Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Šodien no sālījuma izņēmu Peipsi jarvē sarūpētās raudas Izskatījās smuki Izkārt arī iznāca labi -vējā Aprīlis ir labākais voblas gatavošanas laiks :DD
8.aprīlis 2011, 00:32 | links
 
Kamēr es plosos pie dabas krūts te jau vesela epopeja notikusi :DDDDDDDdd
1.nekad nelejiet formās svinu no trauka kurā to kausējat Šaj vajadzībai izmantojiet karoti ar tilpumu ne lielāku kā vienai formai vajadzīgs Liet būs vieglāk un manta iznāks smukāka
2. nedēļas nogali izmantoju ražīgi Ir sabūvēti visu veidu džig galvas Rīt ielikšu bildi -kuras būs pieprasītākas
3 man patika Jig galvas ar olīves formu -āķis uz grunts stāv vienmēr gaisā :DD
8.aprīlis 2011, 00:28 | links
 
Pret svina tvaikiem labi palīdz plūmju sula un sarkanvīns...
7.aprīlis 2011, 22:28 | links
 
Brālīti,beidz biedēt publiku.Re kur Skipers raksta,40 gadi ar lodāmuru.Tur vēl klāt nāk skābes un kalifonijs.Starp citu,kāda ir pieļaujamā svina tvaiku doza gadā?Interesējos,jo pats arī pļentakus veikalā nepērku.Uff,kamēr rakstīju paskatījos zem krēsla un pačamdīju kuli.Paldies dievam-sauss.
7.aprīlis 2011, 22:20 | links
 
Skiper , bet labāk tomēr sevi pasargāt .
7.aprīlis 2011, 22:01 | links
 
Nav jau rūpnieciskā ražošana. Es arī leju svinus pats un nav ne vainas. Ja vēl pieskaita 40 gadus, kuros katru mīļu dienu strādāju ar lodāmuru - man jau sen vajadzēja būt vienos caurumos...
7.aprīlis 2011, 20:51 | links
 
Nav tik traki :) Mājas pats kausēju iebiezinātā piena bundžā :) Un lēju parastā edamkarotē :) Pat klepu neuzsita dotajā brīdī :)
7.aprīlis 2011, 18:01 | links
 
Mirtin
Nav jau tik briesmīgi, ja katru dienu nelieto:-)
Pēc tam svaigu gaisu un būs labi.
Katru gadu kādu bļembu uzkausēju uz gāzes plīts dzīvoklī....vēl staigāju un alus arī nelīst pa nepareizajām vietām. Bet resperātors der, nav patīkami tie dūmi.
7.aprīlis 2011, 18:01 | links
 
Bralitis - tu gribi teikt, ka savulaik svina pļentakus lejot, iecirtu pamatīgu naglu savā koka mūžamājā?:DDD Ja savām vajadzībām lej, biki tak var paostīt ne? Es piemēram sev vieglās ausainītes labprāt pats izlietu - kādas 20 - 50 gab:DDD Bet tu tik draudīgi izstāstīji.... Varbūt jāiet upmalā ugunskurā kausēt un liet:D
7.aprīlis 2011, 17:55 | links
 
Paldies Brālīti , tas būs jāizdara , jo tie tvaiki diez kas nav .
7.aprīlis 2011, 17:42 | links
 
Pamēģini izveidot starpslāni kā ašukainis teica - pamēģini iesmērēt nedaudz ar talku formas. Attīri svinu un neaizmirsti uzlikt masku - citādi pēc kāda laiciņa iedzersi glāzi ūdens un pa caurumiem salīs uz grīdas :))) Bīstami tvaiki - vēlbīstamāki par manu sveķi. Pērc silikona(tikai silikona !!!) 3M masku - filtru kods 6057(oglekļa filti - aiztur visas bīstamās gāzes cena 8Ls pāris - pietiek 8mēnešiem bet pareizi jāuzglabā -pēc katras lietošanas ietin polietilēna maisiņā jo aktīvā ogle darbojas visu laiku -citādi tev filtrēs pliku gaisu un ogles nolietojas ātrāk). filtrus var dabūt pat Depobet masku tikai pie 3M pārstāvjiem. Ofiss pie zemitānu tilta tieši pie dz stacijas - ieeja no sāna.
7.aprīlis 2011, 16:33 | links
 
Mirtin , ar čeburaškam problēmu nebūs , izliet 150 - gramīgos tur ir mazliet grūtāk , tur sākās feileri , daudzus dabūju kausēt atkal ārā un liet pa jaunu .
7.aprīlis 2011, 16:22 | links
 
Brālīti , būs , tikai mazliet jāpaciešās , man vēl nav formas , bet ceru ka drīz būs .
7.aprīlis 2011, 16:17 | links
 
gintsgg - pasaki, kur pieļkāvi kādu feileri? Es grasos čeburaškas tecināt:D Bez svina pļentakiem bērnībā zakiduškām un laimes liešanas... neesmu nekāds lielais specs:DDD
7.aprīlis 2011, 16:14 | links
 
Ginča nevelc gumiju - taisi Ds svinus !!! Tā būs ejošākā prece. Uz kādiem 20 gb uzreiz piesakos. Citādi dzēriens saskābs :))
7.aprīlis 2011, 16:09 | links
 
Cik svins bija visu izkausēju un salēju , sanāca 115 gb , 15 jau ir prom , tagad atlikušajiem jāapslīpē sāni un jāandelē prom . Vispār jūtos lepns ka man tas izdevās , ( kaut arī ne uz reiz , izrādās ka tas nemaz tik vienkārši nav kā no sākuma liekās ) , jo nekad neko tam līdzīgu nebiju darījis .
7.aprīlis 2011, 16:01 | links
 
eerglis> Tur nu Tev taisnība ... :DDDDD !!!
-Vairāk būtu tādu uzņēmīgu, ar gudru galvu ,zelta rokām vīru , kā šiet Forumā esošie.
-un tā skaudība ... tas laikam ir gēnos , viens labums , ka ne visiem !!
7.aprīlis 2011, 10:47 | links
 
Amerikā latvju zeltenes apcērp resnos amīšus(apollo šorīt) ...tie naivie pat murgos nevar iedomāties cik letiņu zeltenes ir gudras(naivas tikai izliekas)... Baidos , ka vārds LATVIETIS drīz pasaulē kļūs par lamu vārdu.
7.aprīlis 2011, 10:10 | links
 
jezup, pirms tam vēl bija teksts par to, ka latviets latvietim cenšas ieriebt, un beigās ieriebj pats sev.

evolūcijas teorijas aplamības pierādījums :D esam turpat kur pirms 100 gadiem :DDDD
7.aprīlis 2011, 10:02 | links
 
gintsgg,Zelta vārdi!
7.aprīlis 2011, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager