Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Pa Peipi brauca traktors T40 ar elektribas stabu uzstādīšanas urbi. Vai tādam var leņķus uztjuningot!!!!????
10.marts 2011, 14:57 | links
 
tas boris ir saliekams....nosākuma ieurb vienu posmu, motoru noņem nost, uzmauc nākamo posmu, uzmauc motoru un tā kamēr tiek cauri :)))
10.marts 2011, 13:59 | links
 
Veči, bet kā viņi ar to bori dabū sākumu????...
10.marts 2011, 13:57 | links
 
avtt - neiedomājies kādam izpaust slepeno-pri-slepeno MRK rosola recepti!!! Pastj porvu!
;))
10.marts 2011, 13:03 | links
 
Bumsi - labi, ka nav šitādi jāražo un jāsasina ;)))

10.marts 2011, 13:02 | links
 
urmaas,ozons mums te čikeniekā!
Ko nevarētu teikt par rosolu...tāds sinepju rosols mums te!
;)))
10.marts 2011, 12:37 | links
 
Brikets
jums tur ozons viltīgs!!!
:DDD
10.marts 2011, 12:00 | links
 
bums
Paldies,ar nepacietību gaidu.
10.marts 2011, 11:49 | links
 
Tīni Tavs nažu komplekts gatavs Pēcpusdien notestēšu un tad teikšu vai labi sanāca :DD Kungi paldies par atsaucību ,bet viena piezīme -ar savu darbu neviens par milionāru nav palicis Un kad sāk savu veicamo uzticēt citiem sūds beigās vien sanāk
1.Neadekvāta cena jo 100 starpnieku
2.Kvalitāte paliek zem jautājuma zīmes
3.Sāk meklēt kur samazināt izmaksas-darbaspēks-materiāls
Es tos laikus esmu izgājis cauri Es gribu taisīt tā lai veči nestāvētu Peipusa vidū un bļautu Bums pi-pis bori sačakarējis Pašlaik tā bļauj par citiem trinējiem /ne asinātājiem/
Ir jau gandarījums ,ka veči braucot uz Zviedriju copēt piestāj pie manis uztrin savus agregātus un ar smaidu laiž tālāk.
10.marts 2011, 11:45 | links
 
Protams, ka par kvalitāti var arī maksāt vairāk.Sen esam sapratuši ar ko atšķiras motorzāģis Husgvarna no motorzāģa Družba...Tikai vai Bums uz vecumdienām parakstīsies uz šo , kaut gan es viņam prognozēju - baltu uzvalku, uz jahtas okeānā, apkārt silts saulains, Bums reizēm parunājas pa mobilo, meitenes (iedegušas) bikini tērpā apkalpo makšķeres, pienes atdzesētu tekilu ar ananāsu dzinumiem....
10.marts 2011, 11:06 | links
 
Jez_ups , es to Bumsim jau sen skaidroju , ka jātaisa pašam savi urbji , pat oficiāli pieteicos uz pirmā pircēja statusu . Bumsis , manuprāt ir ļoti dumji iedomājies ka viņa ražotiem urbjiem , jā viņš tādus taisītu , ir jābūt lētākiem par krievu un ķīniešu , un tieši tas viņu attur no pašam savu urbju ražošanas uzsākšanas . Kāpēc jābūt lētākiem ? Manu prāt cenu nosaka kvalitāte , un tā Bumsim ir .
10.marts 2011, 10:56 | links
 
Esmu pārliecināts, ka Buma kungs ir īsts tīrradnis, un viņa ražojumus varētu salīdzīnāt ar Zinger šujmašīnām, kuras vienādi labi šuj (vēl šodien) gan zīdu gan zābaku ādu!Cepuri nost!Ierosinu dibināt nelielu akciju sabiedrību- BUMS&CO, un ticu, ka daudzām morām un citām lietām sevišķi - made in china ātri pienāktu pirdik....
10.marts 2011, 10:43 | links
 
Bebrs...

Precizējums - nav Eiropas savienībā nekāda diktāta ražotājam , ka garantijai jābūt 2 gadi -ražotājs var dot garantiju kaut 1 dienu, taču noteikts 2 gadi ir termiņš, kurā patērētājs var iesniegt pretenzijas par preci pārdevējam - tas ir pārdevēja risks. Ķīnieši vairumā vispār garantiju nedod, tikai konteinerā iebāž par 3-10% vairāk preces (aprēķinātais vidējais brāķa nomaiņas procents) :) Tas, ka vairums ražotāju dod vismaz 2 gadus ir vienkārši tirgus regulācija - skaidrs, ka tirgotāji negrib uzņemties risku un labprātāk pārdod to ražotāju preci, kam garantija ir... Bet uz to atkal mazāk var "uzvārīt"...
10.marts 2011, 10:29 | links
 
Eiropas sovjūzā garantija ir 2 gadi :D
P.s. Cerams Bums ka neapvainojies par maniem komentāriem, arī iepriekš.
10.marts 2011, 10:13 | links
 
Uuu Bums, Tu pat garantiju dod pie Tevis labak neka veikala :)
10.marts 2011, 10:05 | links
 
bums
a sestdien pie Tevis kaut kas no barotavām vēl būs palicis??? un kā ar nažiem?? :)))
10.marts 2011, 09:39 | links
 
Jenotam un Lachukam barotavas ir atstātas Milo bodē Bruņinieku 43 Ne asakas Garantija 1 gads :DD
10.marts 2011, 09:36 | links
 
Ir ok,lai Tev veicās,man nemaz neskauž.
9.marts 2011, 21:32 | links
 
Viss kārtībā :DD
9.marts 2011, 21:28 | links
 
Dažiem ar humoru tā ir kā ir.Bumsi,nebij man doma tevi aizvainot,redzu ka tu esi MEISTARS un rokas Tev no pareizās vietas aug,vienkārši papildināju bebra teikto par virpošanu,kā teikt iemetu mazu odziņu nopietnā tēmā.
9.marts 2011, 21:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager