Maluzvejnieki Daugavā

Vakar laikā no plkst. 13.00 līdz 24.00 Jūras spēku Krasta apsardzes dienests kopā ar Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes inspektoriem Daugavā posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam konfiscēja 30 nelikumīgus zvejas rīkus (murdus) un 5 ''ķīniešu'' tīklus, kopgarumā aptuveni 300 m.
14.novembris 2007, 16:13 | links
 
Vispār es pagājšnedēļ vairākus rītus redzēju no rīta vienu laivu ar diviem večiem glābšanas vestēs laivā šajā posmā. Un man taču prātā neienāca, ka tik nagla var likt tīklus.
14.novembris 2007, 17:00 | links
 
Tas ir vispār kautkāds pizģec! Šitādiem klajiem likumā dirsējiem vajadzētu pavisam citu pantu piemērot kā parastiem maliķiem. Te uz ķurmī iesviest.
16.novembris 2007, 11:09 | links
 
Ta nu ko tu brīnies ! Tagad tā situācija daudz labāka kā 90- tajos ,kādreiz gandrīz katrs otrais copmanis ar "televizoriem" rīkojās , trakākais kad zivis ar elektrību apdauza vai borskābi sabaro ....Un nonācām ka zivis palikušas tikai privātos dīķos! Prieks , ka kāds kaut ko dara situācijas labad...
16.novembris 2007, 11:22 | links
 
biju 2 dienas liepājā un iegāju jaunajā copes veikalā uz Kalpaka ielu, tur aprunājos ar pārdevēju šis teica, ka Liepājas ezerā arī pilns ar tīkliem esot. Katru reizi kādu aizķerot.
16.novembris 2007, 11:46 | links
 
Nezinu kur šis makšķerē ka tā "veicās" , a kur tur veikals Kalpaka ielā?
16.novembris 2007, 11:52 | links
 
Kalpa ir tālāk pēc sliedēm, Riktīgi būs Rainene. Tur arī pretī kaukādu sadzīves tehniku tirgo. Veicis labs. Ir arī nopietnas lietas ne tikai spoles pa 12, bet pa 300 Ls arī, kāti dārgi, labi ko nemaz tā neatrast visur. Vizuļu izvēle arī pieklājīga. Apzinoties t telpu plašumu onkas normāli iekārtojušies!
16.novembris 2007, 11:56 | links
 
Es jau nodomāju ka jauns veikals Kalpaka ielā! Zinu uz Rainenes , kādu pus gadu, zinu vīreli ar , čoms teica ka viņam vairāka sajēga no copes nekā vīrelim..:)) , bet normāls vecis , labāk nekā 1905 gada ielā kur bāba māca visus makšķerēt :)))))
16.novembris 2007, 12:05 | links
 
Jā, jā tad jau ir tas pats, es ka iegāju arī pēc teksta diez kas nebija, bet nu cilvēks labs! :D Pastāstīja pa liepājas ez. Durbi. Teica, ka šogad kalīgā pakaļā ar līdakām, esot asari Liepājniekā!
16.novembris 2007, 12:09 | links
 
uz Brīvības ielas divi veikali blakām , cenas normālas , izvēle vienā reāla no a-z , praktiski iepērkoties nevajag šos klausīt , ja redz ka lohs tad izgērbs līdz pēdējai vīlei :)) Čoms tik ar mani iet , citādi jau paspējuši iesmērēt..:))
16.novembris 2007, 12:18 | links
 
kurā vietā uz brīvības?? Tur kur kādriz bija mednieku veikals!?
16.novembris 2007, 12:19 | links
 
Nu viņš vēl tagad tur ir , bet vēl viens metru 30 uz Grobiņas pusi. Peldu ielā arī labs , var pie Kuzmiča Rainenes sākumā , bet .....
16.novembris 2007, 12:23 | links
 
Bļin es tur tik ilgi nēesmu bijis tā nopietni, ka viss mainījies. Kuzmiču zinu. Bet peldu ielā galīgi nē. A kas tur i pie tā kuzmiča tāds...
16.novembris 2007, 12:26 | links
 
Peldu ielā pretim sadzīves pakalpojumiem (tirgum) , pagalmā. Pašā tirgū arī bodīte ir.Nu pie kuzmiča nekas jau tāds nav , bet acu priekšā vienam čalim tādus batonus sasprauda , tiko šis pateica burvju vārdus " es pirmo reizi uz moli eju , ko ieteiksiet":) Labs veikals uz 1905 gada ielas , netālu no Raiņa ielas , bet tā bāba ...., vīrelis gan normāls bet baigi ziņkārīgs .
16.novembris 2007, 13:51 | links
 
To es zinu, mazo zaļo būdeli ja?
16.novembris 2007, 14:32 | links
 
un ja kaut kas nav būdelē tad vīrelis uz šķūnīti aizcilpo:)), bet odu kāpurus pa ziemu labāk pie viņa pirkt !
16.novembris 2007, 14:38 | links
 
Esi bijis uz Beberliņiem? Biju kādas 2 ned atpakaļ uz 2 stundām, bet 1 copele tikai. A tur ir vērts ar vizuli mēģināt!?
16.novembris 2007, 15:24 | links
 
Esmu bijis tur tikai darba jautājumos , tur jau vairākas tās karjeras , tikpat labi uz Melnupīti ,"Moiku" vai Tankisteni var braukt , tur cik zināms tīkli uz nebēdu ir likti , un droši vien ka vēl liek tagad. Ja gribi līdakas tad uz ezeru tur gan kārtīgi eksemplāri ir ,vienīgi licenze...
16.novembris 2007, 15:48 | links
 
tas pa to licenzi jau poh. tikai laiva pašam nav!
16.novembris 2007, 16:04 | links
 
Man ar nav , var no krasta - piemēram no Golodova dambja ,Poldaru kanāliņos arī zive ir . Var ar brienamiem kombinezoniem visu placi izstaigāt aiz dambja.Vienīgi tagad uz dziļumiem šīs aizpeldējusi. Nu tik pat labi uz Bārtu var aizlaist tur ar līdakas mīt.
16.novembris 2007, 16:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager