Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Kas kuram ir ok. Citiem jā, citiem nepatiks :)
31.marts 2016, 15:48 | links
 
Kungi, šis kāts būs ok priekš mikrodžiga? Graphiteleader Calzante ex gocaxs 0.5 6.0 gr? Paldies.
31.marts 2016, 15:36 | links
 
Man jau liekas ka Ninja tēmē uz Nexave klasi. Ninja esmu dabūjis savos nagos, pagaidām ir viena cope bijusi ar šo spoli. Jāsaka ka pagaidām Ninja turās, un salīdzinot ar citām šīs cenu kategorijas spolēm, izskatās tīri tā neko :)

maituputns, 30.marts 2016, 21:33


Nu nē , nevaru piekrist ka Ninja ir Nexave klase, subjektīvās sajūtas pavisam citas. Pēc cenas jā, tuvāk sanāk Nexave, bet tas jau ir cenu politikas jautājums, vienkārši kaut kad pagājušā gadā viņi "pamodās", ja Japānā viņiem ir ~70% tirgus a Shimanim 30% (rēķinu rupji, skaidrs, ka ir arī citi spoļu ražotājis), a Eiropā pilnīgi otrādi. To ar savu samuraju pofigismu cenu jautājumā un partneru izvēlē bija "sakakājuši" un tagad grib situāciju glābt, pavilkt deķi atpakļ uz savu pusi, attiecīgi sāk agresīvi spēlēt ar cenām un inovācijām.
31.marts 2016, 00:26 | links
 
Vai Exage tuvāks konkurents nebūtu Legalis ?

turbo, 30.marts 2016, 21:26


Nevar īsti salīdzināt, Legalis "ātrais" pārnesums, Exage "lēnais", tur ir savi plusi un mīnusi katram, lai gan ātrais ir nedaudz universālāks. A tā Legalis pēc konstrukcijas, manā izpratnē ir par klasi augstāks, vienkārši tāpēc, ka tam ir pilnmetāla alumīnija korpuss, attiecīgi ilgmūžība uz uzticamība, augstāka. Exage ir grafīta sakausējums, alumīnija tikai spolīte, bet tas arī dod Exage galveno mārketinga trumpi - par vidēji 10% zemāku svaru. Nu iecilkējušies pie mums uz to svaru, lai gan ne jau svarā ir fiška (nu saprāta robežās protams, bet 20-30g šķirbu vīrieša roka nejūt vispār) bet balansā u spoles un kāta samērībā :)
Es nesaku, ka Exage FD ir slikta spole, tā ir ļoti laba vidējās klases spole, tiešām izdevies modelis uz citu Shimano P3/P4 spoļu sērijas modeļu fona. Vienkārši tā nav tik izturīga un mazāk piemērota slodzes tehnikām, teiksim vidējam un smagam tvičam es to noteikti neieteiktu, Legalis varu ieteikt.
31.marts 2016, 00:19 | links
 
Man jau liekas ka Ninja tēmē uz Nexave klasi. Ninja esmu dabūjis savos nagos, pagaidām ir viena cope bijusi ar šo spoli. Jāsaka ka pagaidām Ninja turās, un salīdzinot ar citām šīs cenu kategorijas spolēm, izskatās tīri tā neko :)
30.marts 2016, 21:33 | links
 
Vīri!!!Ir doma mikrodžigam uzlikt Daiwa Ninja 2000A spolīti.Vai būs laba un kādas atsauksmes par to? Aukla pītā 0,6 PE.

erzelis5, 30.marts 2016, 14:03

Kruķījot "sausajā" izstādēs man viņa patika, budžeta pusē varētu būt cienīgs konkurents Shimano Exage , lai gan biki smagāks, bet stipri lētāks un vispār uz šo spoli lieku lielas cerības. Bet objektīvi jāatzīmē, ka tas ir šī gada kataloga modelis, kurš dabā parādījās pagājušā gada beigās, nav pietiekamu atsauksmju par darbību reālā copē un nav statistikas par ilgmūžību, ļoti ceru, ka dzenoties pēc cenas nebūs sataisījuši "kasjakus"...

JIG.LV, 30.marts 2016, 21:05


Vai Exage tuvāks konkurents nebūtu Legalis ?
30.marts 2016, 21:26 | links
 
Vīri!!!Ir doma mikrodžigam uzlikt Daiwa Ninja 2000A spolīti.Vai būs laba un kādas atsauksmes par to? Aukla pītā 0,6 PE.

erzelis5, 30.marts 2016, 14:03


Kruķījot "sausajā" izstādēs man viņa patika, budžeta pusē varētu būt cienīgs konkurents Shimano Exage , lai gan biki smagāks, bet stipri lētāks un vispār uz šo spoli lieku lielas cerības. Bet objektīvi jāatzīmē, ka tas ir šī gada kataloga modelis, kurš dabā parādījās pagājušā gada beigās, nav pietiekamu atsauksmju par darbību reālā copē un nav statistikas par ilgmūžību, ļoti ceru, ka dzenoties pēc cenas nebūs sataisījuši "kasjakus"...
30.marts 2016, 21:05 | links
 
Es paliktu pie 0.6 PE. Skaidrs ka labāka būtu 0.4, bet ņemot vērā spoles izvēli, 0.6 ir tas ar ko šī spole vēl tiks galā. Pamatā visas budžeta klases spoles sāk grēkot pie 0.4 un mazākiem diametriem. Turklāt Ninja nav cross wraps.
30.marts 2016, 19:08 | links
 
Vīri!!!Ir doma mikrodžigam uzlikt Daiwa Ninja 2000A spolīti.Vai būs laba un kādas atsauksmes par to? Aukla pītā 0,6 PE.

erzelis5, 30.marts 2016, 14:03

Normāla budžeta spolīte ,var strādāt tikai prasījās seklās kasetes un aukla ja izmērs ir pēc japāņa priekš mikrodžiga prasītos bikiņ tievāka,tas pēc manas subjektīvas poņas.:)

kutis, 30.marts 2016, 17:13


Par izmēru piekrītu. 04 PE būtu tas uz ko skatīties.
30.marts 2016, 17:19 | links
 
Vīri!!!Ir doma mikrodžigam uzlikt Daiwa Ninja 2000A spolīti.Vai būs laba un kādas atsauksmes par to? Aukla pītā 0,6 PE.

erzelis5, 30.marts 2016, 14:03


Normāla budžeta spolīte ,var strādāt tikai prasījās seklās kasetes un aukla ja izmērs ir pēc japāņa priekš mikrodžiga prasītos bikiņ tievāka,tas pēc manas subjektīvas poņas.:)
30.marts 2016, 17:13 | links
 
Vīri!!!Ir doma mikrodžigam uzlikt Daiwa Ninja 2000A spolīti.Vai būs laba un kādas atsauksmes par to? Aukla pītā 0,6 PE.
30.marts 2016, 14:03 | links
 
Priekš tā ir ķīnieši. Viena forma uz 1 ķīnieti.Sasēdina rindā 1000 ķīniešus un še tev saražos 1000 zivtiņas minūtē :)

Bralitis, 30.marts 2016, 09:10


a. Ķīnieši ir iemācijušies taisīt labu, pat ļoti labu izpildījuma kvalitāti, formas/krāsas labās rūpmīcās ir fantastiskas, man mājās paraugu vien ir tik cik pietiktu 2 copes sezonām :) BET vot ar "sīkumiem" viņi nēķēpājas un sarežģītas kompleksas piešprices neliek (nu vienīga ja pats izstrādātājs iedod izejmateriālu, formulu, tehnoloģiju). Vienkārši uzprasa cik mīkstu/cietu (ir standarta etalontabulas), vai vajag un cik % sāls un kādu smaku kādā koncentācijā pielikt.
2. Ķīnā pašreiz objektīvi ir dārgāk kaut ko taisīt nekā Ukrainā.
30.marts 2016, 12:35 | links
 
Kāpēc pašam būtu jātaisa silikona zivtiņa, ja Ukraiņi taisa, pie tam ēdam gumijas, 6.gab pa ~1Usd :P

http://fanatik.dp.ua/

Protams, var pirkt japāņu un stutēt viņu ekonomiku ;)

vasara, 30.marts 2016, 09:44

Es jau rakstīju,ka pašam taisīt tas var būt hobijs, vēlēšanās radīt ko jaunu un unikālu priekš sevis, tas galīgi nav ietaupījums, sanāk kopumā daudz dārgāk.

Par "Fanatik" tad viņi kā reizi ir saistīti - pirms apmēram gada atdalījās no TOIRTAP (Patriot). Tehnoloģijas pamatus izstrādāja TOIRTAP brenda īpašnieks Tkachenko un paņēma mārketingam un testēšanai partneros vienu no spēcīgākajiem Ukrainas sportistiem Juriju Petrašu, kopā izstrādāja galējās formas. Pēc tam partneri pašķirās, Petrašs uztaisīja konkurējošo "Fanatik", pamata materiāls un tehnoloģij ir tāda pats, bet kopš tā laika TOIRTAP ir pavirzījies krietni uz priekšu sastāva piešpricēs - atraktantu un aminoskābju maisījumā.

TOIRTAP Ukrainā arī maksā ~ 1,5$ par paciņu, kurā iekša 10 gab. (vai 5 gab. "lielajiem" modeļiem no 3.2") Tikai Latvijā veikalā tāpat "nostājas" vidēji virs 3EUR un ar "mega -varku" tur nav nekāda sakara. Ceļš, izvedmuita, ievedmuita, muitas brokeru pakalpojumi, starptautisko maksājumu izmaksas, PVN viss kopā sadrārdzina to pasākumu ļoti būtiski. Ā nu vēl speciālais iepakojums Eiropai ar blisteri (savā galā viņi liek vienkāršās paciņās, kas var saspiesties un deformēties) piemet vēl ~ 20 eirocentiem pa virsu.

JIG.LV, 30.marts 2016, 11:04



Tā ir . Ēst ta vajag visiem .Kapitaļizm.
30.marts 2016, 12:13 | links
 
Kāpēc pašam būtu jātaisa silikona zivtiņa, ja Ukraiņi taisa, pie tam ēdam gumijas, 6.gab pa ~1Usd :P

http://fanatik.dp.ua/

Protams, var pirkt japāņu un stutēt viņu ekonomiku ;)

vasara, 30.marts 2016, 09:44


Es jau rakstīju,ka pašam taisīt tas var būt hobijs, vēlēšanās radīt ko jaunu un unikālu priekš sevis, tas galīgi nav ietaupījums, sanāk kopumā daudz dārgāk.

Par "Fanatik" tad viņi kā reizi ir saistīti - pirms apmēram gada atdalījās no TOIRTAP (Patriot). Tehnoloģijas pamatus izstrādāja TOIRTAP brenda īpašnieks Tkachenko un paņēma mārketingam un testēšanai partneros vienu no spēcīgākajiem Ukrainas sportistiem Juriju Petrašu, kopā izstrādāja galējās formas. Pēc tam partneri pašķirās, Petrašs uztaisīja konkurējošo "Fanatik", pamata materiāls un tehnoloģij ir tāda pats, bet kopš tā laika TOIRTAP ir pavirzījies krietni uz priekšu sastāva piešpricēs - atraktantu un aminoskābju maisījumā.

TOIRTAP Ukrainā arī maksā ~ 1,5$ par paciņu, kurā iekša 10 gab. (vai 5 gab. "lielajiem" modeļiem no 3.2") Tikai Latvijā veikalā tāpat "nostājas" vidēji virs 3EUR un ar "mega -varku" tur nav nekāda sakara. Ceļš, izvedmuita, ievedmuita, muitas brokeru pakalpojumi, starptautisko maksājumu izmaksas, PVN viss kopā sadrārdzina to pasākumu ļoti būtiski. Ā nu vēl speciālais iepakojums Eiropai ar blisteri (savā galā viņi liek vienkāršās paciņās, kas var saspiesties un deformēties) piemet vēl ~ 20 eirocentiem pa virsu.
30.marts 2016, 11:04 | links
 
Kam nāk līdzi kam apakšā! Gribu to joku redzēt bildes lūdzu

kazimirs, 29.marts 2016, 21:02
Dažām pītajām nāk līdzi fļurika "shoklīderis". Laikam jaunēklis to bij domājis. :)

urmaas, 29.marts 2016, 21:07


Smejieties vai raudat, bet patinot zem auklas to metru fļurika, ir lielāka iespējamība ka slapja aukla 'neraus uz riņķi' uz kasetes ;)

dziivniex, 29.marts 2016, 21:40


esmu pat pārliecināts, ka ražotāji, kuri liek klāt to fļurika pavadu, bija domājuši to likt zem auklas uz kasetes!!
jums kā copmaņiem ar pieredzi jau arī vajadzētu saprast, ka reālos copes apstākļos 1m flurokarbona pavadas nekas nav, kādai stundai maksimums :)

dziivniex, 29.marts 2016, 21:56

Nebiedē tautu lūdzu, protams tas ir tikai un vienīgi domāts kā pavadas materiāls. Katrs jau protams dara kā grib. Darbojos ar pavadām no 0.18- 0.27, parasti kaut ko nokož, vai arī iestādu, ja neapskādē zaļais. Ātrāk neredzu iemeslu mainīt, pārsiet. Protams no svara ir vieta kur izpildies, ir apstākļi kad ir vajadzība saīsināt pavadas mūžu.

skutans, 29.marts 2016, 22:05



Šī laikam ir bezgalīga tēma.. katram jau sava taisnība. Es tiešām to fluriķi, kas nāk līdzi, izmantoju bekingam.. Te jau šī tēma ir daudz un dažādi apspriesta, bet nu.. es ticu visam pozitīvajam, kas ar šo darbību saistās un man sūdzības par auklas griešanos uz riņķi utt. nav.. Man arī nav vajadzības neko līmēt.. Bet tādēļ jau cope ir interesanta, ka katrs risinājumus piemeklē pēc savas saprašanas, galvenais ka ir vēlamais rezultāts :)
30.marts 2016, 10:06 | links
 
Kāpēc pašam būtu jātaisa silikona zivtiņa, ja Ukraiņi taisa, pie tam ēdam gumijas, 6.gab pa ~1Usd :P

http://fanatik.dp.ua/

Protams, var pirkt japāņu un stutēt viņu ekonomiku ;)
30.marts 2016, 09:44 | links
 
Lai uztaisītu silikona zivtiņu vajag apm 15 minūtes nevis 18 dienas ,neatkarīgi kā samiksē krāsas :) Formas un tehnoloģiskos aprakstus var atrast visur i-netā.Pilna youtube kā jātaisa pareizi silikona zivtiņas . Veči mājās tagad taisa formas . Tas ir tik pat vienkārši kā izliet svinu . Protams atkarīgs no materiāla kvalitātes,piedevām ,kur mērcē pēc tam. Mani sen jau interesēja tās tehnoloģijas silikona ražošanai. Izrādījās daudz vienkāršāk nekā biju domājis. Pilnīgi viss ir atkarīgs no formas kvalitātes .

Bralitis, 30.marts 2016, 00:00

Nu tu bik pārspīlē. Lai uztaisītu silikona zivtiņu toč daudz laika nevajag un viss ir vienkārši, ja ir bāzes plastisloa materiāls, kurš dažādiem ražotājiem atšķiras (haholiem ir savs, viņi to arī tirgo, tikai to gan, atšķirībā no gatava produkta Eiropā ievest ir mega-gemorojs, jāsertificē n-tajā vietās), ņem tik formiņu un šprici un vālē.
Tas džeks pats to rāda video: https://youtu.be/T6l7fLFVpWQ

tikai tas ir mājas variants entuziastiem kā hobijs, ekonomiski točno neko neiegūsi, tikai apziņu, ka taisi savus mānekļus.


A uztaisīt pa 5000-10000 siliona zivtiņu dienā nav nemaz tik vienkārši, vajag kvaliatīvas un ilgmūžīgas formas ar hroma pārklājumu, uz pārsimts "caurumiem" , inžektora mašīnas ar kompresoru un siediena regulāciju, stanokus formu fiksācijai, materiāla tvertnes ar maisītājiem, ar temperatūras režīmu, fiksētu/dokumentētu tehnoloģisko procesu un receptūru krāsām un piedevām, lai krāsas vienmēr būtu identiskas, nevis kā kuru rezi sanāk utt. kooče TEHNOLOĢIJU masveida ražošanai. Es arī interešējos un piemetu - sākotnējās investīcijas aparatūrā nelielam ceham uz štukām 100 sanāk, tas neskaitot pašu produktu izstrādes laiku un investīcijas. Protams, var sēdēt mājās ar 5-10 vietīgām formām, skrūvspīlēm, šprici, spaini un mikrovilņu krāsni - pārsimts gab. gumiju dienā var izspiest, bet tas ir hobijs, ne ražošana.

JIG.LV, 30.marts 2016, 01:25


Priekš tā ir ķīnieši. Viena forma uz 1 ķīnieti.Sasēdina rindā 1000 ķīniešus un še tev saražos 1000 zivtiņas minūtē :) Sertifikācija ir pats mazsvarīgākais sīkums. Nedaudz pacietības, dokumentācijas un pāris nedēļu laikā jebkuru preci var nosertificēt.Nekādu problēmu .Esmu to daudz darījis. ISO(ražošanas sertifikāts ) tas gan prasa tehnoloģiskās kārtības ,bet tas nav obligāts.Patents ar nav nekas sarežģīts . Vakar izpētīju - silikona zivtiņām vispār nav vajadzīga nekāda ES sertifikācija . Pietiek ar izcelsmes sertifikātu.To var pati ražotāja kompānija ar vietējā VID apstiprinājumu uzrakstīt - arī tas der mūsu muitai . Ja ražotne atrodas ES tad vispār nevajag nekādus sertifikātus. Pietiek apstiprinājuma sertifikātu(angliski- CE confirmation certificate)kurā ES ražotājs apstiprina ka atbilstoši ES standartiem ražo savu preci - uzliec CE marķējumu un eksportē . Katru dienu saskaros visu šo dokumentāciju :) Birokrātija ir tik milzīga ka psrsā vecie ierēdņi sajuktu prātā :) Pamazām jau paliek vieglāk , ierēdņu armija nu sāk saprast ka tā dokumentācijas kaudze ir bezjēdzīga un pamāzām pāriet uz tiešo ražotāja atbildību kā ASV . Tur viss vienkārši - ražotājam jāuzņemas pilnīgi visa atbildība ,viens dokuments no ražotāja un nekādu sertifikātu un citu muļķību. Lēnām bet ES jau uz to ar virzās.

Nabaga Ukraiņi -tā raujas uz ES bet nesajēdz ka viņus te noraks mūsu birokrātiskais aparāts :)) Aizklapēs visas ražotnes ciet 5 minūtēs ,nosmacēs ar tām debīlajām direktīvām .

Usi nav jau tā ka nav sanācis ar Babajiem . Ir. Bet tie krievu ,ukraiņu ( vieni un tie paši vien ir) gājieniņi ka viņi visu laiku grib I ribku sjesķ i nahuj sesķ - tas kaitina .
30.marts 2016, 09:10 | links
 
Lai uztaisītu silikona zivtiņu vajag apm 15 minūtes nevis 18 dienas ,neatkarīgi kā samiksē krāsas :) Formas un tehnoloģiskos aprakstus var atrast visur i-netā.Pilna youtube kā jātaisa pareizi silikona zivtiņas . Veči mājās tagad taisa formas . Tas ir tik pat vienkārši kā izliet svinu . Protams atkarīgs no materiāla kvalitātes,piedevām ,kur mērcē pēc tam. Mani sen jau interesēja tās tehnoloģijas silikona ražošanai. Izrādījās daudz vienkāršāk nekā biju domājis. Pilnīgi viss ir atkarīgs no formas kvalitātes .

Bralitis, 30.marts 2016, 00:00


Nu tu bik pārspīlē. Lai uztaisītu silikona zivtiņu toč daudz laika nevajag un viss ir vienkārši, ja ir bāzes plastisloa materiāls, kurš dažādiem ražotājiem atšķiras (haholiem ir savs, viņi to arī tirgo, tikai to gan, atšķirībā no gatava produkta Eiropā ievest ir mega-gemorojs, jāsertificē n-tajā vietās), ņem tik formiņu un šprici un vālē.
Tas džeks pats to rāda video: https://youtu.be/T6l7fLFVpWQ

tikai tas ir mājas variants entuziastiem kā hobijs, ekonomiski točno neko neiegūsi, tikai apziņu, ka taisi savus mānekļus.


A uztaisīt pa 5000-10000 siliona zivtiņu dienā nav nemaz tik vienkārši, vajag kvaliatīvas un ilgmūžīgas formas ar hroma pārklājumu, uz pārsimts "caurumiem" , inžektora mašīnas ar kompresoru un siediena regulāciju, stanokus formu fiksācijai, materiāla tvertnes ar maisītājiem, ar temperatūras režīmu, fiksētu/dokumentētu tehnoloģisko procesu un receptūru krāsām un piedevām, lai krāsas vienmēr būtu identiskas, nevis kā kuru rezi sanāk utt. kooče TEHNOLOĢIJU masveida ražošanai. Es arī interešējos un piemetu - sākotnējās investīcijas aparatūrā nelielam ceham uz štukām 100 sanāk, tas neskaitot pašu produktu izstrādes laiku un investīcijas. Protams, var sēdēt mājās ar 5-10 vietīgām formām, skrūvspīlēm, šprici, spaini un mikrovilņu krāsni - pārsimts gab. gumiju dienā var izspiest, bet tas ir hobijs, ne ražošana.
30.marts 2016, 01:25 | links
 
Bračka,ja Tev būtu sanākusi darīšana ar babajiem un kaukāziešiem,Tavs tops izskatītos nedaudz savādāk.
30.marts 2016, 00:33 | links
 
Man visi Eiro sertifikāti . Tas bij garš ceļš ejams . Sertifikāti ir tikai parasti papīri. Es kāpēc tev jautāju vai esi tur bijis .Tāpēc lai esi uzmanīgs. Imports un drošība ir mans darbs. Ukraiņi ir meistarīgi krāpnieki biznesā -lielākus blēžus neesmu saticis . Blēžu tops 1) Ukraina 2) Krievija 3)Ķīna .

Lai uztaisītu silikona zivtiņu vajag apm 15 minūtes nevis 18 dienas ,neatkarīgi kā samiksē krāsas :) Formas un tehnoloģiskos aprakstus var atrast visur i-netā.Pilna youtube kā jātaisa pareizi silikona zivtiņas . Veči mājās tagad taisa formas . Tas ir tik pat vienkārši kā izliet svinu . Protams atkarīgs no materiāla kvalitātes,piedevām ,kur mērcē pēc tam. Mani sen jau interesēja tās tehnoloģijas silikona ražošanai. Izrādījās daudz vienkāršāk nekā biju domājis. Pilnīgi viss ir atkarīgs no formas kvalitātes .
30.marts 2016, 00:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager