Iebarošana, barības

Mierīgi var miksēt,Bandīt,karpas paiku ar citām!
23.jūnijs 2012, 08:21 | links
 
Kā Jums liekas, vai barība, kas paredzēta karpai, atbaida citu zivi? Man ir 3kg karpu paika, bet doma ir braukt uz upi, kur karpu nava. Vai citas zivis pienāks?
22.jūnijs 2012, 15:25 | links
 
nor4a ,nezin gan,panemot to pasu SALMO karpu(tiesi sodien dosos uz copi) atverot pasmarzojot pasam gribejas vinu izest :) pat pagarsoju,un likas loti laba :) nedomaju,ka kautkas varetu but skaidits.
27.maijs 2012, 12:43 | links
 
Poliem tiesam ir daudz to baribu un tiesam labas!ir pad loti daudzas baribas kas Latvija nav nemazam un piemeram polija vina maksa ap 1ls kg un prieks breksiem strada ideali bet tikai polija ir noperkama un nevisur ari!ja salidzina cik Latvija ir virna veikala iebarojamo veudi tad polija veikala ir tris cetras reizes vairak lielaka izvele!
27.maijs 2012, 12:08 | links
 
Strādā arī Mondial-f,vispār jau tās poļu barības ir daudz.Viņiem jau ir Sensas rūpnīca un visas apkārtējās valstis ņem sev tās barības.
27.maijs 2012, 12:03 | links
 
gaja runa pa vienu konkretu ezeru!tur es vel to stil neesmu meginajis!un starpcitu tam stil Linis karusa ir lidziga smarza ka N-Gmix!taka teoretiski vajadzetu darboties!bet ka prakse bus redzes maka,medel varbut!
26.maijs 2012, 23:07 | links
 
Anton-tad tu man pasaki ,es nopērku barību ,un aišauju uz to ezeru kur to līni nedabūsi-vot atbildi godīgi vai tu pēc visas copes padarīšanas pirksi to barību,un ieteiksi draugiem-uz pakas rakstīts Ražotājs Boland/Polija.

Polija un pa tādu piķi-sory! tad jau labāk franči vai beļģi
26.maijs 2012, 23:01 | links
 
nor4a
un es ari runaju visparigi pa polu iebarojumiem!man te vairakus gadus atpakal comi-poli ieteica pameginat un biju loti parsteigts!!kautgan tas salmo ar nav slikts bet nu ta cena ir parspileta!un taka polu iebarojamiem cena ir laba tad izvelos vinus!plus vel N-G mix ar labs iebarojums kas ir ari letaks pa salmo un viennozimigi ir labaks pa salmo!ir ezeri kur uz salmo nedabusi lini bet uz N-G mix gan var tik pie liniem!
26.maijs 2012, 22:46 | links
 
no savas pieredzes !!! man Dragons (linis-karuusa) draugam salmo (linis karuusa) man 6lini vinam 2! ataalums kas bija starp muusu grunteneem apmeeram 5-7 m !! un no taa laika tikai nemu Dragon bariibu !!!
26.maijs 2012, 22:33 | links
 
nor4a
mulkibas saku pec peronigas pieredzes!
26.maijs 2012, 22:24 | links
 
anton-Tas laikam ir tik labs -lai varētu ekspertiem pielīst:))
26.maijs 2012, 21:46 | links
 
biju iemeginajis stil polu iebarojamo baribu konkreta necopes diena un stradaja man copeja kaiminiem nekas!pagasgad jau biju meginajis lielupe polu iebarojamos pat bija daudzes reizes ka Polu iebarojamais nostrada krietni labak neka salmo!un vispar vins ir tikpat labs ka salmo un cena ir ok!
26.maijs 2012, 21:30 | links
 
vakār iepirku salmo-1,95ls/līnis karūsa/-izteikšu savu viedokli,jo katram uz to ir tiesības.Ir sajūta ka barība ir šķaidīta,apmēram kā savlaik Napaleons /uzlējums uz ķiršu kaoliņiem/.Barībai nav izteikta smarža,kaut kāds kakao ar rīvmaizi +ķīmija.Barība uzņem mitrumu ,apjomā nepalielinās,tātad tie visi keksi un cepumi -ir mīts un ķīmija...nekas tur neuzbriest,drīzāk saplok, reāli razvod pa latviski.Paldies Lv ekonomiku sildīšu ar citu ražotāju barību.
26.maijs 2012, 21:29 | links
 
Es šodien iegādājos zaneta wedkarska breksis 3kg paka 2,5Ls

Iznāk 83 santīmi kg.
Smaržo labi,redzēs ko teiks zivis.
26.maijs 2012, 21:01 | links
 
Šodien nopirku gan uniwersalna,gan līni.Domāju ,kāpēc Salmo maksā 1.75 un uz augšu kg.,bet Supermix mondial-f 1.29 kg. un nevar būt ka viņa ir sliktāka!Izmēģināšu tad pateikšu,ar Salmo nevarēšu salīdzināt-jo tādu nepērku-tikai augstās cenas dēļ!Teiksim Dragon vari pa to pašu naudu nopirkt 2.5kg,bet Salmo tikai 2kg.,un maniem apstākļiem viņa strādā labi!
26.maijs 2012, 19:16 | links
 
Te mazliet par Traper ēsmām un motiļiem
26.maijs 2012, 17:55 | links
 
Jaukas žuvims ok 0.85Ls 1kg
19.maijs 2012, 09:26 | links
 
Nu sodien meginashu otro zorti,tad manis :) nu vakar pienaca tas zivis :)
19.maijs 2012, 09:08 | links
 
Nu nezin nezin...pāris gadus atpakaļ paņēmu provei ATEMIS...vismaz tad likās,ka pakas saturs sagrābts no šķūņa pakšķiem-gruži,pelavas,putekļi,smiltis,akmentiņi un hrenviņzinkasturvēl!;)Lai kaut cik izskatītos,uzsveru,kaut cik izskatītos pēc iebarojamā,tad tam visam pa virsu kāds cepumiņš uzbērts pa virsu!
Koroč,varbūt tā tikai man trāpījās,bet manam vairāk uz ATEMI ne-sto-it!;)
Ir tak visādas citas tik jaukas barības...


p.s.sory,ja kas,bet tā nav antireklāma!Tas ir atgadījums iz dzīves!
19.maijs 2012, 08:05 | links
 
So vakaru noproveju to ATEMI liini,karuusu ,un strada. Rit proveshu to universalo.redzes ka ar to bus. Domaju,ka var pirkt.Izmegini pats:)
19.maijs 2012, 01:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager