Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Ā...nevis gultnis paliek beigts, bet daļēji izmazgājās cietā smēre zem aizsargu vāciņiem, daļēji izšķīdina smēri ar visām tālākām sekām. Vaļējiem visu izmazgā, un process kontrolējams. Tātad nav "gultiņu", kas laikam var izveidoties ilgākā apstrādes procesā. Paldies!
10.marts 2018, 19:41 | links
 
Tur par mazgāšanas šķidrumiem neko neminēju, jo pats vēl biju izziņas procesā .Nonācu pie slēdziena ,ka vaitspirts ir vis efektīvākais no pieejamajiem šķidrumiem Tikai atgādinu ar gultņu mazgāšanu neaizrauties ./slēgtajiem/ Pēc tam nāksies vākus taisīt vaļā un pa jaunu eļļot
10.marts 2018, 19:32 | links
 
Paldies Meistar! Tad gan viss loģiski, ka spole mazgājās lieliski. Jūsu video, par spoles mazgāšanu, neatceros minam šo faktu. Liekas ka gultņus arī neņēmāt ārā. Runa par šo video: https://www.youtube.com/watch?v=E3-L14YqcCY
Gultņi ultraskaņā-šķidrumā dreb ar to pašu frekvenci kā ultraskaņa un ar savu drebēšanu veido sev "gultu"...
10.marts 2018, 19:23 | links
 
Gultņus nedrīkst likt ultra skaņas vannā Es pāšā sākumā pāris spolēm gultņus nobrucināju -nācās likt jaunus Runa par slēgtajiem Vannai izmantoju vaitspirtu Tas izskalo visu.Ūdeni šādām vajadzībām neizmanto .
10.marts 2018, 18:43 | links
 
KĀPĒC?
10.marts 2018, 17:39 | links
 
Sveiks meistar! Ja spole ir pilna ar biezo smēri.... vai ultraskaņa viņu arī izšķīdina? 5 minūtēs, kā Jūsu video. Mana ultraskaņas vanna ( tāda kā Jums...) to neņem. Puslīdz tīrās virsma jā, ņem. Tāpat gultņos iekšā cietā smēre...to arī neņem. Ko tad dara. Ar ko sākumā mazgā? Ko lej klāt ūdenim kā šķīdināšanas reagentu?
10.marts 2018, 15:29 | links
 
10.marts 2018, 09:51 | links
 
10.marts 2018, 09:46 | links
 
Nāk pavasaris un veči pošās un nopietniem Peipusa raudu medījumiem Mans ieteikums tiem kuriem ir svarīgi ieturēt raudu ķeršanas tempu /praktiski ēsma nav jāmaina / ir tikai jāvelk

1.Šī ēsma ir govs tesmenis Kurš turās uz āķa fenomenāli /puišiem Peipusā pietika ar 2 gabaliņiem /

2.Lai viņu varētu labi un smalki sagriezt viņš ir jāsasaldē Kad izņemsiet no saldētavas nedaudz pagaidiet lai tas atlaižas. Tad ņemat asu nazi un gabalojam tesmeni


3.Tad ņemam pārtikas krāsu Karmīn sarkanu vai parasto sarkano liekam gabaliņu krāsvielā -es izmantoju dārgāku ,bet dabisku

4.nedaudz atjaucam ar ūdeni un gabaliņus iekšā

5.Kad rauda paliek nu gaužam izvēlīga piekabinam vienu balto

6.Tā izskatās tesmenis jau fasēts paciņās

Ķeršanas temps ir ahūns Ticat man attiecība 1:3 salīdzinājumā ar baltajiem Tas posts ir domāts neticīgajiem ka 50-60 kg pa dienu nevar savilkt
10.marts 2018, 09:41 | links
 
Too karakulats
Adapteris gatavs
8.marts 2018, 10:50 | links
 
Šis tas no šodienas copes :) Peipuss atpūšas


karūsiņa no franču lodes nošancēja
6.marts 2018, 20:00 | links
 
Meistar, kko biku sajauci, man jau ir Tava būvētā pāreja,man bija jautājums par nažiem.

raivo022, 6.marts 2018, 18:11

Sory sajuka maķenīt tie radu raksti :)
6.marts 2018, 19:49 | links
 
Meistar, kko biku sajauci, man jau ir Tava būvētā pāreja,man bija jautājums par nažiem.
6.marts 2018, 18:11 | links
 
Fiskars šķēres ir OK!
6.marts 2018, 17:42 | links
 
Too raivo022
Gatavs
6.marts 2018, 16:01 | links
 
Man ir Fiskars šķēres Uzsakatu par labām esam
6.marts 2018, 15:16 | links
 
Sveiks bums!Tu kādreiz biji ielicis šķēres zivju un vistu šķērešanai.Vai nevarētu iedot nosaukumu ,vai linku?Pašam ir no aliekspress ,bet tas nav nopietni.
6.marts 2018, 13:16 | links
 
Tā viņš ir Naži no parasta bleķa tikai cementēti Naži nevar maksāt 2 eur /pēc krievijas cenām/daudz lētāk sanāk parastais bleķis cementēts nekā tos būvēt no augstvērtīga tērauda
Asināt nerentējas
Tāpēc savus taisīju no atsper tērauda 50ХГ
vai arī no 65Г Vienīgais ar rūdīšanu jāuzmanās ja uzdzen virs 50 tad lūzt Asināt var ļoti daudzas reizes /protams neliekot zem šmirģeļripas/
26.februāris 2018, 20:05 | links
 
Domāju, ka nav jēga vest Tonar nažus asināt, ja jauni maksā 5-6 EUR. Pāris komplektus nopērc un urb līdz bezsamaņai. Un nav obligāti Tonar naži jāpērk, jo der arī no Nero urbja vai Rextor...Gan jau vēl kādus var piemeklēt.

MT9, 23.februāris 2018, 10:01


Par Nero nažiem runājot - bija runas tepat, ka šie esot būtībā vienreizēji - kaut kāda metāla apstrādes tehnoloģija.
Brālis nesen nopirka kaut kādu uzrikti nažu asināšanai un pie reizes piedāvājās uzasināt vecos Nero asmeņus, kas nebija izmesti. Izskatījās smuki, grieza papīru labi, bet viņš izteicās, ka metāls liekoties baigi mīksts un nez kā būs faktiski to ledu urbt. Jāatzīst, nav nomēģināts, bet ja atminās iepriekš lasīto - droši vien nekas izcils :)
26.februāris 2018, 19:03 | links
 

Vecam puikam arī paveicās Sanāca nopirkt savu sapņu verķīti Ragaviņās ieguļ kā kulaks uz acs :)
Uzasināju pārstellēju rokturus un viss Boru epopeju noslēdzu ar šo .......
26.februāris 2018, 18:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager