Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas



Sudrabs ar brūnu kapara astīti un sarkanām Swarovsky actiņām Astoņnieku taisa :) visa regule balansā un astītē Garums 5 cm svars 10 gr
22.decembris 2014, 18:35 | links
 
Uz pārdošanu ir ideāla/praktiski jauna/ 155 Rapala Orģināla nav bijusi ne reizes asināta Boris labs ar manu garantiju

bums, 21.decembris 2014, 22:21

kada cena?
21.decembris 2014, 22:49 | links
 

Uz pārdošanu ir ideāla/praktiski jauna/ 155 Rapala Orģināla nav bijusi ne reizes asināta Boris labs ar manu garantiju
21.decembris 2014, 22:21 | links
 
Vairim/Jelgava/ arī paldies jo visus daļu pasūtījumus veic viņš Man ar to lietu nesanāk laiks krāmēties Viens dara vienu otrs otru trešis trešo :)
21.decembris 2014, 19:45 | links
 
Paldies Meistaram par laivas motora ūdens sūknīti! Motoriņš vecs. Laikam''Džonsons".Saliku onkuliņam motoriņu. Viss griežas pareizi.Lai brauc un priecājas.Rezerves daļa laikam no štatiem.Vēlreiz paldies par palīdzību!

Matiss21, 21.decembris 2014, 19:20

Bija patīkams darbs Nācās šo to pārvirpot pafunktierēt Malacis ka visu pareizi izdarīji /saliki/jo bija šaubas par griešanas virzienu
kā nekā ,,oldtimmer,,
21.decembris 2014, 19:41 | links
 
Paldies Meistaram par laivas motora ūdens sūknīti! Motoriņš vecs. Laikam''Džonsons".Saliku onkuliņam motoriņu. Viss griežas pareizi.Lai brauc un priecājas.Rezerves daļa laikam no štatiem.Vēlreiz paldies par palīdzību!
21.decembris 2014, 19:20 | links
 
pilnībā piekrītu Buma teiktajam par Salmo asmeņu asināšanu- es parasti uz Pēnavu un Peipi ņemu līdzi rezerves asmeņus, lai braucot uz vairākām dienām, ietešot kādā akmentiņā 5 km no krasta, cope nebeigtos. un tā- reiz man copējot Peipī- vislaik man bija droša sajūta, ka ir rezerves asmeņi. bet!!! tie izrādijās Salmo jokainā vīriņa asināti un biju pilnīgā trubā, jo tie neņēma VISPĀR!!!! pat akmenī iecirstie asmeņi kaut cik ņēma, ja ar visu augumu uzgūlu urbim...dabūju atlikušās dienas vazāties līdzi copes biedram, lai vislaik aizņemtos no šamā urbi....
20.decembris 2014, 11:58 | links
 
Pēc termiņa aķi atkal uzlādētu un miers mājās. Viņus jau rūpnīcā uzreiz neuzlādē. Bieži vien aķus sūta konkrētajam dīlerim un viņš pie sevis uz vietas viņus uzlādē, jo tā ir lētak.
20.decembris 2014, 01:06 | links
 
to micuks
Paldies, vismaz kaut kāda skaidrība. Biju iedomājies, ka līdz šim termiņam ir it kā garantēti aķa raksturojumā uzrādītie parametri, bet pēc tā, kaut kas varētu mainīties uz slikto pusi, piemēram, samazināties amperstundas nu teiksim no 100 uz 80 vai vēl zemāk. Tad jau vairs nav jēgas to smagumu vadāt un nēsāt, ja kādā brīdī copes reizē jāsēžas pašam pie airiem.
19.decembris 2014, 23:14 | links
 
Krumujancis, google ļoti labi tulko. Vismaz sadzīves vajadzībām. Tavā gadījumā, šis datums ir domāts, lai varētu noteikt kurš aķis ir vecāks, lai viņu pirmo notirgotu. Tev šis datums absolūti nekam nav vajadzīgs, tas ir tikai tirgotājiem domāts. Lai gan, no otras puses. Ja gribās svaigāku aķi, tad jāskatās lai fatums būtu pēc iespējas tālāk nākotnē.
Sorry Bums, nedaudz paspamojām :)
19.decembris 2014, 21:24 | links
 
Liels lūgums visiem Moras boru īpašniekiem Salmo joprojām konsekventi čakarē nažus Viņi viņus naturāli šmirģelē un pārdedzina Līdz ar to tie tiek atlaidināti un top vismaz uz pusi sliktāki-mīkstāki Lai viņu cietību atjaunotu līdz rūpnīcas rādījumiem ir ļoti ,ļoti jāpacīnās ...................

šie ir gan nepareizi asināti gan pārdedzināti asinot

Nažu asinājumam jābūt gludam bez robiem un dedzinājumiem /jālieto dzesējoši šķidrumi/
Vidzemniekiem silti iesaku kā asinātāju Zariņu Valdi
19.decembris 2014, 18:43 | links
 
Krūmujanci, šajā gadījumā valodai un Googlei nav nekādas nozīmes, teksts būtu jātulko apmēram šādi-,,es i micuks ,es i kruts, es zin inglišu, es i jaunās ģenerācijas copmans!,,
19.decembris 2014, 18:34 | links
 
to micuks
Kā mēdz teikt - katram savs. Ja būtu saņēmis atbildi latviešu, krievu, vācu, spāņu vai norvēģu literārā, nevis Google, valodā, problēmu nebūtu. Taču angļu valoda man nekad nav bijusi tuva, pie kam - tajā vienam vārdam ir tik daudz nozīmes, ka vēl neesmu sapratis, kura kurā gadījumā ir lietojama. Tā tas ir arī šajā gadījumā, mēģināju ar tanti tulkot, bet muļķības vien sanāca.

Bet paldies par atbildi, aizsūtīšu šo tekstu kādam, kas ir specs angļu valodā un līdz pavasarim viss būs skaidrs, nav jau nekur jāsteidzas.
19.decembris 2014, 18:16 | links
 
Krumujancis, laiks apgūt googles tanti un svešvalodas.
Please use the recharge date to ensure
that the oldest batteries leave your stock first. Recharge date is only an indication of recharge period as self discharge is subject to storage conditions.
19.decembris 2014, 01:18 | links
 
Domaataajs.
Paldies par atbildi, taču manuprāt tas ir kas cits, jo šo akumulatoru lietoju jau no 2013 gada sākuma, tā ka viņš uzlādēts bija jau tad,kad pirku.

Taču aiz uzraksta RECHARGE DATE ir 02. 2014. Tā kā viņš vēl gāja līdz 12.2014, un normāli uzlādējas - tad vienkārši nezinu ko domāt, vai jāpērk ziemā jauns, lai sezonā nepārmaksātu, vai nē? Ja nojuks vasarā vai kādā copes reizē - negribētos piedzīvot.
19.decembris 2014, 01:06 | links
 
Jājautā meistaram, ko nozīmē uzraksts uz laivas elektromotora piedziņas akumulatora - RECHARGE DATE un datums. Vai tas ir akumulatora beigu termiņš?

krumujancis, 15.decembris 2014, 20:29


meistars neesmu, bet izklausās pēc uzlādes datuma kad tā veikta rūpnīcā.
Kas zin labāk, mani palabos.
18.decembris 2014, 23:28 | links
 
Vai es būtu 15.12.2014 uzdevis tik sarežģītu jautājumu, ka neviens uz to nevar atbildēt? Vai esmu, varbūt, ielauzies slēgtā kompānijā? Ja tā - tad atvainojos par savu uzdrošināšanos.
18.decembris 2014, 23:17 | links
 
Šis tas no jaunumiem-klonēts no vecas un medīgas šķērsbļitkas tikai jaunās skaņās bez priekšējā āķa Sudrabs 45 mm 9,7 gr


18.decembris 2014, 18:05 | links
 


Izeja no situācijas kad Rapalas galva ir nereanimējama
Rapalmoris :DD
18.decembris 2014, 18:03 | links
 
Rēzeknei paciņa ar uzasinātajiem nažiem /Moras/aizceļoja uz Pasta staciju Līdz Ziemassvētkiem saņemsiet Ieteikšu vairs neizmantot to pajebeni ar kuru uzgriež asumu
17.decembris 2014, 17:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager