CopesLietas.lv kluba atdzimsana

CopesLietas.lv kluba dienas kartibas jautajumi.
Katra zina klubs var pastavet principa ari bez biedru maksam,uz atktivako biedru entuziasma it seviski vel ja ir sada bezmaksas vide sarunam.Biedru naudam vairak ir simboliska nozime neka kadam pelnas gusanas motivs.
22.janvāris 2011, 21:12 | links
 
Gabi, es neko negribeju parmest, sorry, ja devu iemaslu ta domat! :)
22.janvāris 2011, 21:09 | links
 
Bet vai jums neliekas ka nekas nav jāorganizē no jauna - - mēs jau esam ! Paskat kā smuki izteicām domas un kaut kādu sākuma rezultātu sasniedzām te diskutējot. Kāmdēļ vēl vajag kaut ko bīdīt ārpus CL foruma. Vai obligāti vajag savākties lielā zālē un pēc tam šeit atkal visu vēlreiz apspriest? Man ērtāk te apenēs ar tēju un suni pie kājām.Un kādam mērķim biedru nauda ?? Kopgaldam ,kodienam:))??
Visu var izdarīt šeit - neatejot no datora. Kad jautājums apspriests esam nonākuši pie lēmuma,šeit nobalsojuši - varam pārstāvjus nosūtīt uz lielām sanāksmēm.
Drīzāk savu lojalitāti makšķerēšanai varam parādīt organizējot kādu kopēju talku vai kaut ko līdzīgu .
Esmu ar mieru ziedot kādu latu vai makšķeri kādam jauno makšķernieku klubiņam .
22.janvāris 2011, 21:09 | links
 
Ja klubs, vai organizācija, tiek dibināts, lai piekļūtu mk līdzekļiem , nevis copmaņu interešu lobēšanai, tad tādiem bambusu vienā vietā!
22.janvāris 2011, 21:08 | links
 
Māri, cilvēk mīļais, kurš tev tagad no nulles līdis pilnigi izzagta un necaurspīdīgā, dūmu pilnā virtuvē???
Tie, kas tagad ir pie šprinces vai domā, ka pie tādas ir -ir ļoti labi ieziepējušies un CLK pavari, santehniķi, elektriķi vai dziedātāji NEKO šobrīd nevar tiem ne padarīt nekā citadi ar tiem konkuret.

Bļin, esmu nolicies ar gripu un ari biju gatavojies pasakuma ierasties. Man ari ir savas domas... BET, ir vajadzīga buldozeru komanda. Viens te nebus karotajs
22.janvāris 2011, 21:08 | links
 
Es domāju kad būtu aktīvi lielākā daļa no tiem kas jau aizsūtija savu piekrišanu Mirtiņam par viņa apkopotiem grozijumiem ko iesniedza ZM.Tad tie jau ir desmiti..
Sākot aktīvi darboties, rīkojot sačus, talkas biedri tikai iet klāt, protams ir arī kas atkrīt, bet ne visiem iztapt, un ir arī tādi kam nevienmēr nekas nav labi, bet dēl ta nav vērts apstāties.
Vajag pagaidīt vēl aktīvākos čatotājus, nez ko tie būs pa divām dienām Peipī izkaukulējuši.
Katrā ziņā es neesmu gatavs iestāties kādā no veco "darītāju" (JST,Simsona u.t.t) biedrībā ir jauns laiks ir jātop kaut kam jaunam.Es būtu par jaunas vai renimētās CLK aptveroša kluba-biedrības aktīvo biedru.

Jerk:
Ja neesi pamanījis tad CLK vairāk kā pusotragadu neko neorganizē, takā jebkādas (ne)darības šim klubam nevajag tagad pierakstīt!
22.janvāris 2011, 21:08 | links
 
Redz labi jau mums visiem seit ka te varam parunat,bet kadam sii vide jau tapat ir jauztur.
Bet mes jau daudz par to nedomajam.
22.janvāris 2011, 21:06 | links
 
Laikam jau visvienkāršākais ir visu nokritizēt un pateikt, ka viss ir sūds. To māk 98% LV iedzīvotāju (tāpat, kā definēt problēmas).
Bet KĀ tad vajag?? Vai tad viedie, piemēram, parcopi.lv, bebrs, eMKa u.c. tamlīdzīgie neapgaismotu plebejus?? ;)))
22.janvāris 2011, 21:05 | links
 
un otrs jautājums- kur šie profesionāļi bija līdz šim, varbūt kaut ko pārpratu, bet any way :)
22.janvāris 2011, 21:02 | links
 
Kilka
:)
Paldies, par Tavu nerimstošo humoru!

BET, es varu 100% pateikt to, ka kamēr turpinas tukšu malt, būs CLK klubiņš, kurš reizi gada uzorganizē pacopēšanu vai (paldies no visas sirds viņiem) satira aizdirstu dīķi.
Redzi, ja tiešām ir vēl ko sakārtot, ir nepieciešams piesaistit džekus ar dzelzs pautiem (pažišanās valdībā, pieredze menedžmentā, prasme vest sarunas un brivs laiks). Lai šitādus džekus, kurus te pat no CL var izraut, TIEM IR KAUT KAS JĀMAKSĀ.
Un ja CLK biedri būs gatavi tos uzturēt, ir pamatotas ceribas uz rezultatiem.
Zinot mūsu lielo velmi skaitit kapeiku svešā kabatā........ nekas tur sanakt nevar!
22.janvāris 2011, 21:01 | links
 
Kapec makskernieku kluba nevar savienot ganpasākumu rīkošanau gan zivju aizsardzību, MK, MN un citu likumu maiņu ?Vai tad likumdeveji un deputati sini valsti nemakskere?Nesaprotu kas slikts so divu virzienu apvienosana butu.Ja mednieki var to darit turpinot ari medit kopigi,tad kapec makskerniekiem tas butu ne "pec labam tradicijam"?
22.janvāris 2011, 21:00 | links
 
jerk, noformulē lūdzu, kas ir profesionālis mūsu līdz šim nesakārtotajā makšķerēšanas nozarē
22.janvāris 2011, 20:59 | links
 
Par nožēlu, neesmu profs ne juridiskajos, ne ihtioloģijas jautājumos. Esmu pavārs, copmanis, kuram nav pofig, un kurš ir gatavs iesaistīties.
22.janvāris 2011, 20:55 | links
 
Viss ir jāsāk no reģionāliem veidojumiem, sākot ar to, ka sanāk kaut 3-5 cilvēki, kam interesē un sāp, tas, kas notiek. Nelieli iedīgļi jau ir, bet kur viens latvietis tur n-tie veidojumi (tā pati Liepāja labs piemērs) un te ir reālas problēmas.
Personīgi nekādos CLK netaisos darboties, jo jau saknē ideja ir ačgārna. Piramīda veidojas no apakšas nevis augšas.
Un dārgie aktīvisti- pirmkārt ir mērķis, nevis veidojums.
22.janvāris 2011, 20:53 | links
 
No pieredzes varu teikt ka veiksmig kluba darbiba ir maz atkariga no to biedru un padomes profesionalalas piederibas vai loceklu statusa sabiedriba.Nu nesauksim tacu Repses kungu vadit klubinu.Galvenais ir valde vai padome pietiekosi daudz eruditu cilveku un galvenais-darbotiesgribosu.
Forums- tas ir ari milzigs daudzums padomnieku,ideju generators un t.t.
22.janvāris 2011, 20:52 | links
 
un visprofesionālākais ir birkoffs :DDD
22.janvāris 2011, 20:51 | links
 
jerk - tad jau jst vien jāaicina! :DDD
22.janvāris 2011, 20:49 | links
 
2 biedri nav karotāji, jautājums ir plašāks. Kurš vispār ir gatavs iesaistīties? Lai nav tā ka 10 kaut ko grib, bet pārējie ir gatavi balsot(kamēr tas neko nemaksā). Demokrātija ir dārga, nez vai visi to grib saprast ;) Klubiņs pasākumu rīkošanai = ? OK :) Bet tad nevajag bļaut par zivju aizsardzību, MK, MN un citu likumu maiņu :)))

Nevienu negribu aizskart, bet man ir gara pieredze ar sabiedriskām organizācijām, sporta klubiem utt.... tās ir izmaksas, stabilas. Ja nav ienākumu - pasākums ir nolemts jau startā. Prasīt un dot ir divas dažadas lietas.
22.janvāris 2011, 20:46 | links
 
Par aptauju noteikti laba ideja.Bet ka to realizet,vai administratoram varam lugt zidot tam pietiekami daudz laika.Nu katra zina so teemu ari varetu uzskatit par vietu kura var savu attieksmi izteikt.
22.janvāris 2011, 20:44 | links
 
VSOP
Ar to vien, ka kads aiz nika slēpies Pecja pateiks aptaujā, ka ir gatavs, ko darit, kopējo bildi par kvalitatīvu nepadarīs. Ir jābut konkrētām personālijām, ar izglītibu, attiecigu statusu sabiedrībā un pieredzi menedžmentā. Protams, nekā personiga, bet.... ir jabut vismaz galvgalī PROFESIONĀĻIEM!!!

Piemēri?
Zaraza - ekonomikas zinatņu maģistrs
Mirtins - 4. varas pārstāvis
...
varu vel turpināt!
22.janvāris 2011, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager