MRK

Makšķernieku radošā kluba aktualitātes
Micuks- Es labi zinu ka Lobes ezers un tā bāzes nekur nevienam nemaksā. Bet par cik pašvaldība bija tā noteikusi pēc vecajiem ekspluatācijas noteikumiem tad tas tā palika! Bet ja nopietni es būtu par to lai parauj vaļā parastam atpūtniekam!
pamatojums ir ar 1998.gada 4.decembrī izstrādātajiem „Lobes ezera zivsaimnieciskās ekspluatācijas noteikumiem. Izmeklējos bet neatradu!
1.februāris 2012, 15:06 | links
 
Par mazuļiem runājot,šodien delfos raksts-

http://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijas-upes-sogad-plano-ielaist-55-miljonus-zivju-mazulu.d?id=42097620

Intereses pēc paskatījos plānoto-

http://www.likumi.lv/doc.php?id=224934

Kaut kā man tie cipari nesakrīt.
1.februāris 2012, 15:06 | links
 
Jā varētu bet zivju mazuļi jālaiž, dārgi iznāks, līdz pensijai neatpelnīsi ja apkārt 140 ezeru:D
1.februāris 2012, 14:44 | links
 
Maliķi tātad jāsavāc arī blakus esošās ūdenstilpnes lai nekur neviens nevar bez piķa copēt :D
1.februāris 2012, 14:17 | links
 
Micuk- katrs Latvijas novads atšķiras, ja es uzliktu ka drīkst braukt tikai ar manām laivām, tad mani pasūtītu un makšķerētu blakus ezerā, gadā labi ja pārdotu 10 licences.
1.februāris 2012, 13:51 | links
 
Tuvojamies jau pie 700 balsīm.

http://manabalss.lv/pret-licenc-to-mak-er-anu-lr-publiskajos-de-os-/show
1.februāris 2012, 13:40 | links
 
Nazi man arī nav skaidrs kāpēc Lobē un vēl dažos ezeros nedrīkst ar savām laivām braukt, jo ja arguments ir ka ievazās kādu zarazu, tad ko teikt par mazāka izmēra peļķēm kurās visi brauc ar ko grib un kuru eko sistēmas ir vēl jūtīgākas. Man gan vairāk izskatās, ka tas ir taisīts ar domu, ka kādam ir mazais bizness ar kura augļiem padalās tālāk uz augšu. Bet pie mums jau jebkādu atrunu izdomās lai tikai nekas nemainītos un "mazais bizness" rullētu tālāk netraucēti.
1.februāris 2012, 13:37 | links
 
Maliķis- Tu to saproti, jo Tu esi saskāries, bet vairums tik domā ka naudu savāc un neko nedara. LM organizētāji paši vainīgi, nav publicitātes, nav nekādu aktivitāšu.
Micuks- Lobes ezers ir īpaši apsargāts. Tur netikai ar svešām laivām nedrīkst, tur pat nedrīkst citas laivu bāzes veidot. Laikam jau tagad arī Kokneses pusē ir. Bet iedomājies kas notiktu ja to publisko ezeru atrautu vaļā priekš laivotājiem, vietējam biznesam kajuk. Pagājušo gadu es biju uzdevis jautājumu, kāpēc tāds liegums, ir vēl Pečoras un Plaužezers kāpēc tajos var ar laivām dragāt. Varbūt šo jautājumu jāuzdod BIOR, Jāuzraksta oficiāla vēstule. Bet pastāv vēl kaņieris un Engures ezers, noteikti ka daudz tādi ezeri!
1.februāris 2012, 13:20 | links
 
Tikko nācās paskaidrot sievai, ka MRK balsošana portālā manabalss.lv nav pret kādu tikko pieņemtu likmprojektu.

Viņa gribēja papētīt netā balsojumu par interneta jaunumiem un bija pamanījusi arī MRK balsošanas pasākumu.

Jautājums bija sekojošs - vai tad tagad bez makšķerēšanas kartes ir vēl arī licenzes Daugavā jāpērk? Un ezeros arī tagad drīkst tikai peldēties? Makškērēšanai vajag arī licenzi? Nācās izskaidrot, ka tā nav un tās ir tikai 63 vietas LV, no kurām šogad daļa pat nav pagarinājusi līgumus un to vietu kļūst aizvien mazāk.

Lūk, kungi, neinformēta cilvēka viedoklis par Jūsu uzsaukumu.

PS. es nemēģinu kādu no Jums aizvainot, es neesmu pret LM revidēšanu un esmu par sakārtotu, skaidri caurredzamu situāciju makšķerēšanas nozarē.
1.februāris 2012, 13:14 | links
 
Nazi, ko varu teikt, labi Staģis 1 to rakstu iebīdījis, varētu pasmieties, ja nebūtu tik skumji.

Par pašu Staģi1, kāpēc viņam dod licenci? Uz tiesvedības laiku vajadzēja apturēt.
Tiesu gan netaisos spriest, vai Staģis1 mazmēru piegādāja, vai pārdevējs no rokām iepirka un pielika klāt Staģis 1 piegādātajam. 100% būtu pārliecība, ja preces pieņemšanas nodošanas brīdī pārbaudi taisītu. Pie tam tiesa no 2008.gada velkas, to ar neuzskatu par normālu.
1.februāris 2012, 12:52 | links
 
Maliķi ja izsit cauri, ka ezerā nedrīkst copēt no personīgās laivas, kā tas ir Lobē, tad izdevumi nebūs lielāki par ienākumiem. Vienīgi sākumā būs ilgtermiņa ieguldījumi jāveic.
1.februāris 2012, 12:43 | links
 
Kurš grib organizēt LM piesakās, sarunāsim par kādu ezeru, paskatīšos cik gribētāju būs.Garantēju izdevumi lielāki par ienākumiem.
1.februāris 2012, 12:14 | links
 
andis47 - draugu copes grupas, manuprāt, ir diezgan pamirušas. Bet ieliec. Tekstiņš - copy/paste no manabalss.lv, arī linku vari pielikt. Paldies.
1.februāris 2012, 11:30 | links
 
Imation- akcijas Tu vari rīkot kādas gribi, bet fakti nenoliedzami rāda ka nesaproti neko. un to ka es nēsu VVD amatpersona Tu arī nesajēdz, tad piedod kāds interešu konflikts? To ka es kontrolēju LM noteikumus nenozīmē ka mana darbība ir nelikumīga, tas tieši noteikumos ir rakstīts ka ir jāveic kontrole. Statuss kas man ir, VVD pilnvarotā prsona- sabiedriskais inspektors, neliedz iespēju kontrolēt kā tiek ievēroti normatīvie akti kas saistīti ar ūdens bioloģissko resursu aizsardzību. Un to ka saki ka "pontojos"
varbūt arī jā jo reāi darbu daru un zinu ko daru. Varbūt man pateicības vēstuli no JIŪP jāievieto te, lai Tev mute aizverās. Bet ja runā par VAA darbu kopumā tur būs stipri lielāks skaits artim protokoliem.
1.februāris 2012, 11:28 | links
 
eergli,kilka u.c.Kāds no jums nav Draugos copes grupā?Tur ir aptuveni 8700 dalībnieku.Vajadzētu par parakstu vākšanu tur ielikt paziņojumu.
Ja paši neesat tur,atsūtat man tekstiņu,es ielikšu.
1.februāris 2012, 10:46 | links
 
nazi - par to LM var runāt gari un plaši, pamatot ar to, ka visi taisa ķermeņu kustības par kurām arī kādam jāmaksā, vai kāds ķers nārstojošas zivis par naudu, lai citi varētu nodarboties ar zivju aizsardzību. Nevajag jau tā satraukties ja ar to biznesu tā pašvaki, katrs vārās sajā zemē kā grib un kā māk, bet ko no tā iegūst zivju resursi?
Tev arī vajadzētu atcerēties, ka mums ir likums LAPK - Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss, nevis APK, galvenais ka vairākums saprot ap ko iet (ir) runa. Vispār pārāk daudz teksta un pontu saistībā ar protokoliem, tas galvenokārt nozīmē, ka nav tā kā tiek pasniegts.
Palasi labāk, ko likums "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" saprot ar jēdzienu - Valsts amatpersonas. Principā varētu uztaisīt akciju: No nažiem brīvā zona zem Rīgas HESa, jo par visiem Tevis sastādītiem protokoliem tajā VAA LM zonā varētu tevi pašu KNABā čpoks....
1.februāris 2012, 10:25 | links
 
imation- pavisam noteikti necepos jo bļaurus kas bla, bla, bla, bļauj un neko nedara esu redzējis un dzirdējis. Tur tā lieta ka paliek tie 60% no kuriem ir reāli jāsamaksā izplatītājam, arī zīmēm naudiņu vajag, un degvielai lai varētu veikt kontroli. Ir arī BIOR vēstule ka līdzekļus var lietot zivju resursu aizsardzībai. Vai Tev vēl kautkas ir iebilstams, arī kontroles jomā??? Starpcitu vēlreiz atgādinu lai Tu uz visiem laikiem atceries ka saīsinājums APK ir - Administratīvo pārkāpumu kodeks, kuru nevar sastādīt. Bet to ko noformē par pārkāpumu ir AP- administratīvo pārkāpumu protokols, vai apskates protokols. Varbūt vēlies zināt kad kuru noformē?
usis- treniņš laba lieta un lietderīga, vismaz kautkas tiek sakārtots!
Zvaigzne- es saprotu ka jokiem ar kautkur jābūt, bet ja tas pa nopietno, piedod bet dēļ šādiem cilvēkiem tas pasākums izvēršās par tukšu salmu kulšanu. Jo tas tikai liecina to ka cilvēki kliedz par kautko nezinot par ko. Īstenībā laikam esu vienīgais no LM organizētājiem kas šeit kādu pavelk uz zoba un arī pa nopietno var parunāt. petie spārnotie teicieni tiešām ir reāli labie! Pēdējais no tiem - mēģināt sēdēt jūras krastā un ķert zivteles ar makšķeri. Tiesa, tas ir nogurdinoši un neefektīvi.
1.februāris 2012, 06:46 | links
 
imations, kaut man liekas galīgi garām tie teksti par nodokļiem, pensionāriem un apbižotajiem ...
liels žetons par "īsti vīrieši parādus neatdod un licences nepērk" vismaz bija par ko pasmaidīt. Sen nebiju lasījis kaut ko no sērijas, "tikai bailīgie atdod parādus (kr.val.)"
1.februāris 2012, 01:11 | links
 
tajā teritorijā čaļi tikai trenējas
31.janvāris 2012, 23:38 | links
 
Nazi - nevajag jau tik traki sacepties, vienkārši ir Nr.34/2010 nolikums par LM lejpus HESa, kur rakstīts, ka LM lejpus HESa pamatojoties uz Salaspils novada pašvaldības pilnvarojuma līgumu Nr. 117-s/10 organizē biedrība „Vides Aizsardzības Asociācija” un licencētās makšķerēšanas organizētāju rīcībā paliek 60% no licenču realizācijā iegūtās kopējās summas – vides un zivju aizsardzībai, zivju krājumu pavairošanai un licencētās makšķerēšanas organizēšanas nodrošināšanai.
Paskatoties, kaut vai pārskatu par licencēto makšķerēšanu 2011.gada pirmajā pusgadā, var secināt ka naudas līdzekļi pietiek tikai pašas licencētās makšķerēšanas organizēšanas nodrošināšanai, respektīvi LM notiek pašas LM pēc, nu kā krievu biznesā nosperam vagonu spirta pārdodam par puscenu un naudu nodzeram.
31.janvāris 2012, 23:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager