Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Jautājums par ēdamgumiju uzglabāšanu. Vai viņas drīkst uzglabāt plastmasas kastītē, vai labāk viņas uzglabāt orģinālajos iepakojumos, kuros gaiss netiek klāt?! Un ja es uzglabāšu plastmasas kastītē, vai viņām nepazudīs smarža?! Tāds jautājums radās, jo tie iepakojumi n-tie sāk neparocīgi palikt.
16.septembris 2016, 14:45 | links
 
Kad sāku mj 14 gadus appakaļ Burtnieka razļivos,Salacas iztekā, tad bija 3-5 gr džigs plus mazizmēra gumijas no blue fox, kopyto, manns-ķēra uz urrā asarus, līdakas, ālantus, sapalus, raudas, brekšus tāpat, kā tagad ar visiem čeburiem, ēdamgumijām, ekstraklases āķiem utt.

Galvenais, lai pašam patīk, pārejais...sākas fetišs ;)
9.septembris 2016, 12:31 | links
 
Pagajušo gadu pamatā lietoju Vanfook Devil āķus bet šogad pamēģināju BIG ONE FINESSE jigging single un ļoti iepatikās kaut arī korejas produkts viņiem nav ne vainas.Gumija nost neslīd un arī riņķi lielie .No Owner vēl tikai sarkanie ofsetnieki ir ierindā lai gan krāsojums nav diezgan noturīgs bet pāris copes iztur ,jūras ūdenī gan nē.
9.septembris 2016, 12:23 | links
 
Bija Owner,Cobra,vēl kaut kāda firma,Milo bodē pirkta,tagad,kā jau teicu,bodē (pie brāļiem)uz skaitu pirkti,ar atskabargu,firmu nezinu,nākošreiz pajautāšu...
9.septembris 2016, 06:31 | links
 
Ar MJ nodarbojos, nu, tā nedaudz, jau kādu piekto gadu. Esmu sācis ar parastām gumijām un parastām džiggalvām. Pamazām sāku izmantot ēdamās gumijas un čeburaškas. Jāsaka ka arī āķi ir pamēģināti gan ar atskabargām, gan bez. Uz doto brīdi strādaju tikai ar čeburaškām un ar āķiem bez atskabargā. Owner. Kamēr neesmu atradis ko labāku, pelt šādu kombināciju nevaru. No gumijām šogad topā Keitech little spyder, tumšās krāsas.
Arvīd, ja vari, ipasaki kadus āķus lieto Tu, labprāt pamēģināšu...
8.septembris 2016, 22:36 | links
 
citizen !Sistēma izskatās tāpat kā visas citas,vienkārši pērkot āķus jāskatās,visi nav vienādi. Sakarā ar to,ka daudz ko izgatavoju pats,saskaņoju pirktos mezglus ar savējiem,pamatā viss darbojas...
8.septembris 2016, 09:04 | links
 
Celms uz tadu sistēmu pagājušo piekdien daugava dabuju lasi bez visam pavadam pavada fluriķis un uz zilo putnu !
7.septembris 2016, 21:58 | links
 
Kā jau pilnīgi pareizi celms norādīja, tad uz daudzām čeburaškām tiek lietota samērā resna un izturīga stieple , lielākā daļa āķu bez specifiskās lielās cilpas kustas ļoti kokaini vai pat vienkārši ķīlējas šarnīrā. Ja pats piemeklē stiepli, tad, protams, var izmantot, bet jebkurā gadījumā jāsaprot, ka tās lielās cilpas dod ne tikai pamata funkcijas (lai āķis kaut kā kustētos) nodrošināšanu, bet arī ļauj māneklim brīvāk spēlēt pa plašāku amplitūdu uz visām pusēm, savādāk jau netiek izmantots čeburaškas principiālais pluss (vau dažreiz mīnuss :D) - kustīgais šarnīra savienojums.


A ja konkrēti par āķiem, tad ir jau visādi varianti, ar tievāku stiepli kā Owner S-59, vai resnāku kā GRAN Trailer Hook utt. Loģiski, ka biezāki āķi mazāk plēš asara lūpu, bet atkal paša āķa svars palielinās un, īpaši pie vieglu un maziņu mikromānekļu izmantošanas, tāds realtīvi smags "mugurkauls" čakarē spēli, visam jābūt samērīgam.
7.septembris 2016, 21:09 | links
 
Tad jau tie super smalki āķi,parastam āķim cilpa ir apm.1,5 mm,manām čeburaškām stieple 0,55,ņemta nerūsošā trose 8mm,atvij vaļā un iztaisno,tad loku cilpas,svinus arī leju pats,uzbūvēju divvietīgas formas 4,5,6,7 g...

Arvids8, 7.septembris 2016, 18:54


Varbūt vari parādīt bildēs kā tavlas sistēmas izskatās?
7.septembris 2016, 19:05 | links
 
Tad jau tie super smalki āķi,parastam āķim cilpa ir apm.1,5 mm,manām čeburaškām stieple 0,55,ņemta nerūsošā trose 8mm,atvij vaļā un iztaisno,tad loku cilpas,svinus arī leju pats,uzbūvēju divvietīgas formas 4,5,6,7 g...
7.septembris 2016, 18:54 | links
 
Čeburaškām metāla stieple bieži vien ir dažāda diametra, tas arī daudz ko maina. Pašam kastē ir tādas čeburaškas kurām virsū āķus ar parasto cilpu nemaz nevar dabūt.
7.septembris 2016, 18:45 | links
 
Es ņemu parastos āķus (standarta cilpas) un neiespringstu,ja asars grib ēst,tad man arī ir ko uzēst...
7.septembris 2016, 18:27 | links
 
Atļaušos oponēt,ap čeburašku māneklis neapmetas,drīzāk āķis ap auklu,un jo brīvāk viņš ļurinās,jo biežāk...Āķus es ņemu apaļus,gals nolocīts uz sāniem un spice mazliet uz iekšu,uz kāta atskabargas.

Arvids8, 7.septembris 2016, 18:06


Ja ir ļoti šauras cilpas āķiem, tad āķis uz čeburaškas cilpas var iestrēgt pie paša svina. Un paliek šādā stāvoklī -
Ir piedzīvots.
7.septembris 2016, 18:17 | links
 
Mans viens cents par āķiem - asarim izvēlieties resnākus āķus, smalkie āķi vairāk plēš lūpas, kas ir loģiski.
Lielās cilpas nodrošina to ka māneklis nebūs tik bieži apmeties apkārt čeburaškai, parasti gan to var just izspēlējot mānekli, pretestība ir lielāka.

Kādas formas āķus jūs izmantojat gumijām līdz 2" collām?

celms, 7.septembris 2016, 13:56
88
Kobras jeb Mistral shiro akus!no sakuma izmantoju Owner bet tad sanaca iebraukt veikala prusu pie vitalija un bija pat Vitalijs un pateica ka pats nelieto owner jo ar viniem ir daudz tukso copju lai pabemu pameginat Shiro akus!Tad cope uliku Owner un Shiro ta ari bija Owner daudz tukso copju....
Uz dziggalvam vel mazak ir tukso copju neka uz ceburaskam...cebueaskam viens plus metiena attalums bet dziggalvam tukso copju mazak.....
7.septembris 2016, 18:16 | links
 
Atļaušos oponēt,ap čeburašku māneklis neapmetas,drīzāk āķis ap auklu,un jo brīvāk viņš ļurinās,jo biežāk...Āķus es ņemu apaļus,gals nolocīts uz sāniem un spice mazliet uz iekšu,uz kāta atskabargas.
7.septembris 2016, 18:06 | links
 
Mans viens cents par āķiem - asarim izvēlieties resnākus āķus, smalkie āķi vairāk plēš lūpas, kas ir loģiski.
Lielās cilpas nodrošina to ka māneklis nebūs tik bieži apmeties apkārt čeburaškai, parasti gan to var just izspēlējot mānekli, pretestība ir lielāka.

Kādas formas āķus jūs izmantojat gumijām līdz 2" collām?
7.septembris 2016, 13:56 | links
 
Ļ.c. oponenti ! Cobru minēju kā piemēru āķa tipam,pats lietoju veikalā ņemtos uz skaita. Āķus mainu kad tie sarūsē,neskatoties uz to,ka Ķīšezerā arī daudz gliemežu,laikam labs tērauds trāpījās...
7.septembris 2016, 10:15 | links
 
Man arī brīžiem radās aizdomās, ka tie Owner āķi nav diez ko piemēroti. Biju tieši Cobra āķus paņēmis kā otru paciņu (nezinu gan kādus tieši), tie kaut kā labāk patika, gan radās sajūta, ka mazāk aiziet, gan tvisterītis labāk turējās uz āķa un mazāk lēca nost. Varbūt tās ir tikai iedomas. Galvenais jau ticēt :) Turpināšu pētīt āķu problēmu.
6.septembris 2016, 21:59 | links
 
Mani tūlīt sāks lamāt,bet Owner nav tie labākie āķi,arī lielā cilpa nav tik svarīga,paskaties bodē āķus ko tirgo uz skaita,10-12 centi gab. ar pagarināto kātiņu,uz kātiņa divas atskabargas,tādi āķi ir arī Cobra-Baitholder. Kustas labi arī ar mazo cilpu,lētāk arī. Šodien uz 20 izvilktiem viens 'shods...

Arvids8, 6.septembris 2016, 20:54

Owner nav ne vainas, bet Cobra gan ir mēsls. Ja copējot ar Owner nākas vienreiz nomainīt āķi, tad Cobra paliek trula jau pēc pāris iemetieniem. Saku konkrēti par vietu, kur pats copēju. Un tām atskabargām nekādas jēgas nav. Tas ir tikai manas domas.
6.septembris 2016, 21:58 | links
 
Mani tūlīt sāks lamāt,bet Owner nav tie labākie āķi,arī lielā cilpa nav tik svarīga,paskaties bodē āķus ko tirgo uz skaita,10-12 centi gab. ar pagarināto kātiņu,uz kātiņa divas atskabargas,tādi āķi ir arī Cobra-Baitholder. Kustas labi arī ar mazo cilpu,lētāk arī. Šodien uz 20 izvilktiem viens 'shods...
6.septembris 2016, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager