Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Kas tieši neapmierina Bluebird? Vispār kas patīk/nepatīk šajā kātā? Pats nākotne skatos uz bluebird!

Kādu spoli izmanto kātam? (Tajā video)

P.S Labs un skatāms video! :)

Crazycat, 25.februāris 2017, 20:14
Pagājušo sezonu nopirku, pēc pirmiem izbraukumiem uz copi vars negribu ņemt rokās, kaut kā atgādina lazdas kātu nevar saprast neko jūtības nekādas iemetiens nekāds ar vienu vārdu lēēēētais gals, nepērc.

cops67, 26.februāris 2017, 17:44

Roku jūtība katram ir indeviduāla man ir šis kāts pa to cenu ir labs...
26.februāris 2017, 17:47 | links
 
Kas tieši neapmierina Bluebird? Vispār kas patīk/nepatīk šajā kātā? Pats nākotne skatos uz bluebird!

Kādu spoli izmanto kātam? (Tajā video)

P.S Labs un skatāms video! :)

Crazycat, 25.februāris 2017, 20:14

Pagājušo sezonu nopirku, pēc pirmiem izbraukumiem uz copi vars negribu ņemt rokās, kaut kā atgādina lazdas kātu nevar saprast neko jūtības nekādas iemetiens nekāds ar vienu vārdu lēēēētais gals, nepērc.
26.februāris 2017, 17:44 | links
 

MJ ir sākot no 1,5gr-4 jeb 5gr ezeros jeb kur nav straume!Ja ir straume tad var arī likt 7gr 8gr svarus kā tas ir Daugavā Lielupē Nācies likt 7gr Buļupē pie tilta un tas vis ir MJ
Mormiškas izmantošana līdz 1.5gr tas jau ir Nanodžigs...
Urmas laikam tev kautkas sajaucās..........
26.februāris 2017, 10:45 | links
 
Jautājums - gribu jaunu kātu , kāds zin kaut ko par ''favorite ''
Man pašam blue birde 1-7gr, bet gribās kaut ko labāku , vai ir vērts skatīties Favorite? Ko ieteiksiet ?
Te es ar micro copeju https://youtu.be/-U_eaGZ_9IA

DabasBerns, 25.februāris 2017, 19:35

ir vērts paskties favorite exclusive 0.5-5 grami,pavisam cits insteuments manuprāt labks pr bluebirdu,nu atkarīgs cik labāku tu gribi skatīties kāds budzets? ja jau augsto galu tad tenry,graphiteleder,tict,tur protams cenas 300 eur pa kātu un uz augšu kāti protams bomba.........:)
25.februāris 2017, 20:31 | links
 
Kas tieši neapmierina Bluebird? Vispār kas patīk/nepatīk šajā kātā? Pats nākotne skatos uz bluebird!

Kādu spoli izmanto kātam? (Tajā video)

P.S Labs un skatāms video! :)
25.februāris 2017, 20:14 | links
 
Jautājums - gribu jaunu kātu , kāds zin kaut ko par ''favorite ''
Man pašam blue birde 1-7gr, bet gribās kaut ko labāku , vai ir vērts skatīties Favorite? Ko ieteiksiet ?
Te es ar micro copeju https://youtu.be/-U_eaGZ_9IA
25.februāris 2017, 19:35 | links
 
:)))))
Mormiškas irmanto nano džigā ja nemaldos...
MJ ir līdz 5gr jeb līdz 7gr skatoties no vietas kur copē!!!!
Mormiškas gribētu redzēt Lielupē kad ir straume
Nja ar tevi nav jēgas diskutēt...
Vot tev līdz MJ ir kā līdz tai palmai un vēl tikpat
25.februāris 2017, 18:27 | links
 
Un to tu sauc par MJ??? :)
Ja neizmanto ziemas mazos murmulīšus, tad tev līdz MJ ir kā līdz tai palmai un vēl tikpat. Par šo tēmu sarunu ar tevi vairs neturpināšu.
25.februāris 2017, 17:41 | links
 
Nekad neesmu teicis ka obligāti jāliek 1000-šā. Pats par universālu esmu izvēlējies 2000 DAIWA. Dēļ tā ka tik liela spole, reizēm izmantoju mīkstāku kātu, lai nodzēš kļūdas. Jautājums tev-cik lielus/mazus čeburekus izmanto?

urmaas, 25.februāris 2017, 17:23

nu pārsvarā ar 5gr plus gumija 1.5 collas un 2collas bet šad tad ar 3gr svariem bet reti!
Ja lieku tupelīti tad ar 4gr principā tupelīte 4gr labāk man patīk nekā 5gr bubiņa tupelīte labāka manā skatijumā!
Man ar ir doma šogad paņemt 2000Daiwu bet tad jau redzēs...
25.februāris 2017, 17:32 | links
 
Nekad neesmu teicis ka obligāti jāliek 1000-šā. Pats par universālu esmu izvēlējies 2000 DAIWA. Dēļ tā ka tik liela spole, reizēm izmantoju mīkstāku kātu, lai nodzēš kļūdas. Jautājums tev-cik lielus/mazus čeburekus izmanto?
25.februāris 2017, 17:23 | links
 
varu ja vajag vienkārši noargumentēt savu izvēli!
Bija man viena 1000izmēra divi mēneši un izģērbās!Jo kad copēju uz MJ bieži varētu teikt regulāri ķeras līdakas mēri un šogad trāpijās zandarts uz 5.5kg manā skatījumā 1000netur slodzi.....Ja paņem 1000 izjauc un 2500 izjauc un salīdzina detaļas lielumus viss ir skaidrs tās ir mans uzskats!
Pieļauju ka 2000 arī ir ok bet neesmu lietojis nezinu!
25.februāris 2017, 15:47 | links
 
MJ ar 2500 exage?!?!?! Anton. Tu neko nejauc?

urmaas, 25.februāris 2017, 13:56

nē jo man ir savi uzskati pa spoļu izmēriem un tik tagad nevajag sākt teikt ka nav pareizi ka liek 2500 ir obligāti jāliek 1000 utt......
25.februāris 2017, 15:40 | links
 
MJ ar 2500 exage?!?!?! Anton. Tu neko nejauc?
25.februāris 2017, 13:56 | links
 
tad jau esmu labs dejotājs ;)))
25.februāris 2017, 13:53 | links
 
Ir teiciens Sliktam dejotājam olas traucē:))))))))
25.februāris 2017, 11:38 | links
 
Pats pagājušo sezonu nocopēju ar 1500 ninja un 0.15 pe (0.064mm) patika diezgan labi. Ne reizi nebija aizķeršanās ne ar auklu ne ar spoli. Lielākā daļa raksta , ka tin virsū 0.4pe tāpēc domāju vai man vienīgam tik smals diegs. Nēsmu pro šajā kategorijā.
25.februāris 2017, 02:46 | links
 
Jā, ne vienmēr rodas tā bārda, bet ja gadījumā rodas, tad uztaisa tos dažus metienus uz pļavas un tas viss pazūd.
24.februāris 2017, 14:54 | links
 
Bārdas rodas sūdīgas spoles gadijumā vai pats striķis arī var pie vainas būt? Microjigam fļurikam galā likt microgriezuli + karabīni vai pietiek tikai ar karabīni?

P.S pašam daiwa ninja 2500, ceru ka ar auklu labi tiks galā.!?

Crazycat, 24.februāris 2017, 10:36
Pārbaudīta versija, tikko uztītu auklu ar svaru galā un griezuli izmest maksimāli tālu uz pļavas vairākas reizes un ietīt atpakaļ spolē pastaigājot līdzi un turot auklu mazliet nospriegotu.
Uztinot mēdz savērpties un metot tad iet vaļā bārda.
Pats personiski pārbaudīju.

Domaataajs, 24.februāris 2017, 13:53


Pagāšgad strādāju uz MJ pītene 0.4 japāņu klasifikācijas plus Florakarbona pavada 0.148mm salmo un sakabe bez grīzekļa nekāda vērpšanās nemanīju spole 2500exage lēta spole......
24.februāris 2017, 14:33 | links
 
Nu nezinu gan kam aukla vainīga pie bārdas kam spole!
Man personīgi ir spoles pa 35ls pirktas un ar 0.4pēc japāņu klasifikācijas nav neviena bārda kaut arī esmu izmantojis lētas pītenes kā kosadaka un citus lētos brendus parasti bārda jeb cilpa uzmetas vējā palielā aiz savas neuzmanības kas aiztaisi ciet lociņu un vējš uzpūš izveidojas cilpiņa un to nepamani ietin auklu un nākošajā metienā auklai pizgec bet ir ka paveicas!!!
Tākā manā skatījumā nav pie vainas auklas ne spoles vismaz ar ko esmu saskāries.....
24.februāris 2017, 14:30 | links
 
Bārdas rodas sūdīgas spoles gadijumā vai pats striķis arī var pie vainas būt? Microjigam fļurikam galā likt microgriezuli + karabīni vai pietiek tikai ar karabīni?

P.S pašam daiwa ninja 2500, ceru ka ar auklu labi tiks galā.!?

Crazycat, 24.februāris 2017, 10:36

Pārbaudīta versija, tikko uztītu auklu ar svaru galā un griezuli izmest maksimāli tālu uz pļavas vairākas reizes un ietīt atpakaļ spolē pastaigājot līdzi un turot auklu mazliet nospriegotu.
Uztinot mēdz savērpties un metot tad iet vaļā bārda.
Pats personiski pārbaudīju.
24.februāris 2017, 13:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager