Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Pārsvarā visi ņēmieni ir aiz vidējā āķa šķērsām voblerim :DD
15.aprīlis 2011, 22:23 | links
 

tādi viņi izskatās pēc 1 dienas sīrojumiem Zandartu noplēsti :DD
15.aprīlis 2011, 22:22 | links
 


Abi divi ļoti labi Praktiski likšu tikai tos kurus personīgi esmu notestējis Varbūtēji labie šeit cauri neiet :DD
15.aprīlis 2011, 22:20 | links
 

Zuves sakārtotas Nekad nepaliks mitras un neizžūs /vakumus /:DD

Ginta izlietajiem sviniem atradu citu pielietojumu Roteru centri :DDD

DS ar pareizo griezuli 18-14-10 gr ar mazajiem neiespringu Man domāt ,ka tie vajadzīgi forelistiem -varbūt citur pielietojumu 4 gr DS neatradu :DD

JIG ala Dorsh Jūra un Norvay tests 30-40-60 un 75 gr Pie mums pielietojums varētu būt Ala Sams :DDDD Āķi VMC

Svinu pielietojums -Pēc skatītāji vēlmēm būs -āķis ar gaiļa spalvu un sudraba lapiņa -un vēl kisla zaļš serdenis -kuivinzin to kislo krāsu :DD
Pulverenes tādas naf būs vien jāmālē no spray .
14.aprīlis 2011, 18:11 | links
 
es atvēršu logu,samet kādus pāris kg.
14.aprīlis 2011, 17:39 | links
 
Ir tapuši jauni mazie slīdošie svini , bildes albūmā .
14.aprīlis 2011, 15:00 | links
 
Šitādas bildes no rīta redzot , neēdis var ar siekalu aizrīties..... :DDDD !
14.aprīlis 2011, 08:53 | links
 
Zutis pirms kūpināšanas ir jānosien ar desas sējumu
1 .lai aiztaisītu vēdera dobumu /tauki netek ārā un neizžūs no iekšpuses/
2. Savādāk bez zuša sadalīšanas nevar ielikt mucā kūpināšanai
3.Lielajiem zušiem vēl jāliek mucas pagarinājums -apmēram 0.6 m lai zušu astes atrastos tālāk no uzkarsētā metāla
4. Usmas receptē zuti notīra pilnīgi no tumšā ādas pigmenta tad tas paliek pēc kūpināšanas gaiši brūns /kā jūras zutis /To pašu dara arī ar līņiem notīra ādu līdz baltumam -kaut gan līnis kūpināts manā famīlijā nav cienījams Aukstā gaļa vienīgais pielietojums un cepetis
14.aprīlis 2011, 08:42 | links
 
Zušu kūpināšana /Buma mucā / Zuti notīra -personīgi es ar sāli zuti netīru jo tad tas paliek melns tāds ,kā tirgū nopērkams :D Zuša gļotu tīra ar verdošu ūdeni -ieliek zuti bļodā un aplej ar verdošu ūdeni pēc 3-5 min gļotu ar roku mierīgi un viegli var nobrucināt Tad iztīram iekšas izslaukam vai izmazgājam asinis un mucā iekšā pirmās 15 min kūpinam ar atvērtu mucas vāku lai zutis apžūst Kad ada paliek stingrāka dodam virsū žaru ar ābeles dūmu Pēc izņemšanas no mucas zuti apsāla vai iemērc uz 2 min koncentrētā sālsūdenī /siltu/ Tāds nu viš ir Kam nav zušu var no manis iegādāties -svaigus un kūpinātus :DDD

14.aprīlis 2011, 08:28 | links
 
Tušonka no karpas
burkās liek karpas gaļu ar sāli, garšvielam, vākus ciet, saliek iekšā spied katlā var izmantot skorovarku ielej ūdeni kamēr tas nosedz burciņu vākus, ar pumpi uzpumpē spiedienu ap 2 atm un uzkarsē uz lenas uguns līdz 120 grādiem, minutes 10 notur tempratūru, uguni nodzeš un ver vaļa pec dienas, kad atdzisis.
ja atvērsi tūlīt, burkas vienkārši uzsprāgs ka granātas.
tā var gatavot jebko kapostus, gurķus, papriku... visus salatus, kurus vāra, tikai tempratūra un spiediens jāmaina
14.aprīlis 2011, 08:18 | links
 
bums > Tu mums ne tikai MEISTARS , bet izrādās esi arī feinšmekers.... :) , receptīti mapītē .
-drīz uz vimbu jātaisās , tā Draugi runā , noderēs.... !!!
14.aprīlis 2011, 08:18 | links
 
Dodu recepti orģinālvalodā izmantojamā zuve -karpa sams vēdzele
Шашлык из речной рыбы
Рыбу разделывают на филе с кожей без костей, нарезают кубиками массой 30–40 г и маринуют их в течение 1–2 часов, добавив уксус или лимонную кислоту, соль, перец и нарезанный кольцами репчатый лук. Шпик нарезают тонкими ломтиками. На шпажки, чередуя, нанизывают кусочки рыбы, сало и кружочки лука и обжаривают на сковороде, поворачивая шпажки, в течение 15--20 минут. Обжаренный шашлык ставят в духовку и дожаривают до готовности. К шашлыку подают томатный соус.
На 0,5 кг филе рыбы: 2 луковицы,100 г шпика, 2 столовые ложки растительного масла, 1–2 столовые ложки 3%-ного уксуса, или 1/2 стакана разведенной лимонной кислоты (1–2 щепотки), или сок 1/2 лимона, соль, специи по вкусу.
14.aprīlis 2011, 08:13 | links
 
Copmaņiem, kuri specializējušies uz treknajām zivīm — Vimba u.c. rekomendēju marinādes recepti: 250 gr. ūdens, 2,5 ēdamkarotes sāks (rupjā) , 2,5 karotes. cukurs, 1 ēdamkarote etiķis 9% , sīpoli (griezti rinķos), dilles,koreandrs./var arī melno piparu ,bet tas pēc gaumes/ Izgriežam fileju , jāsagriež gareniski šurās sloksnēs Un liekam kastrolī . Uzlejam marinādi uz zivs , ja marinādes nepietiek ,gatavojam vēl tādās pašās proporcijās /marinādei jānosedz zivju gabaliņi .Zivi no aukšas nedaudz noslogojam .Ar visu kastroli liekam ledus skapī uz 8 — 10 stundām , Pēc tam aukstā ūdenī zivi nomazgājam no marinādes to veicu 2 — 3 min. Nomazgāto zivi liekam stikla burkā , un aplejam ar eļļu .Pēc 1 stundas var likt uz galda un mieloties
14.aprīlis 2011, 08:06 | links
 
Nogriež galvas astes iztīra iekšas ,nedaudz apsāla Reņģes apviļā miltos olā un
Cep no abām pusēm Izceptas atdzesē. Aukstas.
Marināde
Aukstā ūdenī 0.5 litr. Ieber 1 tējkaroti cukura ,nedaudz sāls /pēc garšas/ 2 lielus sīpolus sagriež ripās un ieber marinādē Pievieno 5-10 gab smaržīgos piparus
5-10 gab melnos piparus. 1-2 lauru lapas.
Liek visu uz uguns ,kad marināde sāk vārīties to no uguns noņem pēc 2-3 min
Pielej 1 tējkaroti etiķa esences..Atdzesē un pārlej reņģes ar aukstu marinādi.
Ja procesu grib paātrināt reņģes pārlej ar karstu marinādi.
Jebkuru zivi var šādi gatavot
14.aprīlis 2011, 07:47 | links
 
sagi! Šo variantu es izpildu jau sen! Arī asari var likt marinādē. Da, jebkuru zivi. Vimbas ar labas sanāk! :)
14.aprīlis 2011, 06:43 | links
 
Nu re, Kilka, ne vienmēr teorija atspoguļojas praksē! :DDD
Ja nu vienīgi es rītdien...
Nu labi, lai paliek tās pesimistiskās prognozes, dzīve rādīs...
:)))
13.aprīlis 2011, 21:35 | links
 
sagi, pa šito laiku tā raudām etiķī jau sen izšķīst vajadzēja ;))
13.aprīlis 2011, 21:29 | links
 
Man tikko radās dilemma, kurā sadaļā rakstīt, jo manā textā būs divi atslēgvārdi: "no Buma" un "Usmas" :))))))))))))))))
Un tā- tikko noriju pēdējo Usmas raudu (nu nēēēēē!!!!!, ne jau pēdējo Usmas raudu, bet to pēdējo raudu, kuru biju noķēris slavenajā Usmas pasākumā pie Buma) un kura bija sagatavota etiķa marinādītē ar sīpoliņiem pēc Bumša receptes. Ja kādam saskrēja siekalas mutē, iesaku ķert raudas Usmā vai kādā citā tīrā ūdenī, kā arī pašķirt zināmu ( t.i., man patreiz nezināmu, jo vienkārši, neatceros!!!:DDD) lappušu atpakaļ, kur receptīte minēta...
Ja tomēr neesmu trāpījis īstajā tēmā, nomētājiet mani ar akmeņiem!!!!!!!!
:DDDDDDDDDDD
13.aprīlis 2011, 21:25 | links
 

Roteri tiek vākti kopā Lapiņas -sudrabs, misiņš ,melhiors pēc vēlēšanās.

šūpiņiem arī jau gaisma tuneļa galā ir saskatāma Piektdien stellēšu presi Uz 1 datumu noteikti viens lērums būs gatavi :DD
13.aprīlis 2011, 18:41 | links
 
Viss būs -ar bildēm un citām evanģēlībām:DD
Jāpiezīme ,ka pēdējā laiva uz Usmas līdaku copi arī ir norezervēta :DD Vakar pārcilāju loriņus un nācu pie secinājuma ,ka man viss ir jau sagatavots 1 maijam Akvatorija arī ir tīra no ledus šur tur vecajās niedrēs pa kādam ziemas atribūtam vel stāv pareizāk teikt peld :D Laikam uz brīvdienām jānoskaidro kur ledus bija noplēsis vecās niedres tad arī tur 1 datumā būs jādodās :DD
12.aprīlis 2011, 18:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager