Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Ja godīgi nesaprotu priekš kam micro jigam vajadzīgs tālmetiens. Jo a micro tu ķer asarus , staigā un gar krastu meklē strīpainos. Es ar Blue birde 1-7 gr. 1,5 un 1 gr . metu ļoti simpātisku atālumu :-)

Mans video - pastaiga ar micro
https://youtu.be/SBHycJizUN0

DabasBerns, 7.marts 2017, 15:36

Ne par asari te gāja runa bet par sapalu,tapēc vajadzīgs tālmetiens,sapals ir uzmanīga zivs,pie kājām praktiski nevienu nēsmu noķēris,šāi zivij tlmetiens ir ļoti zvarīgs,,,,bez tam arī ja iet runa par asari,tad,ja ar MJ nevari aizsniegt uzsien atvadnoju mazliet lielāku test kātam un plivini kur vajag,beztam atvada manā skatījumā ir rezultatīvāka par MJ,vng sajūtas uz MJ ir asākas.... :)

waffenss88, 7.marts 2017, 17:51


Sapals, mežene tas nu tā (tālmetiens), bet reizēm gadās arī no krasta, nu pietrūkst tas 1-2m līdz pilnai laimei, jo tuvāk nevari pieiet dažādu apsvērumu dēļ...:) Manā skatījumā, vismaz 2.1-2.2m mj kātiņam, ar īsajiem vairāk pa tiem krūmiem upītēs maili trenkāt:)
7.marts 2017, 22:10 | links
 
Jums, veči, manliekas, jāiemācās normālas zivis ķert, tad nebūs jāpērk bezjēdzīgi kāti pa 500 eiro, lai varētu 0,2g džiggalvu mētāt ar 2lb pītajām un kaifot kā 30g asarītis monstruāli iebliež kātā un kaucina bremzi, sēžot laivā ar 300hp motoru pa 20k :)))

sragiagiaA, 7.marts 2017, 16:52


A kas ašais 30 g nav normāla zivs?:D Bet pa lielam tas ir gaumes jautājums ko ķert un kā ķert,vienam bomis,vienam salmiņš,vienam voblers,vienam gumija,kāda starpība ar ko ķer kaifu..:) :) no ofensse
7.marts 2017, 17:55 | links
 
Ja godīgi nesaprotu priekš kam micro jigam vajadzīgs tālmetiens. Jo a micro tu ķer asarus , staigā un gar krastu meklē strīpainos. Es ar Blue birde 1-7 gr. 1,5 un 1 gr . metu ļoti simpātisku atālumu :-)

Mans video - pastaiga ar micro
https://youtu.be/SBHycJizUN0

DabasBerns, 7.marts 2017, 15:36


Ne par asari te gāja runa bet par sapalu,tapēc vajadzīgs tālmetiens,sapals ir uzmanīga zivs,pie kājām praktiski nevienu nēsmu noķēris,šāi zivij tlmetiens ir ļoti zvarīgs,,,,bez tam arī ja iet runa par asari,tad,ja ar MJ nevari aizsniegt uzsien atvadnoju mazliet lielāku test kātam un plivini kur vajag,beztam atvada manā skatījumā ir rezultatīvāka par MJ,vng sajūtas uz MJ ir asākas.... :)
7.marts 2017, 17:51 | links
 
Irbē pašlaik citas prioritātes. :)
7.marts 2017, 17:23 | links
 
Jums, veči, manliekas, jāiemācās normālas zivis ķert, tad nebūs jāpērk bezjēdzīgi kāti pa 500 eiro, lai varētu 0,2g džiggalvu mētāt ar 2lb pītajām un kaifot kā 30g asarītis monstruāli iebliež kātā un kaucina bremzi, sēžot laivā ar 300hp motoru pa 20k :)))

sragiagiaA, 7.marts 2017, 16:52

Te tēma- mikrodźigs, bušu kātiem cita sadaļā.
7.marts 2017, 17:15 | links
 
Jums, veči, manliekas, jāiemācās normālas zivis ķert, tad nebūs jāpērk bezjēdzīgi kāti pa 500 eiro, lai varētu 0,2g džiggalvu mētāt ar 2lb pītajām un kaifot kā 30g asarītis monstruāli iebliež kātā un kaucina bremzi, sēžot laivā ar 300hp motoru pa 20k :)))
7.marts 2017, 16:52 | links
 
Kāds varbūt zin kur var nopirkt jauno blue birde 16 sēriju? 05-4,5gr.
7.marts 2017, 16:50 | links
 
No laivas , es uzskatu - pat 1.8m pietiek , neslikts variants Aspen 1-6 gr, bet es ņemtu blue birde no 0.5-4,5 gr.
7.marts 2017, 16:47 | links
 
Ja godīgi nesaprotu priekš kam micro jigam vajadzīgs tālmetiens. Jo a micro tu ķer asarus , staigā un gar krastu meklē strīpainos. Es ar Blue birde 1-7 gr. 1,5 un 1 gr . metu ļoti simpātisku atālumu :-)

Mans video - pastaiga ar micro
https://youtu.be/SBHycJizUN0

DabasBerns, 7.marts 2017, 15:36


Katram jau savs iemesls tam tālajam metienam. Man bija svarīgi lai tiktu klāt asarim no liela attāluma (apmēram 30 m), tāpēc bija tie garie kāti: Varivas 2,6, Yamaga 2,4, bet tomēr visu var atrisināt arī savādāk. 2,13 finesse un mazliet lielāks svars mānekļiem.

Ieguvumi: ar īsāku kātu labāka precizitāte un vieglāk savākt lielu zivi no laivas.
7.marts 2017, 16:02 | links
 
Labākais tālmetējs no Yamaga, longkāsts, tikai ar torzīta riņķiem, nekā labāka uz vecās zemeslodes nav (es nerunāju par forelistiem, kam vaik pundurkātiņus):

http://www.cloudninetackle.jp/product/3117
432 $, plus muita = 505,47 Eu. Un te vēl nav ierēķināta summa, ko japoškini paprasīs par sūtīšanu.

andreiko, 7.marts 2017, 15:17


Es pirku kad torcīta riņķi long cast 83Ti nebija, attiecīgi arī cena adekvāta. Paveicās arī ka sakura fišingam bija izpārdošana (šipings ap 30 EUR) un divkārt paveicās, jo muitu nerēķināja. Bija tam gan iemesls, liekas ka Latvijas Pasts man atlīdzināja morālo zaudējumu :)

Uz sapaliem personīgi izmantotu citu koncepciju un UL nav tajā.

Viendaļīgais St Croix finesse ir ērtāks mazo minnow tvičam uz asari. Ja jāvelk sīkie krenki, tad der jau arī bue current. Man pašam uz asari par favorītu kļuva finesse un yamaga atpūšas.
7.marts 2017, 15:47 | links
 
Upēs un upju grīvās (tur kur nav baisa straume), vai aizsviest līdz salai, pussalai, baļķim upes vidū. Tas viss no krasta. Arī ezerā no krasta šad tad var noderēt. No laivas, protams, so so. Nu lielāku areālu var apmētāt nepārvietojoties.
7.marts 2017, 15:41 | links
 
Ja godīgi nesaprotu priekš kam micro jigam vajadzīgs tālmetiens. Jo a micro tu ķer asarus , staigā un gar krastu meklē strīpainos. Es ar Blue birde 1-7 gr. 1,5 un 1 gr . metu ļoti simpātisku atālumu :-)

Mans video - pastaiga ar micro
https://youtu.be/SBHycJizUN0
7.marts 2017, 15:36 | links
 
Paldies, sakarīgs Onkulis, man tāda pati doma per to visu , galvenais pašsajūta un savs komforts :-)
7.marts 2017, 15:28 | links
 
Labākais tālmetējs no Yamaga, longkāsts, tikai ar torzīta riņķiem, nekā labāka uz vecās zemeslodes nav (es nerunāju par forelistiem, kam vaik pundurkātiņus):

http://www.cloudninetackle.jp/product/3117
432 $, plus muita = 505,47 Eu. Un te vēl nav ierēķināta summa, ko japoškini paprasīs par sūtīšanu.
7.marts 2017, 15:17 | links
 
Par 60 - 80 eirikiem nevar nopirkt mikrodžiga katapultu. Tas pats ideālais Yamaga Blanks Blue Currant (labākie varianti) maksās ap pieciem līdz septiņiem simtiem. Tā tāda šoferu iesācēju činkstēšana: bļin, gribu autiņu, ar kuru līdz simtam var uzraut piecās sekundēs, bet neesmu gatavs par to maksāt vairāk par 500 eu.
Un pat, ja labs onkulis uzdāvinās fikso auto, jau nākamajā dienā ieliksies pirmajā grāvī. Katrs makšķerē ar to, ko prot un ko var atļauties.

andreiko, 7.marts 2017, 14:17


Par 500 EUR stipri pārspīlēts. Savu blue current long cast uz seiliem nopirku par kādiem 180 EUR+šipings. Tas kas jāsaprot tālmetienu gribētājiem, ka ja runa par voblerīti un rotiņu tad viennozīmīgi tubular. Otra būtiska lieta - spole un aukla. Pats lietoju twinpower 1500 un auklu 4lb. Aizmest var labi. Vēl viens tālmetēju kāts un arī uz garage sale iegādāts no Varivas. Neatceros detaļas, bet tubulārs, garums 2,6m tests līdz 8 g liekas. Svars zem 100 g, metiens zvērā, bet ja grib uztvičot voblerīti, tad palieku pie iemīļotās finesses:) Morāle tāda, japoškas ir ok, bet senkruā sirdij mīļāks...
7.marts 2017, 14:55 | links
 
Par 60 - 80 eirikiem nevar nopirkt mikrodžiga katapultu. Tas pats ideālais Yamaga Blanks Blue Currant (labākie varianti) maksās ap pieciem līdz septiņiem simtiem. Tā tāda šoferu iesācēju činkstēšana: bļin, gribu autiņu, ar kuru līdz simtam var uzraut piecās sekundēs, bet neesmu gatavs par to maksāt vairāk par 500 eu.
Un pat, ja labs onkulis uzdāvinās fikso auto, jau nākamajā dienā ieliksies pirmajā grāvī. Katrs makšķerē ar to, ko prot un ko var atļauties.

andreiko, 7.marts 2017, 14:17

Tā gan ir........ :)
7.marts 2017, 14:42 | links
 
Par 60 - 80 eirikiem nevar nopirkt mikrodžiga katapultu. Tas pats ideālais Yamaga Blanks Blue Currant (labākie varianti) maksās ap pieciem līdz septiņiem simtiem. Tā tāda šoferu iesācēju činkstēšana: bļin, gribu autiņu, ar kuru līdz simtam var uzraut piecās sekundēs, bet neesmu gatavs par to maksāt vairāk par 500 eu.
Un pat, ja labs onkulis uzdāvinās fikso auto, jau nākamajā dienā ieliksies pirmajā grāvī. Katrs makšķerē ar to, ko prot un ko var atļauties.
7.marts 2017, 14:17 | links
 
Sveiki, Ieskiet kādu spiningu ar ko var pieklājīgi tālu aizmest 2gr mānekli. Redz, pagājušajā gadā sāku spiningot un biju iepircis gan spiningu (tests 1-8gr), gan visādus voblerīšus. Bet secināju, ka ar to spiningu jēdzīgi sanāk aizmest no kādiem 3-4gr. Tā kā mani aizrāva spiningot sapalus ne pārāk mazās upēs, tad vajadzīgs iemetiena attālums. Budžets nav neko liels, varbūt 60-80 ēriki.

jurciks66, 7.marts 2017, 12:47


Cik tu to 2 gramīgo vobleru tālu gribi iemst?:)
nu neviens kāts tev viņu nemetīs 40m,vienk iemet straumē un laid pa straumi līdz vajadzīgajai vietai,man ir Yamaga Blanks 2,21 0,5-5 g reāla katapulta,i tāpat normāli var iemest 3 g vobleri + ja viņam ir tlmešanas sistēma,,,iesaku voblera vietā izmantot mikro šūpiņus tos gan var ielidināt ļoti tālu un sapals reaģē uz viņiem ļoti labi....... :)
7.marts 2017, 13:01 | links
 
Tad skaties kātus ar max testu 5 grami. Lai gan tāpat nekas baigi dižs domāju nesanāks. Tik viegls vobleris tāpat radot gaisa pretestību nekur baigi neieskriesies, lai arī kāda būtu metiena inerce. Cita lieta būtu ar 2 gramu čeburašku. Vismaz man tā liekas, pats ar tādiem neesmu darbojies.
7.marts 2017, 12:51 | links
 
Sveiki, Ieskiet kādu spiningu ar ko var pieklājīgi tālu aizmest 2gr mānekli. Redz, pagājušajā gadā sāku spiningot un biju iepircis gan spiningu (tests 1-8gr), gan visādus voblerīšus. Bet secināju, ka ar to spiningu jēdzīgi sanāk aizmest no kādiem 3-4gr. Tā kā mani aizrāva spiningot sapalus ne pārāk mazās upēs, tad vajadzīgs iemetiena attālums. Budžets nav neko liels, varbūt 60-80 ēriki.
7.marts 2017, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager