Iebarošana, barības

rxq
Pričom tur kuņģi pārbaudīt...zivij kā pīlei...iekšā un ārā:-). Noķerot zivi arī pa pakaļu izlaistā barība paliek uz ķetnām.
Reizēm ir tā, ka viņa ēd, bvet splauj atpakaļ...pavēro vīķes, iemetot košļenes gabaliņu:-). Smarža ir bet garšas nav:-)
9.maijs 2013, 18:59 | links
 
Nu tas ka barību rij...un gāžas pa muti... Tad jau mana 5 kapeiku barība tā dara uz brekšiem, pličiem: ātri vārāmā auzu pārslas, karsts-vārošs ūdens, ātri maisa un lej vārošo ūdeni iekša, maisa kā vien māk. Kas ir mājās ...pieber smakai- garšai: kādu pulverīti brekšiem, kādu maisījumu brekšiem, varbūt žmihu...varbūt balto rīvmaizi.. Un pēc minūtēm 20-30 sanāk cieta putra ( tā piebriest). To var likt tīkliņā pie laivas, straumē, upē, kā arī pa bumbiņai pamētāt pret straumi, lai grimstot nogrimst tārpa vietā. Un viss. Ja ķerās...mutē pilns ar putru. Ja nē....nav zivs, lai pārbaudītu kuņģi... Jāatzīmē, ka brekšus ķeru upē, straumē, no laivas.
9.maijs 2013, 18:54 | links
 
Rxq
Vis ir ļoti vienkārši kā pārbaudīt barību. Iebaro un noķer zivi...ja barība gāžas pa visiem caurumiem (muti un pakaļu) tad esi trāpijis desmitniekā.
Ir gadijies ka raudai tā notiek, bet plicim nē, tas visticamāk nozīmē, ka plicim patīk smaka, nevis garša:-).

Ja godīgi, man tās gatavās barības nestrādā....nu neesmu es baigo efektu jutis... iespējams nesajaucu pareizi (lietoju Salmo, Brudu, pa retam Sensas). Nesanāk:-), bet savu zivi noķeru.
Kādreiz kad piedalijos mačos un taisiju pats(gādājot, maļot, kaltējot stāvdaļas), rezultāti bija labāki. Iespējams ka esmu palicis stipri pavirš. Jā un tā zeme barībai klāt...nu nezinu cik daudz vajag, reizēm liekas ka pilnīgi bezjēdzīgi (laikam nepareizā un no nepareizajiem kurmju rakumiem):-).
9.maijs 2013, 18:44 | links
 
Lasu un brīnos: Kā Jūs nosakāt, kura ēsma zivīm nostrādā un kura nē ( ...man patīk...). Mana pieredze rāda, ka viena un tā paša barība, vienā un tajā pašā vietā, uz vienām un tām pašām zivīm, dažreiz "strādā", tas ir, velc un priecājies, bet citreiz nekā........ Kādi ir tie kritēriji: laba, slikta barība? kā to noteikt? Vai pēc Brenda? Ja pēc Brenda, tad tā jau ir Jūsu, nevis zivs barība...vai kā?
9.maijs 2013, 18:33 | links
 
Mana iecienītākā barība ir Milo Vip River. Vēl nekad nav pievīlusi, ne ziemā ne vasarā, ja vien pats neesmu nolaidis feileri to sagatavojot. Vienu un to pašu barību var pagatavot dažādi - mitrāku, sausāku, cietākas bumbas, mīkstākas bumbas. Straujāk samitrināt, vai lēnām ilgā procesā. Var pielikt zemi, pievienot atraktorus, piebērt mušu kāpurus, motili, džokeri...

No Salmo barībām man labāk patīk universālā un lielais breksis. Mirtināšana jāveic prātīgi:)
9.maijs 2013, 17:40 | links
 
Bandito STIL nav ne vainas. Vairaakus gadus ar vinju esmu nocopeejis. Kas tur pa lielam slikts vareetu buut?!?!??!
9.maijs 2013, 17:32 | links
 
ir bijis, kad Salmo lielais breksis iekabina Sensas breksim, bet nu ir citi ietekmejosie faktori.
Pirmkārt jātiek skaidrība....kur ražo un cik vietās fasē tās barības!!DD
9.maijs 2013, 16:49 | links
 
Ziemā uz lielajām atlaidēm iepirku Albakorā STIL visu ko.... Dažas reizes esmu bijis... Sāc mākt šaubas.... :) Kādam ir pieredze?
9.maijs 2013, 16:43 | links
 
antonsb

Nu nez nez, ta ir dikti gruti salidzinat, ir bijis, kad Salmo lielais breksis iekabina Sensas breksim, bet nu ir citi ietekmejosie faktori. Lai nu ka par Salmo esmu parliecinajies, strada uz nebedu, tomert galu gala katrs ir iestradajies un izdarijis savus secinajumus attieciba uz baribam. :)
9.maijs 2013, 16:34 | links
 
Barība Golden Fish! Vai kādam ir pieredze ar šo barību?

aakkis, 9.maijs 2013, 12:05


Rīt sarunāts iegādāties,nez pa brīvdienā moteikti pamēģināšu
9.maijs 2013, 15:35 | links
 
Plus vēl šogad redzēju jaunus NG mix barību paveidu kā piemēram Zaļa barība Breksim interesanti būs jāpamēģina!Pārējos jaunumus neatceros!
9.maijs 2013, 15:27 | links
 
cukurniedre
NG mix ir ļoti laba mūsu vietējo ražotāju barība aizpagāšgad mēģināju NG Mix un Salmo tad viennozīmīgi NG MIx Kabināja iekšā Salmo barībai!Un ļoti daudz pazīstamo copmaņu to pašu novēroja ka NG Mix labāks pa Salmo barību!
9.maijs 2013, 15:25 | links
 
Nu galigi neticu vietejiem razotajiem, kada vel tur nopietna bariba, ja neveic nekadu izpeti, no kaut kadiem minimaliem uzbuves principiem uztaisu kaut ko ar maksimali letakam izejvielam, tas nav nopietni un cena...naf.
9.maijs 2013, 15:15 | links
 
Barība Golden Fish! Vai kādam ir pieredze ar šo barību?
9.maijs 2013, 12:05 | links
 
iesaku palasīt internetā Sensas barību aprakstus, tajā skaitā arī par kaņepi, patiesībā jau nemaz tik daudzām zivīm viņas neizmanto
es lieku maltas grauzdētas vai negrauzdētas kaņepes tikai pie karpu barībām mačos, jo pamatā izmantoju Sensas gatavās barības, kurās visa jau tā ir tik daudz, ka neko likt klāt neprasās :):)
katrā gadījumā ja būvējat barību paši, tad rēķinieties, ka kaņepe ir ne vairāk, ne mazāk kā tikai viena no vismaz 20-30 sastāvdaļām barībā :):):), neieciklējieties tik daudz uz vienu komponentu, vairāk uzmanības pievērdsiet pareizai barības mitrināšanai un pasniegšanai, kas bieži vien ir daudz svarīgāk par pašu barības sastāvu, ja runājam par ikdienas copi
8.maijs 2013, 08:37 | links
 
ko, kas, izradas, ka zivim ari patikas dzivot labak ka reali ir! Ta jau kanepju propaganda, jauniesi nelasiet!

cukurniedre, 8.maijs 2013, 02:49

Propaganda,ne propaganda,bet jāpērk Jums tā pat būs tās kaņepes-ja gribēsiet tās lietot barībā!
Ar karoti jau Jums mutē neiebāzīs...,kā tās kaņepes pagatavot.Vārīt ,cept,malt,sutināt utt.,iemācīsieties tikai tad-kad paši ar tām darbosieties.Un tad arī sāksiet domāt,eksperimentēt ko kā izmantot-kādās proporcijās utt.!
8.maijs 2013, 07:57 | links
 
...
Ta jau kanepju propaganda, jauniesi nelasiet!

cukurniedre, 8.maijs 2013, 02:49

Labāk jau nu Tu būtu paklusējis.
8.maijs 2013, 07:37 | links
 
ko, kas, izradas, ka zivim ari patikas dzivot labak ka reali ir! Ta jau kanepju propaganda, jauniesi nelasiet!
8.maijs 2013, 02:49 | links
 
Lasiet pa kaņepēm!! Baigi negribās/slinkums rakstīt!
7.maijs 2013, 20:02 | links
 
Avtt, nekāda lūpas uzmešana. :)
Copes lietas nelasu, bet to, ko saka NG, ķeru ar visām maņām. Cilvēks ar pieredzi un analītisku prātu.
Patīk man tā iebarojamā taisīšana. Gribas burties tajā iekšā, lai saprastu, ko katra sastāvdaļa dara. Nepatīk darīt kaut ko, nesaprotot, ko daru. :D Tāpēc vienmēr iemetu pāris bumbas krastā ar dažādu sastāvu un pavēroju, kas notiek + lasu un analizēju citu makšķernieku pieredzi.
6.maijs 2013, 13:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager