Jerkbait

Par džerka kāta akciju man uzskats ka viena no pirmajam izvēlēm ir - gribi ķert ar baudu vai skaitu, ja ar baudu tad kāts būs pietiekoši elastīgs, metīs labi, bet nevarēsi augusta beigās tik vienkārši lēpenes izsist cauri un arī citā laikā zāles, nevarēsi džerkam piedot agresīvu gaitu, bet toties katru zivi vilksi ar baudu,.... otra opcija ir kā armatūras stienis iet caur visam zālēm rūkdams, normālu zivs kustību jūti sakot ar ~5kg, mest ar tādu ir smags darbs , visos laikos kad der vari noorganizēt agresīvu spēli, kas līdakas padara traku, ja ir viegls labs kāts, šādi cietie sadalās reizinātajos vienas max otrās sezonas laikā.

Es personīgi esmu pārgājis uz pirmo variantu, bet brīžiem prasās vecais labais armatūras stienis vienalga :D
11.decembris 2020, 10:47 | links
 
CAT [09.12.20]: Hallo.. Gribētu dzirdēt lietotāju atsauksmes par Bigbait kātiem.

Gator explorer 180grami..
Snackbaits Black wipe 160g.

Interesē augšejais tests vai atbilst... Gribās kko no šiem BFT multipike vietā, lai pats met :D
Sanācis ir pastrādāt ar abiem šiem kātiem, priekšroku dodu snackbaitam. Estētiskāks, ērtāks rokturis, jutīgāks, vieglāks. Man ļoti patīk. Explorers tomēr tāds bomīgs, pat teiktu lempīgs. Bet tās ir manas domas. Cits iespējams teiks savādāk. Tikai ar snackbaitu problēma ir tā, ka to vairs neražo līdz ar to īsti nekur nav pieejams. Snackbaits jaunu kātu sola februārī. Vai izmaiņas būs pašā kātā/blankā, vai tikai nosaukums būs cits to jau redzēsim.
15.decembris 2020, 10:08 | links
 
Par džerka kāta akciju man uzskats ka viena no pirmajam izvēlēm ir - gribi ķert ar baudu vai skaitu, ja ar baudu tad kāts būs pietiekoši elastīgs, metīs labi, bet nevarēsi augusta beigās tik vienkārši lēpenes izsist cauri un arī citā laikā zāles, nevarēsi džerkam piedot agresīvu gaitu, bet toties katru zivi vilksi ar baudu,.... otra opcija ir kā armatūras stienis iet caur visam zālēm rūkdams, normālu zivs kustību jūti sakot ar ~5kg, mest ar tādu ir smags darbs , visos laikos kad der vari noorganizēt agresīvu spēli, kas līdakas padara traku, ja ir viegls labs kāts, šādi cietie sadalās reizinātajos vienas max otrās sezonas laikā.

Es personīgi esmu pārgājis uz pirmo variantu, bet brīžiem prasās vecais labais armatūras stienis vienalga :D

Davis-Di, 11.decembris 2020, 10:47


Ohh mana pieredze tā teikt ne visai pozitīva arī, paņēmu it kā normalu Swakzvoker 210 kātu dzerkam līdz 140 gr, reāli 70-90 gr diapazona mānekļus mētaju, viegls, ērts paciets jā bet pussezona un sadalījās kāts reizinātajos, jeb spice pie 3 gredzena laikam ,velkot dzerku āra no ūdens nolūza,
vot ej saprotu kāpēc , par cik no ārzemju veikala teica sūti atpakaļ mēs samainīsim aizsūtīju , sie saka nosūtīts rūpnīcai uz apmaiņu....
nju lūzums bija gandrīz kā ar nazi nogriezts....
15.decembris 2020, 11:48 | links
 
SZ signature jerka kāts man ar sadalījās reizinātajos, bet piemēram SZ signature orģinālais 8"6' ar dubulto ručku jau rukā 4x pilnus gadus, gaidu kad sadalīsies, bet vel nesadalās :D
15.decembris 2020, 12:17 | links
 
Vīri, varbūt kādam ir pārdošanā spininga kāts lielajām gumijām? Tikai bez tīģera, bez inerces spolēm paredzēts. Garums ap 2.50-2.60 un testu līdz 150 gr. Ja ir kādi piedāvājumi lūdzu PM.
29.decembris 2020, 12:15 | links
 
Bez trigera:)))
29.decembris 2020, 12:16 | links
 
Sveiki!

Varbūt kādam ir pieredze ar BFT instinct kātiem?
Pāšlaik metu aci uz diviem modeļiem un varbūt kādam ir kāds papildus info par šiem?

BFT Instinct 7,6'' H, Tournament Pike -120g
BFT Instinct 7,10'' H, Pike Versatile -130g

Pamatā doma tikai ar downsize gumijām
25.marts 2021, 18:25 | links
 
Sveiki!

Varbūt kādam ir pieredze ar BFT instinct kātiem?
Pāšlaik metu aci uz diviem modeļiem un varbūt kādam ir kāds papildus info par šiem?

BFT Instinct 7,6'' H, Tournament Pike -120g
BFT Instinct 7,10'' H, Pike Versatile -130g

Pamatā doma tikai ar downsize gumijām

asaris7, 25.marts 2021, 18:25


Labi kāti, bet ieteiktu vispirms pakratīt, lai saproti vai tas ir tas ko gribi un roka ieguļas - eholote.lv ir uz vietas.
Es pats priekš BB gumijām dodu priekšroku garākiem kātiem.
25.marts 2021, 19:13 | links
 
Davis-Di [25.03.21]: Sveiki!

Varbūt kādam ir pieredze ar BFT instinct kātiem?
Pāšlaik metu aci uz diviem modeļiem un varbūt kādam ir kāds papildus info par šiem?

BFT Instinct 7,6'' H, Tournament Pike -120g
BFT Instinct 7,10'' H, Pike Versatile -130g

Pamatā doma tikai ar downsize gumijām

asaris7, 25.marts 2021, 18:25

Labi kāti, bet ieteiktu vispirms pakratīt, lai saproti vai tas ir tas ko gribi un roka ieguļas - eholote.lv ir uz vietas.
Es pats priekš BB gumijām dodu priekšroku garākiem kātiem.
Sveiks!

Varbūt vari ko konkrētu ieteikt?
25.marts 2021, 19:31 | links
 
Sveiks!

Varbūt vari ko konkrētu ieteikt?

asaris7, 25.marts 2021, 19:31


Tad jāzina budžets.
Un downsize gumijas ir cwc izpratnē kā tournament pigshad, vai Claes Claesson izpratnē - 30+cm :D
Vai lietosi ar to pašu kātu arī džerkus?
Kas būs max svars gumijām Gumija + stingeris + svins?
25.marts 2021, 20:03 | links
 
Davis-Di [25.03.21]: Sveiks!

Varbūt vari ko konkrētu ieteikt?

asaris7, 25.marts 2021, 19:31

Tad jāzina budžets.
Un downsize gumijas ir cwc izpratnē kā tournament pigshad, vai Claes Claesson izpratnē - 30+cm :D
Vai lietosi ar to pašu kātu arī džerkus?
Kas būs max svars gumijām Gumija + stingeris + svins?
Budžets ap 200 eur. Gumijas 18-20cm. Jerks nav plānā, ja nu vienīgi kāds glaideris/hibrīds. Pārsvarā sanāk darboties pa seklumiem un retos gadījumos likšu ko vairāk par 7g atsvaru.
25.marts 2021, 20:18 | links
 
Davis-Di [20m]: Sveiks!

Varbūt vari ko konkrētu ieteikt?

asaris7, 25.marts 2021, 19:31

Tad jāzina budžets.
Un downsize gumijas ir cwc izpratnē kā tournament pigshad, vai Claes Claesson izpratnē - 30+cm :D
Vai lietosi ar to pašu kātu arī džerkus?
Kas būs max svars gumijām Gumija + stingeris + svins?Budžets ap 200 eur. Gumijas 18-20cm. Jerks nav plānā, ja nu vienīgi kāds glaideris/hibrīds. Pārsvarā sanāk darboties pa seklumiem un retos gadījumos likšu ko vairāk par 7g atsvaru.

asaris7, 25.marts 2021, 20:18



Pieredze rāda, ka daudzi sāk ar 20cm gumijām, bet diezgan atri kapj augstāk uz 22-23 un pat 25cm gumijām.

Līdz ar to kātu manā skatījumā vajadzētu ar rezervi - ~8,6'/256cm ar testu līdz 140gr
BFT Roots G2 Impact 2.54 m, -140 gr

Ja ir ok ar ~240cm tad jau tevis pieminētais
BFT Instinct Pike Versatile 2.39 m, -130 gr
Gator Swim Bait Explorer 2,38 m, līdz 110gr

Ja patiešām nekāpsi augstāk par 20cm tad ieteiktu apskatīties - BFT Raptor Pike Multi 2.44 m, -100 gr ar vieglu Daiwa tatula spoli būs riktīgi viegls komplektiņš.

Uzzvani eholotes.lv viņiem daudz kātu ir uz vietas un izcilā, sapratīsi kas īsti derēs tev.
25.marts 2021, 20:39 | links
 
Ja kādam ir lieks jauns vai lietots BigBait kāts ar testu ap 200g un garumu >2.50m, piemēram BFT Lizzard, Wolfcreek Damn You Rod vai Swartzonker Black Series Pro utt., tad labprāt nopirktu. Rakstiet personīgi, paldies
14.aprīlis 2021, 16:34 | links
 
Iesakiet lūdzu džerka kātu vieglajiem mānekļiem līdz 30-40 gramiem. Ideālā variantā uz parasto spoli. Neko nevaru atrast..., bet varbūt ne tur skatos:)
25.aprīlis 2021, 09:07 | links
 
Pēc testa tas ir standarta Tviča kāts. Tādiem jābūt katrā veikalā, un tieši uz bezinerceni.

:)
25.aprīlis 2021, 12:00 | links
 
Iesakiet lūdzu džerka kātu vieglajiem mānekļiem līdz 30-40 gramiem. Ideālā variantā uz parasto spoli. Neko nevaru atrast..., bet varbūt ne tur skatos:)

Remy1978, 25.aprīlis 2021, 09:07


Nu jā, tādā testā vairs noteikti nav specializētu džerka kātu, tie jau ir smagā tviča kāti (pa lielam tehnikas jau līdzīgas). No mūsu veikala sortimenta tur precīzi derētu Crazy Fish modelis KABAN, 2.09m garums, nīgrākā testa versija 12-45g. Bet nu noteikti tas nav vienīgais variants tirgū, tviča kātu trūkums nav novērots :)
25.aprīlis 2021, 12:19 | links
 
JIG.LV [25.04.21]: Iesakiet lūdzu džerka kātu vieglajiem mānekļiem līdz 30-40 gramiem. Ideālā variantā uz parasto spoli. Neko nevaru atrast..., bet varbūt ne tur skatos:)

Remy1978, 25.aprīlis 2021, 09:07

Nu jā, tādā testā vairs noteikti nav specializētu džerka kātu, tie jau ir smagā tviča kāti (pa lielam tehnikas jau līdzīgas). No mūsu veikala sortimenta tur precīzi derētu Crazy Fish modelis KABAN, 2.09m garums, nīgrākā testa versija 12-45g. Bet nu noteikti tas nav vienīgais variants tirgū, tviča kātu trūkums nav novērots :)
Paskatījos Jūsu saitā. Nebūs tā, ka m.fast pie raustīšanas ļodzīsies...? Man jau ir 2 jauni tviča kāti, viens no tiem Cormorans. Džerkot bezjēgā... vienīgi tie ir 240cm...
25.aprīlis 2021, 15:17 | links
 
Paskatījos Jūsu saitā. Nebūs tā, ka m.fast pie raustīšanas ļodzīsies...? Man jau ir 2 jauni tviča kāti, viens no tiem Cormorans. Džerkot bezjēgā... vienīgi tie ir 240cm...

Remy1978, 25.aprīlis 2021, 15:17


Nu ar 2.40m jebkurā gadījumā džerkot ir "bezjēgā" un tvičot arī, ja to dara klasiskajā rāvienu tehnikā ar kātu pret ūdeni ~45 grādos. Loģiski ka garāks kāts arī uz savu garumu vairāk izlocās. Bet viss kau atkarīgs no mānekļa ko taisies izmantot, prasītais līdz 45g tas tak ir kaut kādi ļoti mazi slaideri a ļa mazie Strike Pro Baby Buster, tādiem šis kāts pietiek atliektiem galiem, jaudas rezerve tur ar uzviju. A ja gribi armatūras stieni, kas pilnībā nelocās pie šādiem, tad vienkārši meklē kātu neiknāķa testā, ne līdz 45 a līdz kādiem 70-80g. Ja ir laiks un iespēja, tad labākais, protams, ir atnākt uz veikalu, pašam pataustīt, paņemt savus mānekļus līdzi, kaut vai "sausajā" piekārt pie gala un pakratīt utml.
25.aprīlis 2021, 16:23 | links
 
Man jau šķiet ka tā vertikālā tehnika pa lielam strādā no basenes, ja tu stāvi pelā vai kāda citā laivā tad tev kājas ir zem ūdens līmeņa un tev pareizai vertikālai tehnikai kātam jābūt ne garākam par 1,20m, nu pilnīgs sviests, papildus pamēģini sekmīgi piecirst tā.
Džerkojot komforta garums ir 2,2-2,4 ar multu, spininga versijā džeki mauc ar garākiem.

Džerkam pats lietoju 2,39m.


@Remy1978 paskaties Svartzonker Black Series Pro Spinning Reel Rod 30-90 gr , derēs gan ne pārāk smagiem džerkiem un arī gumijām, kā pigshad jr. utml.
25.aprīlis 2021, 17:17 | links
 
Man jau šķiet ka tā vertikālā tehnika pa lielam strādā no basenes, ja tu stāvi pelā vai kāda citā laivā tad tev kājas ir zem ūdens līmeņa un tev pareizai vertikālai tehnikai kātam jābūt ne garākam par 1,20m, nu pilnīgs sviests, papildus pamēģini sekmīgi piecirst tā.

Davis-Di, 25.aprīlis 2021, 17:17


Nu te ir vieta praksē, kur noder Pitagora teorēma ... Vienādsānu taislenķa trijstūris :) Lai dabūtu 45 grādus pret ūdeni kāta garums sanāk "hipotenūza"... Respektīvi, ja kājas atrodas ūdens līmenī, tad pēc formulas
a2+b2=c2 un izvelkot kvadārsakni cilvēkam ar augumu 1.8m sanāks ~2.55m. Bet nu paņemot drošības attālumu no ūdens + jau minēto faktu, ka kājas tomēr nav ūdens līmenī, tviča klasika ~2.10m nostājas vidējam latvietim. A ar 2.40-2.50 var Porzinģis ar Biedriņu klasiski tvičot :)
25.aprīlis 2021, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager