CopesLietas.lv kluba atdzimsana

CopesLietas.lv kluba dienas kartibas jautajumi.
Nebiju klāt pie CLK iepriekšējās dibināšanas, domāju, ka daudzi nebij klāt. Tad nu vecbiedri varēja pateikt - kas un kā. Kas bija labi, kas ne tik labi. Tad nu jauniņie ar varētu ar saviem padomiem (protams, zaļiem vēl) jemt kaut kādu dalību.
22.janvāris 2011, 21:53 | links
 
Un tomer biedru naud discipline .Citim vardiem:Jus varat saja biedriba iestaties nomaksajot bieru naudu un izstaties-nenomaksajot to gada laika.Cilvekiem dzive dazadi mainas,citi arzemes citi paradize, nu visadies notiek.
22.janvāris 2011, 21:51 | links
 
Kilka neaizmirsti ka tu esi goda biedrs no UK.
Nebūtu mēs te vecā banda no zives kas tad te notiktu ? Varu jums pastāstīt kā mēs Zivē darījām. Bijām reiz ar Akm vēdzelēs uz Misu . Bij šausmīgi piedirsts krasts .Safočējāmiebļāvāmies ka divatā paies mēnesis kamēr satīrīsim,,,atsaucība bij milzīga .Satīrījām krastu ,pat ciema priekšsēdētājs atbrauca un pateica paldies. Bij forši. Un nebij nekādi mums statūti vai biedra naudas vai reglaments. Nesaprotu kā var ieciklēties uz birokrātiju - viss ir vienkārši - es gribu makšķerēt un gribu lai mani bērni un viņu bērni ar var brīvi savā zemē (ūdeņos) makšķerēt .
22.janvāris 2011, 21:48 | links
 
Kilka - es neko nepiedāvāju un netaisos piedāvāt. Tikai minēju to, ko jau tagad šajā tēmā var ļoti labi redzēt - līdz vienotam viedoklim un vienotai darbībai ir grūti nonākt! Man nebija mērķis kaut ko nokritizēt. :)
A par pārējo piekrītu Bralitim - man arī ir ērtāk savu viedokli izteikt sēžot savās mājās pie datora, nevis teiksim vākties kopā aktu zālē un spriest to pašu, ko var izdarīt te.
Un viss klubiņš taču neies pārstāvēt kluba intereses, to tāpat darīs pārstāvji. Un kāpēc gan nevar būt copeslietu.lv pārstāvis? Kā nekā lielākais makšķernieku forums Latvijā? Diskutējamus jautājumus var apspriest šeit, var par kaut ko nobalsot un tad lielākā makšķernieku foruma pārstāvis, vai pārstāvji var runāt ļoti lielas makšķernieku daļas vārdā un nevajag nekādus nodibinājumus. :)
P.S. Es gan teicu, ka netaisos neko piedāvāt, bet rakstot sanāca piedāvājums :))
22.janvāris 2011, 21:48 | links
 
Paužot savus apsvērumus sadaļā "Kur ir patiesība?", tā arī biju domājis- šeit, CL forumā, ir izveidojusies stabila sabiedrība (auditorija) ar savām tradīcijām informācijas apmaiņā (kā Brālītis saka: apenēs un neatejot no datora :DDD)
Man tā šķiet vērtība- kopēja viedokļa atrašanai un paušanai. Atliek vien statusa noformēšana, jo ir starpība, vai runā Mirtins kā individuālo makšķernieku runasvīrs, vai tiek pauzts organizācijas viedoklis. Primārajam pat nebūtu jābūt kopējām talkām, bet kopīgas politikas izstrādei. Tas ir arī ZM notikušā foruma tālākās darbības plāns.
Vēl viens jautājums (varbūt problēma?), vai Latvijā jau eksistējošie makšķernieku formējumi vēlēsies iesaistīties kopējā lietā?
22.janvāris 2011, 21:46 | links
 
Un vēl...
atcerieties, kas šim visam pasakumam ir apakša par personālijām. Esmu pārliecināts, ka tur jau sen viss ir ....... sakārtots gribeju teikt!
22.janvāris 2011, 21:46 | links
 
Brālīt, abet 10niekā!
Tas viss izskatītos sekojoši.
CLK salasās 1000 vai 18888 vai cik tur biedri.
Nomaksa biedra naudas un algo menedžeru komandu, kur katram cilvekam ir sava kompetence. Tir varetu but 3, 4 cilvēki.
Menedžeru prasibas -sakari valdība, pieredze high level menedžmentā, utt.

Šāda stila, kad cīnitajs butu ieinteresetsm butu rezultats momenta taustams.
Jusu stila, kad vienu dienu miksts veders, otru denu pohas un tresā vienkārši stradat negribas, ilgi vares iet uz forumiem un ceret, kamēr vecie laibie turpina sedet vanna un kupinat cigāru... un ak ja! rekt par MUMS VISIEM
22.janvāris 2011, 21:43 | links
 
Brālīt - man šķiet, ka līdzīgi domājošo pietiek ;)))
eMKa - tā bija ironija, nevis sajūta. un zemāk neko tādu neatradu :(
;)
22.janvāris 2011, 21:40 | links
 
Vinnij - nedz tu pavārs nedz losis :))) Pokaži ļičko :))
22.janvāris 2011, 21:38 | links
 
Un iznāk ka tavs piedāvājums skan apmēram šādi : Esmu profiņš - zinu cik un kuram jāsamaksā !!! Tālūk luņi - dodiet man piķi un es visu sakārtošu !

Jerk tu to tā domāji ????

Tu esi tukš muldētājs - pasaki ko tad tas "Profiņš" darīs ?
22.janvāris 2011, 21:36 | links
 
Brālīt :))esmu par dumju, nemāku. Man dators visādas gudras lietas saka no kurām, es , kā ruksis no aviācijas! Mirtina paktam arī esmu savu pirkstu pielicis, atbalstījis arīdzan, ar visiem personas datiem.
22.janvāris 2011, 21:36 | links
 
Bralit, ejiet uz forumiem cik gribiet, bet rezultata sasniedzeji tapat nebusiet -sitas pasakums atgadina latvju kopigu padziedāsanu nevis lietu kārtošanu.
Saku velreiz, pie siles sedetaji šobrid šo lasa, kupina cigāru un rēc, kamēr tu doma, ka ar aiziešanu uz forumu, tu baigi kaut ko maini!
22.janvāris 2011, 21:33 | links
 
upss, sorry :)
22.janvāris 2011, 21:31 | links
 
jerk, bet par ko tad raidījums?! Vnk vēlējos dzirdēt tavas domas- kas tad ir tie profesionāļi un kur tie bijuši iepriekš. Par sevi varu pateikt tikai to, ka biju iekritis līdz ausīm profesionālās karjeras būvniecībā un uz to visu tikai no malas skatījos, tikai burkšķot par aplamībām...labi ne par to raidījums.
kilka- galveno problēmu jau minēju, lūdzu palasi tepat šinī lapā nedaudz zemāk :), nezinu kurš un kāpēc ir iepotējis šo plebeja sajūtu un kāpēc kāds to ir pieņēmis?!!!
22.janvāris 2011, 21:30 | links
 
jerk, bet par ko tad raidījums?! Vnk vēlējos dzirdēt tavas domas- kas tad ir tie profesionāļi un kur tie bijuši iepriekš. Par sevi varu pateikt tikai to, ka biju iekritis līdz ausīm profesionālās karjeras būvniecībā un uz to visu tikai no malas skatījos, tikai burkšķot par aplamībām...labi ne par to raidījums.
kilka- galveno problēmu jau minēju, lūdzu palasi tepat šinī lapā nedaudz zemāk :), nezinu kurš un kāpēc ir iepotējis šo plebeja sajūtu un kāpēc kāds to ir pieņēmis?!!!
22.janvāris 2011, 21:30 | links
 
Jerk - neko tas nemaksā . Kur tu tādus sviestainus ciparus rauj . Gājiens ar forumu ir jau mūsu spēka pirmais apliecinājums - - kur tur bij vajadzīgi30- 50Ls????
22.janvāris 2011, 21:29 | links
 
vinnij kad tu parādīsi savu bildi - arī varēsi būt jau esošajā biedrībā . Mēs jau pārstāvējām savas intereses forumā .Mirtins izteica mūsu domas . UN tas nenotika tā vienkārši - veselu nedēļu katru dienu,katru nakti spriedām lauzām šķēpusMirtins uzrakstīja prasības mēsvisi apspriedām ,analizējām,ķīvējāmies - - - vai tad mēs jau neesam biedrība ????
Atliek tikai par to skaļi paziņot.UN nevajag nekādus debīlus ,nevajadzīgus statūtus utt muļķības . Tikai un vienīgi biedrības mērķu saraksts.
22.janvāris 2011, 21:27 | links
 
Pasakiet man vai godīgi atbildiet paši sev!
Cik no Jums cienījamie copes brāļi būtu gatavi katru mēnēsi KATRS novirzīt 30-50ls (atkarībā no šādu biedru skaita) 3-5 menedžeru algošanai, kuri šo pasākumu (atgriezt MK naudu, vai iekostu pie siles sēdošajiem) virzis uz priekšu?
Te runa par CLK kā apvienibu ( vai cita organizacija), kuru butu tā cīnītāja?

Tas, kungi, ir pilnigi reālas izmaksas. Zinu cik izmaksā šādi pasākumu vadītāji!
22.janvāris 2011, 21:25 | links
 
heino tu domā biedu nauda disciplinē ??? Nekad. Izdomāsim piem organizēt bērniem makšķerēšanas svētkus - ok . mēneša laikā šeit veiksim ziedojumus un pasākums notiks.
Citādi kāds gribēs būt biedrscits nē atkal rodas nesaskaņas utt. Tāda tipa biedrības ir pagātne - šeit mēs jau esam jaunā veida biedrība.
22.janvāris 2011, 21:21 | links
 
Brālīt, nu nevarēsim mēs bez savas pārstāvniecības neko izbīdīt! Tie ...oni un ...ovi nedarīs neko, kas traucēs viņu projektus!
22.janvāris 2011, 21:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager