Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
Eu, dzērve!!! Tev pašam jau neapnīk? Tu vienā ziemā gribi visu iemācīties, to ko citi mācās visu mūžu? Ja tu nebūtu slinks un uzšķirtu 2. (pēc mana komenta jau 3. lpp) šajā pašā tēmā, tad tu varētu apskatīties smuku video, ko ievietojis Vairis30 1.janvāris 2011, 22:35!!!
16.janvāris 2011, 21:51 | links
 
Vai tik to Dzeerves ielikto brīnumu nesauc par vedma(ragana)?
16.janvāris 2011, 21:54 | links
 
krievi so sauc par medūza.
16.janvāris 2011, 22:13 | links
 
Jā, tos video skatījos, līdz šim uzskatīju par medūzu līdz kāds man teica ka tos spēlē pa grunti, bet tajā video jau ceļ arī labu gabalu virs grunts, tapēc radās jautājums vai es kautko nejaucu
16.janvāris 2011, 22:24 | links
 
Tad prasi, tam ,kurš tevi prata pamācīt, lai pamāca kā tev ar tādu ''spēlēties'' . :)))
16.janvāris 2011, 22:53 | links
 
šamais teica ka šosezon vairs uz manu galu nebrauks!
17.janvāris 2011, 15:31 | links
 
Dzeerve> nu nekrāmē tanī ''katlā'' -galvā ,visu ko ieraugi... sanāks putra ,kas nav ēdama :)))) !!!
-paliec pie murmuļa ,bļitkas ,troiņika un viss.. !!!
-kad ar tiem apniks , bet diez vai ,tad vari domāt par ko citu...!!
17.janvāris 2011, 15:47 | links
 
Čingij
Teu palaimējies, ka dzīvo Liepājā: nedēļas nogalē aizej uz Tosmares baseinu ("o" jāizrunā kā divskanis - tā teica Roļuks, vo) un tur tu vienā kompaktā laukumiņā redzēsi, kā onkas jūrjnieku ķer uz motili, kā tricina čorķiku un medūzu, kā arī dauza grunti ar baldu. Pirmo reizi pavēro, varbūt kāds no veidiem vairāk iet pie sirc un ta nākošreiz dod virsū! Ja kaut kas neskaidrs, letiņiem (it sevišķi iebraucējiem, kuri tur ir 90%) vari droši prasīt padomu: i' čorķiku pareizi uzsies, i'galviņu noglaudīs un ar kādu bonbongu uzcienās, vo! :DDD
17.janvāris 2011, 16:52 | links
 
Atraduši variantu,visu laiku pārsvarā visiem vajadzēja lai čortiks būtu iesienot vertikāli.Es gan lielas atšķirības nesaskatīju,ja tas urbums nebija tā izdevies,pat šķībie reizēm izlikās labāki.Tagad nu šie ir straumi!
18.janvāris 2011, 12:46 | links
 
Dzeervēn
bezēsmas murmuļi utt,pamatkrāsās ir tumši jo-kukainīši kuri mīt ūdeņos,pārsvarā ari ir tumši.kaut labi lomi ir vilkti ari ar baltiem,zeltītiem,sudraba,sarkaniem,... utt žukiem!protams ka pierastāk,vai ir pareizi gruti spriest,ir tumši&melni žuki!
:)
18.janvāris 2011, 15:26 | links
 
Sveika erudītu armija!
Vai kāds man nevarētu izstāstīt par uzparikti ar palielu svina bumbu un diviem kustīgiem āķiem, ko veiksmīgi izmanto jūras asaru ķeršanai Liepājā.

Kā viņu pareizi iesiet, cik resnu auklu, kāda izmēra āķus? kā pareizi strādāt?
21.janvāris 2011, 12:54 | links
 
uzraksti google ''BALDA'' un skaties visu kas Tev interesē....
21.janvāris 2011, 13:33 | links
 
labs ir:) iemetot aci google, sapratu ka tas ātri nesanāks....... jāmēģina vakarā
21.janvāris 2011, 15:55 | links
 
labak jau youtuba балда,vai ловля на Балду
krieviem ir daudz labi video par so temu!
21.janvāris 2011, 16:06 | links
 
Ar viņu strādājot,vajag stingru dibenu(grunti).Dūņāinā -nekas viss maz man nesanāk.
21.janvāris 2011, 16:25 | links
 
starp svinu un aki jaliek lielaka starpa-svins iegrims dunas,bet akiem vajadzetu palikt uz dunam! vel viens variants nelaizot katru reizi uz grunti,bet piemeram katru ceturto,lai sacel mutuli! krievi jau mauc ari pusudeni,ta ka var iztikt ari bez grunts!
21.janvāris 2011, 17:19 | links
 
kivars
Šajā pašā tēmā atver 6 lapu,tur aakkis ir ielicis 2 video par baldu.Gan kā uztaisīt gan kā ķert.
21.janvāris 2011, 18:10 | links
 
mauc ari pusūdenī! Var jau,ja jau asari ir aktīvi-tad met lejā ko gribi.Es jau vairāk viņu atzīstu upēm,nu ja ezeri-tad ar labu dziļumu.Var jau maziņas uztaisīt(principā uzsiet),bet visus mānekļus ar kustīgiem āķiem ir grūtāk izāķēt no zivs mutes!
21.janvāris 2011, 18:33 | links
 
aakkis, "Es jau vairāk viņu atzīstu upēm,nu ja ezeri-tad ar labu dziļumu"
Neradi puikiem nepareizu priekšstatu!!!
Balda strādā arī ezerā, un arī metra dziļumā.....
Tikai vajag pacietību, vai informāciju, lai uz viņas ķertu. Savādāk iznāk tā, bišk parausta, un pāriet uz tradicionālo murmišku, bet īstenībā uz baldu būtu labāks loms, vismaz izmēru ziņā...
Kā te viens saka:- Var nostrādāt, bet var būt arī pretēji:DDDDD
21.janvāris 2011, 18:58 | links
 
paldies par info!

šis jautājums man radās pēc copes Liepājā..pirmd.,otr.,trešd.tosmāres kanālā, kad uz murmuli ar motīli bija necope, tad blakus ar baldu un mazajiem čorķikiem tāpat pamanījās izmānīt smukus asarus:(( protams manā kolekcījā bija tādi čorti...... kurus ignorēja:(
bet nu šodien kā par brīnumu, salmo izlikti bija tieši tādi uz kādiem ķēra, tad nu tagad ir iepirkti arī man un nu jāplāno tikai laiks atkal padoties uz Liepāju
21.janvāris 2011, 19:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager