Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
ja war ticet rakstitam, tad pasmags 12gr... bus sho weekendu janoprowe...
13.decembris 2012, 19:41 | links
 
shodien bode nopirku tadu lietu ka "velnins"... karoc, aukla iesieta lode caur caurumu izlaista un 2 slidoshie akji... pirmo reizi tadu joku maniju.. kads kko par tadiem zin?

doshelis, 13.decembris 2012, 19:13

Pirmo tādu uztaisīju 30 gadus atpakaļ ,ir reizes kad labi nostrādā.
13.decembris 2012, 19:38 | links
 
shodien bode nopirku tadu lietu ka "velnins"... karoc, aukla iesieta lode caur caurumu izlaista un 2 slidoshie akji... pirmo reizi tadu joku maniju.. kads kko par tadiem zin?
13.decembris 2012, 19:13 | links
 
Jauns raksts no Eduka par mākslīgo mānekļu dzīvajiem prototipiem :)
Mākslīgo mānekļu dzīvie prototipi. IV. daļa. Slepenā tekošo ūdeņu iemītniece
17.septembris 2012, 09:48 | links
 
Lielākais vairums vienaldzīgi-ēd pats savus tārpus!D
17.marts 2012, 19:40 | links
 
Te notiek sacensības starp divām komandām,vienā strādā sportisti ar mormiškām+ēsma,otrā bezēsmas .Katrā komandā 16 dalībnieki.
pilnīgs pretstats tam iepriekšējam ekspertam.Gabals garš,bet labs!
4.marts 2012, 00:32 | links
 
Lol! jamam jau galva krataas vairaak kaa makšķere:DDD
2.marts 2012, 21:21 | links
 
Grib parādīt čortika izspēles variantus,varianti jau tādi var būt.Tikai tam ekspertam vispār nestrādā roka...rokas kustība elkonī vai plecā.Plaukstas kustības nekādas!

Es iesaku ne atdarināt viņu!
2.marts 2012, 18:06 | links
 
sardzini ir vajadzigi!biju copet ar comu vinam nebija sardzini uz asariem man bija sardzini loms ar sardziniem pa 30-40%lielaks un plus vel tada lieta medz but ka tie lielie piebaksta tik un ja ir sardzins to labi redzet bet ja nav tad liekas ka atkal tik sikais piebakstija!!!bet katrs cope ka pasam ertak!
10.februāris 2012, 17:26 | links
 
jurciks;Es esmu izmēģinājies visādus variantus,bet tomēr no saviem sardziņiem neatsakos jau gadu desmitiem.Katram copmanim savs-ērtākais utt. sardziņš.Tas tā pat kā tie plastmasas(lavsāna) sardziņi,ar kuriem makšķerē 99%.Es esmu pamēģinājis,man nepatīk,un nav man ne uz viena kātiņa(30+gb.).Man katram mānekļa svaram,tipam vajag savas cietības sardziņu.Un straumē bez sardziņa ir grūtāk,sevišķi pie vājas copes.Asarim jau vēl varētu iztikt,bet tomēr palaid garām daudz to sīko pieskārienu.Un pareizi noregulēts sardziņš pret mānekļa svaru-dod lielu plusu lomam!
10.februāris 2012, 12:52 | links
 
aakis,pamēģināju spices tievo galu copei ar mormišku bez sardziņa.Tīri interesanti , kaut kadas raudeles pavelkāju,patika.
10.februāris 2012, 12:08 | links
 
Ja tev viņas nevajag kvantumā,tad kur problēma nopirkt pārīti lētās balalaikas,kurām rezervē ir gan otra spicīte,gan spolīte.Salmo kaut kadas spices šķiet redzēju,bet vairāk bļitku maksķerēm.Vari nopirkt teleskopu spices un pielāgot.Ja par tievu uztin pīto auklu,piesūcini ar superlīmi un pieslīpē līdz vajadzīgajam diametram.Iekš Salmo stikla šķiedras spice maksā 0,60ls,grafīta ap 2,6 Ls.No vienas spices sanāk 3-4 mazās.
10.februāris 2012, 12:03 | links
 
Sakiet vai kaut kur var nopirkt spiciites liidziigas kaa balalaikaam, tikai atseviskji? Vai arii kur vareetu dabuut materiaalu, lai pats uztaisiitu?
10.februāris 2012, 11:33 | links
 
Jauns materiāls,par makšķerēšanu ar mormiškām neizmantojot sardziņu.
Kātiņi līdzīgi kā vieglajām bļitkām.
3.februāris 2012, 08:19 | links
 
 
Jāliek jau mormiškas ar!
24.janvāris 2012, 19:14 | links
 
uris;dari jau Tu pareizi,iekavās viss kārtībā,tikai pa vidu jābūt īstai adresei...piemērs...http://www.youtube.com/watch?v=gz7IaiKmfAo&feature=related
Bet Tev kaut kādi fragmenti no adreses!!
24.janvāris 2012, 19:00 | links
 
[youtube]http://youtu.be/3cFY0dSZBt8[/youtube]
24.janvāris 2012, 11:20 | links
 
jāpanāk spēle lai tie āķi kustētos,savādāk kāda jēga likt kustīgos...
24.janvāris 2012, 11:02 | links
 
Tā nu viņas strādā, bet konkrētajiem paraugiem liekas āķi ir par lielu, jo daudzas copītes pagāja secen.
24.janvāris 2012, 09:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager