CopesLietas.lv kluba atdzimsana

CopesLietas.lv kluba dienas kartibas jautajumi.
Brālīt
mani vecāki jau sen tai saulītē.
22.janvāris 2011, 22:54 | links
 
Ja viens grib paveikt visu, tad parasti aptaisās un paveic šo to pa roku galam. Jo vairāk mērķu, jo vairāk kļūdu ištenošanā. Pēc copes savus un svešus mēslus iebāzt maisā un aizvest var arī bez biedrības organizēšanas. Protams, ja necopē Varkaļos.

Vsjo, tagad OFF. Stikuta failu uzliku lādēties, pēc 2-3 stundām būs manā acc. youtubē, Gabrāna fails jau 2x fail. nesaprotu - kas tur neiet. Mēģināšu rīt atkal.

ar labu nakti, kungi.
22.janvāris 2011, 22:54 | links
 
Ne jau visu varam tikai kvantitate merit,tris kvalitativi biedri ari ir ko verts.
22.janvāris 2011, 22:52 | links
 
Viņš jau centās pa tel - es maz ko sapatu no viņa domu lidojuma :))

Tīni tu to no saviem vecākiem saklausījies vai pats to izdomāji ?:)
22.janvāris 2011, 22:51 | links
 
Klubam viens no merkiem varetu but ari saudzejosas un likumigas makskeresanas popularizesana,ko redazam zem sa merka tas ari butu diskutejams jautajums ,un vai vispar sadu merki pienemt?Nezinu?Bet jaunatne ari ir kaut ka jamotive mazak dzert un piipet bet dabu milet un cienit.
22.janvāris 2011, 22:49 | links
 
Nepārspīlē! Ja kāds grib kolektīvi kādu nedēļas nogali uztaisīt kopēju copēšanu vai apkārtnes sakopšanu, kāds tam sakars ar lieku naudas tērēšanu vai darba jaukšanai ar izklaidi???
Jeb tu piedalītos tikai pasākumos, kur steez vai morethan ir galvenajā balvā??? Un tev par miskastes maisa piebāšanu ar musoru kāds 100 latus samaksātu??
;)))
22.janvāris 2011, 22:49 | links
 
visas mūsu likstas sākas ar to ,ka mums nav vienotības,maz mums ir tādu cilvēku kā mirtins.Mēs esam pieraduši katrs savā stūrī paburkšķēt par savu vienu vai otru problēmu,bet tā vienoti iet un cīnīties par savu taisnību-nē.Un to arī izmanto tie tur augšā,lai varētu mūs čakarēt pēc sava prāto,jo tak viņi ir ar visu apmierināti. 20 gadus atpakaļ es nevarēju iedomāties,ka parastā tauta būs tādā nabadzībā un depresijā, kā tagad,bet es ceru ,ka mēs sapratīsim,ka savu VALSTI mēs varam veidot paši.nevis tie šakāļi tur augšā.Varbūt kaut kas nav pareizi,bet tādas ir manas domas.Varbūt daļēji ne pa tēmu.
22.janvāris 2011, 22:47 | links
 
Brālīti- žēl, ka Urmaas nav pie pogām. Viņš tevi noteikti spētu apgaismot! :DDD
22.janvāris 2011, 22:45 | links
 
OK, ir laiks baudīt tēju :) baudīt nesteidzoties.

Mans viedoklis paliek, ka darbu ar izklaidi kopā var jaukt tikai tad, ja naudu nav kur bāzt. Tas mums kādu laiku vēl nedraud.
22.janvāris 2011, 22:42 | links
 
Pirms 15 min šie jau bija daļēji likušies slīpi, urmis jau darbināja traktoru :DD nabaga Gunča ;))
22.janvāris 2011, 22:41 | links
 
Sazvanījos ar Urmaasu un Gunču - šiem iet labi :))) Balss toņi bij jau krietni mainījušies :))
22.janvāris 2011, 22:39 | links
 
VSOP nevaru visu laiku būt foršs - man patīk filozofēt .... ja zacepil sorry :)))
22.janvāris 2011, 22:38 | links
 
Brālīti - gan jau arī manā ielā kādreiz būs alus automāts ;))
22.janvāris 2011, 22:38 | links
 
Kilka par cik patreiz biedru sanāksmē piedalās tikai trīs biedri - tavs balsojums tiek ignorēts :))))
22.janvāris 2011, 22:37 | links
 
paralēli :)
22.janvāris 2011, 22:36 | links
 
Kilka - vispirms - mērķi, pēc tam izklaide.
22.janvāris 2011, 22:36 | links
 
Brālīt - tu esi baigī forš :) bet reizēm.... nu ti menja ponjal :))
22.janvāris 2011, 22:35 | links
 
par 1 un 4 piekrītu, par 2 un 3 nē.
22.janvāris 2011, 22:34 | links
 
VSOP bet vai tad mēs tagad to šeit nedaram ???
Daram . Mēs jau esam biedrība . Jau par visu to runājam un jau rīkojamies. Tev vajag slēgtu biedrību ?? Taisi .
22.janvāris 2011, 22:33 | links
 
Vēl - pārdomām šejienes prasītājiem gribētu ieteikt vēl pāris domas:

- inspektori nav biedrības jautājums, biedrības jautājums ir čakarēt tos, kuri traucē innspektoriem strādāt(nedod budžetu, sviež atpakaļ protokolus, baidās no brakanjeru juristiem)
- biedrības jautājums nav taisīt talkas, tam ir pašvaldības, 100latnieki utt
-biedrības jautājums nav rīkot sacensības, tam ir apsaimniekotāji, pašvaldības un Sporta federācija
- biedrības jautājums nav apsaimniekot un papildināt zivju krājumus, tai ir jāpalīdz atbildīgajām institūcijām nečučēt un darīt to, ko tām ir jādara, sekoyt, sūdzēties augstāk stāvošiem, neļaut ierēdņiem pampt kabinetos.

Biedrībā ar šādiem mērķiem es iesaistītos gan mentāli, gan materiāli. Augstāk minēto neuzstādu par "tabu", tos tikai nedrīkst likt par mērķiem. Biedrību veidojošiem ir jāsaprot - uz ko ir vērts tiekties.
22.janvāris 2011, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager