MRK

Makšķernieku radošā kluba aktualitātes
Šī sadaļa ir ap par utt MRK. Ja vēlaties zemes un citus jautājumus risināt, tad plīz uz attiecīgo adresi.
13.janvāris 2012, 17:41 | links
 
vai tad viss par trubām un zemesgrāmatu lietām ir izrunāts?:)
13.janvāris 2012, 17:21 | links
 
ja tā zeme tik sūdīga, ka tur neko, mēģini 101 gadā pārdot un viss :) citādi baigi gudri visi, grib i zivtiņu, i ... uzsēsties :))
13.janvāris 2012, 14:00 | links
 
Esam ,jau gājuši runājuši ,bet bez īpašiem panākumiem,paldies.
13.janvāris 2012, 13:31 | links
 
Ķegumiet
Ieteiktu griezties pašvaldībā ar prasību zemes nodokļu atcelšanai par applūstošo teritoriju.Pats zini,ka pašvaldības nav ieinteresētas tos atcelt.Jo tad visi skries un prasīs,līdz ar to pašvaldībai kapeiķis gar degunu aizripos.
13.janvāris 2012, 13:21 | links
 
Sveiks,Urmas ,tad,ko man darīt ja īpašumam ir liegums applūst reizi 100.gados ,kas arī pagājušo gadu reāli arī notikās,neizmanotojama zeme kā teica pašvaldība ,bet nodoklis jāmaksā un ,lai cik dīvaini nebūtu nav ko maziņš?Es saprotu tauvas josla,brrrrrrrrrr,negribās vairs par šo tēmu arī vairs runāt,piedodiet.
13.janvāris 2012, 13:10 | links
 
kapracis> nezinu, kurš to ir teicis,- neklausies viņu vārdos, ieskaties viņu darbos!
13.janvāris 2012, 13:00 | links
 
Ķegumiet
Tur jau tā štelle - tev no zemes nodokļa tiek atrēķināta summa,par kuru būtu jāmaksā ari par to zemi uz kuras ir apgrūtinājums.Tobiš - par EPL āizsargjoslu tev netiek ieturēts nodoklis.Protams,ka summa varbūt ir niecīga,bet tomēr.
:))
13.janvāris 2012, 12:56 | links
 
Sveiki ,negrības ne kašķi meklēt ne ko citu un ,vēl jo vairāk ar kādu no portāla lietotājiem sakasīties ,dēļ mūsu sistēmas.Protams ,ka ir apgrūtinājumi ar kuriem tu nevari cīnīties un jāpieņem viņi kādi ir ,bet tad kapēc citi izmanto tavu īpašumu savām vajadībām ,Latvenergo ,un.t.t.Negribētos piekrist līdz galam Zaraza teiktajam apgrūtinājumi!Par piemēru visu laiku pieminētajās ārzemēs ,cilvēkiem par šiem apgrūtinājumiem Valsts maksā kompensācijas ,gan par elektrolīnijām un paŗējām neērtībaām ,kas saistīts ar sabiedrības labklājību uz tava īpašuma.Viekāršāk izsakoties kapēc nevar būt nodokļa atvieglojumi par šādām situācijām.
13.janvāris 2012, 12:50 | links
 
Vīri, davai nenovirzamies no tēmas...
Par jēdzieniem godīgi/negodīgi un kurš apbižots var diskutēt bezgalīgi un, ja vēlas, veikt tādas pašas sabiedriskās iniciatīvas kā pašlaik par LM, taču jāizvērtē arī mērķa realitāte. Klasiskā mērķu teorijas definīcija nosaka, ka mērķim jābūt konkrētam, izmērāmam un reāli sasniedzamam. Ja pret-LM iniciatīvas gadījumā aiz ausīm pavelkot teorētiski zem šiem nosacījumiem var pabāzties, tad Latvenergo līniju demontāža privātīpašumā vai šoseju zemju nomu no īpašniekiem šķiet pilnīga utopija.
13.janvāris 2012, 11:56 | links
 
urmaas
Moderators,Nazis uc gribētāji parunāt po dušam.Esiet tik laipni un par "zmejavikiem" un ne tikai,apspriežaties šeit.
13.janvāris 2012, 10:25 | links
13.janvāris 2012, 11:53 | links
 
Tas taču toč murgs! Ja varētu atteikties no apkures tad vispār atteiktos :), bet tikai lai tās trubas izvāc!
13.janvāris 2012, 11:47 | links
 
Par to apkuri ir baigie cirki :))
Man ir savs gāzes apkures katls, taču man jāmaksā par koptelpu apkuri 7ls ziemā. Kas ir pats jautrākais, 15ls vasarā par kautkādu ūdens cirkulāciju! Sāku interesēties, jā, tādi esot MK noteikumi un punkts!
13.janvāris 2012, 10:56 | links
 
moderātors- tur tā lieta ka nav tā zmejavika, jo nav siltā ūdens!
13.janvāris 2012, 10:15 | links
 
ķegumiet> nepamatoti uzbrūc Lbruno!
es neteikšu, cik man ir zemes, bet mans tēvs kādreiz mācīja, /atvainojos- mazliet no malēnijas atrāvos/, māju jāceļ kalniņā..., kājas mazgā lejiņā!

specNazi, tev taču "zmejaviks" iet pa "sarķīru"!
Ko, domājies, par velti, varēs lašus rīt?!
13.janvāris 2012, 02:44 | links
 
nazi, vienk ekselenti, saprotu kapēc pa naktīm apkārt dauzies, pa ceļam Statoilā silitumā pa...st:)
12.janvāris 2012, 23:47 | links
 
Zaraza man tās zemītes maz bet ir. Jau no seniem laikiem ir lielā elektrolīnija. Tas ir apgrūtinājums par kuru man nav jāmaksā, bet kāpēc es tur nedrīkstu neko darīt. tātad ja es tur nedrīkstu darīt tad maksājiet par to ka jūs izmantojat! kautkā mani tas visu laiku ir licis domāt!
Tāpat kā dzīvoklī ir kopējā kvadratūra par kuras apkuri mēs maksājam, bet man ir jautājums ja vannas istaba neapkurinās tad man par to jāmaksā???
12.janvāris 2012, 23:41 | links
 
Kegumieti...

A ja tev pa zemi iet elektrolīnija, vai dzelzceļs, vai ceļš, kur tu arī nedrīksi ne ko būvēt, ne art, tad arī tau bļauj un skrien uz pašvaldību lai nojauc līnijas utt.? Tas ir APGRŪTINĀJUMS uz Tava privātīpašuma - servitūts kas uzlikts par labu sabiedrības interesēm. Nedo Dies' vēl rezervāts gadīsies... Ūdeņu tauvas josla ir tāds pats apgrūtinājums. Privātīpašums neabšaubāmi vajadzīgs, taču tas ne-feodālā iekārtā nav un nevar būt absolūts... Starp citu ārzemnieki, attiecībā no mūsu bāleliņiem to labi saprot un respektē...

P.S. Man vienā īpašumā pašam ir ~ 2ha tīri servitūti uz dažadām aizsargjoslām... Nu un ko tagad? Pakārties vai likumu pārkāpt un pārart ceļus, spridzināt dzelzceļu un elektrības stabus?
12.janvāris 2012, 23:33 | links
 
Ko Latvijā, nozīmē zemes īpašnieks !!! Pilnīga nulle,ja tev ir zeme pie upes ,vai ezera un kurā neko nevari ,ne iestādīt ne arī izaudzēt ,tad pasaki kam šī zeme vajadzīga īpašniekam kapēc!.Ja gadā tev jāmaksā nodoklis par īpašumu ,kā tādu ,un vēl par to ,ka neesi viņu apstrādājis ,bet kapēc neesi apstrādājis to jau nevienu neintersē ,un vēl jo vairāk no pašvaldībām ,kas aprēķina tev gada nodokli.Nu tātad Lbruno ,man tev ir ko pateikt ,ja cilvēkam ir īpašums un viņš nespēj samaksāt gadā nodokli par neapstrādātu savu zemīti ,tad protams viņš viņu pārdos ,ta pofig kam Gansam,vai Fričam jo vismaz tad viņš dabūs naudu ,bet nevis atņems kaut kāda instance par parādiem pret pašvaldību.Man pašam ir cīņa ar Jaunolaines pašvaldību par zemes nodokļiem,kuru es nevaru apstādāt jo nevienam viņu nevajaga.Un vēl pagājuša gadā uzlika liegumu applūst reizi 100.gados ,jo pagājušo gadu Misas upe izgāja no krastiekm un applūda visa zeme,jo ir tieši upes krastā,bet applūda kapēc ? krasts ir vismaz divi metri auksts ,bet tapēc ,ka nevien Misu netīra .Bebri sagāzuši kokus krustām šķērsām ,pašvaldībai viens pīpis mums naudas nav tādiem pasākumiem.Nu nevajaga tos cilvēkus tā nolikt ,kas ir pārdevis savu īpašumu un varbūt tev būs jāiet pie upes ar baiļuma sajūtu ,ka kāds aizrādīs.Tāda ir dzīve,diemžēl šeit Lbruno.
12.janvāris 2012, 23:18 | links
 
Es gan tos nesauktu par vergu gēniem. Tā nebija latvju apzināta izvēle. Tas, kas notiek šodien, gan ir diskutējama lieta, tāpēc jau te tik daudzas lapas pierakstītas pēdējā laiciņā.
12.janvāris 2012, 22:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager