CopesLietas.lv kluba atdzimsana

CopesLietas.lv kluba dienas kartibas jautajumi.
Cienījamie copes kolēģi!!!! Izlasiet un padomājiet:-
"Panākt, lai mēs un mūsu pēcnācēji arī turpmāk varētu makšķeret savā Latvijā tāpat kā līdz šim!"

Ja visi tā domā, it sevišķi, pēdējie vārdi- "tāpat kā līdz šim", tad jau šo tēmu var slēgt.
Vis kārtībā:))
24.janvāris 2011, 11:18 | links
 
Uh nu i sarakstījuši, kamēr es ar domubiedriem Peipusā zivis ķēru :)Pa diogonāli bez pārliekas iedziļināšanos izlasīju visas 9 lapas un uzreiz ar visām ekstremitātēm esmu gatavs balsot par Heino izvirzīto potenciālās organizācijas mērķi (drīzāk gan tā ir misija)
-----------
"Panākt, lai mēs un mūsu pēcnācēji arī turpmāk varētu makšķeret savā Latvijā tāpat kā līdz šim!"
-----------

Ja runā par oficiālas organizācijas kā tādas nepieciešamību, tad to tiešām vajag - diemžēl mūsu varas pārstāvji "neorganizētos makšķerniekus" organiski nav spējīgi uzskatīt par vērā ņemamu sarunu partneri. Ja ir organizācija, tad tālāk jau to var veidot. Arī var piekrist Brālīša un citu izteiktajam viedoklim, ka galu galā kāpēc gan 21 gadsimtā nevarētu ikdienas darbību veikt virtuālā vidē?!
24.janvāris 2011, 11:09 | links
 
Nu OK taisam biedrību...bet kādēl to nevar organizēt interneta vidē??? Ar visām reģistrācijām biedra naudām utt...protams algojot cilvēku vai cilvēkus, kas visu apkopo un pārstāv mūs tur augšā...Un Gabja sarkasms ar Propilikiki galīgi nevietā :( Man personīgi cope ir diezgan personiska lieta (protams, ka neiebilstu arī pret copi kompānijā), bet izskatās ka te daudziem tā biedrība vajadzīga, lai varētu pačupoties savā starpā nevis apspriestu jautājumus...Piedodiet, ja kādu aizskāru tās tikai manas nenobrieduša copmaņa pārdomas :) ne asakas visiem :)
24.janvāris 2011, 10:26 | links
 
Prieks palasīt ! Tur jau tā sāls, ka šeit tusē REĀLA KLUBIŅA biedri katrs ar savu pienesumu. Diemžēl sistēma tā būvēta, ka ir jānoformē tas fakts uz papīra (par to sīkāk labāk lai pastāstīta kāds likumus pārzinošs. Varbūt ērgli uzrunājam? ) Izrādās, ka te jau tāds formējums kā CLK klubiņš eksistē... Kur problēma to iekustināt? Ja nu vienīgi- nauda. Tā vispār ir slidena lieta... Bez nevar, ar arī ir problēmas! :)))
24.janvāris 2011, 08:47 | links
 
Tautai ir tādi priekšnieki, kādus tā ir pelnījusi.
24.janvāris 2011, 08:38 | links
 
Tādu interneta lietotāju spēku neņems neviens par pilnu, tur "augšā".Kā Riekstiņš norādija, ka tie ir "neorganizētie" makšķernieki:).
Ja visus jautājumus grib atrisināt ar neta palīdzību, tad ierosinu varbūt arī nebraucam copēt, jo Propilikiki arī taču var līks nocopētie..
Slinki palikuši, visu tik iedot, padod rociņās neatejot no televizora vai interneta 10 metru radiusā:)!
24.janvāris 2011, 07:57 | links
 
Sveiciens ķilavnieki :)) Nu par to CLK vai kādu citu klubu, mēs esam reģistrēti portāla lietotāji, tātad, reāli pierādāmas personas. Ja organizēti veiksim apspriedi šeit, nobalsos attiecīgs skaits portāla lietotāju, domāju, arī tas ir vērā ņemams spēks.
23.janvāris 2011, 20:43 | links
 
Man arī kā jaunam makšķerniekam (pirmā sezona) domas sakrīt gan ar Brālīša gan Alibeka redzējumu. Es arī uzskatu, ka nekāda jauna organizācija nav vajadzīga un tādā arī stāties man īpaši negribētos...nav man nekādas vēlmes skraidīt pa visādām sanāksmēm un ko tik vēl ne. Visus jautājumus var atrisināt internetā tos apspriežot un pēc tam nobalsojot, tikai kā jau epox59 teica vajadzētu noformēt lai šādam balsojumam būtu juridisks spēks.
23.janvāris 2011, 16:05 | links
 
Piekrītu Alibekam. Roļuka ironija arī vietā - vienmēr visu vajag tik ļoti sarežģīt un uz visu nopelnīt....pie mums tā notiek!
Un kaut arī neesmu kontroles mehānisma piekritējs, šoreiz tiešām uzskatu, ka inspektoru skaita palielināšana un finanšu novirzīšana viņu darbam būtu liels pluss visiem kopējiem ūdeņiem. Regulāri saskaros ar visādām nekārtībām un nelikumībām tepat Rīgas ūdenstilpnēs un pārsvarā pārkāpēji ir tādi cilvēki, kurus nekāda parunāšana vai skaidrošana nepārliecinās. Arī ar fizisks spēks nē. Vienīgais kas tos atturētu, bailes būt noķertam, jo tādā gadījumā var zaudēt laivu, tīklus, makšķerrīkus utt. Bet tur tā lieta, ka inspektori te nav redzēti gadiem un liela ļaužu grupa attiecīgi rīkojās....
Kas attiecās uz visādiem piebraucamajiem ceļiem un visādām ekstrām - man personīgi tas nav vajadzīgs! Jo mežonīgāka daba, jo labāk! Es uz copi eju izjust saikni ar dabu, nevis sēdēt klubkrēslā un piebraukt pie paša ūdens. Moš dvieļu žāvētājus arī tad pie katras ūdenstilpnes vajag? :D
Bet tos, kas aiz sevis nesavāc atkritumus, vajadzētu reāli sodīt. Atkal nonākam pie tā, ka kontroli vajag daudz stingrāku un tas atrisinātu lielu daļu problēmu :)
23.janvāris 2011, 15:20 | links
 
Alibeks- Tavā kontroles un redzējuma shēma ir kļūdaina mūsu situācijā, daudzi tūkstoši latu aizies gar degunu dažnedažādām organizācijām...cietīs apsaimniekotājgribētāji un galvenokārt makšķernieki, kuri tad varēs piekļūt brīvi jebkurai publiskai ūdenstilpnei :))
Ja nopietni viens Latenergo 150 000ls samaksā par kaitējumu zivju resursiem, par to naudu vien savus 200 inspektorus var pieņemt darbā, par karšu naudu viņus var apbruņot no galvas līdz kājām , nemaz nerunāšu par soda naudām, 10 gadus neliks tīklus un kotrolēs ūdeņus, nevajadzēs laist mistiskas zivis par tūkstošiem latu ...., bet tas tak neder mūsu apstakļos, vajag tak visu sarežgīt, līdz beidzot iznāks katram savu dīķi rakt pagalmā ....
23.janvāris 2011, 15:07 | links
 
Alibek tur jau tā lieta ka tev ir absolūta taisnība bet patreiz iet uz to lai notiktu publisko ūdeņu apsaimniekošana. Daudz reiz esmu uzdevis vienu un to pašu jautājumu - kas tas ir publisko ūdeņu apsaimniekošana ??,, un tad uzrakstīju savā izpratnē - kā es redzu apsaimniekošanu. To nevajag uztvert kā priekšlikumu - - es to būtu darījis ja man būtu savs dīķis komercnolūkos. Vai tiešām jābūt tādai pašai shēmai ar publiskajiem ūdeņiem?
23.janvāris 2011, 15:05 | links
 
Es, kā prastais, likumpaklausīgais makšķernieks, ar ne tik lielu makšķernieka stāžu, nekādi nevaru „iebraukt”, kāpēc ir vajadzīga vēl viena makšķernieku organizācija, ja jau ir (cik sapratu) vairākas, kuras, it kā jau par manu naudu strādā lai es varu copēt. Ja nestrādā, nenozīmē ka vajag jaunu organizāciju, bet vadītājus.

Par apsaimniekošanu arī nesaprotu. Lasu:
1.Sakārtotu piebraucamos ceļus,takas pie ūdenstilpnēm.
2. Nodrošinātu atkritumu izmešanas,savākšanas vietas
3. Atbrīvotu ūdeni no veciem krāmiem, ieprūdušiem kokiem upēs utt
4. Nakšņošanas vietas ar tualetēm ierīkotu

Nu jā, it kā tā tas varētu būt, bet mēs taču visu laiku esam tikuši pie ūdeņiem bez tā saucamiem „sakārtotiem ceļiem un takiem”, un pa ziemu jums neviens apsaimniekotājs sniegu neizstums, ja nu vienīgi par atsevišķu samaksu.
Par atkritumiem. Nu tas vispār ir kaut kāds murgs. Bļāviens, viņi taču paši neatnāca.
Trešais punkts varētu būt kā joks.
Par tualetēm pie upēm, upītēm un ezeriem arī ir jautri. Ziniet, mans kaķis pat māk savas fekālijas paslēpt, drīz jau prasīsim arī vešūzi pie ūdeņiem, lai ir kur ūziņas izmazgāt(ja nepaspē līdz būdiņai aizskriet)

Uzskatu ka visam pamatā ir kontrole pie ūdeņiem, ja būs pienācīga kontrole, tad būs arī kārtība un nebūs arī tik to maliķu, līdz ar to tik strauji nesamazināsies zivju krājumi ūdeņos, zivīm lielākas pašatražošanās iespējas, samazināsies izdevumi zivju mazuļu iepirkšanai. Vo sazīmēju :)

Saprotiet, ka tas ir tikai mans viedoklis, jums tas nav jāņem vērā, jums nav jānosoda šī viedokļa autors un viedoklis kā tāds. Tās ir tikai vienkārša makšķernieka pārdomas, kas radušās lasot šo forumu
23.janvāris 2011, 14:39 | links
 
VSOP patreiz man piem. Nav skaidrs kas būs paredzēts zem termina - apsaimniekošana!!!
eMka runā vispārināti - vai tu vai viņš lai nosauc konkrētas dabīas zemšī termina un padomā cik tas izmaksā. eMka tu saki - termins ir un tikai tad nāk darbi,nauda - UN TAD nāks pārsteigums !!! Izrādās tas viss pasākums maksā milzīgu naudu.Naudas piemēram nepietiek,,, kur ņemsi ????
Vajag domāt kā biznesa projektā NEVAR vairs tā darīt kā līdz šim - gan jau izsitīsim un nokopējā valsts katla pasmelsim. Naudas valstij nav - sen jau ir bankrots. Tātad viss šis projekts par apsaimniekošanu ir baltiem diegiem šūts.Vajag sākt ar vīziju kā tu redzi - tad kāpties atpakaļ soli pa solim un rēķināt cik tas izmaksā.Tad savilkt galus un ja der -ok ,, ja ne - jāmeklē cits piegājiens.
Un vispār mēs esam pieraduši tikai pasmelt. Jādomā ir kā par ģimenes budžetu. Arī par valsti ir tā jādomā kā par ģimeni ( te jau atvēzējos) . Nevar paņemt kredītus par 1000Ls mēnesī ja ģimenes ienākumi ir tikai 600ls mēnesī. TĀ visu laiku notiek mūsu valstī un pēc foruma atkalto pašu secināju. Par naudiņu runāsim pēc tam - teica Mirtins .Nepiekrītu - ar viņu ir jāsāk .Citādi var nonākt pie ideju sasitās siles .
Protams pirmkārt jārūpējas lai nauda nonāk kur paredzēts no makšķernieku iemaksām.

Tāpēc mana vīzija par biedrību paliek nemainīga.
Mēs jau šeit esam biedrība. Izvirzam tikai delegātus ,runasvīrus kas mūsu intereses pārstāv un lieta darīta.

Apsaimniekošanai publiskajiem ūdeņiem nepiekrītu nekādā gadījumā līdz brīdim kamēr kāds nespēs izskaidrot publisko ūdeņu apsaimniekošanas darbus . Piemēram neredzu ko te Siguldā varētu vēl Gaujas krastā apsaimniekot !!!!!! Ko??? Nobruģēt taciņu līdz copes vietai ?

Pirmkārt vajadzīgi inspektori kas kontrolē ūdeņus , JA to jautājumu nevarēs sakātot tad ir jātaisa tautas milicija :))

Bet varbūt vispār to jautājumu par ūdeņu kontroli nodot pašvaldības policijām. Es piem savu gada maksu kā Siguldas makšķernieks ieskaitu Siguldas pašvaldības policijai . Piemērs jau ir - Ķīšezers.
23.janvāris 2011, 13:31 | links
 
Ta man skaidri un gaiši atbildēja - par kontroli atbild īpašnieks. Te ir divi varianti - vai biedrība velk uz īpašnieku vai arī biedrībai par kontroli nospļauties.
"Ūdeņu aizsardzība, kā te viens rakstīja, ir īpašnieka pienākums. Kā optimālo LMB iesaistīšanos uzskatu iegūstot savā valdījumā noteiktu skaitu ūdenstilpju un nodrošinot to apsaimniekošanu."
Vispār LM nolikumu saskaņojot cik esmu dzirdējis ir prasība parādīt kā tiks vaikta kontrole. Kā tas ir faktiski lai katrs pats spriež.
23.janvāris 2011, 13:22 | links
 
Vēl vairāk - VVD inspektori apsekoto, tērē savus un valsts resursus, lai pārbaudītu apsaimniekotās teritorijas..., kur apsaimnieko vietējie diletanti, tad šeit forumā jau bija reāla situācija ar suņiem un beisbola nūjām ...
23.janvāris 2011, 13:02 | links
 
atkritis inspektoru vajadziba? doma komunismu uzcelt? ja nebus inspektoru,tad vispar neviens nepirktu atlaujas,udeni butu pilni ar tikliem u.t.t. un ta bus totala izsaimniekosana nevis apsaimniekosana
23.janvāris 2011, 12:58 | links
 
-bus bez garumzimem –dators javed pie’’skolotaja’’ pareizrakstibu macit.
CLK-klubs vai tad seit jau nav , uzsaktams rezultats-veikta diskusija kuras rezultata priekslikumu apkopojums,kas iesniegts ZM rikotaja foruma ,lietotaju skaits pietiekos ,lai tas jau butu nopietns viedoklis ! Noformet ,lai sadas aptaujas butu juridisks dokuments ari nav promlema un tad jau tas bus CLK biedru ,dalibnieku ,lietotaju …iesniegts dokuments .
Kam iesniegt lai nepazustu biroktratijas gaitenos,tas ir cits jautajums .

Apsaimniekosana , te jau mineja par sabiedriskajam tualetem ,ipasi masu pasakumu vietas, blin.. majas tak neviens ta nedara ,kas tad izejot aiz majas vai dzivola duvim sirmis aizkrit. Tas pats daras pie publiskajiem udeniem…!Kur ir atputas bazes, kaut kas tads nav noverots ,kapec ,es domaju atbilde zinama…

Bralitis mineja ,sakopam ,skaisti ,atbrauca pagasta vecis, pateica paldies, aizbrauc sogad ,drosi busi patikam parsteigts…
Tas ir tikai viens viedoklis par apsaimniekosanu.
Nevajag apsaimniekot ,busum apzinigi ,godpratigi ,atkritis inspektoru vajadziba, jauki idille. Laikam nekas nesanaks, dzives realitate ir savadaka!
23.janvāris 2011, 11:48 | links
 
Jāatzīst, ka pārlasot vakardienas "argumentēto" diskusiju, negribas turpināt šo jautājumu šeit iztirzāt. Ja ir idejas par darīšanu - piedalos, kult salmus lielu jēgu neredzu.
23.janvāris 2011, 11:07 | links
 
Braliti- kāds politisks termins??!!
Resurs ir mūsu mīļie ūdeņi par, ko mēs te cītīgi cepjamies.
To pārvaldīšana ir saprātīga un galvenais ilgtermiņā definēta apsaimniekošanas forma, modelis, sistēma, kā vēl to pateikt.....
Vēlreiz - APSAIMNIEKOŠANAS MODELIS, nevis izsaimniekošanas, kā tas ir šobrīd...
Un tikai tad nāk darbi un beidzot nauda. Kāda, tas atkarīgs no izvēlētās sistēmas.
Ja kādam liekas, ka šobrīd ir kāda sistēma, tad var dzīvot ar šo pārliecību un mēģināt to sakārtot.
Tikai manās acīs tas izskatās pēc sprāguša zirga reanimēšanas, kur liela daļa par katru cenu vēl vēlas ar to jāt.
Tas arī viss.
23.janvāris 2011, 10:48 | links
 
emka bet mums jau ta apsaimniekosana nav! ja pareizi atceros,tad vienreiz Simsons pa teluku teica,ka visa nauda,kas iekaseta par makskernieku kartem nonak valstij,bet valsts pati neko udenu laba nedara un zivju fondam naudu nedod! manuprat mums nevajag klubu,mes jau te esam klubs,mums tikai vajag lojalus liderus,kuri nepazudis,piem eram tas pats egons un normunds,vini ir pietiekosi lieli viri,lai kaut kur nosleptos ar to naudu,vini tajos udenos ir lidz ausim ieksa! normundam ir savs raidijums,tadejadi vins varetu piesaistit lidzeklus ziedojumu forma ari no tiem,kas nav foruma dalibnieki,un informet valsti par notiekoso caur tv. galvenais ir panakt,lai ta nauda,ko mes maksajam par atlaujam nonak viniem nevis valstij
23.janvāris 2011, 00:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager