Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
Ko vīri teiksiet par šito čortu? Ko uz tāda varētu noķert?
21.februāris 2011, 17:02 | links
 
Re cik vienkārši ,pie viņiem sauc «яйца» šos mānekļus,tas Viņicas apgabalā.
17.februāris 2011, 08:45 | links
 
Man uz asariem vislabāk strādā vairākus gadus atpakaļ pirktā bļitka apmēram 4 cm gara..viena puse sudrabota..otra misiņa..ar diviem stacionāriem āķiem un vēl vilnas diegu sarkanu uzsēju uz āķiem:) Aukla mono 0,16..sardziņš..metāla atsperīte....ko tik neesmu mēģinājis...šī strādā bezotkazno...protams ja tas asaris ir apakšā:)
12.februāris 2011, 09:54 | links
 
Nezinu;man ja tur ir zivis apakšā,kāda piesakās jau pirmajos cēlienos,tas vairāk uz asariem.
12.februāris 2011, 09:42 | links
 
es ar nemāku pierunāt uz to troņiku, sienu tā, sienu šitā, ar bumbuļiem, bez bumbuļiem - nekā!!!!
12.februāris 2011, 09:37 | links
 
Āliņģī jau nav ne vainas,bet mainot kātiņus ar citiem mānekļiem,tie kuri jau pabijuši ūdenī,kastē ir sasaluši un jākausē.Par balonu strēmelītēm;tās kustās ideāli,labāk ir piepūsta(izstaipīta) balona.Bet ir viens knifs-izstaipīta balona strēmelīte ir palikusi gaišāka,nekā griezta no jaunā.Sevišķi nepatīk man rubīna sarkanie tādā veidā-gaišāks uz pusi paliek.Un spraužot(durot) strēmelītes pa vidu,baigi labi veidojas žukam kājiņas kustīgas.Garas atstāt nevajag,~5mm uz katru pusi.Es bieži uz vienu žuburi uzlieku balto,vai vībotnieku,tas vispār vairums gadījumos palielina rezultātu.Un asaris ar tādu precizitāti var noņemt no āķa to tārpeli,ka nemaz ne aizķeras.
12.februāris 2011, 09:27 | links
 
akji,mans saprast,ka tie diedzinji dod papildus vibraacijas,tev tiesa,ipashi kustiigi tie nav,bet galiigi kramaa ar nav,udens jau ziemaa parasti ir kaadi +3 graadi...galugalaa var jau siltu dvašu uzpuust,pirms iemet aliņģī:))))
12.februāris 2011, 09:12 | links
 
Ar diedziņiem nav aršana,paliekot slapji tie sasalst.Es kā vecmodīgs-pārsvarā izmantoju baloniņu strēmelītes,pērlītes,kembrikus un vēl dažus dekorus pa retam.Krāsas;sarkans,dzeltens,balts,melns,pa retam zaļš.Asariem man viss labāk strādā sarkans-dzeltens.Nu jāskatās kādas krāsas māneklis un tt.Ai,pirmkārt jābūt ticībai--"šo ņems!"
12.februāris 2011, 08:25 | links
 
usjo-līdz vakaram pazūdu ārpus uztveršanas zonas!!!
i jums to pašu!
:DDD
12.februāris 2011, 00:20 | links
 
ar troiņikiem esmu uz jūs.četrus gadus viens sīks pa murmuļu kastīti nomētājās ,līdz pagājušo nedēļ tomēr saņēmos pamēgināt.kaut ko pat izdevās piemānīt.;) ar mormišku arī nebūt nav tā,ka rauda ņem tikai lēni kustinātu vai nekustīgu ēsmu.šprotu pasākumā atradu paris āliņģus(nebaroju protams),kur rauda stāveja pusūdenī.no sakuma ar ātru tricināsanu laižot lejā ņema diezgan piesardzīgi,bet pēc brīža kad māšeles sanus zibinādamas traucas augšup.palika ļoti agresīvas un mormišku ņēma ar spēcīgiem sitieniem.nav pirmā reize,kad šīs tā ārdās.jāsaka gan,ka cops beidzas,ja nesanak noturēt tempu.
12.februāris 2011, 00:11 | links
 
okei, gaid'm atskaiti par peipusu, un sazināmies kaut kad tad - vēlāk :)

lai čorti labi klausa un ne asakas urmass!
12.februāris 2011, 00:06 | links
 
taa jau ir,eksperimenti vien...pedejoreiz ar kratiiju uz chortu,un nekas,panjemu diskobumbu,un pec minutes asars galaa...
12.februāris 2011, 00:03 | links
 
Eerglis
mans pa taisno-s korobļa na bal!šept ir šept!
:))
Delinjs
čortiks ar diedziņu man nav strādājis.raudai to čortiku slaidāku vajadzētu un neizmanto košos toņus.vai nu melnu,vai baltu.var ari maigi dzeltenu.pērlītes baltas ar dzeltenu,var ari roozā.bet ne katru dienu strādā viens un tas pats.man čortikos patīk tas ka visu laiku ir jāeksperimentē.
:))
11.februāris 2011, 23:58 | links
 
tik neparspiilee ar diedzinju garumu,liec biskji tik garaakus par aakjiem,jo man bij gadiijums,ka asars njema ar gariem zobiem tik aiz diedzinju gala:)bij par garu...
11.februāris 2011, 23:50 | links
 
sk bus jamegina
11.februāris 2011, 23:47 | links
 
ja runaa par trijzhuburiiti chortu,tad man diedzinji ir uz vienas,tas reizeem nospeelee...tie diedzinji krataas kaa kukainim kaajinjas,un kaitina asari..Babitee ir dabuuts labs makans uz shito variantu,un tepat Lielupee ar man nesmaadee...
11.februāris 2011, 23:46 | links
 
a ka ar diedziņiem ap āķi ir meģinats???
11.februāris 2011, 23:44 | links
 
delinj,es liktu baltu un sarkanu..tas atbilst dabiskaas esmas kraasai...
11.februāris 2011, 23:43 | links
 
urmass maizes un kapija gatavas, ka vari atļauties pa forumu ložņēt? :))
11.februāris 2011, 23:40 | links
 
a kadas labak perlites likt virsu krasas ziņa
11.februāris 2011, 23:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager