Jerkbait

Sveiki Kungi, Dāmas!
Vēlējos Jums uzdot jautājumu-
Jūsu iecienītākais Jerkbait māneklis? (Gan seklam ezeram, gan dziļākam)

ZODIAC, 30.jūlijs 2020, 06:41


Viennozīmīgi - visu izmēru Strike Pro, sākot ar Tiny Buster un beidzot ar lielajiem eksemplāriem!
30.jūlijs 2020, 08:20 | links
 
Sveiki Kungi, Dāmas!
Vēlējos Jums uzdot jautājumu-
Jūsu iecienītākais Jerkbait māneklis? (Gan seklam ezeram, gan dziļākam)
30.jūlijs 2020, 06:41 | links
 
Tieši tāpēc jautāju, ir dažādas interesantas teorijas:)
24.jūlijs 2020, 14:30 | links
 
Semtex [24.07.20]: Ir dzirdēti teksti ka līdaka nestāv ar galvu pret sauli jo nav plakstiņi un viņai spīd saule acīs? ir kādi pierādījumi tam vai mīts?
Es esmu šīs teorijas piekritējs, bet jāņem vērā ūdens dzidrība un dziļums, kā arī cik spoža saule, vakara vai dienas vidus. Ja ir dziļāks un nav super dzidrs tad līdaka tieši var stāvēt pret sauli un skatīties potenciālā upura ēnu, kuram uzbrukt no apakšas. Līdz ar to nav vienozīmīgas atbildes, katra situācija jāanalizē.
24.jūlijs 2020, 14:19 | links
 
MT9 [24.07.20]: Džeki maļ visās sadaļās vienu un to pašu - viena puses saka, ka aķis metams miskastē un to pierāda "testi" reālos apstākļos, otra puse saka, ka štrunts par reālo situāciju, ir jārīkojas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā... Un tā dienu no dienas, sadaļu pēc sadaļas, kungi turpina nesaklausīt viens otru... Laikam cerība tiešām mirst pēdējā, ja reiz tam nemet mieru :) Copei laiks vispār paliek? :P
Viņam kā uzdod konkrētu jautājumu...Kāpēc viena aķa vietā tika iedots cits, kurš nedarbojas!!!??? viss tiek izdzēsts un sadaļa bloķēta!...
Palasi sudzības.lv....Džeks samaksā 2,5štukas par ipilotu!
Garant.remonts uz sotaku!!!pārdevējs labāk pazaudē TĀDU klientu!!! ar visiem viņa čomiem!!!nekā nomaina pāris gultņus par kapeikām!:DDD kādas perspektīvas tādam kantorim!??....jāpērk sāls,jo būs jāsāla "cūkas":DDD
24.jūlijs 2020, 14:09 | links
 
MT9 [24.07.20]: Ķeru Babītē arī leņķī, kad līdakai jāuzbrūk pret sauli. Zivis ķeras, bet var jau būt, ka ķertos labāk, ja saule tām spīdētu no aizmugures. Bet, ja stipri pūš vējš, tad lielas izvēles nav. Grūti spriest, jāveic reālie testi vairāku dienu garumā, kad viena ekipāža mētā mānekļus tikai pret sauli, otra, kad saule spīd no mugurpuses ;)
Šis jautājums ir visai diskutabls. Vienīgi noteikti varu teikt, kad nirstu ar harpūnu, vienmēr rezultatībāk, zivij tikt klāt kad peldu no saules puses.
24.jūlijs 2020, 13:08 | links
 
Ķeru Babītē arī leņķī, kad līdakai jāuzbrūk pret sauli. Zivis ķeras, bet var jau būt, ka ķertos labāk, ja saule tām spīdētu no aizmugures. Bet, ja stipri pūš vējš, tad lielas izvēles nav. Grūti spriest, jāveic reālie testi vairāku dienu garumā, kad viena ekipāža mētā mānekļus tikai pret sauli, otra, kad saule spīd no mugurpuses ;)
24.jūlijs 2020, 11:45 | links
 
pirms kāda laika niru un uzpeldēju virsū līdakai ap 60cm kas stāvēja uz grunts tieši ar virzienu pret pēcpusdienas sauli, zem ūdens gaisma salūst, kaut kādi stari jau tiek lejā, bet 3+ metros domāju viņai netraucē nekas sēdēt kā patīk:) tas ir dzidrā ūdenī kur redz vismaz 5m.
mazākā redzamībā vel mazāk gaisma traucētu.
seklumā varētu būt ka iespaido.
24.jūlijs 2020, 11:38 | links
 
Ir dzirdēti teksti ka līdaka nestāv ar galvu pret sauli jo nav plakstiņi un viņai spīd saule acīs? ir kādi pierādījumi tam vai mīts?

Semtex, 24.jūlijs 2020, 11:08


Seklos ūdeņos ir vērts piedomāt pie metiena virziena, mānekļa eksponēšanas. Ir reizes, kad strādā tikai viens metiena leņkis.
24.jūlijs 2020, 11:10 | links
 
eholotes.lv [9:55]: eholotes.lv [7:48]: kur pērkat 1mm florkarbonu?

badapiicka, 23.jūlijs 2020, 20:44

Ieteiktu nopirkt caur i-netu vai tai pašā eholotes.lv rulli un pietiks +/- 5-7 gadi vai vairāk ... izdali cenu uz sezonām un tas nav nekas daudz - ja kādam copē vajadzēs izlīdzēt ar varēsi, pa metriem notesīsī daudz vairāk...

Pats lietoju berkley big game 0.91mm - pa visu pieredzi tikai vienreiz - šogad man pārkoda, vēl pietam tiko sietu pavadu 3x metienā!

Par mezgliem - Copes Garša pagāšā gada Usmas raidījums, eholotes.lv , ja nemaldos Normunds Ikomass ar kaut ko filmēja, tad Anton Fisherman un citi...
Pašam FG knot ir atšāvis mānekļus, patreiz lietoju - Copes Garšā Armanda rādīto un nevienu neesmu pasējis!
Pie karabīnes gan man ir cits, venkāršāks un verņaks ...

Davis-Di, 24.jūlijs 2020, 01:37

Tur ir daudz melu un nepamatotu apvainojumu, par šo ir iesniegta prasība tiesā. Kam patīk - izbaudiet :)Nu par to nezinu, bet par to brāķēto aķi gan. Pats notestēju DIVAS REIZES.
:DDDD Tā, ka noteikti nav dūmu bez uguns.

KurmisZ, 24.jūlijs 2020, 09:22

Tagad lasītāji zina, ka izplati to ko nezini :)

Ja aķis ir brāķis - ir tests un atbilde. Ja Jums ir citi testi, kurus izpilda nevis kurmis ar čuiku, bet laboratorijā - laboratorijas testi ir arguments, lai eholotes.lv atkārtoti lūgtu piegādātājam pārbaudīt preci un novērst defektu vai samainīt.

Šajā gadījumā - tukša muldēšana bez pierādījumiem. Bet - arī veikalā konstruktīvas sarunas nebija - bija tikai bļaustīšanās un draudi :)Man ir gadiem aķi un lādētāji bijuši , neesmu bļauris. Zinu, ko rakstu un tas ka viņš IR defektains nav vajadzīga labaratorija, bet tests ,, dzīvē,,. Jo saprotu, ka testētāji ir tie paši , kas tirgo viņus. Tad nu testa rezultāti nez vai ir pēc būtības objektīvi. Un te ir papīrs, pret reālu testēšanu dabīgos apstākļos. Bet par jūsu savstarpējo komunikāciju jau rakstiju ja lasiji pirms adminam pasūdzējies, ka viss jāizdzēš, rakstiju. Es runāju tikai par aķi un tā reālo stāvokli.

KurmisZ, 24.jūlijs 2020, 10:47


Lūdzu beidz apgalvot ko esmu darījis, jo citādi būs jānorāda kurp Tev ar šiem apgalvojumiem doties. Mums nav nevienam jāsūdzās.
24.jūlijs 2020, 11:09 | links
 
Ir dzirdēti teksti ka līdaka nestāv ar galvu pret sauli jo nav plakstiņi un viņai spīd saule acīs? ir kādi pierādījumi tam vai mīts?
24.jūlijs 2020, 11:08 | links
 
Džeki maļ visās sadaļās vienu un to pašu - viena puses saka, ka aķis metams miskastē un to pierāda "testi" reālos apstākļos, otra puse saka, ka štrunts par reālo situāciju, ir jārīkojas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā... Un tā dienu no dienas, sadaļu pēc sadaļas, kungi turpina nesaklausīt viens otru... Laikam cerība tiešām mirst pēdējā, ja reiz tam nemet mieru :) Copei laiks vispār paliek? :P

MT9, 24.jūlijs 2020, 11:03


Tev taisnība, man jau arī sen ir apnicis :) Bet tie, kuri šeit ienāk reizi mēnesī kaut ko palasīt nav informēti par konkrēto personāžu tieksmēm.

Kas ir pilnīgi skaidrs - katrs viņu posts ir nagla garantijas apkalpošanas zārkā konkrētajam gadījumam.
24.jūlijs 2020, 11:07 | links
 
Džeki maļ visās sadaļās vienu un to pašu - viena puses saka, ka aķis metams miskastē un to pierāda "testi" reālos apstākļos, otra puse saka, ka štrunts par reālo situāciju, ir jārīkojas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā... Un tā dienu no dienas, sadaļu pēc sadaļas, kungi turpina nesaklausīt viens otru... Laikam cerība tiešām mirst pēdējā, ja reiz tam nemet mieru :) Copei laiks vispār paliek? :P
24.jūlijs 2020, 11:03 | links
 
eholotes.lv [24.07.20]: eholotes.lv [7:48]: kur pērkat 1mm florkarbonu?

badapiicka, 23.jūlijs 2020, 20:44

Ieteiktu nopirkt caur i-netu vai tai pašā eholotes.lv rulli un pietiks +/- 5-7 gadi vai vairāk ... izdali cenu uz sezonām un tas nav nekas daudz - ja kādam copē vajadzēs izlīdzēt ar varēsi, pa metriem notesīsī daudz vairāk...

Pats lietoju berkley big game 0.91mm - pa visu pieredzi tikai vienreiz - šogad man pārkoda, vēl pietam tiko sietu pavadu 3x metienā!

Par mezgliem - Copes Garša pagāšā gada Usmas raidījums, eholotes.lv , ja nemaldos Normunds Ikomass ar kaut ko filmēja, tad Anton Fisherman un citi...
Pašam FG knot ir atšāvis mānekļus, patreiz lietoju - Copes Garšā Armanda rādīto un nevienu neesmu pasējis!
Pie karabīnes gan man ir cits, venkāršāks un verņaks ...

Davis-Di, 24.jūlijs 2020, 01:37

Tur ir daudz melu un nepamatotu apvainojumu, par šo ir iesniegta prasība tiesā. Kam patīk - izbaudiet :)Nu par to nezinu, bet par to brāķēto aķi gan. Pats notestēju DIVAS REIZES.
:DDDD Tā, ka noteikti nav dūmu bez uguns.

KurmisZ, 24.jūlijs 2020, 09:22

Tagad lasītāji zina, ka izplati to ko nezini :)

Ja aķis ir brāķis - ir tests un atbilde. Ja Jums ir citi testi, kurus izpilda nevis kurmis ar čuiku, bet laboratorijā - laboratorijas testi ir arguments, lai eholotes.lv atkārtoti lūgtu piegādātājam pārbaudīt preci un novērst defektu vai samainīt.

Šajā gadījumā - tukša muldēšana bez pierādījumiem. Bet - arī veikalā konstruktīvas sarunas nebija - bija tikai bļaustīšanās un draudi :)
Man ir gadiem aķi un lādētāji bijuši , neesmu bļauris. Zinu, ko rakstu un tas ka viņš IR defektains nav vajadzīga labaratorija, bet tests ,, dzīvē,,. Jo saprotu, ka testētāji ir tie paši , kas tirgo viņus. Tad nu testa rezultāti nez vai ir pēc būtības objektīvi. Un te ir papīrs, pret reālu testēšanu dabīgos apstākļos. Bet par jūsu savstarpējo komunikāciju jau rakstiju ja lasiji pirms adminam pasūdzējies, ka viss jāizdzēš, rakstiju. Es runāju tikai par aķi un tā reālo stāvokli.
24.jūlijs 2020, 10:47 | links
 
eholotes.lv [7:48]: kur pērkat 1mm florkarbonu?

badapiicka, 23.jūlijs 2020, 20:44

Ieteiktu nopirkt caur i-netu vai tai pašā eholotes.lv rulli un pietiks +/- 5-7 gadi vai vairāk ... izdali cenu uz sezonām un tas nav nekas daudz - ja kādam copē vajadzēs izlīdzēt ar varēsi, pa metriem notesīsī daudz vairāk...

Pats lietoju berkley big game 0.91mm - pa visu pieredzi tikai vienreiz - šogad man pārkoda, vēl pietam tiko sietu pavadu 3x metienā!

Par mezgliem - Copes Garša pagāšā gada Usmas raidījums, eholotes.lv , ja nemaldos Normunds Ikomass ar kaut ko filmēja, tad Anton Fisherman un citi...
Pašam FG knot ir atšāvis mānekļus, patreiz lietoju - Copes Garšā Armanda rādīto un nevienu neesmu pasējis!
Pie karabīnes gan man ir cits, venkāršāks un verņaks ...

Davis-Di, 24.jūlijs 2020, 01:37

Tur ir daudz melu un nepamatotu apvainojumu, par šo ir iesniegta prasība tiesā. Kam patīk - izbaudiet :)Nu par to nezinu, bet par to brāķēto aķi gan. Pats notestēju DIVAS REIZES.
:DDDD Tā, ka noteikti nav dūmu bez uguns.

KurmisZ, 24.jūlijs 2020, 09:22


Tagad lasītāji zina, ka izplati to ko nezini :)

Ja aķis ir brāķis - ir tests un atbilde. Ja Jums ir citi testi, kurus izpilda nevis kurmis ar čuiku, bet laboratorijā - laboratorijas testi ir arguments, lai eholotes.lv atkārtoti lūgtu piegādātājam pārbaudīt preci un novērst defektu vai samainīt.

Šajā gadījumā - tukša muldēšana bez pierādījumiem. Bet - arī veikalā konstruktīvas sarunas nebija - bija tikai bļaustīšanās un draudi :)
24.jūlijs 2020, 09:55 | links
 
eholotes.lv [24.07.20]: kur pērkat 1mm florkarbonu?

badapiicka, 23.jūlijs 2020, 20:44

Ieteiktu nopirkt caur i-netu vai tai pašā eholotes.lv rulli un pietiks +/- 5-7 gadi vai vairāk ... izdali cenu uz sezonām un tas nav nekas daudz - ja kādam copē vajadzēs izlīdzēt ar varēsi, pa metriem notesīsī daudz vairāk...

Pats lietoju berkley big game 0.91mm - pa visu pieredzi tikai vienreiz - šogad man pārkoda, vēl pietam tiko sietu pavadu 3x metienā!

Par mezgliem - Copes Garša pagāšā gada Usmas raidījums, eholotes.lv , ja nemaldos Normunds Ikomass ar kaut ko filmēja, tad Anton Fisherman un citi...
Pašam FG knot ir atšāvis mānekļus, patreiz lietoju - Copes Garšā Armanda rādīto un nevienu neesmu pasējis!
Pie karabīnes gan man ir cits, venkāršāks un verņaks ...

Davis-Di, 24.jūlijs 2020, 01:37

Tur ir daudz melu un nepamatotu apvainojumu, par šo ir iesniegta prasība tiesā. Kam patīk - izbaudiet :)
Nu par to nezinu, bet par to brāķēto aķi gan. Pats notestēju DIVAS REIZES.
:DDDD Tā, ka noteikti nav dūmu bez uguns.
24.jūlijs 2020, 09:22 | links
 
kur pērkat 1mm florkarbonu?

badapiicka, 23.jūlijs 2020, 20:44

Ieteiktu nopirkt caur i-netu vai tai pašā eholotes.lv rulli un pietiks +/- 5-7 gadi vai vairāk ... izdali cenu uz sezonām un tas nav nekas daudz - ja kādam copē vajadzēs izlīdzēt ar varēsi, pa metriem notesīsī daudz vairāk...

Pats lietoju berkley big game 0.91mm - pa visu pieredzi tikai vienreiz - šogad man pārkoda, vēl pietam tiko sietu pavadu 3x metienā!

Par mezgliem - Copes Garša pagāšā gada Usmas raidījums, eholotes.lv , ja nemaldos Normunds Ikomass ar kaut ko filmēja, tad Anton Fisherman un citi...
Pašam FG knot ir atšāvis mānekļus, patreiz lietoju - Copes Garšā Armanda rādīto un nevienu neesmu pasējis!
Pie karabīnes gan man ir cits, venkāršāks un verņaks ...

Davis-Di, 24.jūlijs 2020, 01:37


Tur ir daudz melu un nepamatotu apvainojumu, par šo ir iesniegta prasība tiesā. Kam patīk - izbaudiet :)
24.jūlijs 2020, 07:48 | links
 
Te arī par ehaloteselvē daudz info:
Eholotes.lv - Slikts serviss
Sveicināti makšķernieki un laivu īpašnieki!
Vēlos padalīties par savu bēdīgo pieredzi ar laivu aprīkojuma veikalu eholotes.lv un personīgi Mārtiņu balodi kurš sevi pozicionē kā ļoti zinošu un pretimnākošu spečuku, bet tas ir līdz brīdim kamēr runa nav par garantijas remontu aprīkojumam kuru viņš ir notirgojis un kuram garantijas laikā ir atklājies rūpnīcas defekts, brāķis vai arī Mārtiņa baloža noklusēts fakts, ka piemēram Daugavā nedrīkst izmantot saldūdenim paredzētus elektromotorus, jo kā izrādās Daugavā ir sālsūdenī un garantijas remontu var atteikt tieši šāda iemesla dēļ. Mans gadījums bija tieši saistīts ar sālsūdeni Daugavā, Mīlgrāvja kanālā, Ķīšezerā, jo tieši šīs ir manas visiecienītākās copes vietas.
Elektromotoru (Minn Kota Terrova, vērtība aptuveni 2500 eur) kuru iegādājos veikalā eholotes.lv pēc Mārtiņa baloža ieteikuma, kurš bija lietots aptuveni 6 mēnešus (no 2019 gada maija līdz oktobrim) no motora korpusa sāka izdalīties rūsas šķidrums. Šo faktu darīju zināmu motora pārdevējam eholotes.lv, personīgi Mārtiņam balodim, kurš man paskaidroja, ka viņam šis defekts ir zināms, ka tas ir dēļ sliktas kvalitātes gultņiem kuri būtu jānomaina uz jūras gultņu komplektu, bet uz to neattiecas garantijas remonts, jo vietās kur es izmantoju motoru, tas ir Daugavā, Mīlgrāvja kanāls, Ķīšezers, ir sālsūdens un tas ir iemesls gultņu bojājumam. Smieklīgi bet fakts, ka mūsu Daugavā ir sālsūdens, bet ja pat tas ir tā, pirms motora iegādes no pārdevēja Mārtiņa baloža nesaņēmu nevienu brīdinājumu par šādu varbūtību un to, ka tāds diezgan dārgs motors var būt ļoti jūtīgs uz Daugavas ūdeni, kaut gan ar Mārtiņu balodi esam sen pazīstami un viņam ir labi zināmas iecienītākās manas un manu laivas kompanjonu copes vietas. Un cik esmu novērojis Daugavā copmaņiem uz laivām pārsvarā ir melnie elektroMotori, kas paredzēti saldūdenim, bet par problēmām dēļ Daugavas sālSūdens līdz šim gadījumam nebiju dzirdējis. Tādēļ argumentu par sālsūdeni Daugavā uzskatu par formālu iemeslu, lai remonts brāķētajiem gultņiem nebūtu jātaisa uz pārdevēja rēķina.
Bet lai būtu kā būdams ar sālsūdeni Daugavā sapratu, ka motors ir jāsaremontē laicīgi kamēr nekas nav noklemmējis, jautāju Mārtiņam balodim par gultņu maiņas izmaksām, uz ko saņēmu atbildi, ka izmaksas būs 100 eur, motoru varu vest uz eholotes.lv nogādāju motoru uz eholotes.lv 2020 gada martā, vienīgais motora defekts bija rūsas šķidruma izdalījumi no motora korpusa un no motora ķīļa nedaudz nolobījusies Melnā krāsa. Eholotes.lv veikala pieņēmējs piefiksēja manu telefona numuru un teica, ka zvanīs kad motors būs gatavs. Aptuveni pēc mēneša saņēmu telefona zvanu no Lietuvas, kur meistars vārdā rimas man paziņoja, ka mans motors ir pie viņa Lietuvā un ka kopējās remonta izmaksas būs 220 eur. Šīs izmaksa divreiz pārsniedza Mārtiņa baloža solītos 100 eur. Neskatoties uz šo nepatīkamo faktu piekritu remonta izmaksām. Saņemot motoru ar nomainītiem gultņiem lūdzu eholotes.lv un personīgi Mārtiņu balodi izsniegt man dokumentu par veikto detaļu nomaiņu, jo spēkā vēl ir garantijas laiks uz ko saņēmu atteikumu. Apmaksājot prasīto summu 220 eur lūdzu eholotes.lv un Mārtiņam balodim izstādīt man rēķinu par maksājamo summu uz ko arī saņēmu atteikumu. Ieteikums no Mārtiņa baloža bija zvanīt lietuvietim un prasīt visu dokumentus no viņa, kaut gan man ar lietuvieti kā motora pircējam ar pārdevēju nekāda Sakara nav un nav bijis, turklāt motoram ir garantijas laiks.
Mans ieteikums pēc piedzīvojumiem ar eholotes.lv un Mārtiņu balodi ir īss un kodolīgs-apdomājiet labi pirms pērkat vai saņemsiet garantijas remontu garantijas laikā. Domāju, ka tiks atrasti iemesli, lai visi defektu remonti notiktu uz jūsu rēķina un nekādā gadījumā ne uz Mārtiņam balodim piederošā uzņēmuma rēķina. Tāpat zinu arī citus gadījumus ar Motoriem kam garantijas laikā ir nolūzusi motora izcelšanas atspere, kuras maiņa par garantiju arī ir atteikta, bet par cik motors ir bijis nogādāts Lietuvā cilvēkam nekas cits neatlika kā motora remontam piekrist un apmaksāt Mārtiņa baloža prasīto summu.
Esiet uzmanīgi ar šo viltīgo un negodprātīgo cilvēku, atceraties https://eholotes.lv/ tas nav droši!



N Normunds Margevičs 16.05.2020
Share
24.jūlijs 2020, 06:56 | links
 
Davis-Di [24.07.20]: kur pērkat 1mm florkarbonu?

badapiicka, 23.jūlijs 2020, 20:44

Ieteiktu nopirkt caur i-netu vai tai pašā eholotes.lv rulli un pietiks +/- 5-7 gadi vai vairāk ... izdali cenu uz sezonām un tas nav nekas daudz - ja kādam copē vajadzēs izlīdzēt ar varēsi, pa metriem notesīsī daudz vairāk...

Pats lietoju berkley big game 0.91mm - pa visu pieredzi tikai vienreiz - šogad man pārkoda, vēl pietam tiko sietu pavadu 3x metienā!

Par mezgliem - Copes Garša pagāšā gada Usmas raidījums, eholotes.lv , ja nemaldos Normunds Ikomass ar kaut ko filmēja, tad Anton Fisherman un citi...
Pašam FG knot ir atšāvis mānekļus, patreiz lietoju - Copes Garšā Armanda rādīto un nevienu neesmu pasējis!
Pie karabīnes gan man ir cits, venkāršāks un verņaks ...
Varēji vēl piekto reizi pieminēt ehalotes.lv :DDD
24.jūlijs 2020, 06:54 | links
 
kur pērkat 1mm florkarbonu?

badapiicka, 23.jūlijs 2020, 20:44


Ieteiktu nopirkt caur i-netu vai tai pašā eholotes.lv rulli un pietiks +/- 5-7 gadi vai vairāk ... izdali cenu uz sezonām un tas nav nekas daudz - ja kādam copē vajadzēs izlīdzēt ar varēsi, pa metriem notesīsī daudz vairāk...

Pats lietoju berkley big game 0.91mm - pa visu pieredzi tikai vienreiz - šogad man pārkoda, vēl pietam tiko sietu pavadu 3x metienā!

Par mezgliem - Copes Garša pagāšā gada Usmas raidījums, eholotes.lv , ja nemaldos Normunds Ikomass ar kaut ko filmēja, tad Anton Fisherman un citi...
Pašam FG knot ir atšāvis mānekļus, patreiz lietoju - Copes Garšā Armanda rādīto un nevienu neesmu pasējis!
Pie karabīnes gan man ir cits, venkāršāks un verņaks ...
24.jūlijs 2020, 01:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager