MRK

Makšķernieku radošā kluba aktualitātes
Nazis...

Nejauc vienā putrā LM un kontroli... Es saprotu un cienu gan Tevi, gan Idedu (lai kādas jums tur tās attiecības savā starpā) par to ko jūs darāt, un saprotu, ka HESu LM jums tiešām ir tika neliels atspaids un iespēja dabūt līdzekļus reālam darbam, bet tik un tā tas nav pareizi. Nu nevaram mēs pašlaik analizēt un dalīt LM organizatorus "labajos" un sliktajos... Tā vietā lai to salīdzinoši nelielo naudiņu kāstu no makšķerniekiem kontrole būtu jānodrošina ūdeņu īpašniekam un tā pilnvarotajiem (respektīvi valstij un pašvaldībām) un tikai tad, ja tiem nepietiek savu resursu, tad tās var par maksu piesaistīt privātus apakšuzņēmējus kādu apakš-funkciju veikšanai (kontrolei, infrastruktūras izveidei), bet pašas apsaimniekošanas/LM organizācijas ģenerāluzņēmējs nedrīkst būt privātā kapitāla pārstāvis. Tāds ir mans viedoklis...
30.janvāris 2012, 20:47 | links
 
ar nodokļiem jau tas pats stāsts - it kā tie ir lieli, bet cik ir to, kas viņus visus maksā??! ...labi es un vēl daži, šmigu pērk veikalā un un degvielu tankā...

es arī kā "margināls gadījuma cilvēks ar relatīvi nelieliem ienākumiem" tos 2Ls par licenci varu samaksāt, bet za ģeržavu abidna...
30.janvāris 2012, 20:40 | links
 
Nazis
OOPS aizmirsu pajautāt, Guļčitai parādi sejiņu savu!???
30.janvāris 2012, 20:35 | links
 
imations
Nazis laikam "iedūries" un neko jau nepateiks(demagogs vien ir)
30.janvāris 2012, 20:35 | links
 
Nja, palasījos te atkal ....Makšķerēšanas jomu cenšās apspriest cilvēks, kas labākā gadījumā vienu knapu asarīti mūžā noķēris, kas noķēris vairāk, ir margināli radījumi bez juridiskas izglītības . :)) Protams nez kapēc vēl ir jāiepin nodokļi ...Es nezinu cik litri ļergas ir jāizdzer , lai šādi aiziet prātiņš pastaigāt :))))
30.janvāris 2012, 20:32 | links
 
Nazi - vari nosaukt trīs iemeslus, kādēļ vajag ieviest LM lejpus Rīgas HESa.
Bet vadoties tikai no likumdošanas: Ministru kabineta noteikumi Nr.574 otrās sadaļas - Licencētās makšķerēšanas ieviešanas pamatojums, bet tā pamatoti nevis bla, bla vai esmu varonis, kas ķer maliķus, bet protokolus sastādīt nemāku...
30.janvāris 2012, 20:19 | links
 
man ar jau sāk kaitināt šī nevienošanās un neskaidrība. medniekiem.lv portālu ar pametu tikai tāpēc, ka sāka pavērst par politizētu un visi gudri paliek likumdošanā.. man vispār ar nav skaidrs kur mans paraksts paliks un kā to virzīs, bet nu īpaši arī neiedzilināšos.. Bet katrā ziņā visu balsis ar tomēr nav vienmēr tās pareizākās zinot to, ka izglītošanās zivju nozarē, manuprāt, te lielākai daļai pat nojausmas par to nav (arī man).. tāpēc iesaku vairāk rīkoties, nevis iesvīst tukšos spriedelējumos :)
Katrā ziņā šeit dzirdu vairāk pret nekā par! gribu redzēt vairāk turpmākos mērķus par (piemēram): kontroles uzlabošanu (ja nepieciešams vispār), par copmaņu izglītošanu, par godīgu likumu ievērošanu, par visiem piejamiem ūdens resursiem!
Licenzēšanu es redzu tādā redzējumā:
-nav jārok, jāveido pašam ūdenstilpnes, bet caur pazīšanos tiekam parvelti pie Latvijas kopējiem ūdeņiem.
- izdomāju ierobežot ar licenzi copmaņu skaitu,(lai netiek citiem zivju resursi, bet tikai kam ir nauda,draugi utt.
Attaisnojās ar:
- sargāšana ("inspektoru algas")no citiem, jo redz viņš šajā teritorijā izdomājis savus likumus, kas patiesībā pieder mums visiem.
- skakopta vide (nu nezinu kas kuram skaitās sakopts, bet nu man asfalts pie ūdenstilpnes neliekas pievilcīgs)
lai veicas.
30.janvāris 2012, 20:18 | links
 
Atkal un atkal tiek bīdītas tupas runas par LM atcelšanu, kas ir līdzvērtīgas runām par ienākuma nodokļa atcelšanu (pašvaldību budžets), sociālā nodokļa atcelšanu (penziķi un nabagi), degvielas akcīzes nodokļa atcelšanu (daļa ceļu remontam, daļa budžeta lāpīšanai), u.t.t. un u.t.t., jo te LR pamatā valda ideja, ka valdība ir slikta, viss ir slikti un nodokļus maksāt ir grēks, bet ne LM mērķis par zivju resursu apsaimniekošanu un konkrētās vides kontroli, par ko būtu arī jāveido diskusija.
Galvenokārt šajā valstiņā bļāvēji ir margināli gadījuma cilvēki ar relatīvi nelieliem ienākumiem, bez zināšanām labā likumdošanas praksē un ilgtermiņa attīstībā - vienkārši sakot: privet djerevo...
30.janvāris 2012, 20:12 | links
 
Neliels lūgums- varētu kāds veltīt nedaudz laika un ieliktu tos geniālos LM projektus dzīvē ar vismaz 5 gadu apsaimniekošanu un zivju daudzumu lielu pieaugumu. Paldies jau iepriekš :)
30.janvāris 2012, 19:54 | links
 
Es ilgi nebiju neko šeit rakstījis un ļoti labi jutos :)) Labāk iešu mācīties un cerēšu uz kartējo "gudro vīru" organizācijas LM labsirdību un godaprātu :))
30.janvāris 2012, 19:51 | links
 
Atvainojos, ja ierakstu kaut ko emociju iespaidā bez pēzdīgā teksta izpētīšanas. Iemesls ļoti vienkāršs- tikko noskatījos "Bez tabu" sižetu par Bethera k-gu(varbūt kļūdos uzvārda rakstībā, piedošanu). Stāsts par citu tēmu, bet mugurkauls tāds pats kā MRK nostājai pret LM vai citām nejēdzībām, t.i., JĀBUT NEATLAIDĪGI NEĒRTAM valdošajai elitei, t.sk., Bethera k-ga gadījumā, prokuratūrai, lai neļautu darboties, pareizāk sakot, nedarboties, ierastajā frekvencē.
30.janvāris 2012, 19:41 | links
 
Jūs varat dzīt zosis cik vēlaties! Saukt par diedelniekiem un visādiem brīnumiem! varu atgādināt ka tieši dēļ tā ka bardaks notiek un nav kas kontrolē tiek ieviesta LM. Ja jau grib aizvērt LM jāpaskatās kuri nepilda to ko apņemās. Reāli to varētu ātri pārbaudīt, un ja nav izpildijis līguma punktus lauž nekavējoties līgumu un nāk cits. Un neticu ka šitie kas bļauj paceļam kartes cenu un būs OK, būs kontrole utt. Tā nebūs, iedosiet tik daudz cik vajag būs vienalga par maz. Uzradīsies tikai tie kuri darīs kautko uz papīra.
Cibins- nosauc 10 iemeslus kāpēc neieviest LM lejpus Rīgas HESa.
30.janvāris 2012, 19:37 | links
 
Latvieši ir kā ķenguri, kabata tukša, bet lec divu dirsu augstumā!!!
30.janvāris 2012, 19:35 | links
 
Iz dzīves....
Bij viens ezers, vietējie tur ķēra zivis, kā nu kurš mācēja. Pa retam šo ezeru inspektori arī pieskatīja, pa retam kads ķeseli arī iemērca.....Bet šie laiki beidzās, salaida tur zivis par to makšķernieku karšu naudu un uzlika licenci - lai jau auni maksā dubultā :) Protams ka organizatori noorganizē zivju tīklu arteli ...Visiem ir labi , tikai ne vienkāršam copmanim ....

Šī ir visizplatītakā shēma Latvijā. Pat necik sen bija viena ilga saruna ar tīklu licēju aizstāvi un apsaimniekotaju vienlaicīgi.....

Es neesmu pret LM kā tādu, bet pret to izpildījumu , jebšu mahināciju LV stilā . LM varētu un vajag ieviest tikai īpašos gadījumos, kur ir milzīgs viesmakšķernieku skaits vai tiek īpašā veidā organizeta makšķerēšana, ZM.
Ieviesiet kaut vai kartes naudu 25ls un novirzīt to tikai un vienīgi zivju aizsardzībā. Nevajadzēs gaudot ka zivis tik milzīgi savairojušās ka jāvelk zivju vadi :)) Ir taču milzum daudz piemēru ar ilgstošu LM un kāds rezultāts ? Kāpēc man labāk ķerās , kur nav tā licencētā maksķerēšana ? Un kapēc valsts tērē kaut kādiem biznesu projektiem savus līdzekļus un resursus ?
30.janvāris 2012, 18:35 | links
 
Cibins
Ar laiku ir kā ir,jo strādājam katrs savā darbā.Bet apņēmības pietiek.Paldies par atbalstu.Kā jau kilka teica,ja ir idejas vai jautājumi,tad raksti.Kas būs mūsu spēkos izskaidrosim.
:))
30.janvāris 2012, 18:27 | links
 
cibins , ļoti gudri un pareizi uzrakstīji , piekrītu katram vārdam , pie tam diedelnieku kantori , balstoties uz LR likumdošanu ir pilnīgi nelegāli , jo ubagošana LR ir aizliegta ar likumu .
30.janvāris 2012, 18:17 | links
 
v.s.o.p
P.S. MRK stratēģiju par LV ūdeņu attīstību (kad tā būs pabeigta), kā MOSP boss, tu uzzināsi viens no pirmajiem.
30.janvāris 2012, 18:08 | links
 
skaidrs, ka aizrāvies cibiņ :)) pasaki, KAS mainījās, kad "pēc makšķernieku ierosinājuma" pacēla kartes cenu no 5 uz 10Ls?

IR JĀKONTROLĒ un jāsoda pārkāpēji, tad būs gan kārtība gan nauda.

Vienkāršs salīdzinājums - kā Tev šķiet cik policija naudas iekasē no vadītāja apliecību izdošanas un cik no pārkāpēju sodīšanas? līdzīgi ir arī ar MK :))
30.janvāris 2012, 18:08 | links
 
cibin - paldies par sakarīgu tekstu. Vajag aizrauties, vajag! Ir konkrētākas idejas - raksti PM uz eergļa, zarazas, zvaigznes, vai jebkuru no MRK dalībnieku profiliem, vai vēl labāk - pievienojies MRK ;)
30.janvāris 2012, 18:05 | links
 
v.s.o.p
Es nesaprotu, ko tu mēģini pierādīt ar saviem procentu aprēķiniem?
Vēl es nesaprotu šo rindkopu:

"Lūdzu nosaukt reālus faktus, ko minat savos uzsaukumos par tiem, kuri iedzīvojas, uzsveru -IEDZĪVOJAS, PELNA, KĻŪST BAGĀTI VAI VISMAZ TURĪGI uz LM pamata."

Kur ir MRK uzsaukums(i) ar šādām frāzēm?
30.janvāris 2012, 18:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager