Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
zvejam raidiijumaa Tosmārē viens paraadiija taadu troinniku virs kura bija dzeltena bumbinna, kaa vinnu stiprina, jo tā nebija piesieta vai pielikta pie tronika, bet kautkur auklaa karaajaas vai uz auklas, ir kaads praktizeejis ?
28.janvāris 2011, 20:34 | links
 
un ko tā karājošā dzeltenā bumbiņa dod?
28.janvāris 2011, 20:44 | links
 
papildus kaitina asari, gluzzi kaa aakkiitis virs mormisskas.
28.janvāris 2011, 20:46 | links
 
iespejams,tas ir prieksh ta,lai asarim uzdziitu sancensiibas azartu....tas chorts it kaa kjer to bumbinju,kas augstaak,un asars alkatibaa kjer chortu:)
28.janvāris 2011, 20:46 | links
 
Man ir vairākām makšķerītēm ar troiņikiem,virs tiem brīvi pa auklu slīdoša zeltīta,vai sudrabota plastmasas bumbiņa~3mm.Pat reizēm asaris uzsit pa to,spēlējot ar mānekli uz augšu,tas pārvietojas ātrāk nekā tā skrots.Māneklis tuvojas plastmasas skrotij ātrāk,kā tā uzpeld,uz leju pretēji-māneklis jau lejā,kad skrots grimst lēnām.Ja asaris ir augšējos ūdens slāņos,tad tas lien līdzi uz leju ziņkāres pēc,un grib strīdu izšķirt sev pa labu.Āķi gan skrotij neesmu licis,nu nepatīk man divi āķi(mānekļi),ne tikai tāpēc ka aiz ledus ķerās.
29.janvāris 2011, 00:49 | links
 
aakis
OK, esi mēģinājis šo savu bezēsmu Tosmarē? Esmu redzējis aprakstīstās sistēmas darbību blakus āliņģī: rezultāti gandrīz identiski ar mormišku, tikai izmērs smalkāks.
29.janvāris 2011, 00:56 | links
 
Vispār es dziļākās vietās pa 2.5m ar tiem mazajiem nedarbojos.Pa izmēru-mans uzskats,ka visādas pērlītes,actiņas,kembriki uz mānekli tiešām samazina izmēru.Ir jau ka viena pērlīte palielina copju skaitu,tur daudz sīkumu,no vietām atkarīgs.Ja ar mormišku un 6....10m dziļumā,tad kumosam dabīgā ēsma sit pušu mākslīgo.Dēļ tā izmēra jau var vērt daudz motiļu!
29.janvāris 2011, 01:15 | links
 
aakkis
žuki labi strādā kā dziļumā,tā ari sēklī!!!ar žuku ir pat vilkti smuki okkuneni no vietām kur šamie tik "plakaniski" var tikt klāt!protams ka tas tuvāk pavasarim.liela nozīme īr ķert šamos tur kur viņi ir.neviss "vannā"!
:)))
29.janvāris 2011, 10:27 | links
 
urmas,kaadi tad tie žuki izskataas?
29.janvāris 2011, 13:44 | links
 
tie ir tiepaši bezēsmas murmuļi!gan "skudriņas",gan "kaziņas",gan "čortiki",gan .... utt.
:))
29.janvāris 2011, 13:46 | links
 
johaidii...zverudaarzs kaut kaads,ne cope:)))))
29.janvāris 2011, 13:54 | links
 
Gulbi
pats lielākais&badainākais zvērs šajā posmā ir makšķernieks!!!
:)))
29.janvāris 2011, 14:11 | links
 
Konkrētā gadījienē,ja bazarē par "futbola" laukuma žuku,tad tas ir vertikālais murmulis ar 2-3 āķīšiem.Varbūt kļūdos,sory,bet vai tā nav tā pati saucama Tomes bļitkiņa?
Bet ar to vēl nekas nav līdzēts...tā ir jāmāk-jāprot pareizi izspēlēt.
+ir labi lomi,kad ašukam uz citu vispār "nestāv".
-grūti atrast savu pareizo spēli.Samērā daudz "shodi".
Tipa tā!
;)
29.janvāris 2011, 14:12 | links
 
Avtešņik:))
tieši tā.shodu ir vairāk kā rezultatīvu copju.tas jau pie lietas piederās,strādājot ar bezēsmas murmuļiem.ar baltajām zivīm ir biku savādāk.bet man jau vairāk hišņiki imponē!
:)))
29.janvāris 2011, 14:14 | links
 
a,tad es shodien ar žuku ņēmos:)))))
29.janvāris 2011, 14:25 | links
 
ja kādu interesē,tad fion.ru var sameklēt gan pašus bezēsmas murmuļus,gan ari ir pievienoti labi video ar visiem skaidrojumiem!
:))
29.janvāris 2011, 14:29 | links
 
būs ātrāk ja ieiesiet fion.ru/obzor/357/
tas tiem kuriem ar RU mēli viss ok!
:))
29.janvāris 2011, 14:36 | links
 
Kam interesē sardziņi!
30.janvāris 2011, 08:54 | links
 
Sardziņi nesanāca pirmais.
30.janvāris 2011, 08:59 | links
 

Nu mazi,var priekš dzīvā pārdot-bet nav kam!
31.janvāris 2011, 08:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager