MRK

Makšķernieku radošā kluba aktualitātes
Brusim būs taisnība, neko tur nevar izcept. Brusis domāju ka nevajadzēs pierādīt cik tālu biji, vai bvajag saukt policiju!? Ja tie ir vaislas tad visi ir bezspēcīgi, vienīgi var uzvilkt ja kautkas viņiem nav kārtībā. tīkliem garumi, acss izmērs, vai arī piezveja. Ieteiktu kādam pakustināt piezvejas datus tajā pašā Ķīšezerā, atradīsiet interesantas lietiņas! :))) Bet ja kas es neko neteicu!
25.aprīlis 2012, 07:34 | links
 
V.S.O.P. - var jau būt, ka ir katru pavasari, bet Mīlgrāvja kanāla izejā nekad neesmu tos manījis, kaut dzīvoju pie ezera no 87.gada......
A kanāls kāreiz ir zivju migrācijas ceļš......
Es saprotu, ka tā ir zveja "zinātniskiem nolūkiem", bet kādi ir tie nosacījumi?
Ko drīkst zvejot tajos nolūkos un cik lielus murdus/tīklus drīkst likt iekšā?
Ir kaut kādi nozvejas limiti?
Par poličiem - kaut kā pazudusi ticība viņu kompetencei sakarā ar viņu bezspēcību pavasarī, saistībā ar iesalušajiem murdiem tajā pašā Ķīšezerā, tikai citā galā.....
Jā, es cepos un cepšos. Tas ir mans "dzimtais" ezers un sāpīgi skatīties un tādām lietām.....it kā jau ar maluzvejniekiem nepietiktu....
25.aprīlis 2012, 07:28 | links
 
Pārcilāju visādus variantus, pagaidām nekas prātīgs vēl nav ienācis prātā.
Visbiežākā doma ir par ūdenslīdēja aprīkojumu un lielu asu nazi.....
25.aprīlis 2012, 07:22 | links
 
Bums

Šķiet, ka navajag iejaukties šajā diskusijā, jo puikiem sen nav bijis par ko cepties :) Tagd izšaus tvaiku un viss būs labi :) Ar pirmo maiju spiediens mazināsies :)
Vēci, ieklausieties! Poliči vago ezeru katru dienu un kontrolē, bet vaislas zvejas tīkli un murdi Ķīsī ir katru pavasari. Peace!!!!
25.aprīlis 2012, 07:21 | links
 
Par copi,jebkuru nelikumību piesedz pants-par sveša īpašuma bojāšanu.Vienīgais cīņas veids manuprāt,likumā rakstītais par marķējumu,karodziņiem ,stoderēm un t.t.Ja tu iecērt vizuli,zvejas rīka auklā,ārpus aizliegtajiem pietuvošanās metriem,tev ir tiesības izsaukt policiju.Nevienā likumā nav teikts,ka ir labprātīgi jārauj nost vizulis.
Precīzi izmēri un cērt iekšā.Piespiedu noraušana jau būs kaitējums tev,tātad iespējamā tiesvedība.
Gribētu redzēt,kas brauks,kas mērīs? ;)
24.aprīlis 2012, 22:57 | links
 
Varbūt Olti paprasīt lai uzbūvē tādu pašu raidījumu kāds bija par Engures ezeru un vaislas līdaku ķeršanu -tīkliem aizliegtā laikā :)) Viss smuki noslaukts un palaists brīvsolī.
24.aprīlis 2012, 22:44 | links
 
ne nu griezīs , ne kā, izgulēsies padzers boržomi ar soļanku un būs atkal cilvēks:)
24.aprīlis 2012, 22:42 | links
 
Jeb@l....atvainojos. Jāsāk laikam tiešām uz savu galvu tos tīklus un murdus graizīt. Tas taču vairs nav izturams, šitāds bezpriģels un tādi caurumi likumdošanā....
24.aprīlis 2012, 22:39 | links
 
Nesatraucaties tā ir vaislas savāktuve un varat cepties te līdz ģībonim Zinātne ir zinātne :DDD 100% ,ka visi papīri ir čikiniekā Un no kurienes tad ņemt tos mazuļus lai ielaistu citos ezeros -ko ?
24.aprīlis 2012, 22:30 | links
 
kur gan citur likt , ja ne zandartu vietās, lieli puiki mailes tač neskaldīs
24.aprīlis 2012, 22:26 | links
 
Parcopi.Lv
Tie nav parādijušies.Tie vienkārši nekur nav pazuduši.Jau visu pavasari šamie tur ir.
24.aprīlis 2012, 22:24 | links
 
pajat inspektoriem :(
24.aprīlis 2012, 22:14 | links
 
Sorry - ieskatījos uzmanīgāk !!! Tas tak zandartu vietās !!!! Tur zanderi dzīvo - tas pie mīlgrāvja tak!!
24.aprīlis 2012, 22:12 | links
 
Varbūt tie nav tīklu karogi.Tur ir laivu noma un pagāšgad viņi izlika karogus lai copmaņi atrod ceļu uz to mazo upīti - Langa laikam.
24.aprīlis 2012, 22:11 | links
 
Ķīšezerā pie Sniķera salas ir parādījušies murdu vai tīklu karogi. Nesaprotu, kā to var dabūt gatavu, ja oficiāli zveja ezerā ir aizliegta. Rekur precīzas korogu atrašanās vietas :(((


Ja turpināsies tāds bezpriģels, es pats sagriezīšu tos zvejas rīkus :(((
24.aprīlis 2012, 22:08 | links
 
JST varbūt ir spečuks, bet man vajag tādu kas spēs runāt ar bērniem ne mani. Papīri nav galvenais, galvenais lai puikiem acis spīd no tā ko parāda, pamušot! Par Viesturu nebiju iedomājies, Paldies!
24.aprīlis 2012, 12:31 | links
 
zinu ka arii pasreizeejais salmo daugavgriivas pardeveejs V.Rozentaals soo to zina par musosanu.
24.aprīlis 2012, 12:27 | links
 
Vēl jau ir Egīls, Guntars, tie ar papīriem, un vēl dažs ļoti labs, bet bez papīriem.
24.aprīlis 2012, 12:25 | links
 
nazis JST jau ar ir mušošanas tehnikas specs :)
24.aprīlis 2012, 12:24 | links
 
ir kas makšķerē ar mušu, ir kam mušu inventārs ir tālākajā kaktā :) spečuki droši vien būtu tie ar sertifikātiem, flyonly.lv ir tāds Rutku Reinis, tas ir mušošanas specs. :)
24.aprīlis 2012, 12:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager