Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Tiko bija jautājums PM par barotavām Pašlaik būvēju šādas Motilim

8.decembris 2019, 21:53 | links
 
Ļoti silti iesaku šo verķi Moras nažu asināšanai neizmantot
parastu dunci uzvilksiet bet urbim pēc viņa vismas 0.8 mm jāņem nost asinot
7.decembris 2019, 22:59 | links
 
Ir uzbūvēti pāris adapteru Mora Novai Ja kādam imtrese PM

Nerūsējošais tērauds adatgultnis 12 mm seškantis
7.decembris 2019, 21:36 | links
 
Nu ko,jāņem lāpsta un jātaisa ekspedīcija uz Jaunmoku pili,pēčāk barters pret Buma bļitkām..
Bumsi ,ņemsi? :)
4.decembris 2019, 17:21 | links
 
Pie Jaunmoku pils kara laikā krievi uzlaida vācu munīcijas noliktavu.tur vēl šobaltdien var lasīt lodes
4.decembris 2019, 15:34 | links
 
Der pirmā pasaules kara franču lodes Tās arī friči izmantoja no franču krājumiem otrajā karā Tā ir bez svina lode būvēta no viena gabala Tādas vēl var dabūt ari no melhiora -snaiperenes /bet tas nav aktuāli/jo melhiora ir pa pilnam Tas francis ir kaut kas starp misiņu un bronzu
4.decembris 2019, 15:17 | links
 
A friču lodes neder?
4.decembris 2019, 12:48 | links
 
Tādi Franči izskatās pēc preses un valča

Un tādi gatavi
4.decembris 2019, 09:16 | links
 
Neko darīt, neesmu jau bez bļitkām. Var jau būt, ka ir pareizāk arī pašam ko nebūt iemācīties no lodēšanas.
Paldies par atbildi.
3.decembris 2019, 21:33 | links
 
Būs jaatsaka ,jo darbu pašlaik ir daudz un tas varēs ievilkties ilgi Pašlaik Peipusa staraveri ir sekuhas pasūtījuši .Franču lodes ir atkal sameklētas u.t.t



3.decembris 2019, 20:11 | links
 
Jautājums - kaut kā ir sakrājušās kādas, savulaik, labas bļitkas, bet kā jau labas, ar nolauztiem āķiem.
Labu lodēšanas rīku man nav, tādēļ - vai ir iespējams atjaunot āķus un kāda varētu būt šī pakalpojuma cena, ja atbilde ir jā..
PM
3.decembris 2019, 19:34 | links
 
Aizmirsu poļu mēle arī nav sveša :)
27.novembris 2019, 23:27 | links
 
:) pus čiuļs pus čangals Viens gals no Aglonas otrs no Zantes Visi senču senči apglabāti Tukuma kapos
Tādas lūk lietas Venteroju pa ventiš .po latgaļiski vāciski tekoši Angļu mēli saprotu tekoši runāt smagi vāciskais maisās Krieviski protams perfekti Tāds lietas ko 66 gados neiemācīsies :)
27.novembris 2019, 23:24 | links
 
Šiem Spiralen nažiem obligāti jātaisa dubult leņķis Tad tas boris atdzīvojas un nav jāliek zem nažiem nekādi saplākšni Pirmā pazīme ka kaut kas salaists ūkstā ar leņķiem ir saplākšņi zem nažiem

bums, 27.novembris 2019, 21:29


Bums, Tu laikam čangals ...
27.novembris 2019, 22:55 | links
 
Es jau esmu nostaajies Buma pusee.
Vinjsh visas manas Moras asina Ideaali, ibiomatkj

apelsins, 27.novembris 2019, 21:42

Ne tikai urbja asmeņus...
Reizi divās sezonās, aizvedu savu "skineri" uztrīt. Pārējā laikā pietiek ar skandināvu filejnieku "stieplēm".
27.novembris 2019, 22:24 | links
 
Es jau esmu nostaajies Buma pusee.
Vinjsh visas manas Moras asina Ideaali, ibiomatkj
27.novembris 2019, 21:42 | links
 

Šiem Spiralen nažiem obligāti jātaisa dubult leņķis Tad tas boris atdzīvojas un nav jāliek zem nažiem nekādi saplākšni Pirmā pazīme ka kaut kas salaists ūkstā ar leņķiem ir saplākšņi zem nažiem
27.novembris 2019, 21:29 | links
 
Bilde par mazu -nepateikšu,bet mala izvilkta pareizi
jātaisa ar dubult leņķi tad ie kalpos ilgāk Un asināmi būs daudzas reizes Tos kurus es šodien laboju varēs vēl uzasināt 2 reizes un tad jjālien skaidas ierobežotājā /tas Moras ,Rapalas plastmasas galvām/ Nedrīkst fleksēt un dedzināt un censties iziet uz nulli Orģinālais Moras asinājums ari nav uz nulli ir minimāls dubult leņķis bez dubult leņķa Mora Spiralen neies
27.novembris 2019, 21:23 | links
 

Čau, Bums, šis pareizs asinājums?
27.novembris 2019, 21:07 | links
 
Droši vien ka tie naži pirms tās "asināšanas" ņēma labāk nekā pēc tās, tur jau visa ģeometrija sačakarēta.
Vai tad spēj kautko labot arī jeb uz miskasti?
27.novembris 2019, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager