Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Ko jūs tur ar Guņču bīdat,kkādu slepenas biedrības saietu saistītu ar copi?vai var pieteikties?
8.marts 2011, 22:59 | links
 
Bumsi , manu darbu reti kurš var izturēt , artimētika ļoti vienkārša , Latvijā uz 2,5 miljoniem iedzīvotāju ir labi jā 300 mana aroda pārstāvju .
8.marts 2011, 22:55 | links
 
Bums,nebaidi večus,es pieļauju,ka viņi neko ļaunu negribēja,tikai bišk paķircināt cienījamu meistaru.
8.marts 2011, 22:55 | links
 
Bums, izskatās, ka brauksi pie manis....man nekad nav "problēmu"
:DD
8.marts 2011, 22:52 | links
 
Gunča rīt būs atbilde par Usmu ,bet pašlaik baigais bezštoks Visi savus bildingus ir ieziemojuši un gaida siltu laiku Zvanīju uz Spa tur no ģīmi 18 ls podrediļi Meklēšu citu variāciju :DD
8.marts 2011, 22:48 | links
 
Lai viņii aiziet pie Tevis ciemos Gint Tad redzēs cik viegls ir akmenskaļa darbs :DD Visu cieņu es ar akmeņiem esmu uz Jūs:DD
8.marts 2011, 22:45 | links
 
Miers miers:))))
8.marts 2011, 22:44 | links
 
Bļitka Tu pareizi ieminējies nelīdziniet manas nažu satrītās rokas ar starpnieku knaģiem.Klavieres nespēleju Koroče nikns paliku
8.marts 2011, 22:41 | links
 
Vo tas ir tīri latviskā garā ! Vai Bums pats visu virpo , vai pats visu slīpē , vai tikai kaut ko nenopelna ? Nu kur var būt tik skaudīga tauta ? Man pilnīgi po kas ko virpo , man svarīgi ir gala rezultāts , es saņēmu savu urbi no Buma , kurš nekad nav tik labi kodis ledū un jūtos laimīgs . Vairāk būtu tādi Bumi , būtu vairāk tā domājoši kā Bums , mēs brīnītos kas ta tāda krīze Eiropā un no kurienes tāda viņiem radusies , bet labāk jau neko nedarīt un skaust jā kāds , kaut ko ar savu darbu nopelna , un īdēt cik viss ir slikti , kost sev pirkstos un bāzt tos sev pakaļā .
8.marts 2011, 22:39 | links
 
Barotavām vākus nemaz nav jāvirpo ir knifs kā no plakandzelzi-misiņa dabū skaistus vāciņus 3 mm biezus Tā ka sori Osi visu funktierēju un taisu pats :DD un Tev to vēlu Tev bebrīt ir ar savu lietu jānodarbojas bildē un taisi albūmus bet no bleķiem un dzelžiem turies tālāk -katram sav:DD
8.marts 2011, 22:37 | links
 
Paskaidroju zinīšiem :DD Ir darbi kurus vienkārši varu uzticēt citiem Virpotājam savs Lai nepirktu virpu šis arī viņam ir jāuztic,kaut gan bezjēdzīgi tāpēc šodien savirpoju visu pats:DD Paliks tikai slīpēšana un termiskais gals.Kā redzat atbrīvojos tikai pašlai un iemetu lūriņu šajā bēdu ielejā -nevar tokš večiem copi izjkaukt sagurušo boru dēļ Viss trinamais šodien ir sadarīts rīt no rīta varat saņemt :DD
8.marts 2011, 22:31 | links
 
Bļitka,sakarīgi paskaidroji,bez Buma idejas un saprašanas tas virpiķis ne sūda nezinātu kas īsti jāvirpo,virpiķis tikai ir sava aroda meistars,un kāpēc Bumam neizmantot zelta rokas.
8.marts 2011, 21:56 | links
 
Nav Bumsis nekāds starpnieks...puikam rokas neaug no dupša...pats ir redzējis..varbūt ir lietas ko atdod kādam citam uzriktēt lai ietaupītu laiku un apgūtu apjomu...visiem tak gribās labi asinātus urbjus un citus pričendāļus...mūsu ir daudz...a Bumsis viens...lai arī ,, v teļņažke,,:) Un starp citu..pareizs menedžments mūsu dižajā Tēvzemē vēl aizvien klibo...tā kā nav par skādi apgūt arī to...tas visiem:)
8.marts 2011, 21:30 | links
 
Tad jau jāver tēma vaļā.."Virpiķi v studio"
8.marts 2011, 21:26 | links
 
Gala beigās izrādīsies,ka bumsis ir tikai starpnieks šim visam pasākumam :DDD.
8.marts 2011, 21:22 | links
 
Nelasīji?-ka virpiķim nav laiks pie virpas stāvēt,tātad barotavām vākus nav kas virpina!
8.marts 2011, 21:18 | links
 
Es jau bij domājis ka Bums tas meistars bet izrādās ka virpiķis:D
8.marts 2011, 21:17 | links
 
labs i Bumi gaidu zvau no Tevis par barotvu!
8.marts 2011, 20:55 | links
 
ha ha pupi ka smilšu maisi :)
7.marts 2011, 21:49 | links
 
Pagaidām jāatvainojās par apaļo nažu kavēšanos Fors mažors Maita virpiķis dzer -secinājums viens Nedrīkst par darbu norēķināties graudā :) bet ja iedos naudu vienalga nodzers :) Zelta rokas bet alvota rīkle .Cerams ,ka rīt ar viņu tikšu galā .Savādāk bori sāks krāties štabeļos.:)
7.marts 2011, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager