Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Ninja ar 0.4 tiek galā ļoti labi. Nav bijis nekādu pārsteigumu.
5.janvāris 2017, 08:27 | links
 
Neko neietekmēs. Protams, ka viedokļi ir tikai divi. Mikrodžigam tūkstošo vai 2500 spoli (vairums sliecas uz otro variantu). Svara balansu netraucēs arī 2500 spole, pavisam cits jautājums ir par auklu. Japāņiem tāda izmēra nav - 0,1. Viņi raksta - PE, un tam tevis pieminētajam diega izmēram daudzmaz atbilst PE# 0,4. Nekādā gadījumā tievāku, jo pat PE#0,4 var izrādīties ninjai grūts pārbaudījums, tā nav īsti paredzēta mikruhai.
Tomēr katram copmanim šim pārbaudījumam jāiziet cauri pašam. Tad kad būsi vienu vai pat divas mikroaukliņas (40 -60 eu vērtībā katra) sadīrājis, radīsies nojausma par mikrodžigam domātajām spolēm. Ne zvīņas :D!
5.janvāris 2017, 02:26 | links
 
Sveiki,

Kāds var pakomentēt vai Mikrodžiga kātam vai Vieglajam dżigam (Kā kurś klasificē) kātam Daiwa Megaforce 2,2m 1-9g, spole daiwa ninja 2500 izmērā derēs? Aukla Japāņu 0,1mm. Jebšu kā spoles izmërs ietekmē darbības ar kātu?
5.janvāris 2017, 00:46 | links
 
iesākumā noteikti nedomāju, ka vajag kātu līdz 5g, jo nu palielam ņemot visbiežāk izmantojamie grami ir 4-5, kas ir dziļumam līdz 4-5 metri, ja cope ir metrā, pusotrā, tad ok, 2-3 grami. Bet ar ejošākajiem gramiem līdz 5g kāts būs uz max noslodzi, ar kuru driblīti asu vairs neiedosi. Es vismaz sākumam noteikti iesaku testu līdz 8 grami, un tad arī dzīļākās vietās varēs arī vairāk uzlikt par 5 grami. Tālāk jau var skatīties kas sirdij tuvāks. Pa lielam viss no vietas atkarīgs, bet Rīga/pierīga, Lielupe un ja vēl no krasta, tad kātu ar testu līdz 5 grami es neņemtu noteikti.
22.septembris 2016, 17:24 | links
 
Un ir vēl viena lieta,jāskatās ,kad kādā veikalā ir akcijas uz noteiktu modeļu mj kātiņiem un tad pirkt,pagaidām nav tādas finanses,ka varētu jau tagad.Skatos uz 2.1,2 m kātiņiem ar testu laikam jau mj būs labs līdz 8 g +-

martinsgrinb, 22.septembris 2016, 12:13


ja tīri priekš mj,tad iesaku testu max 5 g,tās smildziņas tomēr atšķirās jau no 8g pātagām..... :)
22.septembris 2016, 17:13 | links
 
Nez, kur Salmo (Lucky John) ir problēma pārdot mazas eļļas pudelītes ēdamgumijām, lai mums uz visiem laikiem atrisinātu "turēt paciņā vai kastītē" problēmu?
22.septembris 2016, 15:39 | links
 
Un ir vēl viena lieta,jāskatās ,kad kādā veikalā ir akcijas uz noteiktu modeļu mj kātiņiem un tad pirkt,pagaidām nav tādas finanses,ka varētu jau tagad.Skatos uz 2.1,2 m kātiņiem ar testu laikam jau mj būs labs līdz 8 g +-
22.septembris 2016, 12:13 | links
 
Skatoties kāds augums utt. Pašam pēc 2.1 prasījās 2.2-2.4 krasta copei Daugavā, vidējā upē savukārt pietika, bet-nianses "provodkā" ir svarīgas.

Copmann, 22.septembris 2016, 09:28

Jā es arī uz pavasara pusi copēšu Daugavā,kur
22.septembris 2016, 11:04 | links
 
Kāta garums jāskatās arī atkarībā no tā, cik konkrētajā vietā ir aizauguši krasti. Jo ar ļoti garu kātu vienkārši nevarēsi normāli pastrādāt.
22.septembris 2016, 09:45 | links
 
Skatoties kāds augums utt. Pašam pēc 2.1 prasījās 2.2-2.4 krasta copei Daugavā, vidējā upē savukārt pietika, bet-nianses "provodkā" ir svarīgas.
22.septembris 2016, 09:28 | links
 
Tad jau uz 2.1 m kāta pusi jāskatās būtu nu apmēram un vismaz.
21.septembris 2016, 23:56 | links
 
Bet ,ja es makšķerēju vairāk tomēr no krasta,tad jau arī mj spiningam būtu jābūt arī garākam?Aspen stake kāti ar 1.83 m jau laikam pa īsu.Jāskatās dažādi varianti-jāizpēta.

martinsgrinb, 21.septembris 2016, 19:34

Nezinu kā citiem, bet man būtu par īsu. Pirms tam bija un ir kātiņš 2.13, kurš likās par īsu.
21.septembris 2016, 20:23 | links
 
Bet ,ja es makšķerēju vairāk tomēr no krasta,tad jau arī mj spiningam būtu jābūt arī garākam?Aspen stake kāti ar 1.83 m jau laikam pa īsu.Jāskatās dažādi varianti-jāizpēta.
21.septembris 2016, 19:34 | links
 
Bez bluebird un aspen stake ir vēl kādi citi labi mj kātiņi cenu kategorijā līdz 80-90 €?no pārbaudītajām mantām(rīkiem).

martinsgrinb, 20.septembris 2016, 21:36

Nav vēl pienācīgi testēts, bet tikko paņēmu Norstream Blaze 0,8-7 g, 2,21 m. Man patika kāts rokā, var teikt universāls ultralaits, kas derēs ne tikai MJ.

Flakais, 20.septembris 2016, 21:49

Pāris nedēļas atpakaļ ar paķēru šo kātu, tikai tā garākajā variantā 2.29 1.2-9. Pagaidām neko sliktu nevaru pateikt.
21.septembris 2016, 11:24 | links
 
Bez bluebird un aspen stake ir vēl kādi citi labi mj kātiņi cenu kategorijā līdz 80-90 €?no pārbaudītajām mantām(rīkiem).

martinsgrinb, 20.septembris 2016, 21:36


Sveiks, var vēl paskatīties Daiwa Exceller sēriju, vai būs labāka par Aspen Stake- grūti teikt, katrā ziņā savādāka ;)
21.septembris 2016, 10:21 | links
 
Bez bluebird un aspen stake ir vēl kādi citi labi mj kātiņi cenu kategorijā līdz 80-90 €?no pārbaudītajām mantām(rīkiem).

martinsgrinb, 20.septembris 2016, 21:36


Paskaties Fenwick HMX un HMG sērijas MJ kātus. HMX apmēram būs vēlamajā cenu kategorijā, HMG būs nedaudz dārgāks. Katrā gadījumā, šie kāti būs 100% labāki par Bluebird.
20.septembris 2016, 22:17 | links
 
Bez bluebird un aspen stake ir vēl kādi citi labi mj kātiņi cenu kategorijā līdz 80-90 €?no pārbaudītajām mantām(rīkiem).

martinsgrinb, 20.septembris 2016, 21:36


Nav vēl pienācīgi testēts, bet tikko paņēmu Norstream Blaze 0,8-7 g, 2,21 m. Man patika kāts rokā, var teikt universāls ultralaits, kas derēs ne tikai MJ.
20.septembris 2016, 21:49 | links
 
Bez bluebird un aspen stake ir vēl kādi citi labi mj kātiņi cenu kategorijā līdz 80-90 €?no pārbaudītajām mantām(rīkiem).
20.septembris 2016, 21:36 | links
 
Jautājums par ēdamgumiju uzglabāšanu. Vai viņas drīkst uzglabāt plastmasas kastītē, vai labāk viņas uzglabāt orģinālajos iepakojumos, kuros gaiss netiek klāt?! Un ja es uzglabāšu plastmasas kastītē, vai viņām nepazudīs smarža?! Tāds jautājums radās, jo tie iepakojumi n-tie sāk neparocīgi palikt.

antonins, 16.septembris 2016, 14:45



Loģiski, ka "ēdamgumijām" aromāts ar laiku pazūd, ja glabā ārpus oriģinālā iepakojuma, tas jau speciāli tam domāts, daudzām "ēdamgumijām" pašā paciņā ir atraktanta eļļas mazumiņš. Cita lieta, ka ticēt vai nē aromāta effektivitātei tas jau katra paša ziņā, es ticu, svens76 . cik saprotams, nē :D

Otra problēma, ar kuru var sastapties, ir tā, ka vaļējā tipa kastītēs gandrīz neizbēgami nonāk ūdens, a praktiski visu "ēdamgumiju" sastāvā ir sāls un citi šķīstoši/kūstoši elementi, mānekļi vienkārši var zaudēt struktūru, ja nepaseko līdzi un pietiekošs mitruma daudzums kastītē paliek copes starplaikos.
16.septembris 2016, 17:02 | links
 
Jautājums par ēdamgumiju uzglabāšanu. Vai viņas drīkst uzglabāt plastmasas kastītē, vai labāk viņas uzglabāt orģinālajos iepakojumos, kuros gaiss netiek klāt?! Un ja es uzglabāšu plastmasas kastītē, vai viņām nepazudīs smarža?! Tāds jautājums radās, jo tie iepakojumi n-tie sāk neparocīgi palikt.

antonins, 16.septembris 2016, 14:45


Man ēdamgumijas saliktas kastītē pa nodalījumiem, neesmu manījis ka lomi būtu bijuši sliktāki:)) vienīgais citām gumijām ir tendence krāsot otras, tāpēc skatos un dažādas krāsas kopā nelieku
16.septembris 2016, 16:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager