MRK

Makšķernieku radošā kluba aktualitātes
V.S.O.P.

"Te vairāk izskatās, ka MRK rūpējas par savu popularitāti un taisa PR."...

Da kāds tur PR... A motivācija kāda? Ar nepatīkamu jautājumu kustināšanu populārs un ietekmīgs pie reāliem lēmumu pieņēmējiem nepaliksi - tur drīzāk jāmāk pa kluso koridoros ģelas bīdīt... Slava? Kam? Man, Urmaasam, Aivim, eerglim u.c. MRK locekļiem? Nesmīdini manas čības... Kā reizi no publiskas atpazīstamības un ar to saistītajām neērtībām un laika patēriņa visi vcenšas kratīties vaļā, ja tam apakšā nav škurnija interese konvertējamā valūtā... Nevienam no mums pamatdarba/biznesa intereses nav saistītas ar LM lietām, mēs vienkārši esam makšķernieki (pašlaik mūsu biedrībā ir vairāk kā 30 officiālu biedru un katru mēnesi nāk klāt jauni), kas beidzot ir saorganizējušies, kam ir savs viedoklis , kuru cenšamies aktīvi paust - tieši to ko ZM un citi valsts pārstāvji savulaik aicināja gan forumā gan citur... Tagad atkal nav labi - esam populisti, ekonomikas grāvēji un kas tik vēl ne...

P.S. 18.01. uz MOSP valdes sēdi pacentīšos aiziet, ja neuzkritīs kādi neatliekami darbi? Kur jāpiesakās? Tev uz e-pastu?
16.janvāris 2012, 14:47 | links
 
VSOP - normāla atbilde un paldies par uzaicinājumu! :) diemžēl ne mazāk svarīgu lietu dēļ nevarēšu šo vakanci aizpildīt. Konkrētajā datumā un laikā būšu gaisā patālu no Latvijas :)
16.janvāris 2012, 14:32 | links
 
Populisms = slavināt cik labi būs ieviešot LM publiskajos ūdeņos.
MRK cīnās par to ,lai daža laba iestāde pilda savus pienākumus,nevis tirgo tos pa labi/kreisi.
p.s.
Tās ir manas domas.
16.janvāris 2012, 14:26 | links
 
:)) Ja kādam ir bažas, tad var nākt un piedalīties. Nākamā MOSP valdes sēde 18.01.2012, Daugavgrīvas ielā 8, Plkst. 15.00, piesakamies un piedalamies. Pēc tam uzrakstam pārskatu un informējam sabiedrību par visu, kas škiet būtisks. Pēc tam secinām - cik "maz" laika tas aizņem un saprotam, kādēļ tas netiek darīts.

Daddy, mums ir vakance, nav sekretāra-stenogrāfa. Nāksi ?
16.janvāris 2012, 14:15 | links
 
Vai varētu šeit vai MRK sarakstē publicēt visu "dienas kārtību", lai nebūtu bažu par to kā kas tiek virzīts un kā kas izskatās? :))
16.janvāris 2012, 14:08 | links
 
Šī parakstu vākšana ir populisms. Jautājums tik un tā ir dienas kārtībā, tiek un tiks virzīts. MRK biedrs ir valdē. MOSP valdes sēdēs jautājums tika skatīts. Te vairāk izskatās, ka MRK rūpējas par savu popularitāti un taisa PR. Kālab - tas MRK pašam labāk zināms :)
16.janvāris 2012, 13:55 | links
 
cojs...

Tā jau ir kā Tu saki - daudziem nav konta, daudzi vienkārši nobīsies izmantot savu ibankas pieeju (ka tik tur kāds kaut ko nemuhļī?!), daudziem būs vienkārši slinkums (ko tas es, es jau neko...). Arī tāda ļoti būtiska tautas daļa kā pensionāri bieži vien ar datoru ir vispār uz Jūs un ir paraktiski izslēgta no spēles... Laukos ar i-netu arī ir kā ir... Nu neko- cīnīsimies :)
16.janvāris 2012, 13:36 | links
 
man liekas ka daudz balsu zaudes del ta ka daudziem nau kontu bankas
16.janvāris 2012, 12:27 | links
 
a ka lai nobalso ja Latvija nau bankas konta
16.janvāris 2012, 12:25 | links
 
Līdz referenduma ierosināšanai vēl mazliet balsu pietrūkst ;)..
16.janvāris 2012, 12:18 | links
 
a, cik balsis jasavac?
16.janvāris 2012, 12:01 | links
 
Tad nu tā :)) ir darīts!
16.janvāris 2012, 11:55 | links
 
Arī es parakstījos pret. Un ne jau tāpēc, ka būtu principā pret LM, bet gan tāpēc, ka esmu pret LM, kāda tā ir šobrīd. Neatrisinās šis pasākums tās problēmas, kas šobrīd ir zivsaimniecības (ne)apsaimniekāšanā.
16.janvāris 2012, 11:51 | links
 
Urmas :)) nebrauc augumā nabaga pavāram :)) Man ar tām elektroniskajām lietām ir tā nedaudz bēdīgāk :))
16.janvāris 2012, 11:49 | links
 
es arī!
16.janvāris 2012, 11:35 | links
 
parakstījos! un visi ģimenes locekļi arī!!!
16.janvāris 2012, 11:35 | links
 
Eh Vinnijs vinnijs:))
11postus zemāk tak skaidri un gaiši uzrakstīts:

Vēl joprojām var balsot.Balsošana ir BEZMAKSAS:
http://manabalss.lv/pret-licenc-to-mak-er-anu-lr-publiskajos-de-os-/poster
14.janvāris 2012, 19:12 | links
16.janvāris 2012, 11:32 | links
 
vinnijs...

Parakstīšanās ir PAR VELTI!!! Tikai, tāpat kā daudzos citās veitās (e-pakalpojumi utt.) kā autentifikācijas līdzeklis tiek izmantota internetbankas pieeja - banka nekādus datus par Tevi nevienam neizdod, tikai apliecina ka tu esi konkrēta persona ar vārdu un uzvārdu nevis tikai virtuāls "vinnijs". Šāda autentifikācija novēŗs iespējas kādam nobalsot n-tās reizes, kā arī ar svešiem personas datiem... Tieši šīs autentifikācijas dēļ aptaujas rezultātiem ir nosacīts juridisks spēks un tā var kalpot par nopietnu argumentu tālākās darbībās...
16.janvāris 2012, 11:30 | links
 
Man ir jautājums. Tā parakstīšanās ir par maksu? Cik tad ?
16.janvāris 2012, 11:16 | links
 
Jau parakstījuši 218.....:(
Parakstamies, parakstamies! Aktīvāk lūdzu!
Vai tiešām visiem vienalga, kas notiek ar publiskajiem ūdeņiem? Tad par 99% skaidrs, ka zvejnieki arī tajos ievāksies un katrs varēs ķert karūsas savā piemājas dīķī.......
16.janvāris 2012, 11:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager