Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas
Tere!
Bums, Kilka- ko ta' tādu kreftīgu bijāt safabricējuši, ka admin's atkal cirvi vicinājis- skaidas vien palikušas!?!
Šitā sadaļa tak nesaucās "Kā gāja copē"... :)))
2.marts 2011, 08:30 | links
 
Nu ko rīt uz ļadiem ?
2.marts 2011, 08:25 | links
 

Reanimācija izdevās veiksmīgi :DD
1.marts 2011, 20:18 | links
 

Šodien atkal-ar nožēlu- sakāros ar pilnīgi sačakarētiem nažiem ,kurus atkal trinuši 2 latu trinēji Dārgie copmaņi es lūgtu Jūs atdodiet tos 2 latus viņiem,bet nedodiet maitāt nažus ,jo man ir katorga viņus reanimēt.Mēs visi esam cilvēki ar savām kļūdām un fēleriem -no kurien arī es nēsmu pasargāts -bet lai tā nemīlētu metālu !! un vēl trītu ................Nu nedariet darbu kuru nemīlat un nemākat.
1.marts 2011, 20:09 | links
 
Ā redz kurš Tu biji siluro Tiešām netīšām bija aizķērušies :DDDDD
1.marts 2011, 19:34 | links
 
naži, kas vēl no rīta atradās Buma jakas kabatā, jau pēcpusdienā rotāja manu veco ļeņingradieti un pēc brīža jau šķēla tuvējā ezera ledu.
PERFEKTI- gan monolītajā gan daudzslāņainajā ledū. Visiem iesaku.
PALDIES TEV BUMS!!!!!!!!!!!!!
1.marts 2011, 19:28 | links
 

Nav man ,bet atļaušos nošpikot :DDDDDDD
1.marts 2011, 19:06 | links
 
uldens2
vispirms jautājums naži ir asināti ? Uzskatu ,ka visas starplikas kuras lieto zem nažiem ir nepareiza asinājuma rezultāts -man arī bija šādi fēleri .Vel tās starplikas būtu jālieto gadījumos kad tiek pielāgoti citi naži pie citiem boriem Spiralen jau no dzimšanas ir bijis smalkās skaidas boris Varu to izdarīt pārtrinot nažus ar nedaudz asākiem leņķiem ,bet vai to vajag ?Sākum'nedaudz palaid vaļā skruves un tad mēģini borēt ,ja patiks tad būs staro asmeni un galvu jāliek starpklika ,bet tas jau ir expeiment :DDD
1.marts 2011, 18:24 | links
 
imizi rīt no rīta nažus atstāšu Bruņinieku 43
1.marts 2011, 18:11 | links
 
Man maza mora ar taisnajiem nažiem,gribetos agresivaku ņemienu.
1.marts 2011, 16:23 | links
 
bums - ja gribu iegādāties līdz 6dienai jaunus asmeņus savam krievu barnaulam 130mm, tad man jādara kas?! :), attiecīgi, kur jāierodas, vai kur jāzvana?!
1.marts 2011, 15:31 | links
 
Nākošnedēļ testēšu Morai sfēriskos :)
1.marts 2011, 13:05 | links
 
Vai bums izgatavo ari morai nažus???
1.marts 2011, 09:38 | links
 
Tas ir veikals Milo Pie bora noteikti atstāj lapiņu ar savu tel numuru ,lai var piezvanīt kad ir gatavs :)
1.marts 2011, 09:12 | links
 
Paldies! Kā nopratu tas ir veikals.AP.
1.marts 2011, 09:10 | links
 
:DDDDDDDD
1.marts 2011, 08:02 | links
 
Adminam laikam ne visai patika sava horoskopa raksturojums,apvainojās.
1.marts 2011, 07:49 | links
 
A.god. un visādi citādi cien. Bumša kungs!
No mana pagasta rīt izbrauc pajūgs uz Rīgu. Ja, gadienā, nonāks galā, tad 43 ēkā būs atrodams zaļš urbis, kuram būtu vajadzīgi jauni asmeņi un profilaktisks remontiņš. Telefona nr. ir pievienots...
Lūgums nezvanīt naktīs - briesmīgi greizsirdīga sieva...:o))
p.s.
Par zivs horoskopu perfekti pateikts! :o)) Kā ar kulaku pa aci. Aš apraudājos no smiešanās...
28.februāris 2011, 23:35 | links
 
Kilkan Azarta spēles nespēlēju ja nu vienīgi zoli uz intresi.:DD Visādi ir gājis :DDDDDDDDD
28.februāris 2011, 22:36 | links
 
Jāa nu tas ir kas Unikāls, kur vispar ko tadu var izrakt :D
28.februāris 2011, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager