Iebarošana, barības

Spoks
"Kaļķu ceplī" breksis uzturās noteiktā distancē un laikā.Labākais žoriks ir agri no rīta,līdz ar gaismu.NG tev par putru jau atbildēja.No sevis varu piebilst - piekrītui NG par manku.Ja tu nelieto irstošu paiku,tad mankai nav nozīmes.
P.S.
Par "kaļķu cepli" iedomājos no taviem uzrādītajiem attālumiem no HESa.Ja sēdi pretējā krastā,tad pavirzies uz leju "zem līnijas" vai uz augšu pie "Ainavām".Starpposms ir tukšs.Ja ej no "kaļķu cepļa",tad pasaki tam čigānam,lai no rītiem rādžiņu neslēdz.Savādāk viss pagasts skan.
:)
24.februāris 2012, 19:21 | links
 
 

Tas jau vairāk karpu dzimtas zivīm!
20.februāris 2012, 18:07 | links
 
Kāds, varbūt, māk pastāstīt, kur no veikaliem (vismaz liepāja noteikti) ir pazudušas NG iebarojamās barības?
Tas gan man liekas notika kādu laiku atpakaļ, bet tā nevienam arī nebiju pajautājis!
13.janvāris 2012, 14:08 | links
 
Ta ka biezi copeju ekonomiskaja rezima... baroju parasti ar zmihu ( saulespukju spraukumiem ) kas uztaisa dulkji smuku virspuse, un leni smuki nosezas uz grunts.
Kadi vel butu varianti ar ko kopa vinju sajaukt, guru NG ieteica rivmaizi, ko ari praktizeeju.
Busu pateiciigs par lietderigiem padomiem
28.oktobris 2011, 23:16 | links
 
Man ieteica vaniļas cukuru tuč tuč atšķaidīt ar ūdeni, lai var izkausēt mazā bļodiņā, pielikt bišk kakao, un tad, kad makaroni pa pusei izvārijušies izkāst aukstā ūdenī un izmērcēt tajā mikslī. Neesmu vēl mēģinājis.
28.oktobris 2011, 22:05 | links
 
nu ja jau ari sodien biju uz liniem 2.linus dabuju tadus uz 3kg un ari tikai copeju uz makaroniem makaronus vara 5min un ta tulit atdzese zem auksta udens un tad pievieno medu
28.oktobris 2011, 21:49 | links
 
nu ja jau ari sodien biju uz liniem 2.linus dabuju tadus uz 3kg un ari tikai copeju uz makaroniem makaronus vara 5min un ta tulit atdzese zem auksta udens un tad pievieno medu
28.oktobris 2011, 21:48 | links
 
Depo veikalā,pie copes loriņiem,manīju vakumā iesaiņotas gatavas grūbas,kviešu graudus un 5 graudu maisījumu.Vai kāds ir mēģinājis uz tiem copēt?
14.septembris 2011, 20:28 | links
 
To sarkano (motilis) es arī esmu izmanotjis, bet "Lielais breksis" kaut kā liekas labāks
22.augusts 2011, 11:08 | links
 
Nu nebraukšu es 100km. pēc barības.Ja tā paka kaut vai 1Ls maksātu lētāk!!
Pēdējā laikā vairākas reizes izmēģināju šo
sarkano piejaukt vairāk gan kā krāsai.Nezinu,vai apstākļu sakritība,vai attiecības ar otru barību,bet rezultāti pilnīgi apmierinoši.
22.augusts 2011, 10:50 | links
 
katraa zinjaa uz so briidi taas ir labakaas(zemaakaas) cenas latvijaa par sadas kvalitaates preceem!!!
21.augusts 2011, 09:27 | links
 
AAKKIS,BET TAS TACU IR FORSI ,skatiities copes bodee pa plauktiem!!:)pats daru to biezi un m an neapniik:)
21.augusts 2011, 09:25 | links
 
Zinu,ka ļeitukas "izceļās" ar saviem iebarojamiem,bet ...te bodē redzu,jā,lietuvas ražojums!Paciņa glauna,virsū kliedzoša uzlīme-Super Formula!Eh,varbūt pūcei aste ir sākusi ziedēt,domāju es un nopērku vienu paku ATEMI brekša iebarojamo!Mī un žē,kad atveru to paku mājās!!Ne tur skats,ne tur smarža!Var jau būt sūc,bet kad šitāds sūc,tad es pietirš!Liekās,ka ir saslaucīta veca graudu klēts-veseli graudi,sēnalas,putekļi...ieskāņa smirdoņa!
Koroč,lai jau saka,ka antireklāma arī ir reklāma,bet ja sanāk smeķis pēc lietuvas izcelsmes iebarojamo ATEMI,tad paštukojiet...
;)
21.augusts 2011, 08:59 | links
 

Pārtikas bodnieki vismaz uzraksta-cik tās cāļu kājas maksā!Salmo- jau kā valdība-tikai procentus,reālo ciparu jau neraksta.Ej nu zīlē,cik tad tās pakas tagad maksā.Man speciāli jābrauc un jāskatās pa plauktiem!!!!!!!DDD
19.augusts 2011, 00:16 | links
 
Sliekas,motilis,mušu kāpuri.
:)
15.augusts 2011, 13:12 | links
 
Iesakiet Lūdzu Ēsmu un Barību Asariem un Plaužiem .
Jau iepriekš paldies !
15.augusts 2011, 13:06 | links
 
ja breksi tad kādu salmo barīvbu vai ko un cik daudz likt uz 5 kg. barības?
15.augusts 2011, 12:49 | links
 
dobeles.
un ko likt klati jaskatas koru zivi grib kert.
15.augusts 2011, 12:15 | links
 
Sveiki kādu kombikormu dobeles vai straumes jūs man varētu ieteikt un ko likt klāt smaržai?
15.augusts 2011, 12:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager