu pieredze un komentāri šajā jomā.

Davis-Di, 29.marts 2017, 11:31

Man lielāko problēmu sagādā mezgla vieta fluorkarbona pavadas savienojumā ar pamatauklu!... :-(
Tāda sajūta, ka tās tievās auklas tomēr pārspiež to fluorkarbonu, lai cik uzmanīgi sietu un siekalas virsū nelietu...
Izmēģināti visi iespējamie un man zināmie, pagaidām it kā optimālākais šķiet tā saucamā "morkovka" vai Alberto Knot un Improved albright knot...
Iesaku pievērst lielāku uzmanību tieši šī mezgla siešanai... viss pārējais pie saprātīgas lietošanas problēmas nesagādā. Nu, vismaz man tā ir!... ;-)
29.marts 2017, 14:23 | links
 
Pie iepriekš nosauktā vēl Keitech easy shiner, Keitech swing impact, Sawamura, Bait breath bugsy, Bait breath vēzītis.
29.marts 2017, 13:44 | links
 
Mānekļi paredzēti Alūksnes ezeram galvenokārt.
29.marts 2017, 12:28 | links
 
Plānoju iepirkt mānekļu mikrodžigam, speidiens vērsts uz ēdamgumiju sortimentu. Ko ieteiksiet, ko būtu vērts pamēģināt, vai varbūt otrādies no kā turēties pa gabalu? Izņemot L Baits l.grub, l. Fat minnow, lucky john tioga, lucky john jib tail, par tiem tā kā viss skaidrs jau. Esmu iesācējs un pieredze ir apaļa nulle!

Crazycat, 29.marts 2017, 12:21


Izvēle tik liela, ka saprotu, ka esmu mēģinājis tikai mazu daļu no visa uz doto brīdi piedāvā klāsta. Dažus ieteikšu - LJ Ballist (vai līdzīgi analogi no citiem ražotājiem), LJ Hoggy Hog, Bait breath remix chiby, Reins Rockvib shad. Krāsas bieži izvēlas dabiskās, ir pieredze laba arī ar sarkan-brūniem toņem.
29.marts 2017, 12:28 | links
 
Plānoju iepirkt mānekļu mikrodžigam, speidiens vērsts uz ēdamgumiju sortimentu. Ko ieteiksiet, ko būtu vērts pamēģināt, vai varbūt otrādies no kā turēties pa gabalu? Izņemot L Baits l.grub, l. Fat minnow, lucky john tioga, lucky john jib tail, par tiem tā kā viss skaidrs jau. Esmu iesācējs un pieredze ir apaļa nulle!
29.marts 2017, 12:21 | links
 
Sveiki Kungi,

Asariem visu laiku dragāju ar 0.6PE, ir iegādāts jauna spolīte, jauns kāts tieši asariem un ir doma mēģināt pāriet uz tievāku 0.4 vai 0.3PE - lai uzlabotu metienu utt.
Bet māc bažas ka nav ka jebkurš mazākais zaceps , zāle pārtaps par norautu gumiju un siešanas darbiem.
Kāda Jūsu pieredze un komentāri šajā jomā.

Davis-Di, 29.marts 2017, 11:31


Ar PE 0.4 ir tikai pozitīva pieredze, var arī pacīnīties ar "nopietnākiem" zacepiem, ja izmanto āķus, kuriem ir tendence atliekties. Tā kā pavadā izmantoju fluorokarbonu, tad, ja plīst, tad vai nu pavadas savienojuma vietā, vai pie karabīnes. Tik jāsabalansēs fļuriks ar auklu. Ar smalkāku pīteni pieredzi nav. Pagaidām izmantoju jig.lv pirkto oranžo aukliņu.
29.marts 2017, 12:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager