Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Apskatiijos arii kas man stav plauktos :D velcakais laikam ir viens rublis 64 gada.
Mazaks biju lielu daudzumu shis monetas ezeraa sametu :D Labi lidoja bet ausis pectam sapeja
18.marts 2011, 20:09 | links
 
Bums, katram jau sava gotiņa tuvāka:D
Savlaik palīdzēju čomam no tantuka gotiņu nopirkt un mājās atvest, jo bij sarunāts bargais vecis ar bozi un tuteni, kurš jau gaida.
Tantuks siena kušķīti un kombikorma maisiņu iedeva līdz:)
18.marts 2011, 20:05 | links
 
Ar numizmātiku nenodarbojos šodien tos rubļus pirku no kolekcionāra -ja atklāti-pasista tauta /labā nozīmē/ Par visu varu gribēja savu kolekciju parādīt -vientulības pluinītie.Par kapeikām tirgoja nost visādus brīnumus lai savāktu piķi kaut kādai monētai kuru tirgojot Maskavā -sava pasaule :DD
18.marts 2011, 19:59 | links
 
tu pirms taas kapeikas placini, tocc paskaties pa cik uzpeerk kolekcionaari, ka nesanaak ko veertiigu liidakai zobos atstaat....
18.marts 2011, 19:54 | links
 
man sudraba 5 latnieks...no taa vareetu dzerks sanaakt :))))
18.marts 2011, 19:53 | links
 
Sienāzi brosj piļikatj :DD
18.marts 2011, 19:50 | links
 
seedoo, liidz vasarai bums jau buus ruupniicu uzceelis un saaks razzossanu :))))))))

ccaga
urbji
vizulli
svini un viss paareejais ko sirds kaaro.
18.marts 2011, 19:49 | links
 
No pieckapeikas iznāk prīmā rotera lapiņa -garā apmēram 3-4 lielums Jāuzloka forma un aiziet :DD Vēl tika vajadzētu par 0,2 mm nospiest plānāku
18.marts 2011, 19:48 | links
 
savaaca Dzohans :)))))))))
18.marts 2011, 19:47 | links
 
ne vinovataja ja,on sam prišol:))))))))
18.marts 2011, 19:47 | links
 
Bumi: tas nav steidzami, vajadzēs ap jūnija vidu, labprāt satiktos tiešajā un tad aprunāties par šīm štellēm! Bet nu uz vasaras pusi! Lai tev veicās darbos!
18.marts 2011, 19:46 | links
 
A Tu tas bija kurš Sienāža bori savāca ?? :DD
18.marts 2011, 19:46 | links
 
No piekapeikas labais sanācis-ar visu ģērboni.Kļovam jābūt.
18.marts 2011, 19:44 | links
 
Bums,tas tu biji,kursh Sienaazim shodien urbi atveda?
18.marts 2011, 19:44 | links
 

Pateikšu atklāti ,ka man tā rubļa metāla tonis arī patīk :DD
18.marts 2011, 19:40 | links
 
Ciklopi man patīk ,bet ir arī daudz citi zivīgāki:DD
18.marts 2011, 18:53 | links
 
seedoo man nav vaļas Jej bogu Noskries bori tad arī sāksim visādus jokus būvēt Pašlaik paralēli taisu puansonu labiem šūpiņiem -tiešām labiem Špikeris jau ir dabūts :DDDD
18.marts 2011, 18:47 | links
 

Starp vindi un galvu nosaka nažu asmeņu vienādību ........un tad visu pārējo


Bija domāts pirmo būvēt Mora expet nazi ,bet sanāca Moras spiralen ķinīzeru kloni :DD


Tagad iznāks viens ķīniets otrs Buma :DDDDDDDDD Griež -tad jau redzēs kurš juks pirmais Speciāli netaisīju otru lai varētu salīdzināt kurš pirmais nobeigsies :DDD


šodienas nostaļģiskais pienesums


Pieckapeika un rublis pēc tūnēšanas Lai vieglāk valcēt abus ir jāatdedzina Pirmos valcēju neatdedzinātus -bez problēmām tikai vairāk piegājienu


Tas Bebra kungam alva pie jubilejas rubļa


Vēl viens no līko brigādes :DDDDDDD
18.marts 2011, 18:42 | links
 
Bumi, ko teiksi par formas izgatavošanu mepps ciklopam 9gr, varbūt vari uztaisīt, būtu ļoti noderīga mantiņa.Labprāt tev pasūtītu tādu darbiņu, nu protams par attiecīgu ......;) Ja vajag paraugam varu iedot, bet nu pēdējais palicis, skandināvu nezvēri visus aprāva:((((
18.marts 2011, 18:36 | links
 
Parasti tiem kontaktiem tās sudrabs ir uzklāts plāna kārtiņa.Ir jau vecie,kuriem bija diezgan-kausējot jau kaut kas sanāk.
18.marts 2011, 18:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager