Iebarošana, barības

Biezpiens ar jogurtu... Juus veel 3 staaviigu torti ziviim izcepjat :D
20.maijs 2011, 12:07 | links
 
Bralitis > ...nu redz ..:) un Tu nevari saprast ,kas copē , roka jau sniedzas piecirst... ,nē... , nav vēl īstais laiks , vot nervu kutināšana..... ;DDD !!!
-pamēģini kādreiz.. :)
20.maijs 2011, 11:46 | links
 
Expo - ar fīderi neredz tik labi kā viņš sūkā :)) Bet tas moments vienmēr ir patīkams :))) tāpēc pluds man labāk patīk.
20.maijs 2011, 11:07 | links
 
Vienīgais biezpienu un to jogurtu...ja būs skābs- visa cope vējā....par linsēklām- nemaļu apcepu un beru klāt.
20.maijs 2011, 10:18 | links
 
par biezpienu biju arii izbriinijies, kad te viens koleegis pateica, ka vinsh liekot klaat :) heheh
Izlasiiju arii te biezpienu iesaka pievienot.
20.maijs 2011, 10:11 | links
 
Bralitis > ...biedz ...:DD , redz visu... , man patīk pat labāk kā ar pludu.. :) .
20.maijs 2011, 10:00 | links
 
Uz fīdera nav tas kaifs :)) Neredz kā tas sūkātājs ņemas :)) Es tikai ar pludu...baigā nerru spēle :)) Tāpēc jau ar patīk tā līņu cope.
20.maijs 2011, 09:58 | links
 
aakkis > -nezinu par dīķiem , savus visus noķēŗu upē uz Fīdera.....
-tie kas dīķi aug , nārsto un tiek papildināti ar dažiem eksemplāriem ''asins'' uzlabošanai .
20.maijs 2011, 09:55 | links
 
Linsēklu eļļa nerullē. Es daru tā : linsēklas iepērku aptiekā . Uzkarsē tīru pannu. Uzber tās vienmērīgā kārtā un izgrauzdē - visu laiku jāmaisa.Tad atdzesē. Tad kafijas dzirnaviņās samaļ līdz pulverim. Aroms baigi spēcīgs.Tad pie parastā zivju kombikorma -uzbriedināta pieber pa mazai šķipsniņai. Pilnīgam kaifam ūdens malā tam maisījumam pievienoju biezpienu. Ar biezpienu ir sarežģītāk. nopērku kādus 100 gr pilnpiena biezpienu - to blīvo ne graudaino. Marlē no viņa izspiežu mitrumu,tad nedaudz paturu lai izžūst uz tās pašas marles,sadrupinu mazos gabaliņos un tad klāt pie augstāk minētā maisījuma . Jāizlieto uzreiz jo pēc pāris stundām tas var saskābt . Līni pievelk linsēklu aroms un viņš kaifo no biezpiena. Bez piezpiena ar var iztikt,bet ja viņš ir viņu nofiksējis tad paliek baigi rijīgs :))
20.maijs 2011, 09:54 | links
 
Zinu pa eļļām un citiem,tikai to līņu tā maz.Dīķī savā jau noķert nav māksla,bet vecupēs un ezeros jau cits kaifs!
20.maijs 2011, 09:47 | links
 
Ja jau liek biezpienu..... kāpēc ne jogurtu...pie reizes pašam brokastis pie upes...
20.maijs 2011, 09:43 | links
 
aakkis
jogurtam tak ar dažādas tuti&fruti piedevas.
:))
20.maijs 2011, 09:42 | links
 
aakkis > laba štelle līnim pie paikas , linsēklu eļļu....
20.maijs 2011, 09:41 | links
 
Viens ņe ruskijs man atrakstīja,ka barību mitrinot liek klāt jogurtu.Vienīgais,jātaisa ātri grimstoša,lai nesasauktu sīkzivis.Šovakar jāprovē uz līni!
20.maijs 2011, 09:37 | links
 
Vai ir kaadi komentāri par barību N-Tice Meaty Mix? Pirmo reizi iegādāju. Pirms mēģināšanas labprāt dzirdētu svešu pieredzi un kļūdas.
3.maijs 2011, 20:08 | links
 
Davis! Nav manā rīcībā tādas statistikas kā jau teicu. Vai ir pieejama arī statistika par atstātajiem sviniem? :)
3.maijs 2011, 16:03 | links
 
Davis, es jau ar par C&R :)
3.maijs 2011, 15:54 | links
 
to Jurik

Lielākais skaits zvēru ar nav nomedīti, nošaujot ar šaujamieroci (bise, karabīne), bet ar būltām, šķēpiem, lamatām un tml.
Latvijas lielākās karpas ir izvilktas ar tīkliem (burtniekā ~30kg)un tad jau nāk uz boilām - makšķernieki kas nealkst ierakstīties LR rekordu grāmatā!
Pasaules lielākā karpa ar izvilkta uz boilas!

To eerglis,

Pareizi tu saki apčubināt, apsmērēt rētas, samīļot un atpakaļ pie galda!
Piemēram pagāšgad kaķītī vienā sektorā sacensībās izvilka 14kg karpu - nofotogrāfēja, nosvēra un palaida - tā pati karpa bija jau pāris gadus atpakaļ izvilkta bet tajā gadā izvilka viņu vēl divas reizes. Respektīvi par cik ka karpai galvu nenocirta tad šo 14kg karpu vilkt ir izbaudijuši jau vismaz 4 makšķernieki nevis viens.
3.maijs 2011, 15:48 | links
 
to maigoshanos ar ziviim nekad neesmu sapratis + veel taa suukshanaas ar vinjaam -fetishs kaut kaads
3.maijs 2011, 15:44 | links
 
pēc tam apčubināt, apsmērēt rētas, samīļot un atpakaļ pie galda! :D tas tā jokam. :)
3.maijs 2011, 15:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager