Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Tā Daiva Exsist rīt uz vakaru varētu būt gatava Spēka Tev čomiņ ir pārpalikām Ar Bergmani svarus necilāji ?? Vienīgais ja no rīta paspēšu izvirpot salauzto posmu Uz 1 maiju noteikti ar viņu copēsi

Vēl viena lieta Izpētīju šo dārgo šedevru un ...iesaku priekš lašiem un taimešiem ņemt ko citu....Ar šo uz ultralight un viņa būs mūžiga Lašiem paņem Shimanu Tweenpover 3000 Tam vismaz loka kariete ir no metāla šeitan viss plastmasa .......:DD
27.aprīlis 2011, 20:07 | links
 
Piektdien nomēģinās tad jau redzēs ko vajag savādāk :DD
27.aprīlis 2011, 20:01 | links
 
Es te skatos uz to turētāju, un savā dzērāja prātā štukoju. Vai nav pa tievu un īsu? Viņš nevar izšūpoties ārā un plunkš ūdenī iekšā. Smiltis ir viltīgas;)
27.aprīlis 2011, 13:51 | links
 
Bums, liec augšējo u veida turētāju un nekādu roblēmu ar roktura garumu, a ja vēl apakšējo riņķi aizstātu ar uz pretējo pusi vērstu u, tad vispār būtu eleganiti iemest un izraut kātu no turētāja. Tikai liekot u veida turētājus, turētāju stiprinājumu konstrukcija drusku jāpilnveido. Smaguma centrs vienmēr būs lejā. Bet ne jau man tev mācīt. Bušinieki jau ne vienmēr ir skaidrā prātā, grūti caurumā trāpīt.
27.aprīlis 2011, 10:12 | links
 
It kā ņēmu to vidējo variantu Nākošos varu pieriktēt kā vajg 50 cm no kāta apakšas līdz spoles kājai
26.aprīlis 2011, 22:35 | links
 
Ja kas,to rori vari dabūt vēl,man vēl 6m.palikās.
26.aprīlis 2011, 22:24 | links
 
Bums,no kāda materiāla tas stienis?ja būs par mīkstu,var sanākt šaise,salieksies,attālums starp riņķiem ,manuprāt, varēja būt mazāks.Tas turētājs, kuru Tev rādīju,man taisīts no krievlaiku elektriskā gana mietiņiem,atradu piemērota diametra kultivātora atsperi,gareniski pārgriezu un riņķi pa pirmo.Tavā variantā tai turētājā varēs izmantot tikai speciālo jūras kātu,kam spole no kāta gala ir pietiekoši tālu,lai kātu brīvi var ielikt turētāja abos riņķos.Par cik esmu prosts maksķernieks,izmantiju kātus kak popala,ka tik veic savas funkcijas pietiekoši labi,pat par dažiem latiem pirktus.Tādiem kātiem tas brīvais gals nu noteikti nebūs tik garš.Pieļauju,ka vēl ir kāds,kas līdzīgi man izvēlas kātus.Tas tik mans neobjektīvais viedoklis,Tu jau pats labāk zini,kā vajag.
26.aprīlis 2011, 22:21 | links
 
Paldies, tagad skaidrs.Tas ir labs verķis, kas aizstāj 50 mm plastmasas kanalizācijas cauruli!Protams nesalīdzināmi vieglāk dabūt iekšā piekrastes valgajā smilktī!Žetons atkal Jums - Bums!
26.aprīlis 2011, 21:58 | links
 
Turētājs taisīts ņemot par paraugu Shakespeare 3500 jūras kātu Attālumi u.t.t
26.aprīlis 2011, 21:56 | links
 
Piecirst butei īpaši nevajag gan, ja nu svinu kādreiz izkustināt, kurš ieskalojies smiltīs
26.aprīlis 2011, 21:54 | links
 
Spole atrodās virs augšējā riņķa Par U veidu es arī domāju Parauj uz sānu un piecērt Bet kas tad tai butei ir jācērt ,kad ir klāt velc ārā :DD
26.aprīlis 2011, 21:53 | links
 
piedodiet, ka iejaucos - pirms ielikšanas gan jau ka nē, bet es augšējo stiprinājumu taisītu vienkārši U veida. Būtu nesalīdzināmi ērtāk ;)
26.aprīlis 2011, 21:45 | links
 
Bums!Ir jautājums!Ja uzmanīgi vēro kāta turētāju (šai gadījumā bez paša kāta), tad man izskatās, ka katru reizi pirms ievietošanas turētājā un arī pirms piecērt , jāņem nost makšķeres spole?
26.aprīlis 2011, 21:39 | links
 

Beidzot bušu kātu turekli sameisteroju Riņķu diametrs 50 /ņerža/caurule 10 mm /ņerža/ieliktņi riņkos plastmasa /kāta saudzēšanai .Pedālis lai ar kāju piepalīdzētu dabūt konstrukciju iedurt liedagā ;DD


Riņķu tinamā mašīna :DD


Lauku puiku remontētais muškāts Tagad viss jāpārtaisa ,jo kāts ir bijis no kāda palienēts .Būs vien jābūvē tā ,lai nevarētu piečakarēties :DD
26.aprīlis 2011, 19:50 | links
 
Atstāj bodē!
26.aprīlis 2011, 10:30 | links
 
Pie manis somā :DDD
26.aprīlis 2011, 10:28 | links
 
Bums,-vo ist maine ''čeburaška''
26.aprīlis 2011, 09:39 | links
 

Vecais tīģelis nojuka bija jābūvē jauns no azbesta un lielās zupas karotes :DD
Neviens sudraba gabaliņš nedrikst iet zudumā ;DD
25.aprīlis 2011, 16:05 | links
 
Bums
Vizuļi izskatās pa pirmo. Žēl ka nespiningoju :D
25.aprīlis 2011, 10:01 | links
 

Vakardienas atradumi nosusinātajos Struteles dīķos Domāju ka būs misiņš vizuļiem ,bet izrādījās bleķis vien ir :DD
25.aprīlis 2011, 09:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager