Slieku audzēšana

Kalifornijas sarkanās sliekas, audzēšanas īpatnības, problēmas un risinājumi
Es salasīju nedaudz naktstārpus. Kā viņus ilgāk uzglabāt,lai būtu dzīvi,jo uz copi pagaidām nav vērts iet.
8.aprīlis 2011, 15:46 | links
 
Spainī ar elpojošu vāku. Velēnu iekšā. Vai miklas sūnas. Miklumu vajag, slapjumu nē.:)
8.aprīlis 2011, 15:50 | links
 
Sūnas vajag noteikti un mitras, apakšā velēnu bet ne vienā gabalā - sapluinītu, savādāk pašam būs grūtības pēc tam izdabūt no tā velēnu kušķa ārā. Mukt sevišķi prom nemūk kā sarkanās sliekas, es neko virsū neliku, pagrabā visu ziemu nostāv, tik jāpārlasa beigtās.
8.aprīlis 2011, 15:58 | links
 
Kur vislabāk meklēt naktstārpus, un kad?
Tumsā, lietū?
19.maijs 2011, 09:09 | links
 
Upic tumsā pēc lietus piemājas (var arī parkos) zālājā, sakņu dārzā utml.
19.maijs 2011, 09:12 | links
 
kur var atrast lietus tarpus?
22.maijs 2011, 17:14 | links
 
Nakts tārpi= lietus tārpi = дождевые черви.
22.maijs 2011, 17:27 | links
 
Varbūt kāds zin kur var naktstārpus iegādāties Rīgā? Veikalā it kā ir tikai mazās sliekas un baltie?
31.maijs 2011, 20:48 | links
 
Pirmās sliekas pirkām uz svaru un diezgan ilgi mocījāmies ,kamēr pieradinājām pie savas barības ,kaut arī proporcionāli jaucām barību kā mācīja pārdevēji ,te mums viņas līda ārā no kastēm ,te bēga ,te mira ... Nākamās 10 kastes nopirkām no cita audzētāja kastēs ar jau viņa doto barību un vispār nekādu stresu neizjutām -pamazām ik pa 3-4 dienām pielikām savu barību un liekas nemanot pierada jaunajā vidē un pie mūsu barības . Tā kā tādiem ,kas sāk šo nodarbi ieteiktu pirkt sliekas jau sagatavotās kastēs ar barību ,mazāk stresa sliekām un pašiem !:)
5.jūnijs 2011, 12:11 | links
 
Pardod sarkanās kalifornijas sliekas gan vairumā,gan mazumā.Ļoti labas makšķerēšanai-pats arī ar tām ķeru.Esmu ļoti apmierināts un atsauksmes arī no draugiem esmu dzirdējis tikai tās pašas labākās. Telefons-28386402 Ingars
20.jūlijs 2011, 17:51 | links
 
Draugs atveda kalifornijas sliekas apmēram 1kg,un teica audzē kas un kā nekādas sajēgas,varbūt kāds var pastāstīt kur palasīt info par viņām.
25.jūlijs 2011, 22:48 | links
 
sencītis ar auzdēja - liekam lielā kastē iekšā ar caurumiem apakšā un zemi saberamlīdz pusei, un tad visu laiku liek virsū kompostu, - sliekas lien uz augšu leņām un pārstrādā visu, apakšā pa caurumiem birs pats labākais mēslojums kādu var iedomāties :D baigi žiperīgās, patīk man viņas uz āķi, bet ātri iztek visa sula ārā no viņām :)
25.jūlijs 2011, 23:01 | links
 
Nu paldies,nekas man vietas pietiks kur viņām augt un pēc tam uz copi.
25.jūlijs 2011, 23:04 | links
 
vairošanās ātrums iespaidīgs - sākām ar 15 sliekām, pēc pāris nedēļām bij kāds puskilograms :) ja neinteresē mēslojums tad prosta liela kaste un ik pa laikam pabaro ar kompostu
25.jūlijs 2011, 23:10 | links
 
Dzeerve paldies tev,ne asakas!
25.jūlijs 2011, 23:21 | links
 
:) pie vella :)beigās mums viņu bij tik daudz ka nespējām barot, atlaidām vaļā :D
25.jūlijs 2011, 23:31 | links
 
skrejejs > tā ir , pavasarī visas izlasīji copei , tagad jāaudzē pašam.....:DDD !!
-ja nopietni , ko aizsūtiju , tur kas prātīgs ir ?
25.jūlijs 2011, 23:32 | links
 
epox59,ir un ne tikai tur.Paldies.
25.jūlijs 2011, 23:35 | links
 
Tikko pa tv (discovery, durty job) redzēju interesantu slieku lasīšanas metodi, iedzen dēli zemē un ar otru mietu (mietam ir rievotas malas kā veļas dēlim) un ar to mietu tam iedzītajam dēlim velk pāri, rodas skaņa, kāpēc sliekas lien no zemes es nezinu skaņa, vibrācija!? kāds zin par šādu interesantu tetodi!? lv sanāktu!?:)
9.janvāris 2012, 16:26 | links
 
Jālien būtu. Ja dzen mietu zemē, šamās lien ārā arī. Tik smags tas darbs un domāts vietām kur pa nakti nepalasīsi - zāle utp. Ja to darīsi dzīvojamā masīvā, gan jau kas izlīdīs skaņu nogriezt...
9.janvāris 2012, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager