Jerkbait

Ja pieņemam, ka Shimano Stella/arī Twinpower skaitās etalons bezinerces spolēm, tad kādas ir labākas multiplikatora spoles džerkošanai (pie 50 - 150 gr.mānekļi)

Kāda Jūsu (subjektīvi) ir labākā spole džerkošanai šobrīd tirgū (kam man krāt naudu)?
24.janvāris 2013, 02:00 | links
 
Ja gribi ilgu kalpošanas laiku attiecībā pret kvalitāti, tad noteikti SHIMANO. Man jau 7gadu kalpos, CALCUTTA TE DC 201, CALCUTTA 201B, CARDIFF 401. Ja nevavi pavilkt pirmās divas, tad Cardiff 301.
Abu Garcia Ambassadeur Record- būtu nākamā ,tad Daiwa LUNA, un tad tikai REVO TORO un REVO TORO Winsh.
24.janvāris 2013, 09:21 | links
 
Perc ABU 5601JB un nenozelosi nekad! Cena veikala aptuveni 140ls
24.janvāris 2013, 13:30 | links
 
Iemetiena attālums mainīsies par 20%,jo JB lēts reklāmas triks. Gribi pirkt reklāmas upura spoli . tas Tavā ziņā. [vienam meita otram -māte]-pajāta.
24.janvāris 2013, 17:14 | links
 
Iemetiena attālums mainīsies par 20%,jo JB lēts reklāmas triks. Gribi pirkt reklāmas upura spoli . tas Tavā ziņā. [vienam meita otram -māte]-pajāta.

Udenskasis, 24.janvāris 2013, 17:14

Panem savu simani un es savu JB un paskatisimies cik talu iemetisi Tu un Cik es. Saksim ar to ka Tavam simanim metiena bridi auklas kartotajs stav uz vietas bet abu iet lidzi izmestajai auklai. Tavs iemetiens ne tuvu nebus tik tals ka abu! To Tev jebkurs normals pardevejs pateiks!
24.janvāris 2013, 20:22 | links
 
NELEKSIM KUPROS, bet paskaties zviedru lapās par džerkošanu .(CWC) Tur tādas JB tuvu nestāv. Ja gribi lekties uz aicināšu uz savu dīķi, pamērosimies ar JB.
nekas personīgi, bet JB ir pirmais solis uz džerkošanu Latvijā. TIKAI UN VIENĪGI STULBAJIEM LATVIEŠIEM, ARĪ MAN SAVULAIK TĀDA BIJA!
24.janvāris 2013, 20:38 | links
 
Nu tas protams Tavs subjektivais viedoklis, bet es savu ABU nemainisu nekad ne pret kadu shimani. Un iemetiena es 64gramigu dzerku metu tikpat talu ka draugs ar bezinerceni, vienos vartos! Ir vel tada lieta ka kats un auklas diametrs, ne spole vien visa Fizika dzivo!
24.janvāris 2013, 20:58 | links
 
Lūdzu pakomentējiet!
Vai ar Jerkbait kātiem testā līdz 120 vai 150gr ir tādas blankas, ka ļauj priecāties arī par 1-1.5kg līdacēna izvadīšanu, sajust tā danci zem ūdens vai arī cik lielai jābūt līdakai? Kuru kātu Jūs ieteiktu kā ar Jūtīgāko blanku, kāda cena un kur nopērkams?
24.janvāris 2013, 22:32 | links
 
Man ir Agat norton pike ar testu 20-100 grami. cena veikala ap 30ls. Vienlidz labs ka pie 10kg lidakas gan 1kg!
24.janvāris 2013, 23:06 | links
 
... nezinu vai ir vajadzīgi kāti ar tik mežonīgiem testiem! T.i 150gr.... Pamatā šancēju ar diviem kātiem:
Bromanodell - 100gr ar Abu c4;
Okuma Octana - 40gr ar Abu Revo Inshore.
Jāņem vērā arī tas, ka lv tirgū pieejamie džērki ir diapazonā līdz 100, izņēmumi ir bet dēļ 3 vai 4iem džērkiem pirkt kātu ar papildus 50gr jaudu, diez vai būs jēdzīgi! Stc. Abu JB un c4 ir teju viens un tas pats, dižas starpību neatradīsiet! Turklāt shimano vs Abu, subjektīvi, bet Abu tomēr kalpos ilgāk un ir ļoooti viegli kopjama un jebkuru defektu esmu novērsis pats, tikai detaļas pie fishbon jāpaņem!
25.janvāris 2013, 09:24 | links
 
Priekš Strike Pro Big Bandit pietiks 100gr. kāta tests?
25.janvāris 2013, 10:55 | links
 
Ar savu Bromanodell 100gr Big Bandit raustu. it kā jau vajadzētu bik cietāku kātu, bet nu spēle ir laba.
25.janvāris 2013, 11:11 | links
 
.....nu tādi pati attiecība, ja copes dienā ņem uz džērku, tad Busters 10 : 1 izcirtīs big banditu!... tad jautājums, paliek tas pats! Vai vajadzīgs kāts dēļ šīm dažām reizēm?! Un banditu izraustīsi arī ar 1oogr. kātu!
25.janvāris 2013, 16:18 | links
 
Sakiet, kur ir nopērkams, vai pasūtāms Bromanodell, kāds ir tā kods, ja jāpasūta caur eBay?
25.janvāris 2013, 16:21 | links
 
.... diez vai būs šis kāts ebayā! Goldfišā savu dabūju....
25.janvāris 2013, 16:25 | links
 
Tā vīri, tagad vajadzīga atsauksme par Sebile stick shad 155 suspendingu (15,5 cm un 70 gr.).Ir kāds lietojis, kādi lomi, kā uzvedās...?Lūdzu nejaukt ar mazo 11, 4 cm stick shadu.Varbūt kāds ir nobriedis uz nākamo sezonu?Cipars liels ap 20 mārciņām....varbūt kādam mētājās kastē:), labprāt atpirktu.Un vēl labprāt kādam piebiedrotos, kas sūta jauno Cormoran Jerkman (14, 5 cm un 88 gr.).Lūdzu PM.
7.februāris 2013, 18:36 | links
 
Tikko Sebile ielicis interesantu video, par Sebile Stick demonstrētām tehnikām, ar nosaukumiem. Varbūt ir kādi komentāri, kuras no šīm tehnikām Jūs lietojat un ir salīdzinoši ražīgākas...
Nosaukumi bija šādi: 1. Twiching, 2. Jerking, 3. Stop&Go floating, 4. Stop&Go Suspending, 5. Stop&Go Sinking, 6. Burning, 7. Walking The Dog.
7.februāris 2013, 20:46 | links
 
Tā, ir man 3 šādi brīnumi katrs savā krāsā, pie vienādas spēles un vispār loms ir tikai uz vienas krāsas.... Stils laikam jau vairāk pie Twiching tikai bikuc lēnāk - rudenī, pavasaris vasara nebija šo mānekļu. Jebkurā gadījumā interesants video ir jēga pamēģināt arī citus veidus izskatās interesanti Paldies ka padalījies :)
7.februāris 2013, 21:10 | links
 
Kas mani pārsteidza: spoles milzīgi ātrā pietīšana, reizē ar pievilkšanu. Tāds īsts ātra vizuļa driblings. Tas Burnigs aŗi... Būs ko mēģināt.
7.februāris 2013, 21:34 | links
 
to BUKS
155 nieku Rīgā vaikalā var iegādāties par Ls. 7.50 gabalā.
Māneklis ražīgs, bet kā kurā udenstilpē.
Strādā visi FL, SU, SK modeļi.
Problēma ir BRĀĶIS. Man no kādiem 15. gab, tikai divi, jau pašā sākumā nelaida iekšā ūdeni. Dažam labam pietika ar 10. min, lai iekšā jau klunkšķētu. Izeja ir. Jaunam māneklim ar epokšveidīgu līni jānoķellē cilpu vietas. Tas līdz.
7.februāris 2013, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager