Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
MJ tev pie kājas metāliskās uc veida pavadiņas. Jo ar MJ pārsvarā ķer asarus. Fļuriks, vai mono, ap 50cm un sienu starpā liekot mini griezulīti.
Uz apsolūto taisnību nepretendēju.
25.augusts 2016, 18:23 | links
 
Man liekas,ka varētu jau likt fluorokarbonu,tik līdaka var nokost.Bet cik garu un kā to piesiet pie pītās pamatauklas?
25.augusts 2016, 18:20 | links
 
Man vēl viens jautājums-ko labāk izmantot par pavadiņu MJ un vēl lai šad tad kādu mazu voblerīti ,rotiņu pamētātu,nu vārdsakot vieglajam kātiņam ar testu līdz 10 g.Vai fluorokarbons ir pats galvenais vai ir vēl kas cits.Cik garu fļuriku siet un kā piesiet,vai vajag starp fluorokarbonu un pamatauklu pīto likt kādu griezuli vai pa taisno abas auklas kopā?
25.augusts 2016, 18:18 | links
 
Tikko jig.lv paķēru Norstream Blaze kātiņu. Vakarā atskaitīšos. Ne asakas
25.augusts 2016, 17:58 | links
 
Lai gan Mosya tiek uzskatīts par tipisku pauzes mānekli pāris dienas atpakaļ viss sagriezās ar kājām gaisā. Tieši pauzē nekas nenotika bet jau sākot ietīt sekoja spēcīga cope, domāju nejauši bet atkārtojot līdzīgu tehniku pēc īsas pauzes pieci seši roktura griezieni un strīpainais galā. Vēl vairāki paņēma pēc iemetiena lēni planējošu pat nesasniedzot grunti,tāpēc iesaku pamainīt ierasto spēli šim māneklim.
8.augusts 2016, 19:02 | links
 
Man atkal problēma ar L.Baits Minnow'iem, kādi pāris mini ašuki noķert, bet neko lielāku nav nesuši, ne vienkārši ietinot, ne raustot.

celms, 8.augusts 2016, 13:36

Tas slaga tipa verķis, attiecīgi tas ir aktīvais māneklis bez savas spēles, spēli tam piedod paša "raustīšana" ar stop&go pietīšanu tas nestrādās, pareizāk sakot strādās tikai uz dullo.
Vēl viena niansīte - māneklis ir smalks, ja tajā bāzisi iekšā āķi klasiskā formā, tādējādi ielikot "stīvu mugurkaulu" būtiski zaudēsi copju skaitu, pārbaudīts. Ver vienkārši āķi caur galvu!

JIG.LV, 8.augusts 2016, 15:05

Kur "pienesums" par autortiesībām? :)
8.augusts 2016, 15:10 | links
 
Man atkal problēma ar L.Baits Minnow'iem, kādi pāris mini ašuki noķert, bet neko lielāku nav nesuši, ne vienkārši ietinot, ne raustot.

celms, 8.augusts 2016, 13:36


Tas slaga tipa verķis, attiecīgi tas ir aktīvais māneklis bez savas spēles, spēli tam piedod paša "raustīšana" ar stop&go pietīšanu tas nestrādās, pareizāk sakot strādās tikai uz dullo.
Vēl viena niansīte - māneklis ir smalks, ja tajā bāzisi iekšā āķi klasiskā formā, tādējādi ielikot "stīvu mugurkaulu" būtiski zaudēsi copju skaitu, pārbaudīts. Ver vienkārši āķi caur galvu!
8.augusts 2016, 15:05 | links
 
Kura krāsa tad patīk asarītim?

Eglis, 8.augusts 2016, 14:51

Atkarīgs no ūdenstilpnes un kam pats vairāk tici :)
Man personīgi dabīgās zaļganās/brūnganās patīk, spilgtiem "kislotņikiem" ticība mazāka, nu un, neapšaubāmi, praktiski visur labi strādā unikālā BaitBreath topseller krāsa UR29, tautā mīligi saukta par "lohu" :)

JIG.LV, 8.augusts 2016, 14:59


Paldies par atbildi!
8.augusts 2016, 15:04 | links
 
Kura krāsa tad patīk asarītim?

Eglis, 8.augusts 2016, 14:51


Atkarīgs no ūdenstilpnes un kam pats vairāk tici :)
Man personīgi dabīgās zaļganās/brūnganās patīk, spilgtiem "kislotņikiem" ticība mazāka, nu un, neapšaubāmi, praktiski visur labi strādā unikālā BaitBreath topseller krāsa UR29, tautā mīligi saukta par "lohu" :)
8.augusts 2016, 14:59 | links
 
Nez...man personīgi tā ir vienīgā no BB gumijām, kas nestrādā vispār :D Tie taustekļi viņiem pat nekustās, tīri tik cik pats var izkratīt, pēc pirmajām pāris copēm pilnīgi zaudēju ticību tam māneklim jo ar visu citu zivi ķēru izņemot to riebekli :D

arvis_an, 8.augusts 2016, 13:01


A nevajag "izkratīt" :) Mosya ir izteikts ļoti garas pauzes māneklis, bieži ideāli palīdz pie megaslinkas un pasīvas zivs, iemet un gaidi (ir bijuši gadījumi, kad jāgaida pat sekundes 20) un pievlec...LĒNĪTĒM :)
8.augusts 2016, 14:54 | links
 
Kura krāsa tad patīk asarītim?
8.augusts 2016, 14:51 | links
 
BB Mosya strādā ideāli īpaši Buļļupē un Daugavas lejasdaļā, ņem gan ašuki gan žaņi. Protams krāsu vajag parezu un izmēru arī. Mazliet jāpiešaujas pie spēles un rezultāts ir garantēts. No sākuma arī skeptiski skatījos uz to ērmu kamēr neredzēju kā čoms blakus laivā vilka vienu pēc otra strīpainos.
8.augusts 2016, 14:43 | links
 
celms
šitas ķēms man ir strādājis labi :) iesaku paprovēt uzlikt mini DS sistēmā priekš ašukiem, domāju būsi pārsteigts :) Bet tā nu redz ir...katram savs :)
8.augusts 2016, 13:41 | links
 
Mosya strādā un cik zinu ne man vienīgajam. Parasti viņa labi strādā kad asaris ir pasīvs un neņem uz tvisteriem, mazajām tiogām, ballistu, utml. gumijām.

Man atkal problēma ar L.Baits Minnow'iem, kādi pāris mini ašuki noķert, bet neko lielāku nav nesuši, ne vienkārši ietinot, ne raustot.
8.augusts 2016, 13:36 | links
 
Nez...man personīgi tā ir vienīgā no BB gumijām, kas nestrādā vispār :D Tie taustekļi viņiem pat nekustās, tīri tik cik pats var izkratīt, pēc pirmajām pāris copēm pilnīgi zaudēju ticību tam māneklim jo ar visu citu zivi ķēru izņemot to riebekli :D

arvis_an, 8.augusts 2016, 13:01

He he... man ir tieši tāds pats stāsts par šo nerezultatīvo zvēru. Pa visu laiku ir noķerts tikai viens strīpainis.
8.augusts 2016, 13:12 | links
 
Nez...man personīgi tā ir vienīgā no BB gumijām, kas nestrādā vispār :D Tie taustekļi viņiem pat nekustās, tīri tik cik pats var izkratīt, pēc pirmajām pāris copēm pilnīgi zaudēju ticību tam māneklim jo ar visu citu zivi ķēru izņemot to riebekli :D
8.augusts 2016, 13:01 | links
 
BB Mosya kādu krāsu izvēlēties upēm?
8.augusts 2016, 12:56 | links
 
Cope no iepirkšanās tirgū ar to jau atšķirās ka vienmēr ir miļjons nezināmo kas jāatrisina un pilnīgu atbilžu nekad nebūs un ja būtu tad cope būtu tikpat garlaicīga kā iepirkšanās tirgū.Tāpēc jau mēs esam tā aizrauti ar to procesu ko sauc par copi jo vienmēr ir daudz nezināmā un gandarījums rodās kad izdodas pašam nonākt pie skaidrības soli pa solim.Protams var ēst kad baro no karotītes ,bet tad ēdienkatē būs tikai tas ko piedāvā barotājs.:))
28.jūlijs 2016, 11:30 | links
 
ivog
Uz papīra lai to visu uzliktu sanāktu referāts.
arvis_an, 28.jūlijs 2016, 10:42


Nevis referāts, bet disertācija! :D
28.jūlijs 2016, 10:46 | links
 
ivog
Šeit drīzāk vai nu pats lēnām, praksē visu uz vietas apgūsti, vai palūdz kādam zinošākam uz copi līdzi. Uz papīra lai to visu uzliktu sanāktu referāts. Paskaties tepat iekš video sadaļas, kādus no Makšķerēšanas noslēpumu raidījumiem, kkur noteikti tika rādīts kā ķer ar MJ. Ja atceros, tad pag gad, kkur Lielupē.
28.jūlijs 2016, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager