MRK

Makšķernieku radošā kluba aktualitātes
Vanem, visu cieņu, bet cik nu te forumā palasos, tad sanāk, ka tās ieinteresētās puses ir tavi tādi taka maizes devēji, varbūt maldos, ja nemaldos, tad saki, cik objektīvs var būt tavs pētījums ? Tas būtu gluži ka man pašam ļauj auditēt savu uzņēmumu un sniegt atskaites, pāri taču sev nedarīšu ;)
25.aprīlis 2012, 12:24 | links
 
Zivis jāķer mazāk, lai to būtu vairāk.
Zivis jālaiž, lai to būtu vairāk.
Zivis tāpat kā citi dzīvnieki mirst.
Zivis jāker mazāk un jālaiž vairāk, lai būtu vairāk mirušu zivju...
Šitā var līdz bezgalībai.
25.aprīlis 2012, 12:09 | links
 
Zvejnieki ir noderīgi lai varētu iegūt ikrus zivju pavairošanai. Zivju ikrus zivju pavairošanai vajag, jo zivis izķer zvejnieki. Attiecīgi zvejnieki ir vajadzīgi jo ir zvejnieki.

Makšķerniekiem var samazināt loma apmēru un šaubos vai kopējam labumam lielākā daļa makšķernieku kurnēs ka 5 līdaku vietā makšķerēšanas reizē varēs paturēt vienu vai pāri.
25.aprīlis 2012, 09:45 | links
 
nazi, pats trakākais ,ka tas tur notiek, kopš šķēle tur uzcēla mājeli. droši zinu ka nav pirmais gads.
25.aprīlis 2012, 08:38 | links
 
skutans- vakar šis jautājums sacēlās, rezultāts, tūlīt laidīsim izlūkos un runāties! :D
25.aprīlis 2012, 08:35 | links
 
nez kā šogad izskatās(īsies) jūrā pie šķēles "mākoņiem" lilastes kanāla ieteka jūrā ,kas savieno lilasti un dūnīti. droši vien arī tāda sagadīšanās , cik esmu dzirdējis "zinātniskos nolūkos" tie tīkli nosprosto zivju migrācijas ceļu cauru gadu...
25.aprīlis 2012, 08:32 | links
 
22. Specializētajā zvejā laikposmā no 1.marta līdz 15.jūnijam zvejā ar tīkliem un no 16.aprīļa līdz 31.maijam zvejā ar murdiem šo noteikumu 16.punktā minēto zivju sugu piezveja ir aizliegta, bet pārējo zivju sugu piezveja nepārsniedz 10 % no kopējā loma svara. Pārējā laikā citu zivju sugu piezveja nav limitēta, ievērojot šo noteikumu 21. un 23.punktā minētos piezvejas ierobežojumus.

un tas 16 punkts nerunā par Brekšiem, asariem, raudām utt.
25.aprīlis 2012, 08:19 | links
 
Da kādi tur zuši? To ezerā jau vairs praktiski nav. Tāpēc jau izbrīna fakts, ka tiek dota atļauja zušu zvejai, ja tie lomos jau neparādās gadiem. Toties "piezveja" ir uh uh uhh!
25.aprīlis 2012, 08:17 | links
 
Urmas- redz pareizi domājat, tākā pavediens ir!
25.aprīlis 2012, 08:03 | links
 
es pašlaik domāju kā varētu izveidot presingu oficiālajiem zvejniekiem, Jūrā ir uztaisīts ka šie iet zvejot sūta sms inspektoram. Es labprāt arī tādu kordināciju uzņemtos un tad kad šie ceļ murdu Juris ir klāt un vēro ko noķēruši! Bet saprotu ka tas ir baigais darbs!
25.aprīlis 2012, 08:02 | links
 
piem:
Ja nozvejā ir pieļaujami 5% piezveja,tad ja mērķazivis murdos un tīklos ir 0,tad par kādiem 5% runājam??? No 0 mērķazivīm 5% ir jābūt 0!!!
25.aprīlis 2012, 08:00 | links
 
Domāju ka JIŪP inspektori rīgas sektors neslēps žurnālus un parādīs. Jo šie aizvakar arī bija sašutuši!
25.aprīlis 2012, 07:59 | links
 
Nazi - kur tādu informāciju var atrast? Oficiālu?
Un kam to varētu parādīt, ar cerību, ka kaut vai viens farss ar "zušu zveju" vienreiz beigsies....
Kādā veidā reāli es varu palīdzēt? Labprāt to darīšu!
25.aprīlis 2012, 07:55 | links
 
parcopi.lv- trāpiji 10!!!!! Ir iesp;eja paskatīties žurnālos kurus nodod oficiālie zvejnieki. Zuši ir 0kg, bet piezveja simtiem kg.
Pakustiniet lūdzu šo tēmu. es jau biku sāku piekust vajag palīgu!
25.aprīlis 2012, 07:49 | links
 
Dzīvojam tak ēLVē,kur visu nosaka nauda.Pret nelikumībām ir jācīnās.Tam mums ir inspektori,kuriem varam uzzvanīt jebkurā diennakts laikā.
25.aprīlis 2012, 07:47 | links
 
Aigar
Pagājušovasar paši tur aiz salas esam cēluši tīklu laukā.Protams pirms tam bij "zvans draugam".Tākā šamie nevarēja ierasties,tad ar šo labvēlību tīkls tika nomārrutkots.
:))
25.aprīlis 2012, 07:44 | links
 
Urmaas - ja viss būtu kā vajadzīgs, tad visticamāk man nebūtu nekādu pretenziju.....bet tā nenotiek mūsu valstī. Paskaties kas tiek vilkts ārā ar zušu murdiem un zinātniskajiem zvejas rīkiem......un kur tas paliek.....varu saderēt kā tāda informācija nekad neparādīsies, to taču ir "piezveja". Bet zem tā vārdiņa reāli notiek zvejošana un lielos apmēros :(
25.aprīlis 2012, 07:44 | links
 
Nazi - varu pačukstēt, ka tajā galā visiemīļotākā vieta brakariem ir aiz Snikera salas, jo arī poliči tur iegriežās reti......varu arī precīzi uz kartes parādīt, kur katru gadu neskaitāmas reizes es griežu tīklus!
Bet tie oficiālie man tagad uzdzen vēl lielāku niknumu, ka tie brakaru tīkli, vai tie copmaņi kas kanālā bāž ķeselē zemmēra zandarteļus...
25.aprīlis 2012, 07:41 | links
 
Aigar
Saprotama lieta,ka nepatīk tīklu esamība ezeros.Bet ir viens "bet" - vaislas nozveja ir vajadzīga,pat nepieciešama.Savādāk jau nemaz nevar to fishiņ iegūt ,lai pavairotu zivju krājumus.Ideālā variantā būtu,ja visi būtu likumpaklausīgi.Tad iespējams ka šādi nevajadzētu rīkoties.Tad daba pati parūpētos par pietiekamu zivju populācijas atjaunošanos.Pagaidām ir kā ir.Tāpēc jābūt saprotošiem pret šāda veida izdarībām.
:))
25.aprīlis 2012, 07:41 | links
 
Parcopi- tā ir iemīļota vieta brakariem! šodien centīšos uzzināt visus atļautos zvejas rīkus un to skaitu rīgā!
25.aprīlis 2012, 07:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager