Jerkbait

Sveiki.
Vel temats par ko velos dzirdet ir zivju rekordi, es neuzsakatu ka ir parezi visus veidus likt kopā, tieši par līdakam šobrīd runājot pamatā ir spinigs metašana, tad ir velce kopumā daudz nav jamāk iemet tik kaut cik jadzigu vizuli un lenam vizinies pikniks, kads tam piejiet nopietnak bet kopuma to var izdarit jebkurš, kam rokas istajā vietā, tad vel ir dzīvā tur ar lieli mākslu nevajag, tapāt ka ūdas ziemā un vasarā, jebkurš piem vienreiz gada atnāk uz copi uzmauc zivtinu ieliek un ir , lūdzu neapvainojaties, bet tā ir ,esmu meiģinajis visu loti vnk un neintresanti.
Tapēc būtu godīgi un pat pareizi ka rekordus liktu apakskategorijas apm tā

Ūdas ,karodzini, utt,
Spinings,dzerks utt
Dzīvais makskere,
Velce,

Kā Jūs domājat vai tas ir iespējams un kā to panākt.

Paldies.
3.septembris 2014, 16:37 | links
 
Pamēģināju muļtikus....paldies Jurcikam un vēl vienam džerka veterānam! Iemācīties no labās uz kreiso roku tīt 100% man neizdosies. Tāpēc Jurcika muļtiku jau pēc kādiem 5 metieniem noliku nost. Pārliku uz savu kātu 1,95 (bez trigera) Okumu Fina 250 uz labo roku . Jāpiekrīt, ka džerku izspēlēt var labāk! Kas likās pats galvenais, daudz lēnāk viss process salīdzinājumā ar bezinerceni. Īšāk sakot, gribu mēģinārt vēl:).Iemetiens gan ir stipri mazāks (pirmā reizē bez īpašas piepūles līdz kādiem 30 metriem). Stiprāk mest negrībējās dēļ bārdām ( šoreiz nedabūju nevienu). Ja ar bezinerceni tā mierīgi metam 60-70 metri un vējā ap 80-100, tad šie 30 likās krietni bēdīgi. Tagad ir štuks uz Zviedriju nākamgad paņemt muļtiku un salīdzināt kā veiksies salīdzinot ar kolēģi, kurš strādās ar bezinerceni. Vēl pamēģināju Agat džerkus . Ļoti patika Mr. cop.jr. par Mr .Lucky biju vīlies (tā īsti nemācēju izspēlēt) un Mr. Bone arī nepatika. Arī Strike pro tail bija galīgi garām....varbūt tāpēc, ka ar astēm vispār tā jocīgi viņi spēlē (vai nespēlē). Tieši kādas dienas atpakaļ no sportsdirect pasūtīju Strike astaino par labu ciparu (8.40 eur). Varbūt kāds ir iepircis vairākus Agat Mr. Cop Jr.? Labprāt iegādātos vai iemanītu no savas kolekcijas.PM
7.novembris 2014, 20:11 | links
 
Buks, jāmēģina vēl un labaks kāts manam komplektam vajag ;) kaut gan man neliekas ka es tik tuvu metu.
Bandit tail nav ne vainas... Zviedros kaa jau teicu labu laiku ir bums ar tādveidiigajiem un lielajam gumijām ;)
8.novembris 2014, 18:06 | links
 
Sakarā ar smagu saslimšanu - mušiņmakšķerēšanu, tuvākajās dienās pārdošanā tiks izlikta visa raustīkļu kolekcija. Viena gab. cena 5 eiras. Foto ar mānekļiem tiks eksponēts sadaļā bildes. Ir arī
st. Croix kāts 60. eiras.
8.novembris 2014, 19:09 | links
 
Foto ir izvietots bilžu sadaļā. Jau esošajiem interesentiem PM!
9.novembris 2014, 14:25 | links
 
Sakarā ar smagu saslimšanu - mušiņmakšķerēšanu, tuvākajās dienās pārdošanā tiks izlikta visa raustīkļu kolekcija. Viena gab. cena 5 eiras. Foto ar mānekļiem tiks eksponēts sadaļā bildes. Ir arī
st. Croix kāts 60. eiras.

paiks, 8.novembris 2014, 19:09

Mušiņmakšķernieki,esiet modri-pēc kāda gadiņa-diviem Paika ūtrupē varēsiet dabūt labu mušiņmakšķerēšanas arsenālu par labām cenām:)
9.novembris 2014, 14:42 | links
 
8)
Pilnīgi iespējams! Vai mēs telpas ūtrupei varēsim rentēt kopīgi?
9.novembris 2014, 20:57 | links
 
Sakarā ar smagu saslimšanu - mušiņmakšķerēšanu, tuvākajās dienās pārdošanā tiks izlikta visa raustīkļu kolekcija. Viena gab. cena 5 eiras. Foto ar mānekļiem tiks eksponēts sadaļā bildes. Ir arī
st. Croix kāts 60. eiras.

paiks, 8.novembris 2014, 19:09
Mušiņmakšķernieki,esiet modri-pēc kāda gadiņa-diviem Paika ūtrupē varēsiet dabūt labu mušiņmakšķerēšanas arsenālu par labām cenām:)

raihs, 9.novembris 2014, 14:42


es šaubos kad viņam ir saprašana kas ir labs mušiņkāts un laba sabalensēta sistēma
9.novembris 2014, 22:41 | links
 
es šaubos kad viņam ir saprašana kas ir labs mušiņkāts un laba sabalensēta sistēma

yuuhuu, 9.novembris 2014, 22:41


ūja ko tik indīgi? Ja nemaldos jau kādā 1997. paiks vicināja MM pa Gauju :)
9.novembris 2014, 23:04 | links
 
... jo ar šādu informācijas uztveres, apstrādes un atdeves misēkli, apveltītam indivīdam, šaubas ir pastāvīgs pavadonis.
10.novembris 2014, 00:39 | links
 
"es šaubos kad viņam ir saprašana kas ir labs mušiņkāts un laba sabalensēta sistēma"

Un es savukārt šaubas,vai analfabēts-bērnudārznieks,kurš vienā teikumā ielaidis až septiņas gramatiskas kļūdas,maz saprot,ko nozīmē "sabalensēta" sistēma:)
10.novembris 2014, 12:16 | links
 
BUKs! Misters Laimīgais ir top of the top! Nezinu kapēc tev viņš nešancē, bet ja viņi būtu kkur pieejami 100% paņemtu čupiņu! Mr. cops ir liekams vienā plauktā ar salmo slideri... Luckys jo īpaši rudenī liek busteru vienos vārtos, jo šim solis un izslīdēšana aukstā ūdenī ir tik lēna un gausa, ka līdaka, manuprāt, nespēj palaist garām šo izdevību! Viens nu gan izmantoju tikai SS un F tipa laimīgos!
11.novembris 2014, 13:18 | links
 
Dzhams, varbūt pastrādātu vairāk un lieta aizietu. Man arī ir divi kocinieki uz buster šniti, kuri tā lēnām strādā... Tas nu tā, man tā problēma atkrīt, jo man no Agat nekā nav (tie bija jurcika). Pa 30 eur nekad mūžā tos nepirkšu! Krievu lapā vienā atradu izpārdošanu pa 10 eur, bet tā jau kādus gadus atpakaļ. Ja atradīšu pa sakarīgu ciparu, padošu tev ziņu! Vai arī otrādi.
11.novembris 2014, 17:49 | links
 
Sveiki!

iesakiet normālu TOP 5 jerkiem ar ko sākt...
saprotu ka pamatā skatamies uz salmo un strikepro razhojumu priekš iesācēja...
bet te man interesētu izmērs, krāsojumi un modeļi...

es copēju reāli tikai pa enguri, babīti, kaņieri un doma izmeiģināt arī sedas purvus...
tātad izsteikti seklie lagūnas tipa ezeri...

par kātu man būtu skaidrs, priekš iesācēja Agat, cena ~60eur mani apmierina...
par spoli, pirmajām copes reizēm tīri tehnikas apgūšanai man ir zapasā jaudīgas parastās spoles..

auklas, pavadas pa lielam arī skaidra bilde...

Paldies jau iepriekš...

p.s. varbūt kādam ir pārdošanā iesācēja komplekts, tad PM
12.novembris 2014, 09:20 | links
 
par kātu man būtu skaidrs, priekš iesācēja Agat, cena ~60eur mani apmierina...
par spoli, pirmajām copes reizēm tīri tehnikas apgūšanai man ir zapasā jaudīgas parastās spoles..
Faz, 12.novembris 2014, 09:20


Sveiks! un kā tu iedomājies ar Jerk kātu, kas paredzēts multiplikātora spolei "apgūt tehniku" ar parasto spoli? Par mānekļiem iesākumam paņem trīs buster jerk shallow mānekļus dažādās dabīgās krāsās un būs labi. Tagad iespejams labāk varētu strādāt glaideri, kā Salmo sweeper 19cm ja nemaldos.
12.novembris 2014, 09:47 | links
 
vispār padomāju ka jāpaņem kkāds lētais multjiks pa 20eur... pāris reizēm būs ok

par kātu man būtu skaidrs, priekš iesācēja Agat, cena ~60eur mani apmierina...
par spoli, pirmajām copes reizēm tīri tehnikas apgūšanai man ir zapasā jaudīgas parastās spoles..
Faz, 12.novembris 2014, 09:20

Sveiks! un kā tu iedomājies ar Jerk kātu, kas paredzēts multiplikātora spolei "apgūt tehniku" ar parasto spoli? Par mānekļiem iesākumam paņem trīs buster jerk shallow mānekļus dažādās dabīgās krāsās un būs labi. Tagad iespejams labāk varētu strādāt glaideri, kā Salmo sweeper 19cm ja nemaldos.

THE, 12.novembris 2014, 09:47
12.novembris 2014, 09:52 | links
 
to FAZ:
pamekle kādu lietotu "mucu" ss'kā :)
bet nokāp no mākoņiem uz zemes un loģistiki padomā ko tu vari dabūt pa 20eur :) labāk ziedo to divdesmitnieku labdarībai-jagas vairāk :))
12.novembris 2014, 10:44 | links
 
Es jau kādu laiku mētāju ar lētāko ambassadeur BCX.. kādreiz bija c3, c4, JB, tad smējāmies, ka izjuks tas BCX par to cenu.. bet nejūk.. pagaidām :D Tā kā iesācējiem iesaku, LV veikalos vinas netirgo, jo nav paredzetas EU tirgum, ebay var dabūt par labu ciparu, vai ss.lv kāds dažreiz tirgo.
12.novembris 2014, 10:51 | links
 
es pilnībā piekrītu...

es vienkārši gribu izmeiģināt vai man vispār ies pie sirds... ar domu, ja nepatiks, tad vnk izmetīšu ja sabruks... reāli 3 reizēm gan jau izvilks... skaidrs ka patstāvīgai copei vajag normālus rīkus kas tur slodzes un ir komfortablāki utt...
a pa tiem 20eur es kkādus salmo multjikus ieksh saliidzini ieraudziiju... tas taa nenopietni runaajot...

ja patiks tad jau uz naakamo sezonu sagatavoties buus laiks...

to FAZ:
pamekle kādu lietotu "mucu" ss'kā :)
bet nokāp no mākoņiem uz zemes un loģistiki padomā ko tu vari dabūt pa 20eur :) labāk ziedo to divdesmitnieku labdarībai-jagas vairāk :))

THE, 12.novembris 2014, 10:44
12.novembris 2014, 10:51 | links
 
vai arī biki piemet uz kaut banax ziepeni paķer, tova vai zest.
12.novembris 2014, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager