Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Tenry lunakia Sonic!-Un būs Tev super kāts!)))

willijs, 12.maijs 2016, 07:37

jā piekrītu tas ir ļoti labs kātiņš,,,,,patirināju,baigi patikās....... :)
12.maijs 2016, 12:02 | citēt | nosūdzēt | links


čomam ir,iedeva Ventspili notestēt,jūt visu ļoti labi,izvadīt zivi ar labi var,žanim nuuu iedot var pa rīkli,ps tests 3-12gr
12.maijs 2016, 15:23 | links
 
ST.Croix LTWS76MLXF savienojumā ar 9lb pīteni lieliski strādā no 4.līdz 15.grami plus gumija!Galā 0,235 hard fļuriks un viss notiek!metāla pavadas nelieku jo gumija maksā tik cik viņa maksā!Kads teiks ka amīšu bomis,bet Es varu teikt tikai to labāko jo var strādāt sirsnīgi un nebaidīties no lielākas zivs izvadīšanas laikā jo rokās nav plikās blankas ļureklis bet kārtīgs izstrādājums kurā neesmu vīlies ne vienu reizi!
P.S.Pagaidām priekš sevis neredzu citu alternatīvu,gan līdakām,gan zandartiem!Mikroperdeļu dzenātājos neesmu!Nu ja tas ne par mikrojigu.
12.maijs 2016, 14:02 | links
 
jā piekrītu tas ir ļoti labs kātiņš,,,,,patirināju,baigi patikās....... :)


Jā, pievilcīgs, bet ne man vajadzīgajā testa diapazonā :(.
12.maijs 2016, 13:19 | links
 
ArtursP, kāda jēga monologam? Ja pērku, tad tik uz Jig.lv ?! Es lūdzu palīdzību, cerot, ka atsauksies patiesi šādu kātu lietotāji, daloties ar savām pieredzes sajūtām.
12.maijs 2016, 13:15 | links
 
Varu ieteikt ari kādu no šiem-Daiko Royallite TIYRLS83,Grraphiteleader Supe Finezza Esagonale 792UL-T,Tict SRAM Ultimate Tuned UTR75T Caro tor,ZENAQ ASTRA S78H,!Komplektā ar Shimano Vanquish ''16 2500S un SunLine Small Game skanēs TĀ ka maz neliksies!Lai labi skan!Man pagaidām vēl rokas nav no biezpiena,tāpēc izlīdzos ar st.Croix.Tikai ar attiecīgiem gramiem strādājot vajag attiecīgu aukliņu!Ne velti ražotājs uz blankas norāda auklas testu lb!!!)))))

willijs, 12.maijs 2016, 12:50


Variantu daudz, kopš tiku pie Legend Extreme LXS76MF , zandartu problēma atrisinājās, iepriekš gan bija gadījumi kad kāds noraujās, ar šo kātu tā ir reta parādība. 5.5-17.5 /2.3m.
12.maijs 2016, 13:07 | links
 
Varu ieteikt ari kādu no šiem-Daiko Royallite TIYRLS83,Grraphiteleader Supe Finezza Esagonale 792UL-T,Tict SRAM Ultimate Tuned UTR75T Caro tor,ZENAQ ASTRA S78H,!Komplektā ar Shimano Vanquish ''16 2500S un SunLine Small Game skanēs TĀ ka maz neliksies!Lai labi skan!Man pagaidām vēl rokas nav no biezpiena,tāpēc izlīdzos ar st.Croix.Tikai ar attiecīgiem gramiem strādājot vajag attiecīgu aukliņu!Ne velti ražotājs uz blankas norāda auklas testu lb!!!)))))
12.maijs 2016, 12:50 | links
 
Tenry lunakia Sonic!-Un būs Tev super kāts!)))

willijs, 12.maijs 2016, 07:37

jā piekrītu tas ir ļoti labs kātiņš,,,,,patirināju,baigi patikās....... :)
12.maijs 2016, 12:02 | links
 
Bet nodefinē budžeta rāmjus, lai varētu saprast ko ieteikt vislabāko pēc cenas/kavailtātes attiecības konkrētajā budžeta kategorijā.

Rāmi nosaka vajadzība: nespēšu pavilkt uzreiz - sakrāšu. Tik bagāts neesmu, lai pirktu lētas lietas. Primārais ir, lai kāts būtu lielisks un sagādātu baudu to lietojot.

Puuks, 12.maijs 2016, 00:51


Es priekš sevis sapratu, ka
1) neviens kāts nav mūžīgs, tu no tiem izaudz un meklē labāku
2) ja kaut ko meklē, tad ir jānosauc maksimāli daudz informācija(budžets, ko ķer, kur ķer utt).

Es pats tikko nopirku kātu un saprotu, ka tas ir labāks kā iepriekšējais, atbilst manām prasībām, ir apmierinošs cenas/kvalitātes ziņā. Un vēl es saprotu, ka eksistē labāki kāti un ka visticamāk es ķeršu ar tagadējo vienu sezonu un domāšu ko darīt tālāk.
Iesaku aizbraukt uz kādu labu bodi un klātienē pataustīt visus kātus, palūdz lai pastāsta par tiem. Paturi rokās visas pieejamās cenu klases. Vabūt kaut kas ļoti iepatiksies un tas nemaksās ne 300 un pat ne 200 eur. Labi veikali tam ir arī domāti, tu maksā ne tikai par preci, bet arī par profesionāļa pieredzi/viedokli. Iesaku nebraukt uz lieliem veikaliem, jo tur pārdevejs cenšās pēc iespējas ātrak atkratīties no tevis. Neesmu bijis visos veikalos, bet, piemēram, JIG.LV mani ļoti apmierina.
12.maijs 2016, 11:32 | links
 
Tenry lunakia Sonic!-Un būs Tev super kāts!)))
12.maijs 2016, 07:37 | links
 
Bet nodefinē budžeta rāmjus, lai varētu saprast ko ieteikt vislabāko pēc cenas/kavailtātes attiecības konkrētajā budžeta kategorijā.


Rāmi nosaka vajadzība: nespēšu pavilkt uzreiz - sakrāšu. Tik bagāts neesmu, lai pirktu lētas lietas. Primārais ir, lai kāts būtu lielisks un sagādātu baudu to lietojot.
12.maijs 2016, 00:51 | links
 
Ja jau ~2-2.30, tad jau arī kāti patiesi dzidri/skanīgi kāti arī padomā būs?! Uz spici neblenžu un, Dievs dos, arī neblenzīšu.

Puuks, 11.maijs 2016, 15:29


Nu te jau stipri no maciņa biezuma atkarīgs. "Patiesi dzidri/skanīgi" sākas kaut kur no 300EUR, tikai ne vienmēr, ne visam, ne katram to vajag. Un arī pieredze spēlē lielu lomu, "juška" ne no kā nerodas.

Katrā gadījumā klasiskie džiga kāti ar līmeto spici tur nederēs, prasās kaut kas pietiekoši ass, extra fast vai fast un tubular (dobta vienlaidus spice). Lētākais puslīdz atbilstošais, vismaz no mūsu sortimenta - Crazy Fish Aspen Stake līdz 10g vai līdz 15g , cena 85EUR.

Bet nodefinē budžeta rāmjus, lai varētu saprast ko ieteikt vislabāko pēc cenas/kavailtātes attiecības konkrētajā budžeta kategorijā.
11.maijs 2016, 22:29 | links
 
Ovneris divas vai trīs nullītes,ja runa par UL un ašukiem.

kutis, 10.maijs 2016, 21:07
Cik viņai izturība, nebūs tā, ka kkur aizķersies un sakabīte atlocīsies? Un kurā veikalā viņas var nopirkt?

Snaiperis, 11.maijs 2016, 10:24

Parasti notrūksr fluriķi bet sakabes nav atvērušās vismaz Ovneris. Veikali kuri piedāvā mikrodžigam. Salmo, Jig.lv, Pie Uģa un tā tālāk. :)

kutis, 11.maijs 2016, 11:25

Skaidrs, paldies :)
11.maijs 2016, 19:50 | links
 
Ja jau ~2-2.30, tad jau arī kāti patiesi dzidri/skanīgi kāti arī padomā būs?! Uz spici neblenžu un, Dievs dos, arī neblenzīšu.
11.maijs 2016, 15:29 | links
 
Katram savs. Manas animācijas manieres pilnībā apmierina tagadējais One Sensoric 2.22m garumā, vidējam uz smagākam džigam ir 2.30m. Ar īsākiem kaut kas nav īsti tā kā gribētos.
Tā teikt, lai arī mērķis ir viens, bet dročī katrs pa savam :D
11.maijs 2016, 13:25 | links
 
A es par ~2.30m. :)

martins_, 11.maijs 2016, 12:55


Nan pašam mikro līdz 5g ir 2.30m PerfectJig, bet es leliski apzinos, ka tas nav pats labākais garums KLASISKAM mikrodžigam , kāta garums ierobežo noteiktas asas izspēles iespējas. Tikai manai individuālajai tehnikai ar klasiku pamaz sakara, 90% visu daru ar kātu, spole ir tikai auklas savākšanas instruments un vairāk kā 80% kustību ir vertikālā plakalnē, nevis standarta horizontālā. Savukārt tīri imetiena attālumā starpība pamaza un no laivas tas nav kritiski čto 1.9m čto 2.3m.
11.maijs 2016, 13:10 | links
 
A es par ~2.30m. :)
11.maijs 2016, 12:55 | links
 
No manas puses ieteicamais diapazons 5g līdz 10g! Pietiekami konkrēti?

Lieliski! Paldies! Tātad extra fast kāts jālūko testā no 3.5g vai 4g līdz 15g vai 16g. Kādu garumu ieteiksiet?

Puuks, 11.maijs 2016, 12:39


Vidējam džigam no laivas 1.90-2.20m.
11.maijs 2016, 12:54 | links
 
Ja no laivas tad max 2.4. Ja jāiesaka kāts ar kādu es strādāju, tad 2m.
11.maijs 2016, 12:49 | links
 
No manas puses ieteicamais diapazons 5g līdz 10g! Pietiekami konkrēti?


Lieliski! Paldies! Tātad extra fast kāts jālūko testā no 3.5g vai 4g līdz 15g vai 16g. Kādu garumu ieteiksiet?
11.maijs 2016, 12:39 | links
 
Zandarta ķeršanai 2-3 m dziļumā, bez straumes ar 3-5,8 collu gumijām kādi "ausaiņu" svari vajadzīgi (diapazons)???

Puuks, 11.maijs 2016, 11:43


No manas puses ieteicamais diapazons 5g līdz 10g! Pietiekami konkrēti?
11.maijs 2016, 11:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager