Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
Nav man tādas uztaisītas,mana aizraušanās ar troiņikiem kaitināt.Ņem sapērc bumbuļus volframa un lodē klāt!
2.decembris 2011, 18:08 | links
 
aakkis pardo man vienu
2.decembris 2011, 17:21 | links
 
Tiem, kuriem jau ir ledus,tagad apspriešanā ir tā saucamā "svilpīte".
,parasti volframa mormiškai pielodēta apakšā pie āķa kātiņa tāda lapiņa.Iesaka no dzeltenā metāla,un katram ūdenim savas īpatnības.Spēle uzlabojoties,viņi gan vairāk imitējot sānpeldes!
2.decembris 2011, 11:58 | links
 
Класс! То, что: Рыбалка в России скоро станет полностью платной?!» - не так страшно. А вот при наличии у рыбаков подобных приманок рыбалку просто запретят! У рыбы нет выбора: «клевать» или «не клевать?! Только – «клевать»!

Tāds komentārs meistara darbam!
15.novembris 2011, 20:17 | links
 
Nu ko,mazliet var patrenēties-nē,labāk neaizbaidīt ledu!!!Skatīties var-bet gatavot štrumentus nevajag.
18.oktobris 2011, 19:35 | links
 
Vairis30;Varbūt nesapratu pareizi,bet saprotu ka nevari auklu izvērt troiņikam teiksim.Es nokniebju gabaliņu ~10cm no trosītes,atšķetinu vienu dzīslu un mierīgi izbakstu.Pat mānekļiem caurumiem asumu nolīdzinu,griežot kā kurbulīti.Veikalos jau ir urbīši,bet tos ātri var ielaust!
21.marts 2011, 19:14 | links
 
Cik noprotu, tad starp "kazaskāju"un trejžuburiem ir caurumu tīrāmie urbīši. Es kādreiz tādus biju nopircis pie mums veikalā, bet tagad nekur nevaru tos atrast. Varbūt kāds var palīdzēt atrast tos?
21.marts 2011, 10:39 | links
 
Visu dienu pie āliņģa
21.marts 2011, 07:04 | links
 
Pilnīgi neticami,cik lēti viņiem tie svina mānekļi!
18.marts 2011, 12:52 | links
 
Jā nav,nu tajās bildēs nebija doma pa makšķerītēm.Tur gribēju mānekli parādīt.Un nezinu ar cik cietām-resnām auklām ir jāstrādā-lai tā bruktu nost.Ja mānekļa svars neiztaisno,ne nostiepj auklu-ko Tu ar tādu vari izspēlēt?
18.marts 2011, 07:24 | links
 
aakki, uz pirmās makšķerītes Tev nekādu gumiju nav
17.marts 2011, 20:40 | links
 
Katram ezeram ir savi knifi,pat varētu teikt vienā ezerā var gadīties laiks kad kustīgu mānekli rauda neņem,vai ņem ļoti reti.Parasti rauda ņem grimstošu labāk,nu nevar tā tricināt kā asarim.Tad raudai ir jābūt aktīvai.Ir jau teiksim Usmā,kad rauda sit bļitku grabēdami.Un šupināšana jau ar ir dažāda,tā vairāk patīk pličiem,brekšeļiem!Raudām,tā pat kā pārējām baltajām zivīm,vajag atkusni,zemāku spiedienu,seklos ezeros pat apmākušos laiku un tt.
17.marts 2011, 20:13 | links
 
āķi, par raudām. kad mēģināju uz ezera, tricinātu uz asari kā vsp neņēma, šupinātu ļoti reti, ņema tikai lēni, vienmērīgi celtu uz augšu :)
17.marts 2011, 19:57 | links
 
Un tādi ar spolīti uz ass
,katrs pielāgo sev parocīgāko-galvenais ir mazs svars,lai izjustu viglu mānekli!
17.marts 2011, 19:15 | links
 
vispār šis ir interesants variants, būs jāsameistaro uz nākošo ziemu kas līdzīgs.
17.marts 2011, 19:13 | links
 
Nav man termo trubas,bet vinilīta,vai kā viņas pareizi sauc.Plānas vadu izolācijas.
17.marts 2011, 19:11 | links
 
Ja aukla ir nostiepta uz mānekļa pusi un nofiksēta ar to caurulīti,nekas tur nenobrūk.Parasti ar tiem korķiem strādā ~ līdz 2.5m dziļumam.Tad Jums no vaļējām spolītēm ar brūk aukla nost?Neesmu jau es viens,kurš strādā ar tāda veida.Var jau uz tā korķa uzlikt gumijas riņķi-fiksē ar to.Šie kātiņi ir Urālu vīriem,princips visiem līdzīgs un ja paņem lielāka zivs,tad ar kreiso roku vēl aukla jāpamet nost no korķa.
17.marts 2011, 19:08 | links
 
Tāpēc jau tur tā grope korķim ir, lai aukla nebrūk nost. Uz pārējā roktura auklu uztin tikai pārejot no āliņģa uz āļiņģi, vai tad ja ir slinkums ielaist gropē:D
17.marts 2011, 19:02 | links
 
Ja tērmotrubiņa blīvi pieguļ ,tad problēmām nevajadzētu būt.
17.marts 2011, 19:01 | links
 
:)))))))
17.marts 2011, 18:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager