Zemūdens kameras

Pa lielam jau daudz arī nevajag- nolaid , apskati kas apakšā darās ( nu ne zivis, bet pamatne, augi) un ir OK, lai saprastu vai šajā vietā ir jēga noenkurēties. Ja jau dižai filmēšanai , kā karpa pēc 3 stundām pienāk pie boilas... nu lai paliek profiņiem kas ar to pelna naudu. Tā ka tās 40min ir pat ļoti labi šadam apgrieztam periskopam. Pie reizes var uztaisīt foto , ja kas interesants apakšā :)
14.marts 2016, 11:16 | links
 
action kameras ziemā ilgāk par 40min netur akis.daudz ko nepaspēsi ieraudzīt.!

preilietis, 14.marts 2016, 11:03


Tā nav vis. Man ar 900mAh bateriju sanāk gandrīz 90 min.
Protams, viss liekais jāslēdz ārā un drusku atkarīgs arī no izšķirtspējas. Ar ieslēgtu wifi tā varētu būt, ka laiks samazinās uz pusi.
14.marts 2016, 11:14 | links
 
Cauri ūdenim radioviļņi neiet :)
Ideja ar tievu kabelīti ir laba, principā 50 pēdas (15 m) ir ļoti OK.

Piekrītu, tām ķīniešu zemūdens kamerām ir slikta izšķirtspēja, toties ir diožu apgaismojums, kas ir būtisks.

Es ar šito SJ4000 mēģināju vasarā filmēt samus un downrigeri Daugavā - nekas labs nesanāca, jo dziļāk par 6m bija tumsa. Toties labi ierakstījās kvoka skaņas un garāmbraucošas motorenes :)

Nu šovasar vēl pamēģināšu ar citiem uzstādījumiem.

daddy_j, 14.marts 2016, 11:03

ne kādi iestatijumi nepalielinās sensora jūtamību/
14.marts 2016, 11:06 | links
 
action kameras ziemā ilgāk par 40min netur akis.daudz ko nepaspēsi ieraudzīt.!
14.marts 2016, 11:03 | links
 
Cauri ūdenim radioviļņi neiet :)
Ideja ar tievu kabelīti ir laba, principā 50 pēdas (15 m) ir ļoti OK.

Piekrītu, tām ķīniešu zemūdens kamerām ir slikta izšķirtspēja, toties ir diožu apgaismojums, kas ir būtisks.

Es ar šito SJ4000 mēģināju vasarā filmēt samus un downrigeri Daugavā - nekas labs nesanāca, jo dziļāk par 6m bija tumsa. Toties labi ierakstījās kvoka skaņas un garāmbraucošas motorenes :)

Nu šovasar vēl pamēģināšu ar citiem uzstādījumiem.
14.marts 2016, 11:03 | links
 
daddy_j, ja ir ar wifi, tad pieliekot to kabelīti, varēs gan filmēt gan skatīties online. Nu būs divi zaķi ar vienu kameru. Tā, pirkt to ķinieti , kas tik zemūdens skatīšanai , nav dziļa jēga, jo tā tikai tam . Tām akton camerām gan kvalitāte labāka, gan vari pieslēgt kaut planšeti . Elegants risinājums. Mani atturēja , līdz šim, pirkt ko speciālu kas tik vienīgi online skatīšanai zem ūdens, ka reāli cik tad izmantošu zemūdens skatīšana. Nu būtu dārgaspēļu manta ar retu pielietojumu.. Bet variants GoPro vai SJ4000 ar wifi un tievo kabelīti ir OK. Būs daudz vairāk pielietojuma, nekā kaut vai tai pašai krutajai aqua vu. Nefilmē zem ūdens jau tik bieži, bet citur jau biežāk.
14.marts 2016, 10:46 | links
 
Dady tev ir SJ4000 ar wifi vai bez? Man interesē vai tiešsaistē var vērot kas tur notiek lejā? Cik sapratu ar wifi var lūrēt telefonā vai planšetē kamerā filmēto.

Bralitis, 13.marts 2016, 11:35

Man ir bez. Ir dabūjamas ar un bez, BET zemūdens filmēšanai WiFi neder - radioviļņi zem ūdens neizplatās :))

Lai onlainā redzēt, kas notiek zem ūdens ir tādas kameriņas ar vadu. Ķīnietes arī ap 100 eur maksā.

daddy_j, 14.marts 2016, 10:12

cilvēki dabuj tos viļņus pat caur ūdeniem/ ķīnietis pa 100eu, uz 100 un rādīs tikai tīrā ūdenī un mazā dziļumā. jātaisa pašiem ja nav slinkums, bet latvijā skatos vai nu visiem slinkums vai nu daudz naudas,un pērk visādus ķīnas aqua vu kuri maksā nereāli-bet rāda sliktāk ne kā pats taisi,bet izmaksā 5reiz mazāk.!?
14.marts 2016, 10:43 | links
 
Dady tev ir SJ4000 ar wifi vai bez? Man interesē vai tiešsaistē var vērot kas tur notiek lejā? Cik sapratu ar wifi var lūrēt telefonā vai planšetē kamerā filmēto.

Bralitis, 13.marts 2016, 11:35

Man ir bez. Ir dabūjamas ar un bez, BET zemūdens filmēšanai WiFi neder - radioviļņi zem ūdens neizplatās :))

Lai onlainā redzēt, kas notiek zem ūdens ir tādas kameriņas ar vadu. Ķīnietes arī ap 100 eur maksā.

daddy_j, 14.marts 2016, 10:12


Skaidrs. Man vairāk interesē fīča lai redz kā zivs reaģē uz ēsmas spēli . Lūri teļļukā un atslīpē spēles tehniku . Skatīties ierakstu un pēc tam plēst matus ka lielais zivs nav paņēmis tik dēļ tā ka maza kļūda spēlē ir baigi sāpīgi :) Tās kameras esmu daudz pētījis . Baigi cerēju ka wifi darbojas +/- 15 m zem ūdens.Nezināju ka nedarbojas :( Skaidrs tagad uz ko tiekties :)
14.marts 2016, 10:38 | links
 
Dady tev ir SJ4000 ar wifi vai bez? Man interesē vai tiešsaistē var vērot kas tur notiek lejā? Cik sapratu ar wifi var lūrēt telefonā vai planšetē kamerā filmēto.

Bralitis, 13.marts 2016, 11:35


Man ir bez. Ir dabūjamas ar un bez, BET zemūdens filmēšanai WiFi neder - radioviļņi zem ūdens neizplatās :))

Lai onlainā redzēt, kas notiek zem ūdens ir tādas kameriņas ar vadu. Ķīnietes arī ap 100 eur maksā.
14.marts 2016, 10:12 | links
 
Laikam jau var, ja pieliek antenas vadu priekš wifi, http://paulillsley.com/GoPro_Underwater_Wi-Fi_Cable_Setup/
13.marts 2016, 21:34 | links
 
Es saprotu bet mans jautājums bij : Vai to ko kamera filmē zem ūdens es varu redzēt virs ūdens ?????
13.marts 2016, 20:45 | links
 
Dady tev ir SJ4000 ar wifi vai bez? Man interesē vai tiešsaistē var vērot kas tur notiek lejā? Cik sapratu ar wifi var lūrēt telefonā vai planšetē kamerā filmēto.

Bralitis, 13.marts 2016, 11:35

Bralitis, 13.marts 2016, 13:23

Ar sjcam tuvu nesanāks tā kā šeit ar go-pro!!!
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkAO9dhfxnCX8MPhHikL-VJ6dqu9zfFEF
13.marts 2016, 20:15 | links
 
Dady tev ir SJ4000 ar wifi vai bez? Man interesē vai tiešsaistē var vērot kas tur notiek lejā? Cik sapratu ar wifi var lūrēt telefonā vai planšetē kamerā filmēto.

Bralitis, 13.marts 2016, 11:35
13.marts 2016, 13:23 | links
 
Ļoti labs video,nedomāju ,ka 3m būs tik gaišs un tik laba redzamība.

imantsk, 13.marts 2016, 12:09

Saulainà laikà pat 7_8 metros cik pat labi redz.
13.marts 2016, 13:17 | links
 
Nav slikti ziemā pirms nolaid kameru un apskaties vietu ,ja zivju nav urbies tālāk:)

imantsk, 13.marts 2016, 12:13

Kad sàc kratít mormeni zivis saskrien vienmér, pat jà vińu tur nebija, pàrbaudíts!
13.marts 2016, 13:15 | links
 
Nav slikti ziemā pirms nolaid kameru un apskaties vietu ,ja zivju nav urbies tālāk:)
13.marts 2016, 12:13 | links
 
Ļoti labs video,nedomāju ,ka 3m būs tik gaišs un tik laba redzamība.
13.marts 2016, 12:09 | links
 
Dady tev ir SJ4000 ar wifi vai bez? Man interesē vai tiešsaistē var vērot kas tur notiek lejā? Cik sapratu ar wifi var lūrēt telefonā vai planšetē kamerā filmēto.
13.marts 2016, 11:35 | links
 
nedaudz pasēdējam ar kaķi uz laipas.asarēni kaķim garšoja! https://youtu.be/zPR2ILD33pY
13.marts 2016, 00:38 | links
 
Filmā viņi izskatās smuki panninieki :) Liec vairāk zemūdens filmas - baigi interesanti :)
11.marts 2016, 15:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager