Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
ir ir 3 veikali bus jaaiziet līdz tam pie domes vai tālākajam tur gan jau būs vakar tik pa ceļam sanāca ieskriet betas veikalā un tā bija vienīgā vieta kur pēc plkst 18:00 ir vaļa:)un tur bija tikai palikuši 2 veidu kas man bildē vēl 1 veids izpirkts tukšas kārbiņas palikušas:
4.februāris 2015, 09:23 | links
 
Pludinsh- nezinu vai esi tieši no Gulbenes,bet nu tur toč nav problēmu ar sardziņu iegādi. Tak pats zini ka ir veseli 3copes veikali.
4.februāris 2015, 09:16 | links
 
Oks:)Tgd dosos pie arsta atpakalcela ieskriesu bode sardzinus nopirkt:)
3.februāris 2015, 17:07 | links
 
tā tātad sataisīju copei pilsētā pēc skolas makščerītes mormenēn un bezmotilkai bez spolītes ar uztīšanj jo copējamais dziļums max1.5m,noteikti noprovēšu bezmatilku tikai moka jautājums kādu sardziņu likt varbūt jq nav grūti kādu tā sardziņa bildi Paldies!!!:)

pludinsh, 3.februāris 2015, 13:00


Sardziņš ir jāpielasa pēc bezmatilkas svara un ne pārāk garš lai nenojauktu tīru izspēli,ja esi iesācējs ziemas copē tad neiesaku provēt uz to ir jāpāriet pilnībā citādi neapgūsi.:)
3.februāris 2015, 16:22 | links
 
Termoss ar siltu tēju būs 5x vērtīgāks par atsitēju. Ja neaprausi nevienu murmuli - visu mūžu nostaigāsi ar tiem 5iem pirmai copei nopirktajiem, pielūgsi un uzskatīsi par zivīgākajiem kas jebkad izdomāti :) "Razhodnij material - par to nav ko pērties. Aizbraukt līdz copesvietai ir dārgāk kā nopirkt mormišku :)

Jurik, 5.janvāris 2015, 23:33



Kas nu kuram un kādās vietās copē. Ja lien niedrēs un ķērājos, tad atsitējs ir vajadzīgs. Man savuārt, termoss vairs nav vajadzīgs. Kopš pārgāju uz bļitkām un pavasarī uz bezēsmas mormiškām, tā skraidu apkārt un urbjos. Labāk paņemu līdzu mazo pudeļonku kolas, kas pie viena ir arī dopings. Tas padzerties. A siltuma dēļ - lieki desmit āliņģi un karstu tēju vairs neprasās:D Parasti no ledus lienu nost noskrējies līks un slapjš, kā no svaru zāles:D
3.februāris 2015, 15:44 | links
 
Ok,paldies,man veikalā īpaš liela izvēle nav,bet varbūt šovakar no katra nopirkšu un ielikšu bildi pateiksi kāds labāk:)
3.februāris 2015, 14:12 | links
 
tā tātad sataisīju copei pilsētā pēc skolas makščerītes mormenēn un bezmotilkai bez spolītes ar uztīšanj jo copējamais dziļums max1.5m,noteikti noprovēšu bezmatilku tikai moka jautājums kādu sardziņu likt varbūt jq nav grūti kādu tā sardziņa bildi Paldies!!!:)

pludinsh, 3.februāris 2015, 13:00

Sardziņš var būt no 3-15cm garš. Ar cietību ar brīva interpretācija. Pats lietoju garos. Kā sacīt jāsaka tā ir gaumes lieta. Galvenais, lai var čortiku izdancināt.
3.februāris 2015, 14:01 | links
 
tā tātad sataisīju copei pilsētā pēc skolas makščerītes mormenēn un bezmotilkai bez spolītes ar uztīšanj jo copējamais dziļums max1.5m,noteikti noprovēšu bezmatilku tikai moka jautājums kādu sardziņu likt varbūt jq nav grūti kādu tā sardziņa bildi Paldies!!!:)
3.februāris 2015, 13:00 | links
 
Termoss ar siltu tēju būs 5x vērtīgāks par atsitēju. Ja neaprausi nevienu murmuli - visu mūžu nostaigāsi ar tiem 5iem pirmai copei nopirktajiem, pielūgsi un uzskatīsi par zivīgākajiem kas jebkad izdomāti :) "Razhodnij material - par to nav ko pērties. Aizbraukt līdz copesvietai ir dārgāk kā nopirkt mormišku :)

Jurik, 5.janvāris 2015, 23:33


Būtu jau labi ja to rashodnujo matriālu varētu tā mierīgi nopirkt, pusi no manā komplektā esošām vairs netaisa....
6.janvāris 2015, 00:02 | links
 
Kutim,
droši vien ļoti dažādos apstākļos ķeram, bet man sezonā sanāk zaudēt nu varbūt kādu 1 murmuli tīri noraušanas dēļ kādā siekstā. Tā ka es laikam drīzāk atļaujos nopirkt sezonā 1 jaunu, nekā vazāt līdzi atsitēju.
Vai iesācējam tas vajadzīgs - te nu var diskutēt. Domāju, ka ne ļoti. Ja apstākļi tādi, ka cilvēks pāris murmuļus apraus, gan par atsitēju padomās - skola tomēr maksā naudu, bet iegādāt uzreiz visu - vai vajag?
Tas tā, mans viedoklis.

Hotentots, 5.janvāris 2015, 22:09


Ziemai atsitēju var uztaisīt jebkurš pats,man ir svina karote ar cilpu no gruntenes svariņa taisīta. Arī man agrāk nebija atsitējs bet pārejot uz arvien tievākām auklām un pieaugot murmuļu cenām uztaisīju jo vienreiz aizķērās vienīgais murmulis uz kuru tajā dienā ņēma un līdzīgu nebija, norāvu murmuli un cope beidzās. Tagad gan līdzi ir vairāki vienādi bet gadās ka kimlaki iztīra rezervi un skraidi pa bodēm lai atrastu analogu.
5.janvāris 2015, 23:52 | links
 
Termoss ar siltu tēju būs 5x vērtīgāks par atsitēju. Ja neaprausi nevienu murmuli - visu mūžu nostaigāsi ar tiem 5iem pirmai copei nopirktajiem, pielūgsi un uzskatīsi par zivīgākajiem kas jebkad izdomāti :) "Razhodnij material - par to nav ko pērties. Aizbraukt līdz copesvietai ir dārgāk kā nopirkt mormišku :)
5.janvāris 2015, 23:33 | links
 
Kutim,
droši vien ļoti dažādos apstākļos ķeram, bet man sezonā sanāk zaudēt nu varbūt kādu 1 murmuli tīri noraušanas dēļ kādā siekstā. Tā ka es laikam drīzāk atļaujos nopirkt sezonā 1 jaunu, nekā vazāt līdzi atsitēju.
Vai iesācējam tas vajadzīgs - te nu var diskutēt. Domāju, ka ne ļoti. Ja apstākļi tādi, ka cilvēks pāris murmuļus apraus, gan par atsitēju padomās - skola tomēr maksā naudu, bet iegādāt uzreiz visu - vai vajag?
Tas tā, mans viedoklis.
5.janvāris 2015, 22:09 | links
 
Caur taburetei vējš pūš,pēc tam var gadīties grūtības ar krāniņu.

goga68, 5.janvāris 2015, 20:55


tam rajonam esot jābūt vēsumā jo daba tā lēmusi, bet taburetei kaut ko var uzklāt virsū ja nu kas.
5.janvāris 2015, 20:57 | links
 
Caur taburetei vējš pūš,pēc tam var gadīties grūtības ar krāniņu.
5.janvāris 2015, 20:55 | links
 
Abi ir krāniš:D
5.janvāris 2015, 17:54 | links
 
Urmaas
Ja džigs pļiks, tad bezēsmas, ja ar gumiju, tad jau ar ēsmu? :)))) Mandula - kas skaitās?

tontons7, 4.janvāris 2015, 15:33

Krāniš ar prezīti, vai krāniņš bez prezīša. Kurš ir krāniņš? :))
5.janvāris 2015, 17:23 | links
 
jaazeps
Nebūtu par skādi kāds atsitējs jo zaudēt mormenes ne dēļ zivīm abidna i nakladna kā saka :)
5.janvāris 2015, 16:46 | links
 
MAKŠĶERNIEKU KARTI! un (to nevajag pirkt) lupatinju vai frote dvieliiti. Galnais sagjeerbies atbilstoshi, lai peec pirmaas reizes nepaariet entuziasms :)
5.janvāris 2015, 16:27 | links
 
Taburetei vai spainim nebūs ne vainas iesākumā. Tad vismaz sapratīsi, cik tev inventāra vajag un kādu kasti gribi pirkt.
Citādi +/- viss ir. Ūdas, barotavas, balansierus, bļitkas u.c. lietas laika gaitā var sapirkt, kad būs vairāk skaidrs, kas ir kas
Ak jā, nu varbūt vari padomāt par vižņu smeļamo kausiņu - var iztikt bez, bet ir apstākļi, kad manta noder. Cienīgajai virtuvē varbūt kas ir, ko var izmantot kā alternatīvu.
5.janvāris 2015, 16:15 | links
 
kasti pirkt veel negribu panemshu saliekamo taburetku pirmajai reizei liidzi
5.janvāris 2015, 16:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager