CopesLietas.lv kluba atdzimsana

CopesLietas.lv kluba dienas kartibas jautajumi.
sagittario
Pašlaik ir atraugas, nevis konstruktīvi priekšlikumi. Dažu biedru (vecbiedru) savstarpējas vārdu kaujas.
p.s. es šovakar tāds kašķīgi noskaņots:))
22.janvāris 2011, 22:26 | links
 
Un tomer vienu piekukulot vai piekaut vai kakta nolikt ir vieglak neka divus vai vairakus.
22.janvāris 2011, 22:24 | links
 
CLK un parcopi.lv un ari citas makskernieku biedribas pat varetu kopigi meginat izveidot tadu ka makskernieku sbiedrisko inspektoru biroju kuru tada gadijuma daudz efektivak varetu izmantot jo ne visos rajonos uz vietam ir sabiedriskie inspektori.
22.janvāris 2011, 22:20 | links
 
VSOP
Labs komentārs!
22.janvāris 2011, 22:19 | links
 
Sagitario tā doma laikam ir uz to pusi - tipa ko viņi tur bļaustās pa foumiem - tas jau tikai brālitis vai tu vai Kilka . Tipa ņemsim pa nopietno tikai biedrību domas. Kā jau teicu - biedrības ir ļoti viegli regulēt un ietekmēt bet mani tevi un citus individuāli - nav iespējams,tāpēc labāk sadzīt visus aplokā un kontrolēt. Tāpē jāuzmanās ar tām biedrībām.Tagad heino sapati manu gala domu.
22.janvāris 2011, 22:18 | links
 
Es, teiksim, nedomāju, ka kāds no kluba uzdevumiem būtu algot pašam savus inspektorus. Bet cīnīties, lai šī lieta tiktu sakārtota, tur, kur tai pienākas būt - gan.
22.janvāris 2011, 22:16 | links
 
Jerk
Profesionālim, kurš strādā naudas dēļ vienmēr kāds samaksās vairāk :) īpašie - tie, kuriem humidoru atnes pie basiena(vannas istaba izklausās vāji un primitīvi, lai neteiktu ,,,,, ;P ) to zina vislabāk. Kā sistēma strādā šeit zina daudzi, jautājums ir par to - vai pārmaiņas vajag dažiem vai daudziem. Vai par to ir gatavi maksāt daži vai daudzi. Un cik ir gatavi maksāt. Šeit netrūkst ne juristu, ne grāmatvežu, ir arī organizatoriski cilvēki :) Ir arī cilvēki ar sakariem , tici man, ir :))) Tikai viņi no šī balagāna(savādāk šo riešanu vienam uz otru var nosaukt, bet laikam nevajag uzprasīties) vairās, viņiem ikdienā emociju pietiek :) Pieļauju, ka daļa no viņiem iesaistītos, ja pasākums no miskastes vākšanas ķertos pie ZM un VVM kusktināšanas viņus INTERESĒJOŠĀ virzienā.

Visvieglāk ir visus pasūtīt dirst un neko nedarīt.
22.janvāris 2011, 22:16 | links
 
Boroda, tere!
Šī tēma ir atvasinājusies no "Kur ir patiesība?" Ja gribi izprast, tad jāpačeko tā (vismaz pēdējās dienas ).
22.janvāris 2011, 22:15 | links
 
Par to pustukšo -puspilno aizšāvi garām! Es pat teiktu -gandrīz pilnu.
Es tikai gribeju teikt to, ka lai to lokomotivi iekustinatu, bus vajadzīgi lidzekļi, ai cik daudz līdzekli. Un viss...
:)
Un es turesu ikšķi par šo visu!
22.janvāris 2011, 22:14 | links
 
pilnigi piekritu sagittario par pamatu kiegeli.Un starp citu vinalga kas bus jumta,vai makskernieku organizacija vai kada cita nozare likumus radosa institucija.
22.janvāris 2011, 22:14 | links
 
Nu lai veicas kluba atdzīvināšanā, vai jauna dibināšanā! :)
Tikai manuprāt visam ir jābūt ļoti vienkāršam. Jo vienkāršāk, jo labāk! Un pēc iespējas mazāk birokrātijas un papīru būšanas.
Teiksim, ja klubam vēl būtu kādi savi zivju inspektori, tad es arī kādu latu piemestu tādai lietai. Jo tas nav normāli, ka tagad inspektoru gandrīz nav. Teiksim Rīgā es šamējos neesmu manījis jau gadiem un ne jau viņi pie tā vainīgi, ka viņiem viss apgriezts...
22.janvāris 2011, 22:13 | links
 
jerk - ar klaviatūras paklabināšanu vakaros viss tikai sākās... (nevis beidzās). Tu redzi glāzi pustukšu, es puspilnu ;)))
Vai tik tu neesi aģents, kam jānosit dzīvesprieks cilvēkiem ;)))
22.janvāris 2011, 22:12 | links
 
"kopējā lieta"-
atstājot ZM zāli es to sapratu tā- turpmāk jebkāda viedokļa paušana ZM, t.i., valstij, jānotiek makšķernieku sabiedrībai pašai vienojoties savstarpēji, respektīvi, lai vēlāk nav pārmetumu par to, ka ir ievērtētas kādas vienas grupas intereses un pārējie ir sašutuši un protestē. Tādēļ arī turpmākā darbība bīdīsies kā "jumta" izstrāde. Labi būtu, ja līdz tam brīdim izveidotos pamati un sienas, no kuriem viens ķieģelis varētu būt pieminētais CLK (vai kā savādāk nosaukts).
22.janvāris 2011, 22:09 | links
 
Brālīt:)) nu mēģināju vēlreiz, šamējais saka fails par lielu :((
22.janvāris 2011, 22:07 | links
 
Kilka, es ar esmu par to, ka ir jācelas un jadara, bet tie laiki, kad paēst varēja tikai aizejot uz veikalu un paskatoties, sen ir garām. Musdienu apstakļi ir tik skarbi, ka vakaros pasēžot un paklabinot CL klaviaturu diez vai, kas tiks panakts. Ir vajadzīgi citas jaudas apgriezieni
22.janvāris 2011, 22:07 | links
 
Piedodiet, copes kolēģi - par kāda kluba atdzimšanu šajā tēmā ir runa?
22.janvāris 2011, 22:06 | links
 
Heino es neesmu jauns puika(nezinu cik tu sens) bet tu toč domā kā mans pirmais komjaunatnes sekretārs:))) Pārslēdzies tak uz šito laikmetu. Negribu iet ne uz kādām sanāksmēm kur atkal muldēs to pašu ko šeit . Ja gribi taisīt slepeno slēgto elitāro biedrību - karogu rokās un čupojaties pa pagrabiem un kaļat plānus .Man patīk atklāta runa -- kaut dažreiz garām bet ar rezultātu.
22.janvāris 2011, 22:00 | links
 
parcopi.lv - ir grūti panākt vienotu viedokli, bet nonācām!!!!! Un arī tie 150...170 cilvēki, kas nenoslinkoja un nospieda podziņu arī jau ir daudz!
Jebkurā gadījumā man nepatīk mūžīgie antagonisti un činkstuļi! Nu un, ka uzsitīs vienu otru punu kāds??? Vai jēga darboties ir tikai tad, ja rīt Bastīlija sabrūk?? Varbūt ir arī labi, ja sabruks pēc gada, 3iem?? Es piemēram nesaprotu un neatbalstu jerk činkstēšanu par onkoļiem ar cigāriem! Nu un? tas nozīmē, ka jāatbrīvojās no liekā gaisa un jālaižās dibenā?? Vai kaut vai te pieminētā viena ezera vai upes krasta sakopšana nav to vērta???
22.janvāris 2011, 21:59 | links
 
OK
ar to ari savu diskusiju šajā sakarā beidzu
22.janvāris 2011, 21:57 | links
 
Jerk . Tieši ar šādu menedžmentu visa valsts jau ir DIRSĀ . Tieši tādēļ to nevajag darīt. Mēs esam daudz spēcīgāki katrs par sevi un ja viedokļi šeit saskan - tad saejam kopā - un tad rodas milzīgs spēks. Biedrības var ietekmēt var radīt personīgu ieinteresētību utttt... Un tas atkal ved uz to pašu vietu . Šeit nevajag politiku - pietiek man tās politikas jau ikdienā - gribu sakārtotu vidi savā hobijā.
22.janvāris 2011, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager