Jerkbait

Sveicināti, jautājums

Par cik speru pirmos soļus "mazbigbaitā" ir doma pašam veidot stingersistēmas no titāna
Bet
Kur labāk visu furnitūru/labas knaibles visu iepirkt? Šobrīd esmu atradis tikai 2 zviedru kantorus

Labprāt uzklausītu spečuku pieredzi

spura, 2.maijs 2024, 18:04


Sienamais titāns knot 2 kinky titanium ir noteikti eholotes.lv un ProfiTackle pie Vitālija.
Ja gribi nerūsējošā tērauda stiepli tad draudzējies ar metinātāju vai arī ja ļoti daudz taisīsi, tad metinātāju veikalā nopērc, es bigbaitam lietoju 0.8mm un spaikiem 1mm. Mānekļiem līdz 18cm var/vajag tievāku 0.6mm.

Davis-Di, 2.maijs 2024, 19:28

Ja tomēr pamēģinu knot 2 kinky, kuru izmēru droši varētu pamēģināt?
7.maijs 2024, 19:57 | links
 
Sveicināti, jautājums

Par cik speru pirmos soļus "mazbigbaitā" ir doma pašam veidot stingersistēmas no titāna
Bet
Kur labāk visu furnitūru/labas knaibles visu iepirkt? Šobrīd esmu atradis tikai 2 zviedru kantorus

Labprāt uzklausītu spečuku pieredzi

spura, 2.maijs 2024, 18:04


Sienamais titāns knot 2 kinky titanium ir noteikti eholotes.lv un ProfiTackle pie Vitālija.
Ja gribi nerūsējošā tērauda stiepli tad draudzējies ar metinātāju vai arī ja ļoti daudz taisīsi, tad metinātāju veikalā nopērc, es bigbaitam lietoju 0.8mm un spaikiem 1mm. Mānekļiem līdz 18cm var/vajag tievāku 0.6mm.

Davis-Di, 2.maijs 2024, 19:28
Ja tomēr pamēģinu knot 2 kinky, kuru izmēru droši varētu pamēģināt?

spura, 7.maijs 2024, 19:57


Atkarīgs cik lieliem mānekļiem un cik resna pamataukla. 15cm cūciņam var 25lb, lielākiem mānekļiem līdz 45lb
7.maijs 2024, 20:42 | links
 
Sveiki, varbūt kādam ir kādas atsauksmes par spoli "tica titanclaw tc301" varbūt kāds var ieieteikt kātu atbilstošu spolei?
7.maijs 2024, 22:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager