Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Kāpēc? Ar X-twich ir laba pieredze. Daiwa nav lietota, bet dzirdētas pārsvarā labas atsauksmes...tai pat laikā arī gribas izmēģināt kaut ko jaunu.

klops_G, 9.jūnijs 2016, 16:51



Varu ieteikt vēl vienu alternatīvu- Daiwa Revros 1003HA. Patīkama, viegla spolīte un atšķirībā no Daiwa Ninja, ar ātro pārnesumu (5.6:1)
9.jūnijs 2016, 17:20 | links
 
Nekā personīga, bet power pro priekš mikro man liekas mēsls. Pirmā aukla man bija tieši tāda. Diametrs viņam liekas kkādi 0.12 vismaz, un vēl šaušalīgi skaļa. Ja saliksi šīs auklas blakus, tad tā būs diena pret nakti.
9.jūnijs 2016, 17:15 | links
 
ar power pro 0.09 tiek galā, pats baidījos pirkt 0.4 INTECH FURIOUS WX4
9.jūnijs 2016, 17:12 | links
 
Man ir bažas vai xtwitch tiks galā ar smalko auklu. Kopš pavasara uz daiwa ninjas man ir uzlikta 0.4 INTECH FURIOUS WX4 (pirku jig.lv; bet tagad skatos, ka mazais diametrs laikam beidzies); kad pats copēju ar smalkāku auklu, tad šo kātiņu iedodu čomam, līdz ar to gana daudz ir testā bijusi un piedzīvojusi. Galā tiek lieliski un neizskatās ka tur kas varētu noiet ķīselī.
9.jūnijs 2016, 17:01 | links
 
Kāpēc? Ar X-twich ir laba pieredze. Daiwa nav lietota, bet dzirdētas pārsvarā labas atsauksmes...tai pat laikā arī gribas izmēģināt kaut ko jaunu.
9.jūnijs 2016, 16:51 | links
 
daiwa ninja 1500
9.jūnijs 2016, 16:49 | links
 
Kādu spoli izvēlēties MJ- salmo x-twich vs daiwa ninja?
9.jūnijs 2016, 16:48 | links
 
Ļoti lēts un efektīgs veids, lai gumija viegli nemauktos nost no ofsetnieka ir vienkārši aptīt ar kādu vecas pītās auklas gabaliņu āķim to posmu uz kura sēž gumijas zivs galva. Variants līdzīgs kā ar termoizolāciju, tikai nevajag termoizolāciju :) un turas labāk, nekā ar termoizolāciju, jo sanāk tāds kā grubuļaināks. To parasti jau izdaru mājās, lai upē vairs nav jāčakarējas
9.jūnijs 2016, 14:39 | links
 
.. :) vakarā nofoķēšu, kā es daru parastajam offsetākim !
9.jūnijs 2016, 14:09 | links
 
.. :) kkas nesanāca !
bet ieraksti meklētajā : offset hook spring ! (atteli- sapratīsi tālāk )

bushmans, 9.jūnijs 2016, 13:05


Lielisks risinājums, taču īsti neder standarta ofsetam ar atliektu āķa cipliņas turētāja plakni, to spirāli nesanāk normāli piemuģīt. Tas ir reāli forši tikai uz "bezleņka" ofsetnikiem ar vertikālo cilpu, bet tie atkal ar "čeburaškām" īsti neiet kopā, jo cilpa vertikāla. Bet tā, mētāšanai, vai ar lodes atsvaru lieliski. Es šopavasar savu 10.5kg līdaku kā reiz noķēru uz kombinācijas Agat Texas rig (lode uz titāna pavadas) un šitāds Owner Twist Lock āķis.

9.jūnijs 2016, 13:18 | links
 
.. :) kkas nesanāca !
bet ieraksti meklētajā : offset hook spring ! (atteli- sapratīsi tālāk )

bushmans, 9.jūnijs 2016, 13:05


Lielisks risinājums, taču īsti neder standarta ofsetam ar atliektu āķa cipliņas turētāja plakni, to spirāli nesanāk normāli piemuģīt. Tas ir reāli forši tikai uz "bezleņka" ofsetnikiem ar vertikālo cilpu, bet tie atkal ar "čeburaškām" īsti neiet kopā, jo cilpa vertikāla. Bet tā, mētāšanai, vai ar lodes atsvaru lieliski. Es šopavasar savu 10.5kg līdaku kā reiz noķēru uz kombinācijas Agat Texas rig (lode uz titāna pavadas) un šitāds Owner Twist Lock āķis.

9.jūnijs 2016, 13:18 | links
 
.. :) kkas nesanāca !
bet ieraksti meklētajā : offset hook spring ! (atteli- sapratīsi tālāk )
9.jūnijs 2016, 13:05 | links
 
.. un nekas nemuks :)

aliexpress.com/item/30pcs-lot-Soft-Bait-Spring-Lock-Pin-Crank-Hook-Soft-Bait-Connect-Fixed-Pin-Latch-Pin/32659379084.html?spm=2114.03010208.3.40.Ekv8P7&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_3_10039_10037_10017_507_401,searchweb201603_6&btsid=64818cdd-7cf6-48d6-8e58-5211fcd3fb2f
9.jūnijs 2016, 12:56 | links
 
Varētu kāds pāradīt ar kādu ilustrāciju vai padomu, kā nostiprināt gumiju pie offsetnieka, izvelkot caur kādu zāles pleķīti, gumija nomūk un kkā paliek šķībi.

alensb, 9.jūnijs 2016, 10:47


principā mierīgi var likt silikona stoperi (vai labāk tā pusīti, lai būtu konuss). Ieveram gumiju caur galvu, tad uz āķa spices uzveram to stoperi, izlaižam āķi caur ķermeni, a to stopperi pievelkam tā, lai no apakšas turētu mānekļa priekšu.
Bet, ja godīgi, tad pašam parasti slinkums čakarēties, močīju kā ir, pielabojot/pārspraužot gumiju pēc vajadzības.
9.jūnijs 2016, 12:45 | links
 
Šis it kā ir risinājums, tikai besis un čakars vislaik galvu jaukt laukā, lai mainītu gumijas, kad nepieciešams. Ja šis galvu neputrī vai arī, ja ir tikai viens gondons tad ir OK.
Man gan liekas, ka piemeklēt attiecīgu āķi pareizajiem gondoniem ir labs risinājums, nekas nekur neplēš.

o.
9.jūnijs 2016, 12:31 | links
 
Labi notur supermomenta pilīte,ātri un ērti.
9.jūnijs 2016, 12:20 | links
 


Varivas Gran āķiem ir tāds kā štoperītis jau uzlikts uz paša āķa, tas palīdz, tikai tādā gadījumā gumija jāver no otra gala, respektīvi, tas gals, kas stāvēs pie sakabes ir jāizsprauž gumijas sākumā. Ja darīsi kā parasti, tad uztaisīsi par lielu iedobi un gumijai vieglāk būs pārvietoties/nomukt, bet tāpat būs labāk kā parasti. Var arī mājas apstākļos to visu uztaisīt, paņem termo trubiņas, uzliec virsū, nedaudz ar šķiltavu pasildi, lai savelkās un būs ok.
9.jūnijs 2016, 11:29 | links
 
Varētu kāds pāradīt ar kādu ilustrāciju vai padomu, kā nostiprināt gumiju pie offsetnieka, izvelkot caur kādu zāles pleķīti, gumija nomūk un kkā paliek šķībi.
9.jūnijs 2016, 10:47 | links
 
main st croix tournament pret kādu sakarīgu MJ Komplektu kāts+spole+aukla tiem kam interese PM :)
7.jūnijs 2016, 22:23 | links
 
Salmo Elite MicroJig ir ļoti labs variants priekš pirmā microjig kāta, cik lasu, pareizi?

Vide - sekli ezeri(1-2m), mazas upes(lielā jugla, Ogre un līdzīgas). Kā ar tādu būs Daugavā no krasta? Par vieglu vai OK?

BobStal, 7.jūnijs 2016, 11:00



2 gadus norukāju ar šo kātiņu, gan no krasta, gan no laivas-tas Daugavas augštecē. Visa pietiek sākumam.
7.jūnijs 2016, 19:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager