Iebarošana, barības

Morbidej!
Nu,neuzmet lūpu tak!:)
Apsveicami vien,ka tā buries cauri baroklim!
Ne katrs līdz tam aizdomājās un nereti sačakarē sev copi,ka prieks nenoskatīties vien!:)
Copes Lietas žurnālā,NG par šo tēmu ir gana plaši rakstījis...tas viņam tāds jājamzirdziņš!:)

Nesaku,ka Tavas peldošās bumbas,nū,iebarošanas bumbas,būtu kas slikts!Bet tikai tad,ja tiešām tajā vietā nav sīkie!
Var mest arī tādas barības bumbas,kas lido labi,bet kad pieskarās ūdenim,tad viņas jauki izjūk,un tad jauki un viegli nosēžās uz dūņaino grunti!Un pa virsu ūdenim ir atkal viss tīrs un jauks,bet dibenā,tas ir,uz grunts ir jauki servēts brokastu galds fišiņai!
Ak,par šo tēmu var aizrunāties jēlu muti un i vēl kas paliks nepateikts!:)
6.maijs 2013, 13:06 | links
 
Kāpēc uzreiz tik kategoriski? Tāda veida bumbas izmantos atsevišķos, specifiskos gadījumos. Man ir zināmas vietas, kur nav vīķu un citu sīkzivju, bet dziļums krietni zem metra, dūņa virs pusmetra.
6.maijs 2013, 12:54 | links
 
...jā,un tādā veidā tiks cmuki sasaukti vītiķi un cita sīka radība!:)
p.s.bet experiments labs!Pats tam esmu gājis cauri...
6.maijs 2013, 12:29 | links
 
Mazliet eksperimentēju ar barību - pētīju, kā tā darbojas ūdenī. 100 % neapplaucēti saulespuķu spraukumi, mitrināti ar vēsu ūdeni, bumba iemesta īsi pēc mitrināšanas - iegrimst un uzpeld ūdens virspusē, skaisti sadalās un veido ļoti simpātisku duļķi. Bija arī agrāk gadījumi, kad bumba uzpeld augšā, taču nesapratu, kura sastāvdaļa liek to darīt. Tagad sapratu - saulespuķu spraukumi. Šīs zināšanas noteikti noderēs seklās, dūņainās vietās (lagūnu ezeri, kūdras karjeri, dīķi). Atvainojiet, ja šeit par to ir bijušas diskusijas, vēlējos dalīties ar informāciju. Ir kādam līdzīga pieredze ar citām sastāvdaļām, barību kombinācijām?
6.maijs 2013, 12:19 | links
 
Liekam barībai klāt MELASI jeb vēl pa agru-copēt taisos Upē!Fiders!
5.maijs 2013, 16:33 | links
 
bariibu gadijumaa es paklausiitu Suita kungu,tomeer pieredze sportaa.
5.maijs 2013, 06:45 | links
 
hehe... taas granulas nu galiigi nav paredzeetas PIEbaroshanai.
Un zemi ne jau saata sajuutai pievieno, bet gan, lai irdenumu un taa saukto "bariibas maakoni" uztaisiitu.
4.maijs 2013, 23:19 | links
 
Nu beidziet tak zemot -tā upe sekla -labāk zemes vietā Dobeles dzirnavnieka zivu granulas -labs balasts straumei-zivs tokš zemi neēd...
4.maijs 2013, 18:04 | links
 
p.s.ak,ne vienmēr tomēr!
Līņojot ir biku savādāk!:)
28.aprīlis 2013, 12:44 | links
 
...zemi liek jebkurā gadījienē...
28.aprīlis 2013, 12:38 | links
 
Nu zemi tomēr bišku vajag, ūdens vēl auksts un barība tīrā veidā būs pa šerpu. Vēl jo vairāk, ja ķers raudas, tad tās ar tīru barību ātri pierīsies. Zemi gan vajag smilšainu, bet tumšu, ja ķers stāvošā ūdenī vai gandrīz stāvošā.
26.aprīlis 2013, 23:03 | links
 
Neesu baigais zemnieks,bet labāk bez zemes .Zeme lai paliek straujākiem ūdiņiem.Bišku melasīti sašķīdina ūdenītī un pie barībiņas...Nevajag pavasarī daudz 1-2kg pietiks,zivtiņai ēstgriba tā laba-protams ,ja necopē kolchozā.Nūū tad,jau vaig ko labāku nekā kaimiņam...
26.aprīlis 2013, 21:01 | links
 
Pusstāvošā vecupē - raudas, pliči, kāds breksis... Pa lielam, viss kas būs! :)
25.aprīlis 2013, 21:13 | links
 
Ūdens jau vēl baigi auksts, bet bišķīt melasi var likt. Bet kādā ūdenī un kādas zivis copēsi?
25.aprīlis 2013, 20:36 | links
 
Vai tagad, vēsā ūdenī, melasi liek klāt? Jeb cenšās pēc iespējas mazāk saldu un aromatizētu un daudz zemi klāt?
25.aprīlis 2013, 18:43 | links
 
JĀ,JĀ TĀ VIŠ I-PILNĪGS CENU BEZPREĢELS...
20.aprīlis 2013, 17:09 | links
 
Piparkūkas droši vien pa 4,50Ls/kg:)
Kaņepes nebij vēl dārgākas?
20.aprīlis 2013, 17:00 | links
 
ha,ha -kod onkulim.Tā seksīgā meiča ar diviem pisķikiem - jau mana bijušā trešā sieva.Pats jau es sexīks ,miesīgs onkuls pār pa 4...mit.Vienkārši tāda māžošanās nebij ienākusi prātā-vienreiz kā saki pie tā bij jānonāk...
20.aprīlis 2013, 16:17 | links
 
Asais,Tu kā es jaunībā!
Tādi ablomi ir jāiziet katram,lai saprastu kas un kā!

p.s.:)tomēr neesi gan tik ass,ka sanāk ablomi!:)
20.aprīlis 2013, 15:25 | links
 
Norāvu sev ablomu-smiekls nāk.Samalu cepumus,piparkūku,kukurūzas graudus,saulespuķu sēklas,piejaucu kaņepi.Pastījos,kas sanācis un veikala čekā-dārgāk kā gatavā barība.Nekad vairs....
20.aprīlis 2013, 15:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager